Par solījumiem...

Tas,ko politiķis domā par savu tautu,vislabāk ir redzams tieši pēc solījumiem. Jo nereālāki tie ir,jo skaidrāk paliek redzams,ka viņš tautu uzskata par bezsmadzeņu radījumiem. Kā jums šķiet?

dzozefinaups    3 Un-vai taa nav? tauta taccu ies un balsos...pat-ja skaidri zina,ka neveelas atdot balsi par meliigiem neliessiem... ir aitas-buus cirpeeji!

hewy  1 2 Jā, bet no otras puses tā ir žanra sastāvdaļa. Nu kurš balsos par politiķi, kurš kautrīgi stāstīs, ka viņš ir godīgs un čakli strādās. :)

derevnja10  1 4 Kurš gudrais teica, ja no vēlēšanām kaut kas mainītos, tautu pie tām nepielaistu? Der padomāt un lieki necepties.

69henesy69    1 sen zinam patiesiba.

Torpedo  2 2 Pašlaik tieši pa TV iet debates, kur visi labējie apvienojas pret Ušakova sociķiem. Nu, neuzvarēs, bet vienalga cenšas un sola pa labi un pa kreisi - pat to pašu bezmaksas transportu. Diez vai rīdzinieku būtu laimīgi, ja valdības partijas pārņemtu monoplu visā Latvijā un strādātu vispār bezkonkurences apstākļos. Tad viņi noteikti dzīvot tikpat "labi", ka visā Latvijā un arī dabūtu mukt uz ārzemēm, lai vnk izdzīvotu :D Bet cilvēki tak ir politiski anafabēti, kuriem pietiek uz vēlēšanām tēvzemiešiem nobļauties "krievi nāk!" un balsis garantētas. Un ka domā, ka "labējās partijas" ir no vārda "labās", nevis tādas, kuru ideoloģija ir aizstāvēt tikai buržuju intereses, nevis sniegt nabagiem kkādas sociālos atvieglojumus :D

HOUSE    5 Es dažreiz domāju, kā no normālas, inteliģentas ģimenes rodas izdzimteņi. Vai tēvs lepojas ar dēlu ja tas ir kļuvis par valsts ierēdni un likumīgi negodīgā ( vajadzētu ieviest jaunu terminu ar atpakaļejošu datumu) ceļā sadzīvojis sev īpašumus uz citu, mazturīgu cilvēku vai valsts rēķina? Vai vecumdienās viņš reiz neteiks, dēls, tu tomēr esi mēsls!?!
Personīgi pazīstu pāris deputāta kandidātus, kuri neprot ne vīriešu, ne sieviešu darbus, viņi spēj tikai patērēt. Šī valsts pūst no iekšienes un par nelaimi, mēs esam pārāk pacietīgi pilsoņi.
Personīgi pazīstu pāris godīgus šīs valsts kalpus... maza, bet tomēr cerība.

jadore  1 1 Šodien arī skatījos pārraidi ar savas pašvaldības deputātiem. Pilnīgi reālas lietas runā, un tiešām dara novada attīstībai. Prieks un visu cieņu. Ja būtu Rīgā jābalso tad gan nezinu...

Torpedo    2 Nezinu, es biju uz vienu KPV (Kaimiņa partija) sanāksmi un sapratu, ka viņiem nav vispār nekādas ideoloģijas, ka viņi nav ne labēji, ne kreisēji, ne centristi, ka pilnīgi amatieri-diletanti, kuru vienīgā ideoloģija ir PRET un dažādu partiju caurkritušu biedru vēlme tikt pie teikšanas. To pašu var teikt par tagad pa TV runājošo Strīķes partiju, kas sola bezmaksas transportu, bet nezin, cik liela ir dotācija tam - vai 90 vai 900 miljoni eiro. Un tādas tak ir visas tās sīkpartijas!

dzozefinaups    2 ...siikpartijas nezina-un sola nezinot,nesajeedzot.........taccu lielpartijaa-skaidri zina,un ccakaree zinot!!!

AivarsN    2 Gluži kā baloži. Pirms vēlēšanām ēd no rokas,bet pēc tam ķēzī uz galvas.

neko  1 1 Bet ja tauta uz nereāliem solījumiem ķeras/tic, vai tad viņiem nav pilnīga taisnība?

andrisz    3 Es neklausos partiju solījumos. Es partijas dalu pēc ideoloģijas - labējā vai kreisā partija. Un no ekonomistu pētījumiem un pasaules pieredzes es zinu, ka centriski kreisās ideoloģijas partijas daudz vairāk investē cilvēkos (veselībā, izglītībā) un daudz vairāk pievelk attīstītus biznesus, kas spēj radīt labas darbavietas. Tāpēc zinu - ja balsošu par centriski kreisu partiju, tad ir cerība uz valsts attīstību. Un tiem, kas balso par labējām partijām, vajadzētu rēķināties, ka ar labējo politiku daudz mērķi nav sasniedzami un solījumi izpildām.

Mērķi - kopējais labums - partijām pa lielam ir kopīgi. Jautājums ir par partiju ideoloģiju - ar kādiem līdzekļiem tās šos mērķus centīsies sasniegt. Centriski kreisas partijas lietos progresīvos nodokļus, bet labējās partijas - regresīvos nodokļus. Un tad nu ir jāskatās pasaules prakse - kāda pieeja labāka strādā. Eiropas pieredze rāda, ka centriski kreisā pieeja tomēr gūst lielākus panākumus.

Tātad - izvele ir vienkārša!

solva      Ziniet- es varbūt esmu dumja, bet , uzskatu, ka šie solījumi,i ir falši, ka mums, katram pašam jāsaprot- kas ir kas! Es zinu par ko balsot!!! Un esmu priecīga, ka man šoreiz bija pārliecinoša atbilde!

Karmensita      krievi palīda zem 1 cepures, ko latvieši?

Epifanija    2 nez no kurienes jums rodas tā doma, ka kāds politiķis uzlabos jūsu labklājību?

AudraSeele      Jā! Tā ir!!!!

Melisa      Pilitiku solījumi ir kā ilūzijas.Vērtējam pēc reāliem darbiem, pēc padarītā!

AgataKristi      Ir lietas kas nemainās ! 2022 gads. 2022-11-12 19:01

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu