Elīnas Egles kailfoto - ierēdņa domu gajiens

jautajums radas sakara ar ierednja zagto kailfoto publiceshanu visas iespejamas vietnes.
ka jus uzskatat,ja cilveks tiek augsta amata,vai vinjam ir pieljaujamas,ta teikt vajiibas(vai valjiibas),rekjinoties ar to,ka kads vinju var diskreditet,virtuali apzagt,noklausiities un publicet vinja telefona sarunas,arii,piemeram, intiimas?vai,tomer,ierednim nebutu japiedoma,ko vinjsh dara un kur dara,jebshu musu valsti tas butu vienalga?
konkreti shinii gadijuma,vai ierednim butu jaatkapjas no amata?vai tadejadi ir atkal cietusi valsts reputacija?vai nav?
pees.atmetam siekaloshanos un verteshanu.

Jason  1 4 Vai Tessai gadījumā nešķiet, ka ierēdņa privātā dzīve ne uz vienu neattiecas? Ja tante vakarā grib bildēt savus pupus, tad tā ir tikai viņas darīšana... Attiecībā par darbu, manā skatījumā, būtu jāvērtē tikai profesinalitāte un pienākumu izpildes kvalitāte.

Olivia_es    2 man domāt, ka šādi apzagt var katru no mums - amatpersonu vai nē, tāpēc katram derētu piedomāt pie šī jautājuma jau jaunībā, lai vēlāk, esot direktoram, amatpersonai vai vienkārši daudzbērnu ģimenes galvai, nenāktos lauzīt galvu, kā iziet no situācijas.
vai atkāpties? Tu ko, ja šajā valstī nenes atbildību par miljonu darījumiem, tad kāda atkāpšanās dēļ muļķīgas bildes? :)

wolands    1 Nezin, kas par kailfoto - TV neskatās ...Bet atbildot uz jautājumu ierēdnim - nē, politiķim - jā. Jāņem vērā, ka pie mums daudzi augstākie ierēdņi ir (skaitās) politiķi.

mieru_tikai_mieru    1 ierēdnis pamatos arī ir tikai cilvēks, un taisnība Olivijai - apzagt varu katru no mums. Un glabāt kailfoto - neredzu tur nekā krimināla. Cita lieta, ka šādu informāciju var izmantot, lai cilvēka dzīvi un karjeru iznīcinātu. Tas gan - bet tur jau drīzāk būtu jāaktualizē jautājums par žurnālistikas ētiku.

Just_  1 1 Ja viņa pati būtu nopublicējusi muļķīgas bildes kādos Daugos el vē, tad skaidrs, ka vajadzētu atkāpties. Bet viņa ir apzagta ar skaidri redzamu nolūku kaitēt un pazemot. Ja viņa atkāpsies, nelieši savu mērķi būs sasnieguši. Tad kas labāk - lai arī gultā zem deķa ierēdnis ir tikls un skaidrs kā bāreņa asara, vai lai triumfē noziedznieki? Es uzskatu, ka nekur nav jāatkāpjas, ja nervi tur, lai strādā tālāk paceltu galvu.

Tiigjeriite    1 Manuprāt, ja ierēdnis ir izdarījis kādu noziegumu vai publiski izrādījies vai izgāzies (lai gan arī stiepjams jēdziens), tad var runāt par kaut kādu atkāpšanos no amata.
Šoreiz atkāpšanās tikai attaisnotu zagli un provocētu nākamos zagļus, kas ir ieinteresēti nomelnot kādas konkrētas personas.
Drīzāk būtu jāpadomā, kāpēc šīs fotogrāfijas uzpēldēja tieši tagad :)

P.s. Kristāltīras pagātnes ir retajam. Un arī tās, kas ir, būtu vērts apskatīt tuvāk :D

fargo      Un ko domā pati tēmas autore?

Manuprāt, arī politiķis/e drīkst bildēties kaili. punkc.

Ja jautājumu iztirzāt plašāk, tad ir nepieciešams konkretizēt, par kādām vājībām ir runa. Heroīna lietošana ir nesavietojama ne ar ierēdņa, ne politiķa statusu, bet bildēties kailam paša mājās? Manis pēc!

rudaa_lapsa      Uzskatu, ka šādiem zagļiem jābūt kriminālatbildībai un - par JEBKURA SVEŠA cilvēka foto ut.t. zagšanu un publičēšanu...

JurisK      Ierēdnei viņas intīmo bilžu publicētāji jāsūdz tiesā, jo tie ir pārkāpuši likumu. Ja viņa to nedarīs, tad jāatkāpjās, nav divu domu. Ja kas - nepazīstu un bildes arī neesmu redzējis.

elsa      Es uzskatu, ka visi esma cilvēki. Un ja kādam gribas bildēties kailam vai neķītri parunāties pa telefonu, tad lai dara. Bet par sveša privātuma zagšanu derēja kriminālatbildība.

MaryClaire      a kāpēc latviešu mediju vietnēs nav šīs infas? puaro skopi atreferēja. apollo - klusums, tvnet - tiaki krievu valodā, leta - klusē ...

kak to abidno ...

laukroze      nedomāju, ka publiski redzamās amatpersonas nebūtu tādi paši cilvēki kā pārējie.
kas attiecas uz šo gadījienu, tad tā ir datu zagšana- ierosinu- atrat zagli un viņa/as kailbildi arī ievietot netā apskatei..:)

neko      Ari neko nezinu ko tur TV rāda, tak dažas labs ministrs jau pats (te oho un vēl daudz kur citur) ir pavirinājies. Cik zinu viņa karjeru tas pilnīgi nekā nav ietekmējis.

Visādi citādi - ja troksnis liels - vainīgs vai bez vains (apzgats) - nekas neatliek kā paiet malā. Tobiš vienīgais kritērijs ir cik spazmaini sabiedrība tad uz to visu noreaģā.

p.s.
Deltenās preses žurālistus un privātos tautas "aktīvistus", kas nodarbojās ar līšanu citu privatajā dzvē vālams sist jau viņu karejas sākumposmā.

MaryClaire      a ja par tēmu. darba datorā glabāt jeroķiku da pornografiju?! :D mua-ha-ha. kakaja vlastj, takiji i čļeni ...

hw66      Valsts reputācija nav cietusi, jo šai Valstij faktiski vairs nekādas reputācijas nav, daži kailfoto uz tā infantilisma fona, kas ir notikuši pēdējos 20 gados neko neietekmē.

Vucis      Man domāt, valsts reputācijai ar notikušo nav nekāda sakara. Taču pašām amatpersonām būtu ļoti rūpīgi jāizvērtē, kur un kā uzglabā personiskas, intīmas dabas materiālu. Šī nav ne pirmā, ne arī, noteikti, ne pēdējā reize, kad tā notiek un pilnīgi noteikti liecina par to, ka šāda informācija nav tikusi pietiekami aizsargāta.

Notikušajam ar pašas EE profesionālajām iemaņām nav īpaša sakara. Vien milzīgs pazemojums.

elly      Francijas valsts pirmas ledijas kailfoto tika publicts un izsolits vairaksolishana, tieshi tad, kad K.Bruni stajas pie pirmas ledijas pienakumu pildishanas. Bilde gan bija profesionali augstaa limenii uznemta un protams, uznemta ne jau esot laulibaa ar FR przidenta kungu, bet krietni pirms. Francijas tauta pat lepojas ar tik skaistu 1.lediju un pilnigi noteikti nepieprasija prezidenta atkapshanos, saistibaa ar sievas exmodeles karjeru un senaku kailfoto.

Shis kailfoto(Latvju amatpersonas) protams, nav ne tuvu tik augstaa limenii izpildits, bet ja tas uznemt pirms politiskas karjeras, tad neredzu taja neko briesmigu (ja nu pashai kundzei neertibas). Bet redzu latvieshu parasto peleko skaudibinju vai vismaz velmi aprunat kadu, nonemt no amata, atnemt algu, maju auto, viru u.t.t. (shi ieraksta un parejo leto publikaciju sakaraa).

dogville      Jaakaunas nevis tam,kursh fotograafeejas,bet luurikjiem,kuriem patiik visur iebaazt savu degunu!

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu