Kas ir politologs?

Politalogs, kas tas ir, kāda jēga no tāda amata, jebšu, tas ir kārtējais labas algas saņēmējs ne par ko..?

fukujama (2010-10-02 11:40)      Politologs ir politisko zinātņu speciālists, vispār teorētiķis. Parasti pasniedz augstskolās un nekādu lielo naudu nepelena ar to. Dažreiz viņus uzaiscina izteikt viedokli par notiekošo valsts politikā

Torpedo (2010-10-02 11:43)      Politologi jau nav valsts (nodoklu maksaataaju) uztureeti darboni, bet gan darbojas privaatajaa biznesaa. Ja tur vini ar savu muldeesanu speej sevi uztureet, tad jau kaadam vini it kaa ir vajadziigi. Nezinu tik kam

Maverick (2010-10-02 11:45)      Nu akmeņogles viņš neiegūst un tramvajus arī nebūvē. Protams - tāds plānā galdiņa urbējs vien ir, kādu Latvijā ir pārpārēm.
Ja viņš ir savas lietas profesionālis, var piedalīties kādas partijas darbībā, izstrādāt tai stratēģiju un taktiku, saņemot pēc nopelniem. Pretējā gadījumā - tiešām vieta par pasniedzēju augstskolā, nospeķots uzvalciņš un plāna brillīte :)

lapsu_aacis (2010-10-02 12:39)      kes kese politAlogs?

maverast, nav gan dzirdeeC, ka politologi (es she nedomaaju PiiaaRastus) piedaliitos (C)piedalīties kādas partijas darbībā, izstrādāt tai stratēģiju un taktiku

tev,deels juuk pe...tfu, politologjija un PR :D

cilveex (2010-10-02 13:16)      Nu jā, tā ir tāda sociālā zinātne, kuras tiešs pielietojums varbūt nav acīmredzams.
Politologi parasti ir izglītoti vairākās, savstarpēji saistītās sociālo zinātņu jomās, piem. filoloģija, sab.attiecības, socioloģija, jurisprudencē un pat ekzaktākajās kā makroekonomika un tā... jo politologa lieta ir lokālus procesus redzēt globālāku notikumu kontekstā un tā mācīt un rādīt redzēt citiem lajiem. Tādā veidā zināšanas vēsturē, socioloģijā likumdošanā u.c. ir obligatoriskas, ja vien cilvēks nav politoloģijā iestājies, jo fizmatos netika.
Sociālās zinātnes NAV blēņas un nevajadzīgas pašatrakcijas, vnk iekš LV daaaudzi uzvārījās un šiem studentu tūkstošiem, kuru zināšanas vienkārši ir nepieprasītas un tā puskoka lēkšana arī.
Politologa darba lauciņš ir teorētiskā un empīriskā zināšanu jomā - redzēt un atklāt kopsakarības un tās tad arī "nest tautai".:)
Augstas klases politologi ir laba lasāmviela, piem NewYorkTimes ir ļoti interesanti kolumnisti. Diemžēl tādas raudzes analītiskos rakstus te, LV neredzēt, bet tas ir jau citu iemeslu jautājums.

ehidna (2010-10-02 14:22)      Tas pats , kas, piedod , sociologi, daudzi jaunizceptie psihologi, varētu būt arī pediņulogi,jo tas kļūst aktuāli!...:D Un kas tad, piedodiet , ir Saeimas deputāti, kuri vienā naktī bez jebkādiem argumentiem piegrieza skābeki visai kultūrizglītībai???Kas viņi ir ? Sadismologi?
Vai balsojāt par viņiem šodien???

art_deco (2010-10-02 17:26)      Mana paziņa, kas beigusi politoloģijas maģistrus strādā par vecāko referentu ministrijā. Izskatās, ka tā ir izglītība ar daudzpusīgu pielietojumu.

riks (2010-10-03 16:17)  1   > .... nu gudri runāt visi māk... :)))

ne sūda! .... runāt tā, ka vairumam 1-kāršo darbaļaužu izklausās gudri - pat to ne visi māk.

riks (2010-10-04 08:44)      Kas ir politologs? foto politalogs kā zinātnieks tas, kurš pēta politaku - tas pēc definīcijas.
politologs - praktiķis prognozē, kādi mēsli "намечается" un drātē smadzenes "потомственный" plānprātiņiem.

labaa_feja (2010-10-11 23:13)      politologiem nemaksaa par gudru runaasanu. vini biezi redzami tv sniedzot viedokli par kaadu teemu, bet pamatnodarbosanaas ir nevalstiskajaas organizaacijaas, privaatajaa biznesaa,pasvaldiibaas, ministrijaas u.c.

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu