Ir vai nav Latvijas sabiedrības vīrieši vīrišķīgi?

Kurās sitācijās vīrietis jūtas vīrišķīgi un var pasist sev uz pleca,jā,šeit es esmu rīkojies vīrišķīgi?Un kādēļ par vīrišķīgu īpašību un rīcības vīriešiem ikdienā ir dzirdams un redzams tik maz?

neko (2013-02-08 09:58)      ir ir ... brukā pa pasauli, sasniedz savus mērķis... prec smukas francūzietes:)

saullla (2013-02-08 10:01)      Virietis vīrišķigi justies var blakus sievišķigai sievietei.

Ikdienā maz?Kam maz kam nee.Pārsvarā apkārt ir pat ļoti vīriršķīgi vīrieši.Kautkā citādākus nemaz nepazīstu.

kreituse (2013-02-08 10:03)      teikšu atklāti - nav

Ronija (2013-02-08 10:04)      Daži ir, daži nav.:)

liancite (2013-02-08 10:07)      kad spēj atzīt ka ir vājš, situācijās, ar kurām netiek galā, nevis baidās, slēpjās, manipulē, tracina citus...! Tikai cilvēciski un vīrišķīgi!

loggers (2013-02-08 10:58)      Kā kārtis kritīs.

Rebeka77 (2013-02-08 11:05)      nav gadījies sastapt, pēc laika paliek lupatas

hefny (2013-02-08 11:06)      kā naF? IR!!! ugunsdzēsēji, glābēji,ķirurgi, santehnķi- ar "pareizajām"roām- prasmīgie, piloti, zemnieki, pavāri, diriģenti, muzķi, sportisti-uhhh-sportisti, trenneri....uhhh visus uzskaitīt un atminēt grūti..... iR.. :)

neko (2013-02-08 11:10)    1 Ir LV gan sakarīgs sieviete gan sakarīgi vīrieši; lūk vai viņus/-as var dabūt visi kas velās - tas jau cits jautājums:)

JurisK (2013-02-08 11:20)      Kopumaa, protams, ka ir. Taadu iisti neviirishkjiigu viirieshu, man shkjiet, tik pat kaa nav. Apm. tik pat daudz, cik skolas gados skukjupuiku. Cik atminu, no kaada simta varbuut viens. Ja kas - viirishkjiigumu nemeera, peec manaam domaam, ar to, kaa cilveekam dziivee paveicies vai ko sasniedzis. Tas, ka pieprasiiti ir zeeni zelta kjeedees ar dzhipa atsleegu uz pirksta zem palmas tropu pludmalee - nu taa taada muusdienu fiicha!:)

Deisa (2013-02-08 11:21)    2 Vīrišķigs vīrietis ir tāds, kas dara. Da jebko, bet dara un labi dara, kvalitatīvi. Un ir tādi arī starp latviešiem. Cik daudz, neņemos spriest, jo visus latvijas vīriešus nepazīstu, lai nemtos spriest un analizēt. Manā sabiedrības lokā vīrišķīgu vīriešu netrūkst.

MrJones (2013-02-08 11:27)      Mazliet praatiigaak ar to Latvijas vechu nolikshanu! Ar ko piem., daudz labaaki ir anglji..? Ar ekonomisko situaaciju.., labaam maniereem..? Jaa ir vinji mazliet soliidaaki un dzhentelmenji attieciibaa pret sievieteem (bet ar ne vienmeer..)...nez, vai tas vien nosaka viirishkjiibu...? Dazreiz, skiet, vinji ari kaujaa sievieti palaistu pa priekshu...:)) Nezinu...kaa juus to meerat? Nav maz taadu, kuru iztureeshanaas ur vnk pedinju cieniiga. Un kaut kaads gljeevums..... Piem., kur juus Latvijaa esat redzeejushas.....lai pastumtu mashiinu dazhus metrus ir vajadziigi 6-7 viiri..?

av2 (2013-02-08 11:55)      nu valeejot ar traktoru mezzadarbos sievietes ir lllloti "sievisskkiigas" :(

Adamsone (2013-02-08 12:06)    1 Jo mazāk izskatos pēc jaunas, glītas meitenes, jo mazāk izpalīdzīgi ir vīrieši, tas nu gan ir fakts. Pilnīga personiskā pieredze. Vilcienos, tramvajos utt. tantes palīdz viena otrai, veči - skatās, neskatās - nezinu teikt. Absolūtais vairums gan jaunāko, gan veco ir domā tikai par sevi, sabiedriskajā telpā, saprotams. Mājās, darbā varbūt citādāk. Man reāli palīdzība nav vajadzīga, pietiekoši veikli tieku visur, kur man jātiek, bet redzu, kas notiek apkārt. Ir labi, ka viņi strādā, zelta rokas bla, bla, bla, bet ar to ir daudz par maz. Lai gan visumā stils uzlabojas, nebrien vairs kā tanki, ar elkoņiem, kā tas bija vecajā režīmā, kad no vīriešiem nopietni vajadzēja uzmanīties...
Pati jaunākā paaudze atšķiras jūtami, cik nu var vērot...

hefny (2013-02-08 12:11)      hmm..iespēja, nosaucu profesijas,kurās vīrieši ir vīrišķigi, jo nevaru iedomāties ugunsdzēsēju sievišķigu,kas klīrējas kā babuls, pulē nagus,groza smuki pakaļu un pieprasa kaPiju, pirms iznes no dūmiem jaunu/vecu/sagrabējušu dāmu no uguns/gruvešiem.....nevru iedomāties pilotu,kurš būdams izcili sievišķgs, vaimanātu histērijā....protams,neizslēdzu arī šadas iespējas. Ie sievietes, kuras k´´ust vīrišķ´;igas un penem nepopulārus vai extēmas siuācijas lēmumus-vīrišķigijo to prasa situācija,extrēms,profesija. Lai kā,-paaustināts tesosterona līmenis -pienākas pēc definīcijas vīriešsiem/izņēmumsituācijas, gadījumi arī paliek-izņēmumi vai pārvēršas sabiedriskālīmenī bīstamāparā´dibāvīriešu femiizācijā-visās izpausmē-meklēpatvērum pie vīrišķgām sievietēm vai mamlņām/.kad paaugstinĀTI SIEVIŠĶIGIE HORMONI UN PRāTA -DOMĀŠANAS MODELIS-TAD TAS IR JAU SIEVIŠĶIGS vīrietis, va iepizodiski,situatīvi sievišķigs, vai babulis/sievišķigs vai nekāds/.
hmm. vēl ir iluzijas vai mīti,ādam vajag būt vīrišķigam vīrietm. Ir vai nav cēlie-vīrišķigie brņinieki/arruņinieku tikuiem/, džentelmeņi/pat ar mazliet sievišķigām-līdzsvarojošām iezīmēm/.kādā līmenī tiek šis jautājms ietilpnāts, apskatīts/iztirzāts/.

stardust (2013-02-08 12:11)      Vispār man prieks par iespeeju, padomājiet, iespeejas apkārtnē visi var uzelpot, viena saulīte vien spīd, jo vesela gūzma negāciju nonāk tieši te : ))
Kas uz jautājumu attiecas - ir visādi, un kādus nopelni, tādus dabū.
Pie kam, tas par mašīnas stumšanu ir nekorekti, jo principā te, dzimumus nešķirojot, var jau par citu problēmu runāt, vienaldzību, analoģiski situācijai, kad cilvēks uz ielas var nomirt, bet neviens nepieies klāt paskatīties, kas ar viņu notiek. Proti, kas tad liedza pievienoties tām divām sievietēm, stumjot mašīnu, mm?

limonija (2013-02-08 12:25)    2 Vīrišķīgo ir gauži maz...Kolēģe bija pārsteigta Vācijā - jaunieši skaļi, rupji uzvedas uz ielas, bet, ieraugot invalīdu ratiņos, vienmēr metas klāt palīdzēt. Varbūt daži atceras invalīdu, kurš regulāri sēdēja ratiņos pie krustojuma Anneniekos, viņu esot aplaupījuši un piekāvuši garāmbraucēji...Vairs nesēž. Man pašai šovasar bija gadījums - drusku pieskāros ar savu auto viena veča vāģim, tas izlēca laukā un sāka aurot pa visu ielu, raustīja bamperi, kurš bija ar sarūsējušu(!) drāti šā tā piesiets un apgaloja, ka es to esot tikko norāvusi...:D Murgs! Ataicinātais eksperts smējās un reizē bija nokaunējies tā murmuļa vietā. (Arī tāds lepni nes latvju vīrieša godpilno titulu un varbūt pat ir gādīgs ģimenes papucis, bet svešu sievieti gatavs iznest cauri, ka maz neliksies. Neizdevās, tik blonda neesmu.)

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu