9 maijs.

Neteikšu neko ne sliktu,ne labu.Atstāšu to jūsu ziņā.Tad nu par un pret!Kāpēc būtu vai nebūtu jāsvin!?

av2  1 3 par ko iet runa?
Labaak svineesim , davai, naakamo Piektdienu,a?

krumins  2 7 Krieviem paarsvaraa sii diena ir sveeta viniem gandriiz nav gimenes kur kaads nav sai karaa aizgaajis bojaa....taapeec lai jau svin, lai gan man taa vairaak liekas seeru diena.....un manupraat loti pareizi teca viens man paziistams lidotaajs, kas bija karojis.....v den pobedi bolse vseh napivajutsja stabnije pisarja.....

valmierietis333  1 2 Pieņemu , ka gan jau šo jautājumu būsi uzdevis arī visus citus gadus šai datumā ...
Tā kā atbildi var meklēt arhīvā ...

Vaukskis  5 6 Latvijā noteikti nebūtu jāsvin Uzvaras diena kā Krievijā, jo nenotika atbrīvošana no nacisma kā Eiropas rietumdaļā- pie mums tikai oficiāli nomainījās okupācijas režīmi, kaut arī praktiski lielākajā daļā teritorijas jau agrāk ! Jāsvin ir ir Krievijas Federācijas teritorijas iedzīvotājiem, kuriem tā bija dzimtenes atbrīvošana no okupantiem Lielā Tēvijas kara ietvaros, bet attiecībā par pārējām zemēm- lai svinēšana vai nesvinēšana paliek to valstu iedzīvotāju ziņā, bet Krievijas iedzīvotājiem vajadzētu kaunēties par to, ja un ka tur palika, galvenais- uzspieda savus likumus un tikumus, tādēļ par ārzemēm labāk paklusē; tāpat arī nebūtu pamats priecāties, kāds režīms līdz ar to tikai nostiprināja savas pozīcijas !

Nate  3 17 Uzvarēja un puspasauli iegrūda atpalicībā. To, kuri karoja jau sen vairs nav, bet šnabi dzer pat tādi, kuri armijā nekad nav bijuši.

valmierietis333    3 Te laikam kāds 9.maiju jau svin ... tik daudz reklāmu kā šodien , man vēl nebija lēkušas virsū - ik pēc piecām minūtēm !

Vilksatkal  12 7 Ja nebūtu krievi karu uzvarējuši, tad nevar zināt vai Jūs te visi tad būtu un vai būtu vēl tāda Latvija ! Hitleram bija plāni iekarot visu pasauli un padarīt visas tautas par vergiem,...cik bija vāciešiem koncentrācijas nometnes un cik tāpat daudzus neaizveda uz Vāciju uz darba nometnēm, kā arī tāpat kad pēc kara daudzus aizsūtīja uz Sibīriju !.....un tagad vēl vairāk cilvēku ir piespiesti pamest Dzimteni un braukt vergot *labajiem kapitālistiem* sēnes lasīt !!!! Latvieši jau nevar kakla kungiem, ´daudziem jālien dirsā , un jo dziļāk ielien, jo vairāk par to maksā ! ....kādreiz līda dirsā zviedriem, tad vācu baroniem....tad krieviem, tagad žīdiem - Briselei un jeņķiem ! :)

andzipa    4 Viens pluss- jebkurā situācijā esmu pret vardarbību, tātad arī pret karu, un, ja nu tie, kas karojuši jebkādā frontē satiekas līdzīgi kā skolas salidojumā, pačalo, ierauj graķīti, atceras jaunību, nejaucot politiku uttt, tad ok. Bet tas murgs kad skolotāji liek skolniekiem uz to ākstību iet,,, nu nē!!!!

jurks  2 5 Tā ir vēsture! Mēs tās sastāvdaļa!

Nicks  2 4 to Vilksatkal
nomierinies. savādāk izskatās, ka vajag speciālista konsultāciju.

sakka  3 8 Krieviem tie ir svētki-nenoliedzu,žēl ka tie,vienīgais,tiek pārvērsti par masveida sadzeršanos!
Manā uztverē arī liekas nekorekti, cildināt un godināt cilvēkus(svešā zemē),kuri ir šķūrējuši mūsu senčus vagonos,sūtot iznīcībā!

coldlands  6 10 Viens no līdzekļiem ka sadzīt aunu baru kopā. Ko gan idiotiem vairāk vajag, tusovka, alko, un ja vēl pesni pljaski, mielava izpildījuma, tad pilns komplekts. Pluss vēl izkrasnoties ka papugailjiem, ar simboliskām, tā lai visiem ir redzams.

draboss  2 10 Tādam ierindas krievam jau nekā daudz nav ar ko lepoties, kā vien ar "atbrīvošanu". Tad nu strebj

LaskovijMerzavec    11 Krievijas politikas angažēts pasākums. Pirmā pasaules kara baigas taču neviens īpaši nesvin?

Paradoks, ka tieši Vācija ir lielākā ieguvēja no otrā pasaules kara.

dogville  2 7 Shoriit,peec daudz gadiem,nesatiku nevienu atklaati nesaajoshu kolorado lentu!Fenomenala Valsts,kuaraa atklaati tiek atbalstiiti taas okupaacijas sveetki...

LaskovijMerzavec  1 4 Okupēja PSRS ar citu valstu "svētību". Uzvarētāji "godīgi" sadalija Eiropu. Latvija trāpijās zem PSRS.

Lele  6 7 Nu bet Padomju Armija atbriivoja Latvija no Vaacu fashistiskajiem iebruceejiem...to laikam jaasvin 8.maijaa.
Nezinu, kaa buutu izeidojusies dziive, ja Padomju armija neliktos nezinis par LV...un atstaatu to vaacijas vai dievzinjkaa zinjaa....

Bija dalja latvieshi, kas atbalstiija un veicinaaja Padomju varas ienaakshanu Latvijaa..pashi atveera durvis.


Vai es svinu? Nee nesvinu..bet veesturisks fakts LV veesturee ir un paliek.

dogville  3 10 Lele,mans teevs vaacu okupaacijaa laikaa ar izciliibu Valsts tehnikumu beidza.Nevienu neaplaupiija,badaa nemeerdeeja,bet,kad krievi ienaaaca,tad omas daarzaa zaldaati visu nolasiija un kakaaja dobee zem loga...

Lele  6 4 dogville...manai mammai peejos 30 gadus daarzu izbradaa, daarza maajinju uzlauzh un ogas nolasa...latvieshi

Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu