Parunāsim par fenomeniem?

Mūsu valsts politika ir pilna ar fenomeniem,kur notiekošais neatbilst nekādai loģikai. Varbūt paanalizēsim situāciju un spēkus,kas to visu virza?

kinyons (2012-12-01 01:34)      isteniba nav pat verts iedzilinaties kops pienema likumu kus aizliedz jat ar strausiem pa rigas ielam es personigi esmu atmetis ceribas par kautkadu logiku politika tirakais teatris

neko (2012-12-01 01:56)      Ja jau tā gribās parunāt par "spēkiem"... neaizmirsti, ka visus lēmums šādos jautājumos pieņem Brislē. Kā to nosaka EU nosacījumi. EK tak pilnīgi oficiāli ir atzinusi, ka LV bija "izmēģinājumu mazdārziņš" modelim/shēmai ko tagad mēģina realizēt Eiropas dienvidos.

Es jau saprotu, ka neesmu tauta, laikam tāpēc man pret Godmani nekādu negāciju nav:) tas ka viņš uznāk uz skatuves, kad "sūdi jau iestājušies" vēl nenozīmē, ka viņš tas izveidoja.

kinyons (2012-12-01 02:24)      to neko....da ne vecais tas ir kangaru kangars vef rvr radiotehnika alfa...utt tas viss tika likvidets vina laika nu un protams ka punkts parex nu un kas tagad atklajas ka lielakie nemaksataji kuriem atdeva kapostu ir krievu naftinieki un gazenieki ...tobis latviesu nodoklu maksataji sponsore krievu biznesmenus ....nu ne velti runa ka tas krans ir kgb spiegu skolu beidzis ...nu ir tak kautas tur apoksa

fargo (2012-12-01 02:41)      loģikai atbilst, ja tu māki lasīt mērķus, kādiem sako vietvalži. kāpēc tad neatbilst? jau ir oficiāli pateikts, ka reālais mērķis ir federāla eiropas lielvalsts. un kas, tavuprāt, ir neloģisks šejienes vietvalžu rīcībā? viņi kāro krēslus. šeit un augstāk. rīkojas attiecīgi, kā "ir pareizi". čēčhy prezidens spurojas, ungāri ievēl nepareizo partiju, kura eirobirokrātiem sit pa smadzeni - "izmācīsim", ungāriem maz neliksies.
politiskās tendences ietvaros viss ir loģiski.

gravieris (2012-12-01 09:31)      ja augšās/domāju tos,kuri pasaulē diktē savu gribu -žīdi Rokfelleri un Rotšīldi un kuriem pieder naudas drukājamā mašīna/ izlēmuši lieko pasaules iedzīvotāju masu iznīcināt fiziski un no atlikušajiem veidot tautu kokteili,tad mūsu tauta ir nolemta iznīcībai.Arī Godmanis ir žīds un šai valstij lika pamatus - savam labumam un iztopot saviem tautiešiem.

Torpedo (2012-12-01 10:38)      visaam musu nelaimeem, saakot no 90gadiem, ir tikai viens iemesls - kapitaalisms. Tur pat nav svarigas premejeru un deputaatu personibas - tur bija vienalga, vai tas vadonis buutu bijis Krumins vai Kocins - visu noteica kapitaalisms kaa netaisniga sisteema, aiz to arii tagad taads rezultaats

av2 (2012-12-01 12:22)      Kameer LV nebuus normaals viduslaanis, nekas tur nebuus. Nu nevar normaali pastaaveet neviena valsts, ja ir tikai zaglli, un nabagi. Kur tad lai rodaas normaali samaksati nodoklli, normaalas pensijas peec tiem n-tajiem gadiem utt?? Vai tiessam zaglli nesaprot, ka passiem vairs nebuus ko zagt driiz no...... nabagiem tak :(

neko (2012-12-01 13:10)      "vef rvr radiotehnika alfa...utt tas viss tika likvidets"
Tā garām ejot varētu piebilst, ka pa šo laiku ir izveidojušies jauni uzņēmumi, kas pēc sava līmeņa sen ir pārspējuši to pašu VEF. vai Raditehniku: ieskaties kaut vai: http://www.mikrotik.com/ourcustomers.php
Bez visa cita sekmīgi ražo tehniku pēc NASA pasūtījuma (uzvarēja tenderī). Tas pats VEF nekad tādā līmeni strādājis nav. (labi, Alfa šo to arī kosmosa programmām taisīja).
Apgrozījums 45 miljoni lvl gadā... tīrā peļņa ~15 miljoni lvl. Un bez viņiem tā uzreiz varu nosaukt vēl savus 4-5 pasaulē zināmus LV uzņēmumus. Ironija ir tik tanī, ka šādiem uzņēmumiem LV tirgus ir neinteresantas, aiz kam LV par viņiem dzirdēsi salīdzinoši maz.

Jā, pats ražošanas process nav LV; kā jau visi "modernajā pasaulē" - savas rūpnīcas viņi ceļ Ķīnā. Un turpinās celt, jo Ķīnā ir izdevīgāki nosacījumi un lētāks darbaspēks.

Feks (2012-12-01 13:21)      Vai kāds zina - konkrēti cikos 21. XII sāksies tas pasaules gals..? Un cik ilgi tas vilksies..?
;-)))

fargo (2012-12-01 16:12)      "Apgrozījums 45 miljoni lvl gadā... tīrā peļņa ~15 miljoni lvl. Un bez viņiem tā uzreiz varu nosaukt vēl savus 4-5 pasaulē zināmus LV uzņēmumus. Ironija ir tik tanī, ka šādiem uzņēmumiem LV tirgus ir neinteresantas, aiz kam LV par viņiem dzirdēsi salīdzinoši maz."
tur jau tā lieta. un ne tikai tas, ka neiteresē vietējais tirgus. par to es neuztrauktos. bet šo labo uzņēmumu ir daudz par maz. viens tips padzīvoja/pabraukāja pa somiju, ilgākā laika posmā... saproti, katra! pašvaldība pelna pati sev iztiku. pat mazās pilsētiņās pa vairākām rūpnīcām, mazražotnēm, cilvēki nodarbināi - pudeļo kaut kādus minerāludeņus, sērkociņfabrikas, zivjžāvetavas, laivu krāsotavas... un tas viss ir pašvaldības ar iedzīvotāju skaitu zem 10k cilvēku.
tik kardināla atškirība no lv, kur daudzās pašvaldības vienīgais uzņēmums ir desubode. viss. nav vairs vispār nekā. tas ir trakums. mēs kā čukčas esam kļuvuši, nodzērušies čukčas, kuri ir palikuši pat bez saviem briežiem - jāieved viss.

kvarts (2012-12-01 16:54)      Latbijā pie visa vainīgi paši cilvēki, jo ir slinki, skaudīgi, nenovīdīgi,alkatīgi...utt... un nav te ko vainot valdību, kapitālismu vai ko citu, jo uz citiem vainu vieglāk novelt, kas grib, tas dzīvo labi... es Latvijā ar visu esmu apmierināts, te un tagad man ir labi, bet tos kam viss ir slikti par īsti gudriem neuzskatu.

Vientulaisvilks (2012-12-02 14:00)      Parunāt jau varam, bet ar runāšanu neko mēs neizmainīsim, .....jāvācas kopā domu biedriem, jāveido organizācijas, jārīkojas !!

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu