Kas tie par tādiem varoņiem reklāmās !?

Pēdējas dienās pa TV ir sakusies masīva reklāams kampaņa ... Tiek reklamēti kaut kādi varoņi un tauta internetā tiek sūtīta uz websaitu www.varoni.lv kur ir jāievada savs telefona numurs un tad tiek kaut kāds SMS atsūtīts atpkaļ ... (ieiet kaut ko aplūrēt bez tel došanas var pa linku
www.varoni.lv/files/)
Kampaņa tāda nopietna izskatās - uz kādam pārdesmit štukām lašos kā minimums !
Jautājums tāds - kas to visu organize eun kāpēc ?! Vai atkal kāds mob tel operators kādu prikolu taisās izspelēt ? Vai arī kāda politiskā partija sāk jau reklamēties ? Vēl kādas idejas ? ;)

omuliigais (2009-11-03 15:42)      Tele 2...un Stendzenieks...:DDDD Ievēro, ka meteors jau no debesīm nāk!...:)

lietotajC (2009-11-03 15:43)      ljoti izskataas peec tele2 reklaamas akcijas. veel ir iespeejams, ka tas ir apollo.lv vai TV3, jebshu, piem., Stendzinieka ilgterminja projekts Shlesera pirmsveeleeshanas kampanjai...

Hara (2009-11-03 15:48)      Kautkāds lētais projekts.. nu ķipa gan jau dārgs, taču haltūra :) Un nevajag nekādu pasarg dievs telefonu viņiem dot, spied uz "man jau ir kods" un tad klikšķini tam seedošajam vecim virsū kamēr atradīsi punktu kur nospiedīsies.

Da i nekā tur tālāk nav tanī lapā, āda smuka uztaisīta, bet iekša bullšīts, kautkādi lēti tekstiņi un reklāmas rullīši no youtubes.

barbarosa9 (2009-11-03 15:49)      A man tikko no tele2 atnaaca sms ar apsveikumu-es esot vinneejusi 200ls.Zvaniit pa taadu un taadu tel.nommeru.Nezvaniiju, protams.Zvaniiju uz tiesho tele2 nommerinju.
Tur visi pilniigaa histeerijaa-kraapnieku grupa darbojoties.Lai noteikti nezvanot uz dotajiem telefoniem. Luuk kaadi piiraagi.
Piedziivojumi uz katra solja shiis dizjkjibeles laikaa:)

Pele_chiibaa (2009-11-03 15:52)      http://www.varoni.lv/media/image/project_dibin.jpg
http://www.varoni.lv/media/image/projectclosing.jpg
http://www.varoni.lv/media/file/s-atskaite.jpg

jā, kā Hara jau teica, to punktu pats var mēreni atrast un tikt klāt pie tām buļļa kakām :DDD

Pele_chiibaa (2009-11-03 15:59)      nezinu cik garu tekstu te ļauj kopēt, bet nu - eku jamo tipa vēsture :D

SĀKUMS

Sabiedriskais projekts „Varoņi” tika dibināts 1992.gadā. Tā mērķis bija apvienot cilvēkus ar unikālām dotībām, lai meklētu jauna alternatīva enerģijas veidu, kas spētu papildus stimulēt indivīda prāta un fiziskās spējas.

Projekta pirmsākums bija ļoti veiksmīgs. Projekta līderi (cilvēki, kuriem pašiem piemita superspējas) pietiekoši ātri spēja savākt ap sevi uzticamu un noderīgu komandu. Daudzi ietekmīgi ļaudis gan idejiski, gan finansiāli projektu uzturēja.

Projekta darbībai tikai iegādāta savrupmāja, kurā atradās vienlaicīgi gan skola, gan kopmītne, gan laboratorija. Skola attiecīgi tika apmācīti projekta topošie darbinieki. Izvēle krita par labu cilvēkiem, kuriem jau piemita īpašas dotības. Savukārt, laboratorijā tika veikta zinātniskā darbība un enerģijas formulas meklējumi.

Visbeidzot, 1998.gadā projekta zinātniekiem izdevās sintezēt tā saucamo S-field vai S-power. Atklājuma rezultātā projekta darbībā sākās uzplaukums. S-power pastiprināja cilvēka spējas neskaitāmas reizes. Tika vienlaicīgi iegūta ne tikai unikāla enerģija, bet arī vesela virkne profesionāļu,kuriem piemita īpašas spējas, kas ievērojami pārsniedza parasta cilvēka iespēju robežas.

Projekts savu darbību pildīja valsts un tautas labā, piedaloties unikālu programmu izstrādē gan medicīnā, izglītībā, ekonomikā, kā arī tikai izstrādātas valsts drošības programmas. Rezultātā sekoja desmitiem zinātnisku atklājumu, piemēram, fizikā, bioloģijā, seismoloģijā, parapsiholoģijā, ekoloģijā un citās nozarēs.


BEIGAS

Projekts būtu turpinājis savu veiksmīgo darbību, ja nebūtu iejaukšanās no malas. 2005.gadā par projekta darbību interesi izrādīja Organizācija – strukt

sanitka (2009-11-03 16:20)      tad jau drīzāk ticu,ka tā ir Stendzinieka reklāma Šlesara priekšvēlēšanu kampaņai... un spriežot pēc Rīgas vēlēšanām cilvēku bari uzķersies...

Vucis (2009-11-03 16:38)      Mana versija - mēs tiekam gatavoti jauna produkta ieviešanai tirgū, tipa - varoņiem tiek piedāvāts jauns enerģijas dzēriens, lēts širpotrebs, lai varētu "izglābt pasauli".
Tātad, mana versija - enerģijas dzēriens. Būs.

Mylina (2009-11-03 17:02)      kā man pastāstīja kāds Tele2 strādājošais, tas viss ir takai sākums, ko vispāŗ Tele2 plāno. un tie varoņi.. tipa - visi baigie varoņi, sakarā ar meteorītu, nu būs visi varoņi, nu ies prom no Tele2 utt. bet tas ir pārāk dārgi :p Pašai interesanti, kas sekos tālāk, lai gan neēsmu tās klients, bet interesanti :)

cilveex (2009-11-03 17:40)      Točna saku - uz korķi velk no šī Stendzinieka daiļrades.

Satelits_Dzeja (2009-11-03 23:35)      Mani atkal nomoka cits jautājums, kur ir palikuši Tie wisI GoThi? Galīgs vakuums. Sāk rasties aizdomas, ka viņi ir apvienojušies vienā lielā un slepenā organizācijā un vienā rītā, saulei uzliks melnu plīvuru, nāks no pazemes laukā un mainīs cilvēkiem vārdus pasēs, kāpņutelpas aranžēs pa savam, visu aizpūtīs ar melnu krāsu baloniņu un pilsētā dārdēs Him un ārpus tās Bauhaus.
Par varoņiem ir skaidrs, ka nauda tērēta, tātad vajadzēs kaut ko pirkt stingri. Jāsāk krāt nauda.

7_jeeri (2009-11-04 10:06)      Hara joku izstaastiiju, tjipa leetais projekts..

oij , oij, oij.. peec maniem apreekjiniem sitaas kampanjas izmaksas ir paari par 6 ciparu skaitli, da i izskataas, ka peedeejo laiku dargaaka un ieveerfojamaakaa reklaamas kampanja latvijaa...

edmunds (2009-11-04 11:15)      apskatiijos paklikskjinot bosam uz pleca - pasacinja :)

lietotajC (2009-11-04 11:24)      vo vo, piekriit, ka leeta taa padariishana nav. tie, kas domaa, ka tas ir taads joks vien, maldaas.

jazzyy (2009-11-04 12:24)      Vakar Tele2 pārstāvis konferencē publiski paziņoja, ka varoņi ir viņu meteorīta akcijas turpinājums. Un kā jau rakstīja Mylina - tas esot plašākas kampaņas ietvaros. Un lai tik mēs gaidot, tad visu sapratīšot! :)

stereo (2009-11-13 18:42)      spied uz "blogs" , jeb http://www.varoni.lv/blogs/
tur vairāk ...

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu