Kapec latviesu viriesi kategoriski atsakas aizstavet Latviju?

Ukraini, krievi, gruzini, francuzi, spani, poli, amerikani, utt.aizstav ne tikai savas zemes, bet latvieshu virieshi anonimos komentaros skaidri pasaka, ka to nedaris. Iznemuma procents ir minimals un tas sastav no pensionariem un armijas cilvekiem. Kada var but valsts nakotne, ja tadi tevi, deli, virieshi?

quimera (2015-03-09 12:25)  1 9 Kur tieši un kad,amerikāņi ir aizstavējuši savu valsti?!
Cik atceros,viņi karo visās valstīs kuras viņiem nepatīk,izņemot savu!

bargaakundze (2015-03-09 12:31)  1   Tas sācies jau agrāk. Somi mūs, leišus un igauņus nosauca par kastrātiem ( Pēc iekļaušanas Padomijas sastāvā)
y hromosomas lēna izzušana...:(

Samurs (2015-03-09 12:40)    14 Es mīlu šo zemi, bet neieredzu šo valsti. Diemžēl arī man šis apgalvojums ir visai tuvs. Jo ir paties grūti mīlēt valsti, kura tā neieredz savu tautu...
Tātad es esmu gatavs cīnīties par šo zemi, bet ne par tiem, kas sevi sauc par valsti.
Ja barikāžu laikā stāvēju ar muguru pret Saeimu, tad tagad drīzāk nostātos ar seju pret to. Bet izmestu no rindām arī slimi nacionālus gan latviešus, gan krievus, kas akli ekspluatē nacionālās piederības ideju.

quimera (2015-03-09 12:44)  1 1 a viņi vienmēr ekspluatē nacionālās piederības ideju!
kā savadāk,dabūt cilvēkus iet balsot?!

estepat (2015-03-09 13:06)    11 :(Aizstāvēt gribas zemi, kura ir sava, nevis krievu miljonāram, zviedru pensionāram, vai dāņu cūkkopim pārdotā tēvzeme- tēvzeme, kurā Likumīgajiem Latvijas Pilsoņiem nav savu paša garantēto bezmaksas hektāru lietošanā- bez rentes un bez īres- ja Likumīgajiem Pilsoņiem zeme jāīrē un jāmaksā par to kādam nodokļi, tad tā nav šo pilsoņu zeme- tā ir citu zeme- citi lai arī tad karo par savu zemi, kuru izīrē un par kuru iekasē nodokļus.

Jason (2015-03-09 13:07)    11 Es gan iešu aizstāvēt šo zemi, jo valsts ir ne tikai 100 resni mūļi Saeimā vai pāris nelietīgu oligarhu. Latvijas valsts ir katrs no mums, mūsu ģimenes un draugi, mūsu domas un idejas, mūsu kultūra un valoda. Es nevēlos, lai tas viss tiktu sabradāts smirdīgu krievfašistu zābakiem.
Šī brīža Latvijas valsts, ja to uztver kā birokrātisko aprātu, ir ļoti tālu no ideāla. Taču, kamēr mums ir šī valsts, mums ir iespēja to visu mainīt uz labo pusi. Ja zaudēsim savu valsti, tad zaudēsim arī cerību kaut ko mainīt.

kontrol_skupsts (2015-03-09 13:22)  3 4 Nu redzi... cik daudz teviniem attaisnojumu. Bet patiesiba viniem vienkarsi ir bail!!! Vel dazi skaidri saprot ,ka nav nekadi karotaji ,jo ir parak nikuligi un nozelojami.

p_p (2015-03-09 13:28)    5 Bet protams, ka ir bail. Mandomāt, nebaidās tikai fanātiķi, bet normāls cilvēks baidās.
Arī man ir bail, ka manas ģimenes vīriešiem var nākties ņemt plinti rokās un aizstāvēt tādsu Torpēd-veidīgos, Furnitūr-veidīgos vai valsts-prezident-veidīgos. Tfu, un dusmas arī!

kokote (2015-03-09 13:45)    9 Atkal totāla "guiņa" (pardon mai frenč). Šādus jautājumus neteoretizē, bet apliecina praksē ar darbiem (tieši patreizējā armija nav nekāds "patriotisma" rāditājs, jo nav jau noslēpums, ka uz misijām dodas, lai labi nopelnītu).
Kā jau reiz teicu, lai liktens nepiedāvā šo iespēju apliecināt realitātē, bet domāju, ka ja tāda nebalta diena pienāktu - būtu i puikas, i vīri, i sievas, kas nedomādami darītu visu. Nevajag ar vārdiem izaicināt likteni un muldēt bez satvara.
P.S "valsts nākotne" ir bērnos ne karavīros- par to vairāk vajadzētu uztraukties. Un kāda jēga no šādas "parunāšanas"? KO konkrētais anonīmais ir darījis, laio valsts būtu "tā vērta", ko viņš (viņa) ir darījusi šīs valsts labā, kā saka, lai akmeni met, kas bez grēka- tātad- kādu "aizstāvibu" esi realizējusi(is)?

ruugumpods (2015-03-09 13:46)      Par ko mēs te runājam. Mūsu varonīgās armijas virsnieki bēg no valsts kad tikai padzird ka krievi nāk....

kokote (2015-03-09 13:47)      P.S. vispār te totāls biezpiens jau pašā jautājumā. Cilvim nekādas sajēgas starp jēdzienu "patriotisms" un "nacionālisms" pietiekami lielajām atšķirībām.
Kāpēc Latviju kā tēvzemi tikai latviešiem būtu jāaizstāv, vai arī esi nacistu šovinists(e)?

anigera (2015-03-09 13:47)      Tas tāpēc,ka viņiem nav bērnu ko aizstāvēt! Un kaut ko slimu muldēt par saeimu,oligarhiem utt.,tās tādas atrunas vien ir!

alba (2015-03-09 13:51)    4 Nu mūsu virspavēlnieks bērziņš nemaz nemudina vēlmi karot tāda pakļautībā- vēl pateiks "es paliek usabvā vietā,......... bet jūs uz sibīriju" un sievas izvaros naidīgā armija. Tasd labāk mežā kaā mežabrālis drošu roku pa naktīm okupantoiem rīkles grizt un dedzināt kā dara modžahedi un kaukāza vīrieši!

ramazoti (2015-03-09 13:54)  2 3 Man tēvs un māte- Latvijas pilsoņi no pirmskara laika, bet man par savu vienīgo pastāvīgi lietoto ~ceturdaļ-hektāru ir jāmaksā nodokļi!? Kam man jāmaksā!? Lai maksā man- tie pilsoņi, kuri lieto man vēl pienākošos vismaz 6ha - tie, kuri lieto vairāk hektāru, kā 64000km2Latvijas zemes/1miljonsLikumīgo Latvijas pilsoņu=6400000ha/1milj=6,4hektāri uz katru pilsoni- bez jebkādas maksas! Visas planētas nepilsoņu pretenzijas neņemu vērā- man vienalga- kurš nav kuras valsts pilsonis.

dafnids (2015-03-09 14:27)      Tikpat anonīms jautājums, kā piesauktie anonīmie komentāri... No kurienes šādi secinājumi? Par tiem pensionāriem secināji no nesen iznākušās filmas? Pārējā daļā piekrītu kokotei.

SaintSin (2015-03-09 15:01)    2 Interesanti būtu uzzināt jautājuma uzdevēja viedokli, ko saprot ar aizstāvēt Latviju? Stāties uz ceļiem pretī tankiem? ar plikām krūtīm uz ložmetējiem? Vai no Albiona taurēt par neatkarību?
Ar cik lielu armiju Latvija varētu justies drošībā? (vai nav viens feini stulbs jautājums?)
No militārā viedokļa Latvijas aizstāvēšana ir trakot neperspektīva padarīšana. Pašlaika vairāk šķiet, ka tiek domāts kā rastt iemeslu, kāpēc labāk neuzsākt lielu konfliktu kaut kādas tur Baltijas dēļ.

ingviirbin_de_troll (2015-03-09 15:07)    2 Krievi neaizstāv! Krievi iekaro!

hefny (2015-03-09 15:19)    2 hmm..kas gan lika būt sliknkiem un nepanemt tēvtēvu zemi,kad atguva/ zinu daudzus,kas atmeta ar roku,jo begribēja zemes darbus,laukus,klapatas. bet paņēma kredītus-būdelēm-ar pseidoremobntu-30gadiem,milzīgu,sapirkās autiņus uc....
kas liek balsot par stulbumu,nespēju apsaimniekot Valsti,rīgu,postkomunistiem, smukiem ģimīšiem?????Ķas traucē-nedzert aliņus,nepīpēt-bet pašiem sakrāt ietaupījumus un katru rītu vingrot/mans vectēvs,tēvs..katru rītu hanteles un puspudu mētāja/,ar bisi mācēja apieties,salabot tehniku....zemi apstrādāt,izgudrot tehniskus jauninājumus. tagad 25-35-45-nīkuļi ,babuļveidīgi/izņemot tos,kuri ar vello,slalimu piekopj,glābēji ,zemnieki/.

ingviirbin_de_troll (2015-03-09 15:35)      hefny, kas ir "slalims"? Varbūt piekopju, pat to nezinot un neesmu "babuļveidīgais"?:D

velies (2015-03-09 16:10)  1 5 Primāri, katra gods un pienākums ir aizsargāt pašam savu ģimeni un mājvietu. Sekundāri, censties pasargāt draugus, kolektīvu, grupu ar kopīgām interesēm, nelaimē nonākušo, kas bezpalīdzīgs.....
Nekam citam mēs neesam neko parādā.....nevienam parazītam, liekēdim vai sistēmai, kas izraisa konfliktus un savas problēmas risina staigājot paši svēti pār citu līķiem!
Nav svarīgi kādu tautu pārstāvji pārvalda valsts sistēmu.....svarīgi, lai šie pārvaldītāji būtu solidāri ar savu tautu....Tikai šādā gadījumā, pārvaldītāji būs spējīgi vienoties ar tautu par kopīgām interesēm un valsts aizstāvību kā tādu! Visi pārējie gadījumi, iznīdēs valsts struktūru kā tādu!!!

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu