´Atkarīgais´ no politikas?

Grib atgriezties lai īstenotu valstiskus,vai personīgos mērķus?Pārstāvēs banku ,kurai parādā kādu miljonu?Atkal sāksies demagoģija,kā var nesolīt?Cer uz latviešu īso atmiņu?Esošie jau tādi garlaicīgi,vajag kādu citplanētieti.

neko (2012-03-15 08:30)      Var patikt, var nepatikt, bet minētāas personas darbīgā stulbi lēmumi nav novēroti.... konkretizēsi kas tieši tā nepatīk? Nu kaut ko korētāku, lai nebūtu bezjedzīga muldēšana riņķi apkārt?

gravieris (2012-03-15 09:11)      pie finansēm viņu laist nedrīkst.Pats to atzina.

JurisK (2012-03-15 09:13)      Man pret Repshi nav uzticiibas kopsh atmodas laikiem, kad redzeeju, kaa vinju atved uz kaut kaadu pasaakumu. Man shkjiet, ka vinjsh straadaa kaada uzdevumaa. Iespeejams, ka bankaa bija vinja iistaa vieta, politikaa negribeetu.

binarycode (2012-03-15 09:22)      "Hello from....Marss" :))))
Kas nepatīk? Cik gan var būt "īsa" atmiņa cilvēkiem :))))
Pirmā darba diena: pirmais lēmums paaugstināt algu...pašiem sev:DDD
Pirms pirmās darba dienas: Saziedojiet miljonu un tikai tad došos uz pirmo darba dienu:))
Par SOLĪJUMIEM vispār paklusēšu :)))

Diez tagad arī staigās ādas uzvalkā?:) Vēl tik pletni....portfeļa vietā:))))

hefny (2012-03-15 09:27)      hi hi
pie tam,šitādus,kas vagonus nez kur liek=saziedotoem miljoniem klāt pieaug-n-tie miljoni-nu vajadzēeja jau tos saziefdotois no mulkja tautas,kur aizslēpt-tos vagonu miljonus!tāpēc jau mums nav ne pensiju,ne citu naudu!
ni bankai,ni politikai -šleserveidīgos+marsiešu ,škēlistus,uc papus-vajag pieņemt likumu-,ka šitādiem nav politinā atpakaļceļa-valts gremdētējiem!
anekdotes ne darbs!
Ja pilotam-alga-600ls max,tad šitādiem ķēmiem-nezcik-par tukšu muldēsanu:kā var nesolīt!Re,te jau ir,kas aistāv-tiem tad arī sola un bildes mālē!

neko (2012-03-15 09:29)      Par "mariešu murgiem" es ko personīgi ko citu atceros, Kalvītim tā patika argumentēt savu viedokli, kad 2008 gadā kopā ar Komercbanku Asociāciju viņš nobloķēja LB istrādāt o likomprjektu kreditēšanas ierobežošanai. Runas par ekonomikas pārkašana esot nepamotota panikas viešana un murgi pēc "marsiešu pasūtījuma"... arī ārvalstu eksperti bija pieaicināti. Arvaltu ekpertu viekoli pārstāvēja nu jau bakrotējušas Ilandes cetrālās bankas prezidente.

Polus (2012-03-15 09:49)      Mani fascinē tautas atmiņas prioritātes.
Tas, ka Repše vienmēr proponēja bezdeficīta budžeta pieņemšanu (kas mūsu ekonomikas piezemēšanos būtu padarījis krietni vien mīkstāku), lūk, ir nieks. Bet to, ka izdomāja izlietot dažus desmitus tūkstošu latu, lai paceltu ministriem algas (konceptuāli ļoti pareizs lēmums, kas tika katastrofāli komunicēts un pieņemts nelaikā), tauta nu nekādi nevar aizmirst. Tas jau nekas, ka mums ik uz stūra ir "projekti", kur kāda valsts iestāde izšķērdē 10iem reižu lielākas summas par Repšes paredzēto algu palielinājumu. Tas tāds sīkums.
Tautas atmiņas selektīvisms ir pētījuma cienīgs fenomens.

P.S. Neesmu Repšes fans un atbalstītājs, bet kritika par algu palielinājumu un ādas uzvalku ir vairāk kā smieklīga.

Tessa (2012-03-15 09:53)      ka jus sapratat,par ko shis analfabets runa?!!/patiesa shoka/
es sapratu,tikai izlasot komentarus.jo tik bezjedziigi noformulets jautajums vienkarshi nodalina visus pasaules logikas pamatus& likumus un padara par neiespejamu domu apmainju.kaut kads arprats,cilvekam prats ir ka atavisms vai rudiments,hrenvinjzin prieksh kam.

LaskovijMerzavec (2012-03-15 10:07)      Itkaa Latvijaa truktu partiju....un ar ko shoi atskirsies no iepriekshejas??

taizelis22 (2012-03-15 10:16)      Labaak kaa oranzhais zaglis ar savu taukpurnju bandu!Ja taukmuulis Ka..KaLV..iitis nebuutu paralizeejis JL ciinju ar birokraatiem un sameeriigu budzhetu nebutu taadaa dirsaa.Kritika par aadas uzvalku un algaam ,oranzho sunju vaajuma izpausme.

daimond (2012-03-15 10:16)      :)šim ir mākslīgais- ne-dabīgais intelekts- visus darbus vispirms apturēt, tad izpētīt- rezultāts-var lielīties ar paveikto- mums palika nauda pāri gada beigās- jo apturēja bezjēgā visu- ko vajadzēja un ko nevajadzēja..., un motivācija darbam- dabīga- nauda, daudz naudas, jo tad būs rezultāti- bet rezultātā- ručņika noraušana visās vietās un lietās..:(

fargo (2012-03-15 10:28)      Tautpartijnieki bija šokā arī par to, ka Repše gribēja atklātas pārrunas starp tautas partiju un repšes partiju kameru priekšā, sauca viņu par "nu galīgs idiots, citplanētietis, viņš tak no marsa!". ja tevi tā sauc TP biedri, tad nemaz tik slikti ar tevi nav.

Just_ (2012-03-15 10:33)      Biju patīkami pārsteigta, dzirdot Repši runājam ar žurnālistiem pagājšnedēļ vienā tv raidījumā. Kaut kas viņā ir mainījies, tāds nosvērtāks kļuvis, vai. Un gudrāks.
P.s. Un kā viņam viņa gados izdodas tik labi saglabāties?

binarycode (2012-03-15 10:44)      Polus, no sākuma ir jāpierāda ar darbiem ( jāisteno tas bezdefecīta budžets, IKP jāpaaugstina, bezdarba% jāsamazina, vidējā alga jāpalielina, cik tur tie solītie simti miljoni Ls no kontrabandas apkarošanas jāiegūst utt UN TIKAI tad var sākt ieminēties par algas paaugstināšanu!

Par lauztajiem līgumiem, apstādinātajiem projektiem un pēc tām maksātajām soda naudām....vispār paklusēšu:))

Vai tad tas ir kāds noslēpums par.....šizofrēnijas izpausmju atspulgiem ?:)))

jodo (2012-03-15 10:46)      binarycode, valsts iestādēs (da vienalga kādās) algu apmērs ir smieklīgs. Tāpēc arī tur ir vai nu fanātiķi vai idioti. Attiecīgi arī rezultāts ir tāds, kāds ir.

JurisK (2012-03-15 10:56)      Vispaar jau pirmais bezdeficiita budzhetu ieviesa Shkjeele savaa pirmajaa premjereeshanas laikaa, tik noeeda viiru aatri vien! Kaa jau teicu - man shkjiet, ka aiz Repshes ir kaadi nezinaami speeki, vinjsh tiek biidiits no to speeku puses. Man taadas aizdomas, bet, protams, tikai manas.

psychobitch (2012-03-15 10:58)      aga fanātiķi un idioti...:D fanātiķi un idioti ir tie, kuri strādā 24 H dienaktī un saņem iztikas minimumu /histēriski kliedz/ valsts iestādēs darba laiks ir no 8:00 - 17:00 un tad vēl tas tiek saīsināts pēc saviem ieskatiem, ja viņi būtu fanātiķi, tad viņiem tur būtu jāatsēž šis laiks par brīvu, vispār nekādas jēgas no viņiem vai viņu tur ir, vai nav... un idioti arī viņi nav, bet gan sliņķi, kuri neko negrib darīt, iekārtojušies siltās vietiņās un sēž, vēl izdomājot, ka algas maziņas:D...

Polus (2012-03-15 11:06)      binarycode,

Ja neatceries, tad varu atgādināt, ka bezdeficīta budžetu pieņemt neļāva daži labi zināmi politiskie spēki, kuros apvienojušies nacionāli zemnieki oranžos buldozeros. Tā tomēr ir izšķiroša nianse.

Par algām nepiekrītu. Kompetenta ministra atbildības līmenis ir pietiekami augsts, lai saņemtu krietni vairāk par vidēja līmeņa vadītāju kādā komercbankā. Jā, protams, laiks + pasniegšanas veids bija katastrofa, taču konceptuāli - ļoti pareizs lēmums.

Retrospektīvi, protams, ir diezgan viegli uz to paraudzīties, lai pabakstītu ar pirkstu, ka, lūk, šis projekts bija jāaptur, bet šis gan ne. Ja tiek veikts funkcionālais audits, tad kaut kas ir jāaptur - gribam to vai nē. Pie tam, drīzāk sodīt vajadzētu nevis tos, kas līgumus apturēja, bet gan tos, kas tik neelastīgus līgumus parakstīja. Valsts kā liels pasūtītājs no savas potenciālās spēka pozīcijas izmanto praktiski nulli. Un tieši tā, nevis līgumu apturēšana, ir problēmas sakne. Soda nauda ir tikai sekas.

Diez vai Latvijā ir daudz cilvēku, kuriem nav pilnīgi nekādu veselības problēmu. Attiecīgi izcelt vienu, lai izdarītu secinājumus par konkrēto cilvēku, jau atkal ir vismaz smieklīgi.

taizelis22 (2012-03-15 11:15)      Polus pareizi saka,ka tie kas parakstiija shos liigumus jaasoda.Un stikla bllaakja kuratore Dumaukova jaanoslidina no augshas...

Adamsone (2012-03-15 13:49)      Neinteresējo par polititku, bet manuprāt nekādas atmiņas selektivitātes vnk nav - prasta skaudība.
Cilvēkam, kas strādā ar lielu naudu, ir jāizskatās konservatīvi un jābūt ar konservatīvu dzīvesstilu - nezinu, vai tas vispār var būt apspriežams, tas ir pašsaprotami.
Doma ar to, ka viņam jau bija labi nodomi, tikai šitie mērgļi neļāva tos īstenot - ļoti populāra, savulaik tā teica arī par Leniņtēti - esot jau bijis labs, tik Staļinonkulis visu izjaucis. Aga, tā jau mēs sevi mierinām...
Kā funkcionēs tā dīvainā celtne, kas drusku izskatās pēc dinozaura - patiesi interesē, gaidu ar nepacietību...

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu