Ko jūs saprotiet ar vārdiem "ruskij mir"?

Closing_Time  2 2 Dostojevskis, Jeseņins, Čehovs, Ivans Bargais, Cialkovskis, Gagarins, Mihalkovs , varētu vēl daudz turpināt. Ekselenta nācija.

Pazistams  1 5 jopt ! pat te bez kara kūdītājiem neiztikt ..
autor - marš uz tēvēnetu vai apollo, tur tādu pilns, būsi starp savējiem, bet šeit ar politiku nebāzies, līdz kaklam jau tas.

Marsietis      Tas ir kas ļoti līdzīgs " duch uber alles ".

Svece  1 8 Pēc plkst vieniem neviena vīrieša skaidrā , agresīva baros staigājoša "jaunatne" trenūzenēs , nozgts viss ko var nozagt un pat nozagts to ko liekas ka nevar nozagt , rupjība ka norma apkalpošanas sfēra , kukulis ka dzīves norma visas sfērās.

jollyroger    3 Kāds kalašņikovs? To, kuru reāli izstrādāja Hugo Šmeisers? Tad nu gan sasniegums.

RiksNulleAstoniSesi    4 1) -> vilks28 2015-02-18 18:55 "Man piemēram ir līdz kaklam jautājumi par auto remontiem un krāniem un vāverēm un kas ar ko guļ un kas kam nedod"
Citāts daiļrunīgi liecina par autora patieso "interesi" par šo jautājumu, tāpēc nav jēgas iztirzāt jautājumu, kurš atspoguļots profesionālu politologu publikācijās un Pazistams 2015-02-18 18:39 padoms par vēlamo virzienu ir īsti vietā.
2) -> Closing_Time 2015-02-18 18:22
Dostojevskis, Jeseņins, Čehovs, manuprāt, nebūtu liekami vienā rindā ar Ivanu Bargo. Kas attiecas uz Gagarinu, no viņa tur maz kas bija atkarīgs - tikpat drošmīgu, fiziski veselu un centīgu džeku tai vienībā nebija mazums. Iesedināja viņu modulī un palaida.... Titovs bija krietni pārāks, bet sava vārda (Germans) viņš nedrīkstēja būt kosmonauts Nr.1.
Un nez kurš Mihalkovs bija domāts? Tēvs Sergejs - padomju iekārtas trubadūrs? Dēls Ņikita - lielkrievu šovinists, Putina režima apoloģēts un sevī iemīlējies narciss?????
Mihalkovs , varētu vēl daudz turpināt.

Marsietis  1 9 Es domāju krievi varētu būt normāla tauta, ja zaudētu karā un samaksātu par saviem ļaunajiem darbiem un domām. Ja vācieši 2 pasaules karā nebūtu zaudējuši, bet zaudēja un atvainojās. Bet krievi okupē pusi pasaules un saka ka ir atbrīvojuši. Gudrus cilvēkus viņi liek cietumos, bet slepkavas sēž domē ( Lugovojs).

salvis73    2 ruskij mir ir Ukrainā

jollyroger    1 Nē, es esmu redzējis tikai lētu kopiju, kuru pat neizstrādāja pats Kalašņikovs.

art_deco    3 Rodas asociācijas, ka tas varētu būt uzraksts uz degvīna pudeles.

ponytail_PA    5 Krievu pasaule ir svētā govs, ko nedrīkst pat pieminēt. Kamēr nabaga padlatvijiešus, kā tadu aunu baru, paēdina ar mentu kariem, vorošilova strēlniekiem un nezkādu vēl debesu mannu - ā, vēl iedod paklausīties kobzonus Jūrmalā -, tikmēr katra šīs varenās nācijas pieminēšana ir kūdīšana, naida kurināšana un, vaimandieniņ, septiņkrieviņ - aicinājumi parunāt par kaut ko, kur, iespējams, vajadzēs domāt.
Bet, iespējams, ka vajadzētu arī kurinat, mudināt un aicināt. Tikai, mandomāt, ir jau diezgan par vēlu.

kloss  1 2 Aizbrauciet tālāk aiz Urāliem un Krasnojarskas un redzēsiet pavisam citādu Krieviju, citādus krievus un tiešām krievu kultūru, kurai ir vērtība un neatkārtojamība ... nesauciet to par Krieviju, kas atrodas šajā pusē Urāliem !

poker    4 Svece (2015-02-18 19:45) - precīzi visu aprakstīja.

Vēl jāpiebilst - katrs otrais vārds ir bļ**, nah**, pi** utt. Kultūra vārdu sakot spraucas pa porām ārā.

skabarga    3 Dzeja ,romances,filmas ar jēgu un saturu,gleznas...cilvēki ar plašu sirdi un vienmēr viesmīlīgi ...

Zeltiite    3 Katrs sev apkārt pievelk tāda līmeņa sabiedrību, kadā ir pats. Nevajag lolot ilūzijas, ka esi vienīgais kultūras nesējs tumsas valstībā.

Līdzīgi jautājumi
Krievijas TV Latvijā (31 atbildes)Krievijas intereses Baltijā (32 atbildes)Kā noņemt bērnam otro vārdu? (7 atbildes)Kas notiek Krievijā? (43 atbildes)
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu