Ideologija

Vai nav tā, ka jebkura ideja biidiita plašākās tautas massaas, kljuust par sava veida religiju?
Ticība kaut kam. ......eksisteejosham vai neeksisteejosham. ...bez raznjicas. ...puulji kljuust vadaami. ...un visā cilveeces eksistences laikā tas ticis veiksmīgi pielietots!
Gitlers, Staļins, ..Mao. ...tas pats vecais Leenins. ..domaaju, daudzi vēl atceras no skolas laikiem(?) ....viņi visi tak savā laikā bija gandrīz kā pieluugsmes objekti atsevišķām tautas massaam. ...ja nebūtu tās ticiibas nebūtu ari attiecīgais rezultāts. .par kuru šodien varam tikai pabrīnīties, bet kādreiz tak ieveda tautu. ..tautas. .apmaatiibaa!
Sodien. ...šaubos vai vēl kāds vareetu milionus pagruuzt zem tankiem. .? Tiek pielietota mazliet cita taktika. ..par cik atrodamies informaacijas Laikmetā - manipulācija caur kārdinājumiem. ..tomēr, ..NEskatoties uz visu Zombeeshanu, attiistaas ari individuālisms!
Ideja. ...kāda šodien vareetu būt tā spēcīgā ideja, kas speetu virzīt tautas massas pretī kādam mērķim. ..cēlam. ..vai absurdam. .?
Tradicionālās religijas. , ..kuras visas veerstas pret Saturnu. , ..kaut kas jauns? Izcili liideri. .? ..tiem, kā redzam muusdienaas nav pat noziimes. ..? Tehnokrātija spees atrisināt visas muusu probleemas. ..? ...līdz pašai kullminaacijai, kad tiks palaists mākslīgais intelekts un piedziivosim otru Babilonu. .?

jozolsen (2016-07-15 22:44)  1 9 Dzīvoja normāla tauta Keievijā un uzradās idealogs Ļeņins.. Un nogalināja dēls tēvu ,gāja bojā māsas brāļi ,kaimiņi..Pārcēlā uz citām tautām ,tas pats..Kopumā ap 100 miljoniem ,tai skaitā Mao-ļeņina skolnieks un daudzi citi skolnieki...
Dzīvoja normāla tauta un uzradās idealogs Hitlers..Kurai visa tauta klausījās muti atvērusi un ticēja..Gāja bojā nika 30-40 miljoni..Tauta vēl tagad par to makš...Arī uzņemot VISUS bēgļus ,lai nepadomātu par vāciešiem atkal ko sliktu..
Nesenā vēsture..
Un uzradās Putins.!!

jozolsen (2016-07-15 22:47)    2 Un no Donbas aizgāja 1,5 miljonu bēgļu!! Šodienā , EIROPĀ.
Nevis kaut kur Afrikā ,Dienvidastrumāzijā ,musulmanijā..

salvis73 (2016-07-15 23:10)    4 Vai nu vinji,vai nu mees.nav otras alternatiivas,jau kopsh Saladina laikiem.Nevajg lolot ceriibas,ka buus multikulturaala eiropa.MURGS!!!!Starpreligiju draudiiba-tas prieksh naivajiem idiotiem

fargo (2016-07-16 00:13)    4 katra paaudze piedzīvo pasauli no jauna. katrai paaudzei ir sava cīņa. un notiekošais nav nekas jauns savā būtībā.
korumpētas elites(politiskās, garīgās, kulturālās) un situācijas saasinājums uz kuru tās reaģē vairāk vai mazāk adekvāti, vai neadekvāti.
krīzes dzemdina vadoņus, labākus un sliktākus. kādi rada problēmas, citi tās risina.
šobrīd, laika sprīdis starp lielām kataklizmām ir jau kļuvis pārāk garš. civilizācija ir izkropļojusies, deģenerācija vairs nav noslēpjama.

siltumnīca, kamēr iepriekšējo, grūtībās rūdīto paaudžu aprūpēta un darba roku pieskatīta, ir plaukusi. bet mantinieki tās doto labklājību ir pieņēmuši kā pašsaprotamu. ne garīgo, ne ekonomisko brīvību nevērtē kā ieguvumu, kā dāvanu, kā kaut ko, par ko bija jo smagi jācīnas, jāmaksā ar daudzām dzīvībām, bet kā kaut ko tik pat pašsaprotamu kā sniegu.
un tas, kas cilvēka acīs nav vēŗts, to viņš necenšas taupīt, glabāt un sargāt. bet atdod viegli.

iespējams, ir pienācis pārbaudījuma(mācības?) laiks šobrīd esošajām trīs paaudzēm. neviens gadsimts nav bijis izņēmums, kāpēc lai šis būtu?

bet civilizācija ir izkropļojusies, izvirtusi un liekas, it kā pēc Dievišķa plāna, ar savu rīcību un muļķību pati sev ir saplūkusi žagarus, pati tos mērcē un pati pielieksies smagam pērienam.

tas ir tikai laika jautājums, kad mežoņi beidzot aizstieps savas roķeles līdz masu ieročiem un notikumi vairs nebūs ar ak47 vai smagais auto pūlī.

bet tautu griba izdzīvot ar politkorektumu un visu jauno lunātismu kā ar žņaudzējčūsku saistīta.

AivarsN (2016-07-16 02:18)  3 1 Pašlaik visapmeklētākā baznīca ir internets,tikai to sprediķotāju tur tik daudz un katrs sludina kaut ko pavisam citu,ka tauta pavisam apjukusi,nopūlēdamās no tā visa ko noderīgu izlobīt. Tāds jau arī bija mērķis,neļaut masām apvienoties,jo vienota tauta ir nekontrolējama un bīstama. Tā var sacelties un gāzt pastāvošo varu,iekārtu,tiklīdz kaut kas nebūs pa prātam. Bet tāda latvju tauta,kāda tā ir pašlaik,sarīdīta un sašķelta neskaitāmos sīkos grupējumos,nekādas pārestības nespēj apturēt,kur nu vēl ko gāzt,lai kardināli mainītu savu sūro likteni. Rīdīšana pret Krieviju arī norit labāk nekā plānots. To Planētu atslēgt gan bija liela kļūda,jo daiļais dzimums dusmojas,ka neredz savus iemīļotos seriālus un filmas,bet stiprajām dzimumam tieši pastiprināja interesi,ko tad tur tādu rāda,ko mūsu valdība negrib tautai rādīt. Vai patiešām viss tikai dēļ tiešraides ar Putinu,kur viņš atbildēja uz savas tautas telefona zvaniem un atsūtītajiem video? Vai varbūt dēļ diskusijām starp Krievijas,Ukrainas un ASV pārstāvjiem? Satelītā Hotbird šo kanālu,tāpat kā vairākus citus Krievijas kanālus rāda par brīvu un arī onlainā tak redzams. Reizēm grūti saprast,no kurienes nāk tā uzspiestā ideoloģija. Vai no ASV,ES,vai,kā jau parasti,mūsu pašu bāleliņi stipri pārcentušies?😁

JurisK (2016-07-16 03:44)    1 Jaa, ideologjija ir religjija. Taa saucamaas Eiropas veertiibas, kristieshu religjija ir kljuvushas vaajas, toties to, peec ierochiem alkstosho, mezhonju religjija ir vinju stipraa pils. Taatad - ir divas iespeejas - kljuut stipriem savaa ideologjijaa, vai bez ierunaam pakljauties. Ideologjija, religjija, kuraa dievs ir ikkatrs, ikkatra veelmes ir neaizskaramas - taa nav stipra. Taatad liberaalisms, pat liberaaldemokraatija ir naave sho ideologjiju sekotaajiem. Varbuut tikai paarnestaa noziimee. Un varbuut tikai tiem, kuri nebuus ar mieru nelietot alkoholu, apgriezt priekshaadinju, klaniities pret Meku un nelaist no maajas aaraa savu sievu. Paareejie baushlji taadi pashi kaa tagad. Nekas paaraak neiespeejams:)

salvis73 (2016-07-16 08:11)    4 Musulmanisms ir LJAUNUMS!!!protams ikdienaa to neizraadu(taapat kaa vinji)celsh ir viens-aigriezties,aprob3ezhoties no vinjiem.Lai karo pashi savaa starpaa.

williii (2016-07-16 08:45)      Ir ideja ir viss,nav idejas nav neka! Katru biznesu virza ideja!

jozolsen (2016-07-16 08:57)    5 Putins agresīvs mērkaķis ar granātu..Nu jau pielīdzināms Ziemeļkorejas līderiem aiz žoga..
Putina laika bēgļi, nogalinātie tuvumā..Čečenija ,Gruzija,Ziemeļosetija,Gruzija,Krima,Donbass...
Man patiesi paliek bail, jo zinu vēsturi..
Paliek bail par bērniem un nākamajiem mazbērniem,vai maz tādi būs..
2013. gadā nevarēju iedomātie ,ka Latvijā būs tanki..Bija tikai 4 dežūrlidmašinas uz trim Baltijas valstīm..

av2 (2016-07-16 10:06)    5 piekriitu, ka vissi musulmanni, ja nu tuudi buus nopietni , buus musulmannu pusee, jo religgija .
Esmu runaajis ar daudziem. Vinnu religgija ir fanaatisms, "acis uz kaatinniem, un dzen ar galvu naglu sienaa." Protams ikdienaa vinni vissi smaida, un teelo, bet, ka jau teicu, x stundaa vinnu izveele buus skaidra.
Taapeec, pati lielaaka EU klluuda ir vinnus laist teritorijaas, kur vinnu nebija .Kur bija miers, saticiiba, paarticiiba.
Taa vietaa, nevajadzeeja kustinaat to skudru puuzni.Lai vinnu sseihi paarvaldi savus idiotus, kaa maak. Taa ir vinnu dariissana.Demokraatiju vinniem...nu toccna nevajag.

Kaada idieloggija vareetu vienot tautu? Ja valdiibaa neviens nebuutu korumpeets. Un ja tomeer kaads ieliistu, sannemtu lloti bargus sodus, reaalus cietumsodus. Gribi kalpot tautai, esi godiigs pret sevi, un visiem paareejiem.

kuks10 (2016-07-16 14:21)      zb,ko raksti garu penteri,vienā vārdā nevari noformulēt-kādi sūdi pasauli tracina.?!pašlaik dominē asv ž.bankas ,kam vajag nosegt dolāra faņtikus..Es savienība tiek pakāpeniski iznīcināta,krievija priecājās + amīši arī..ķīna nogaidoši skatās un audzē lielos muskuļus,lai īstā brīdī iedotu pa purnu amīšiem,japonkām...krievija jau tāpat pa kluso puse jau okpupēta ar ķīnas strādniekiem sibīrijā un urālos..austrumos ir krievu karogs,bet tur viss bizness pakārtots par labu ķīnai..

jozolsen (2016-07-16 14:46)    4 Ekonomiskajiem bēgļiem sēžot uz salas, vai vēl kautkur citur ,tas Putins liekas tāds ´´dīvainītis´´..
Bet visa Austrumeirpa to ir izjutusi uz savas ādas un izprot situācijas nopietnibu..Var jau vāvuļot par žīdiem,bankām...un paši viņiem lūgsies,ja kas notiksies,lai būtu kur notīties..
Šeit Latvijā parunājot ar krieviem , paliek ļoti bail un pat neticās, ka tā var domāt, ŠODIENĀ ,21 GADSIMTĀ!!

AivarsN (2016-07-16 16:22)  1   Vai tiešām mūsdienu pasaulē nav nevienas valsts,kuras ideoloģija būtu daudz maz pieņemama un piemērojama Latvijā? Latvieši jau paši ne par ko nevar vienoties. Kaut kādā rakstā tika pieminēts Kristīgais komunisms,kā viena no iespējamajām nākotnes ideoloģijām,tikai nekādu paskaidrojumu gan nebija. Varbūt kāds zina ko vairāk? Ja tā labi padomā,ar mūsdienu tehnoloģijām komunisms nemaz nešķiet tik utopisks.

jurks (2016-07-16 22:05)      Grozies kā gribi un izgudro ko gribi, visam ir savs laiks!! Un ,acīm redzot, mēs lēnām, bet neatlaidīgi, tuvojamies lieliem notikumiem! Kādi tie būs, to zina tikkai Dievs!!! Mums, var būt, būs tas gods to visu redzēt!! Jo, ne jau cilvēks to visu stūrē un valda, bet tikkai izpilda, to kas tajā brīdī jāizpilda!

laukupuika12 (2016-07-17 13:09)    1 Es varu teikt tik to, ka Latvija ir maza un tur AUGSAA visi ir saistiiti radnieciigaam saitem. Vai kaads savu draugu vai radu iegaziis, NEEEEEEE. Taapeec jau mums aareejais paraads ir vairaak kaa 100 miljardi un maksaas to beernu beerni un vinu beernu beerni...
Esam nozgti!!!
Kam vajag taa biblioteka- man nevajag.
Vai tas tilts tik daudz maksaa, kurss sabruks peec gadiem 10?
Nemaksaa.
Ko tad ieliksi cietumaa- to savu beerrnu krstteevu, radu? Nee.
Ko te cepamies? Naudas kaare izniicina muusu Dzimteni. Un tas notiek tur- augsaa.
Parunaa ar kob gribi, taa domaa visi, un taa tas ir. Kur gan rastos tas paraads 100 miljardi.

LoveLove (2018-11-20 16:39)    1 Nekas nav jauns uz pasaules . Cilvēku masas ir vadāmas , manipulējamas. Tie kas domā ar savu galvu ir mazākumā ! Tāpēc arī varēja pastāvēt un iznīcināt milijonus Mao, hitlers, staļins u.t.t.
Tumsonības piemērs mūsdienās - krievija. tās iedzīvotāji !

Līdzīgi jautājumi
Top Desmit-, izmainas cilveku labklajiba. (36 atbildes)
Līdzīgi jautājumi:

Top Desmit-, izmainas cilveku labklajiba. (36)

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu