OHO administrācijai par cenzūru

ko jūs izprotat ar cenzūru?, vai jācenzē ir viedoklis, kas satur savādāku skatījumu un vērtējumu, kurā nav ne nenormēta leksika, ne dzimumu, ne reliģiju, ne ādas krāsu diskriminējošas atsauksmes, ne kādas pat viss jūtīgākās dvēselītes aizskarošas intonācijas???, vai šodien oho administrācija ir atcerējusies savus jaunības gadus, izvikuši savus sarkanos kaklautus un nozīmītes ar mazo Uļjanovu- bērnu draugu, kā arī izšņaukuši degunu pionieru vienības karogā, vai varat man atbildēt 5 kolonnas pārstāvji?

Mezhavecis    1 Tādi jautājumi te ir bijuši vairākkārt.Atbildi gan neesmu redzējis ne reizi.

luuse    1 oho bieži vien pārcenšas nevietā.:)Ja runā par cenzūŗu.:)

lapsu_aacis  1   biedram pontijam dereetu (beidzot!) iepaziities arj shii portaala lietoshanas noteikumiem !

aa unj savu uzskrulleeto luupu zin kur vari iebaazt?! :D


/paraksta luupas iebaazhanas atljauju kaa PA banotaakais kaitnieks/

es tak veelaizvien esmu oho banotaakais kaitnieks, vane?!

/telja skropstas virpinaadams, luukojas kosmosaa/

:DDDD

Just_      Bet es, piemēram, esmu pārsteigta, ka viens no maniem šodienas komentāriem nav izsviests. Nu, un ko lai dara?

oHo  1   Atbildēts ir N+1 reizi, bet pacentīšos vēlreiz - ienākot kādā vietā (it īpaši privātā) ir pieņemts iepazīties ar noteikumiem, kas tajā jāievēro, pieņemt tos, vai ja tie neapmierina, meklēt labāku vietu. Bet ir daļa nācijas, kam šķiet, ka ja viņi nelieto lamu vārdus, tad rakstīt drīkst dajebkur un dajebko.

oHo      Ideāls piemērs - šis jautājums un jautājuma autors, kurš zem jautājuma par cenzūru oHo.lv sāk apspriest, kurš lietotājs ir "nenovērtējams exemplārs psihiatrijas studentiem". Protams, ka šāds komentārs (un tam sekojošie) nav par jautājuma tēmu, tiek dzēsts un autors saņem banu...

Torpedo    1 Es vispaar iepazisanaas portaalaa aizliegtu likt jebkuras citas teemas, tikai par attieciibaam! Nafigaa te visaadus: _Kur vislabaak pirkt ziemas riepas?_ un _Kur likt silikona luupas?_ tipa jautaajumus - tam ir speciaalizeetie portaali!!!

Medeja      Jāsaka gan, ka te nav paredzams, kad saņemsi banu, diemžēl, un nebūt par noteikumu pārkāpšanu, bet to interpretēšanu.

Tessa    1 piekriitu Medeja(2010-12-15 19:37) viedoklis,humora izjuta otsutstvujet napročj,patiik diezgan prasti un vulgari komentari,kad atcereshos,kas ve-iespejams,piekapshu.

NakcPutns    1 to Torpedo: jautājums vai OHO maz ir iepazīšanās portāls, kā daudzi saka ka te vienkārši izklaidējās tātik vīpsnājot par pretējo dzimumu, tad kādā te vairs iepazīšanās...;D

wolands    2 Man gan nekad nekas nav nobanots un izcenzēts, bet atļaušos izteikt savu viedokli šajā jautājumā ... Cenzūra un sterilums ir ļoti cieši saistītas. Oho bieži balansē uz steriluma robežas. Es, piemēr pārsvarā te ieklīstu, lai izklaidētos un palasītos cik gan gažādi ir cilvēki. Un tas ietver padumjus, parupjus, stervas un kašķus. Bet tas ir mans viedoklis. Oho, protams, dara kā grib un es varu kravāt mantiņas, ja nepatīk. Tas tāpat skaidrs. Piemēram UgunskuraKurinātāja izbanošana neliecināja par talredzīgu politiku IMHO.

cilveex  1   Ot tā vietā, lai konkrētiem cilvjiem, ar miesu un asinīm, pateiktu "paldies, ka mums ir vieta, kur dirsties un izklaidēties... nē, uzbraucieni"

Jessie      Man ir skaidrs viens - kad te kada mezha iemitniece sak nesaprotamaa latv valoda (kas, acimredzot, cien oho administracijai NAV saprotama un "iztulkojama", lidz ar to shie mazga rokas nevainibaa - sak, musu smadzene nespej tur saprast vispar neko, nemaz nerunajot, ka atrast rupjibas un etikas totalu neieveroshanu) noteikt diagnozes parejiem oho pasazhieriem, darit to izteikti aizskarosha veida, dienu no dienas piekjeezot PA un DG - tas NAV pretrunaa ar oho "lietoshanas noteikumiem"...

Ronija    1 Oho-vihodi ,podlij trus!!!:D

typhoo      Piekritiishu Jessie!

tiritomba      woland, mazliet iebilstu, - ne visus dumjos, parupjos, stervas un kašķus bano. bano pārvarā par "nepareiza" viedokļa paušanu. es, piemēram, es vairakkārt dabūjusi banu, patiesībā, par niekiem. arī Tessa ir dabūjusi banu, jo "nepaglaudīja pa spalvai". par UK mūža banu - piekrītu, nebija "ilgtspējīgs" lēmums, jo viņš ar savu īpatnējo atraktivitāti (laikam jau tāpēc bans) atsvaidzināja pieredzes apmaiņu.
vismazākā iespēja dabūt banu - "parunāt" neko tā īsti nepasakot, savu patieso viedokli nepaužot, vien "paļurinot" ar taustiem pa klāvu ...

Just_  1   Ja kāds uzskata oho par represīvu, iesaku lielākajiem muldētājiem pārcelties uz vienu citu portālu (nez, tas tagad ir atjaunots?) un pamēģināt tur prunāt šeit pierastajā stilā. Tur devīze ir - solis pa labi, solis pa kreisi - nošaušana!

_Antuanete_    1 Domāju, ka būtu mazāk šāda rakstura cepšanās, ja moderācija būtu konsekventāka un ar saprotamākiem noteikumiem - piemēram, jau minētie bani par sīkumiem, kas kontrastē ar nepārprotamām troļļu tēmām, kuras PA karājas visu dienu un netiek novāktas.

Satan      Just_ (2010-12-16 10:22) viedoklis
Ja kāds uzskata oho par represīvu, iesaku lielākajiem muldētājiem pārcelties uz vienu citu portālu (nez, tas tagad ir atjaunots?) un pamēģināt tur prunāt šeit pierastajā stilā. Tur devīze ir - solis pa labi, solis pa kreisi - nošaušana!
--------------------------------
Muļķības.Tai portālā esmu~6 gadus,un teikšu vienu-lamāties ir jāmāk!!!
Ja nemāk-cita opera.
Lamājos gan te gan tur.(jēlības nerakstu,bet "3,14s" gadās)Nekādi īpašie bani nav bijuši.

Alex_Jones  1 2 Uzskatu, ka (piem.) slēgt vienu manu galeriju tikai dēļ tā, ka tur bija bildes, kurās tika izsmieta - debīlā, perversā, asinskārā un slepkavnieciskā/katoliskā ticība... bija maigi sakot dumji! Islāmu tātad drīkst izsmiet (musulmaņu paredzu šeit ir maz).. , bet dominējošas - Nēa, nedrīkst. Ja jau drīkst izsmiet vienus aizspriedumus un dogmas, tad citas arī!.
Bet te, kāda/s dumiķis pasūdzas un OHO, čiks, noslēdz galeriju - a es par to samaksāju! Nekādas naida kurināšanas - tikai smalks humors. Peace

allldis  1   Esmu Par Alex_Jones viedokli 2020-08-13

Labrador      Turpmāk paredzēta Eiropas pamatiedzīvotāju lobotomizacija. Visi , kuru viedoklis nesaskan ar oficiāli uzspiesto , tiks bloķēti. Tiks bloķēti viņu e pasti , telefoni , banku konti un vēl esošajiem īpašumiem uzlikts arests. 2020-09-01

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu