Kāpēc turki nedzīvo Turkmēnijā?

Vaukskis (2015-09-09 02:42)    1 Tā zeme tiešām ir intresanta. Turkmenistānas iekšzemē cilvēki ir brīvi, jo brīvi pārvietojas starp kalniem un jūru, taču, tā kā tā ir slēgta tipa valsts, kurai, aizslēgtai esot, atslēga ir nolauzta, turki nevar tikt iekšā ! Neskatoties uz tās īpašo noslēgtību, Turkmēnija nav izteikti islama valsts, tur drīzāk ir dzimtbūšana, kas balstīta uz senajām etniskajām tradīcijām. Turkiem tas neiet cauri, toties tie turkmēņi, kuri dzīvo Turcijā un tādi ir, runā turciski !

fargo (2015-09-09 08:14)      turkmēņiem un turkiem ir kopēja izcelsme, tāpat kā uzbekiem un azerbaidžāņiem. azerbaidžāņu un turku valodas ir tik līdzīgas, ka ir savstarpēji saprotamas abu valodu lietotājiem.
tjurkiem(oguziem) migrējot uz rietumiem, vairākas ciltis apmetās pa ceļam tuvākos reģionos - vidusāzijā, aizkaukāzā. bet tjurki(seldžuki) turpināja migrēt līdz pat vidusjūrai un karoja ar bizantijas impēriju, beigās to iekarojot, pakļaujot anatolijā(mūsdienu turcijā) dzīvojošos grieķus un armēņus.
patiesībā, turki arī dzīvo turkmenistānā. šie turki saucas turkmēņi.

LucreziaBorgia (2015-09-09 10:16)      Tāpēc ka turki dzīvo Turcijā, bet Tukmēnijā dzīvo turkmēni. Cilvēks, laikam, gribēja gudri parunāt par bēgļiem, bet nezin elementārijas.

lauda (2015-09-09 10:35)  1   Priekškam viņiem turkmenistāna ja viņiem visur ir labi,pat latvānijā jūtas kā mājās,oerasto aitu,beigtu lapsu un suņu vietā mūsu daiļavas utt....par ko vairāk turks var sapņot? :D

skabarga (2015-09-09 13:28)    2 eskimoss
varbūt pajautā, kas ir augstākā un bakalaura izglītība un tad sāc ar pamatskolu un ģeogrāfiju ..Turcija ..Turkmenistāna ..:)

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu