"Mēs centāmies, lai šī nauda nebūtu uzdāvināta, bet tiešām atstrādāta."

Lembergs neko sliktu neesot gribējis
Viņa pati pēc līguma nonākšanas atklātībā par savām attiecībām ar Lembergu skaidroja, ka „šī bija tāda viņa uzticēšanās man, manis respektēšana, vēlēšanās palīdzēt. Lai gan viņš tur [trasta līgumā] ir sarakstījis visādus ierobežojumus, neviens nekad, nekur, nevienu brīdi mani nav ne uz ko spiedis, nedz arī izmantojis šīs tiesības. Es domāju, drīzāk tas viņam bija tāds formāls pasākums, lai, atbalstot radiostaciju, nesanāktu, ka esi tāds muļķītis.”
Tāpat Bendrāte norādīja, ka faktiski visu Lembergam jau esot „atstrādājusi”: „Es domāju, ka tik daudz, cik esmu atstrādājusi tai pašai Ventspilij, lai būtu informācija, lai būtu atpazīstamība...
Mēs centāmies, lai šī nauda nebūtu uzdāvināta, bet tiešām atstrādāta.
Mēs visu rēķinājām, raidlaikiem bija konkrēta cena, tas viss tika iegrāmatots, un par visu vajadzēja atskaitīties. Tā ka nekas nav uzdāvināts vai aizdots – viss ir atstrādāts.”
Avoc>
http://www.tvnet.lv/zinas/latvija/385828-portals_knab_neredz_bendrates_marionetes_ligumu_ar_lembergu


Visā tā lieta, tas ir normāli un pieņemami vai nenormāli un nepieņemami?

Decijs (2011-07-25 11:59)      d labs.)) ko vel sii dama ir atstradajusi.... Njaa a mes domajam kur ta zurnalistiskaa etika un taa. A te cakaiela zurnalistikaa P

marmorakaraliene (2011-07-25 12:01)      Atstrādā zināmām aprinām tie, kuri savas muļķības dēļ "uzķeras" uz āķa. Atstrādā neesošus parādus prostitūtas, slepkavas u.tml. darbonīši. Lūk, uz tādiem secinājumiem mani vedina šīs vārdiņš "atstrādāšana" - tā saka par parādiem, atkarībām. Tās pat nav pircēja-pārdevēja, pakalpojumu sniedzēja-pakalpojumu ņēmēja attiecības.
Raidlaikiem bija konkrētas cenas - tā saucās |"atstrādāšana"?

JurisK (2011-07-25 12:10)      Kurzemes radio tachu privaats uznjeemums. Valsts amatpersonai(Lembergam) ir tiesiibas buut par privaatkompaanijas dalju iipashnieku? Laikam tachu ir, ja jau vareeja nosleegt taadu liigumu. Liigums ar Bendraati laikam tachu arii likumiigs. Bendraatei taas daljas nepieder, taatad kaa deputaatei ienaakumu deklaraacijaa nav jaauzraada, vinja paarvaldiija peec trasta liiguma Lembergam piederoshaas daljas. Kas, ko un kaa atstraadaa privaatkompaanijaa, taa ir tikai privaatkompaanijas dariishana, kameer nav paarkaapts likums.

riks (2011-07-25 12:23)      a vot vai nav pārkāpts likums? nevelk tā kā uz interešu konfliktu?

JurisK (2011-07-25 12:31)      Ja taa Lemberga dotaa nauda buutu pashvaldiibas nauda, daljas tiktu paarstaaveetas tikai Lemberga interesees, tad tas buutu intereshu konflikts - Lembergs par pashvaldiibas naudu puceetu savas spalvinjas. Bet, ja taa nauda ir vinja likumiigi personiigaa, tad nekaadu konfliktu, vismaz es, nesaskatu. Un arii KNAB neesot neko uzodis:) Ne jau viss, ko dara Huutes kungs, ir uzreiz pretlikumiigi tikai taapeec, ka to dara vinjsh.

Tatjana (2011-07-25 13:07)      Tas cilvēks gan ir saprātīgs. Laikam NElatvietis...

babyjag (2011-07-25 13:39)      a man vina vienalga patik, nav parak iedomiga, normali var parunaties, sakopta un jauka sieviete.
un ari lembergs.
te tikai visi tik balti un tiri, itkaa nekad muzha nebutu biznesu bidijusi, pr taisijusi utt..
dzives patiesiba - jo vairak teeree, jo vairak ir.

psychobitch (2011-07-25 18:21)      nu bet protams - atstrādāta...:D

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu