Latvieša gēns (būtība), kāds tas ir?

Jautājums radās fargo komentu izlasot un pilnībā piekrītot vìńá viedoklim par SC fanu klubińu šeit.
Jautā Fotoman 2014-08-29 20:49

Zeltiite (2014-08-29 20:57)      Sēdēt uz pabalstiem, nemaksāt nodokļus, gausties, ka neviens neko nenodrošina, bet visi sit latviešus un apdraud latviešu valodu. Priecāties par jebkura krāsainā ierašanos, jo tas taču nav krievs ;D , bet sievietēm, turklāt, dikti kaislīgs un galants brūtgāns. Absolūti neinteresēties, kā un kur tiek pelnīta nauda valsts budžetam, ka aizņēmumi dzen mūs visus arvien tālākā verdzībā. Beigās aizbraukt no pašu radītās valsts - par melnstrādniekiem un lepoties par saviem "sasniegumiem" .

Mezhavecis (2014-08-29 21:00)      Pilnīgi piekrītu.Vienīgais attaisnojums-zombētu idiotu netrūkst nevienā valstī.

Zeltiite (2014-08-29 21:04)      Un kas liecina, ka tieši Tu neesi viens no viņiem ;D Palasi Ekonomiskā slepkavas dienasgrāmatu un salīdzini ar to, kas noticis un notiek Latvijā? Vai par smagu bālela prātam?? P.s. ekonomika vienmēr ir bāze politikai ;D

planerdelta (2014-08-29 21:04)      WooooW, zeltiite ir rasiste! Ceru, ka shis portaals arii ieveero un reagjee uz shaadiem izteikumiem. Tu "kundze", esi melnstraadniece savaa buutiibaa, neatkariigi no vietas un nodarbes, kas gan iipashi augsta nevar buut ar shaadaam praata speejaam.
Par teemu nav komentaaru, jo nav zinaama buutiiba :)

Mavs (2014-08-29 21:19)      "Pēdējos 20 gados" latvieši paši, bez Maskavas palīdzības, ir darījuši visu iespējamo, lai šo valsti iznīcinātu. Neba nu Kremlis iznīcināja rūpniecību un lauksaimniecību, neba nu Putins izsūtīja pusmiljonu latviešu uz Īriju sēnes lasīt (viela pārdomām - Staļina laikā tika izsūtīti ~ 60.000 cilvēku).
To visu paveica paši latvieši, bez vazelīna lienot pakaļā amīšiem un ES. Lūk tāds ir tas "latvieša gēns". Un vēl viena raksturīga latvieša pazīme - savās nedienās vienmēr vainot citus. Un Krievija tam ir ideāls kandidāts.

P.S. Zinu jau par ko izvērsīsies tālākā diskusija. Tāpēc uzreiz painformēju - Kremlis man algu nemaksā, bizness Krievijā nav un Putins nav mans čoms. Vienkārši balsoju par veselo saprātu, nevis soļoju stulbu aunu barā turp, kur propganda sauc.

Tessa (2014-08-29 21:26)      nu atkal sakas. cik var malt, ja nebus kopsauceja? dazhadi ir tie latvieshi. ir kretiini, skaugji, vienaldziigie, absoluti bezatbildiigi un visadi citadi nekam nederiigi, bet ir arii normali, labsirdiigi,patriotiski un vienkarshi krietni cilveki.
ka jebkura tauta. nav ko meklet utis.

leone (2014-08-29 21:52)      Kas ir latvietis? Latvietis ir balts, īpaši tautu meita, kas baltā vien staigā. Latvietis tērpjas baltā un pelēkā. Latvietis ir neuzkrītošs. Latvietim patīk saulīte vēlu vakarā. Latvietis ir bārenis, viņa bērni bāreņi un visi dzied bāreņu dziesmas. Latvietim patīk skumt un raudāt-raudāja māte, raudāja meita un asaras rotā latvieti. Latvietis ir kungs savā dzimtajā zemē-nevienam kalpot neies un nevienu palīgā nesauks. Latvietis visu dara pats. Latvietim ir savs stūrītis un savs kaktiņš, kur ielikt bērnus par nepaklausību. Latvietis lepojas ar kautrību, kaunību, strādību un pieticību. Latvietim laba daudz nevajag un tas pats nāk ar gaidīšanu. Latvietis vienmēr otram atdod to labāko, pats priecādamies par mazumiņu. Latvietim solīts makā nekrīt. Latvietis mērī 7 reizes un griež tikai vienu reizi. Latvietis ir apdomīgs un izvairīgs. Latvietim patīk labi paēst.Latvietim mīļākais ēdiens ir otrs latvietis , rasols un skābi kāposti. Latvietis ir iecietīgs pret citu uzskatiem, ja tie sakrīt ar viņa paša. Latvietis nav skaudīgs, pat , ja viņam skauž. Latvietim ir labi tur, kur viņa nav. Latvietis zina , kā ir pareizi. Viņam patīk kārtība un simetrija un 90 grādu leņķis. Latvietim patīk, kā šalc zaļais mežs, jo tam ir cena par kubikmetru. Latvietis turas pie savas zemes pēc pusspaiņa alus. Latvietim ir gaiši mati un zilas acis. Latvietis lepojas ar tīrasiņu izcelsmi. Latvietim patīk dzeltens, zaļš , brūns visās to variācijās. Latvietim nevar patikt zils ar sarkanu. Latvietim īpaši dārgi senie laiki. Latvieša gaišā nākotne ir tūkstošgadu senatne. Latvietis dzīvo atmiņās, ļoti pieķeras lietām un skaistai pagātnei. Latvietis ir dziedātājs, dziedot dzimst, dziedot aug ,dziedot mūžu nodzīvo un vēl pēc nāves nevar beigt. Latvietim vienalga-vai cūka vai druva. Latvietis lielās, bet naudu nemaksā. Latvietis mīl kapiņus, jo tajos būs jāguļ mūžīgi. Latvietis ir velis. Latvietis runā par sudrabu, bet par zeltu klusē. Latvietis ļoti baidās

wolands (2014-08-29 21:53)      Mani arī šis šokē :( Sevišķi Ukrainas kontekstā :( Es vispār esmu reālists, bet
Polus skuki pateicis / ies meklēt oriģinālu /

leone (2014-08-29 21:53)      Latvietis ļoti baidās būt netikumīgs. Latvietim ir mazs cinītis, kas gāž vezumus, tikai ko lai dara, kad viss sagāzts?"
/Kristaps Baņķis/

jozolsen (2014-08-29 21:55)      Latvieši pērkami materiālisti sikumainā mantrausībā...Par bezmaksas braukšanu sabiedriskā transportā atsdos savu balsi...SC.kuri patiesos nodomus slēpj aiz sociālekonomiskiem saukļiem..Vajag jau divus..Viens kurš solot melo,otrs muļķis naiviskā cerīgā ticībā: A ja nu tomēr? Latvijas fenomens,jaunās partijas pārvar vēļešanu barjeru (tie kuri neko vēl nav izdarījuši) un vēl uz demagoģiju tiek valdībā...Tā ir bijis katrās vēlēšanās!! Tāds kolektīvais Daukas sindroms..

barss5 (2014-08-29 21:57)      Diemžēl, manuprāt, latviešu gēns tika iznīcināts otrajā pasaules karā, izdzisa Sibīrijā, sajaucās ar "atbrīvotāju" gēniem okupācijas gados. Šobrīd ir, kā ir:(

Mezhavecis (2014-08-29 22:01)      Velns,stulbeņu banda!Ko var malt ar to rūpniecību?Nu bija vesala čupa"rūpnīcu"un "fabriku",kas pildija plānu un ražoja brāķi kurš pasaules tirgū pat papuasie nebija vajadzīgs.Tā ka beidziet vienreiz dirst te par kaut kādu tur dižo rūpniecību,nozombētie kretīni.

janisb (2014-08-29 22:11)      => Mavs Tieši maskava izglītoja un audzināja tos kas īrijā sēnes lasa - krieviem bija izdevīga duma neizglītota tauta. Paaudze, kas dzima neatkarības laikā, lielāko ties ir labi izglītota un veiksmīga. Un ja tev šķiet ka lēģeri ir salīdzināmi ar darbu Īrijā, tad ieteiktu pamēģināt izdzīvot tādos apstākļos, visdrīzāk vairāk par pāris nedēļām nenovilksi...

limonija (2014-08-29 22:13)      Būsim reālisti - popolārs sauklis, bet, cienījamie Krievzemes fani, nu kāda ir, jūsuprāt, atšķirība - par ko fano - visi apspiedēji teorētiski taču vienādi, ja nu ekonomika un kultūra man labāk tīk ES vai ASV, nevis Rašā, tad kamdēļ mīlēt vairāk Rašu? Pakļauties tās spiedienam, ietekmei? Kāpēc Latvijas krievi paši bariem nelaižas projām uz roģinu, bet turpina te mocīties "briesmīgajos Rietumu apstākļos"? Cik var dzīt to demagoģiju par labo kaimiņieni Krieviju? Latvieši ir dažādi, bet mans kolēģis nesen teica - ja vajadzēs, ņemšu cirvi un iešu nolikt galvu par Latviju, iešu arī mežā, ja tā vajadzēs...Jauneklis ap 25. Cepuri nost! Un pabijis UK, pastrādājis, pasaules labumus dafiga redzējis, lielisks pavārs, bet Latviju postā neatstās un Krievijai te saimniekot neļaus. Malacis!

P.S. Kādu "veselo saprātu" var redzēt Krievijā, Mav?

Mavs (2014-08-29 22:16)      janisb - "Maskavas laikos" vidusskolā bija obligāta fizika, ķīmija un matemātika. Cilvēki mācēja arī mazliet domāt un analizēt. Tieši "neatkarības laikos" likvidēja šos priekšmetus, bet izglītības kvalitāte katastrofāli kritās. Tagad mums ir pilna Latvija ar "juristiem" un "ekonomistiem", ks mājās neprot spuldzīti nomainīt. No viņu vidus tad arī rodās pirmie kandidāti Īrijas zemeņu laukiem, jo nekam citam viņi nav derīgi.
Smejos par to, ka tagad šis jautājums atkal tiek pacelts. Vai tad amīšiem jeb ES ir izdevīgi, ka Latvijā būtu izglītoti cilvēki ? Lai pirktu košļenes un kokakolu izglītība nav obligāta.

annija005 (2014-08-29 22:25)      Katrs spriež pēc sevis!!
Varbūt vaig sākt ar sevis revidēšanu......ko pats esi darījis lai tā nebūtu??
Vai esi gājis uz vēlēšanām,vai esi pateicis nē kad to vaig, nevis sēdējis maliņā,un t t...
Ko pieļāvāt ušaka tikšanu domes ķeblī?????Visi tik skraida pa lētajiem ušaka tusiņiem bet pēc Maksimas traģēdijas neviens nepiketēja par viņa atkāpšanos.Ja jūs Rīgā runātu valsts valodā tiem tur nāktos beidzot iemācīties.
Krievu t i lasi...tjurku ugru pēctečus nevar pārmācīt, bet likt saprast ka ar mums neies cauri gan var.Pašiem jābūt aktīviem un jāizsaka sava neapmierinātība ne tikai nolikt to kas kaut mazliet vēlas mainīt....un jārunā,jāskaidro saviem senčiem kas ir kas viņi nespēj (nets un tt)izzināt visu info, jo viņi ir tie aktīvākie balsotāji.
Jāiemācās ir SARUNĀTIES....nevis aizmuguriski aprunāt.
Krievijas krievi nesaprot, kāpēc Nils Ušakovs neatkāpjās http://www.youtube.com/watch?v=AESzdEBcybs

janisb (2014-08-29 22:32)      => Mavs krievu laikos videnē obligātais eksis bija tikai matemātikā, ķīmija un fizika bija izvēles. Un runājot par ķīmiju, RTU man semestra laikā iemācija visu, ko nevar teikt par 3 gadiem videnē, kas iemācija tieši neko. Savukārt runājot par spuldzīšu skrūvēšanu - tās vairāk ir urbanizācijas un specializācijas sekas nevis izglītības jautājums...
Runājot par ekonomistiem un juristiem - zinu dažus kas strādā makdonaldā, bet vairāk zinu tādus kas strādā nopietnos kantoros vai Briselē. Vieglā ceļa gājēji ir bija un būs, bet konkurence visu noliek savās vietās...

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu