Vai tiesām Rīga ir kultūras galvaspilsēta?

"bljagj, hui, joptvojmatj" dzirdu gan uz ielas, gan veikalaa... visur!

Deisa  1   Un nedzirdi ne koncertus, ne redzi izstādes, ne apmeklē teātri, vai ne? Nu ko, ielas dzīvei ielas kultūra.

Tessa  1   es tikko biju Riiga, nekur nedzirdeju. nekur, ne Vecriiga, ne Pardaugava, ne sabiedriskaja transporta.
varbut, nevajag ar bomzhiem tuset?

patiikama  1   Viss jau ir atkarīgs no tā,kādā vidē atrodamies un kādas ir personības intereses un inteliģences līmenis.

purify  1   autor, a kas tad tavupraat? Reezekne? daugavpils? kuldiiga? ahahahaaaa
parasti vienaadas kultuuras cilveeki atrod vienu kultuurvidi. ja dzirdi taadas lietas tad vou, esi eksotiskaas vietaas bijis..

+Tessa

MrJones  1   Tik pat labi var gadiities to sadzirdeet Londonaa vai Parizee...da jebkur..! :) :)

vienss    1 lūdzu latviskot jo es nesapratu . TULKOJUMU!

jollyroger      Kur Tu varēji visu laiku mani satikt?

Barsiko  1   Ne, Riga ir Latvijas galvaspilseta. Kulturas galvaspilsetas jamekle citur un patalu no Rigas.
Vienkarsh aprekins: cik pasaulsslaveni muzeji ir Riga un cik citas Valstis, pilsetas; cik pasaulsslavenas koncertzales ir Riga un cik citur. Ta var turpinat salidzinat un bus atbildes.

caress5    1 Tas tik täds Biznesa sauklis! Ar visäm trim izsütiishanäm, emigräciju un blatnjiku büshanu mäksla ir pagrimusi. Ja esi draugos piem. ar Mgaili, vari meeslus izstädiit un par lielo mäkslu uzdot. Tä pati kakju izstäde VM - viens vecmeistara darbs bija veertiigs, dazhu mäkslinieku vietä bütu pakauneejies izstädiit darbu... ja sen vairs ziimeet neproti, tad kjeksiisha deelj darbi tiek izlikti...??
Mazpilseetäs kä piem.Krustpilii var vairäk labas mäkslas ieraudziit ...

DAfrika  1   Msniem radiem Rīga arī sākas un beidzas ar centrāltirgu!

iluuuzija    1 Maskačkā dzīvo?

piparbecinja  1   Stipri pārspīlēts, protams. Ja pastaigā nedaudz talāk par pašu centru, pa Avotu, Matīsa ielu, "kultūra" tā vien plūst pāri malām.

Samurs  1   Traki, ja nākas dzīvot un strādāt tur, kur tikai šādi runā. Pat 15.trolejbusā kādu no minētajiem vārdiem diezin vai pāris reizes būšu dzirdējis. Bet, protams, man varbūt pietrūkst asuma dzirdei, lai izjustu visu runātāju izteiksmes līdzekļu dziļumu.

Zeltiite  1   Kas tad Tevi spiež uzturēties Rīgā? Ierosini sava dzimtā ciema deputātiem, lai atjauno kaut ko līdzīgu simtslatnieku programmai - lai taisītu kultūras galvasspilsētu Pampāļos vai kādā tikpat ekzotiskā vietā. Varbūt biznesa plāns izdosies un pievilināsi tūristus uz šo joku paskatīties ;D

labriit    1 Mani rupjības kaitina, sāpina un dara kaunu, ka pie mums daudzi tā sarunājas.Liekas, ka viņi neprot veidot teikumus un tāpēc iestarpina šos vārdus, turklāt ir slimīgi agresīvi, tātad slima sabiedrības daļa.

BAMS    1 Kauns katram latvietim ir KGB atzīdeņu asinssmakojošās rupjības un viņu klārbūtne! Vislielākais kauns ir Rīgas Latviešu Biedrības iznīcināšana 1993. gada 18.februāra naktī atzīdeņu visatļautība!
Pēc Nirnbergas 2 būs labāk!

allldis      Visa neticami retā, te godīgo pilsoņu kritika ir pareiza, BET VAINA ir mūsu pilsoņos, kas stulbi klusē un nepieprasa beidzot aizvākt uz rodinu visu rupjo, svešo un naidīgo okupantu milzy baru, nodevēju varas atstātu "atbrīvotajā" no tiem LV??? Kauns un sids stulbajiem savas zemes un tautas nodevējiem un kangariem! 2022-04-20 03:39

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu