Sarkanie baroni un denacionalizācija Rīgā

krievu laikos iebraucēji saņēma dzīvokļus jaunajos dzīvokļu masīvos un arī dzīvokļu privatizācijā viņi bija pirmie kuri varēja privatizēt, savukārt vecajām mājās jau divām un trijās paaudzēs dzīvoja 90% latviešu ģimenes, denacionaizācija finālā izvērtāš žuļiku dzīrēs, kad sadalīga vins otran mājas rīgas pilsētā un tūkstoši rīgas latviešu ģimenes tuvākos 20 atmodas gadios tika terorizēti un agri vai vēli izmestu no mājām, un ak vai, uzminiet no kā viņi tagad īrē dzīvokļus????. Nav naidu kurinoši, bet aktuāli celt gaismā tos visus noziegumus un kārtējo latviešu deportāciju pašā valsts sirdī galvaspilsētā.

HONEY_APPLE (2017-07-16 23:08)    5 Oi, oi. Es kā šodien atceros, kad 2 dzīvokļus daudzstāvenēs, mēģinājām samainīt uz 1 kā tagad izrādās, saimnieka mājā. Man smējās sejā, teica, ka ne mūžam no tiem plašajiem koridoriem un plašās virtuves, par kuru nebija īre jāmaksā, nemūžam prom neies. Tagad smejas tie, kuri iztika ar mazām virtuvītēm, maziem koridoriem, bez kalpones istabiņas, bez čornova hoda.

HONEY_APPLE (2017-07-16 23:10)    2 Pie tam, vismaz līdz jaunajam īres līgumam, īrniekam ir jūrja ar tiesībām, pat nemaksāt var, bet izīrētājam- vieni pienākumi. Tā ka nevajag.

neko (2017-07-16 23:17)    1 Saki jau nu kā ir ta ir; tavā tava vecā sāpe par pazaudēto dzīvokli centrā, par kuru tu te ne pirmo reizi raksti.
Viedokli neatkārtošu, jo tas mainījies nav.

Emma45 (2017-07-16 23:38)    3 Sauc konkrētas mājas, sauc vārdā baronus. Kas tev te to prieku liedz?

Labrador (2017-07-17 04:56)    5 Atliek paveerot,no kaada tipa cilveekiem sastaav taadas iestaades,kaa RD,Riigas Namsaimnieks,Riigas Satiksme utt.Izbijushi chekisti,kriminaalnoziedznieki un sliipeeti aferisti.Par kuriem vienalga veeleeshanaas balso vairums riidzinieku.

Sallija2 (2017-07-17 08:20)    6 Vispār jau par mūsu nodokļu naudu būvētajās sociālajās mājās arī vismaz 80% ir krievi. Vismaz es, kad eju tādām garām tur tikai krievu valodu var dzirdēt. Starp citu sestdien arī Jūrmalā starp Dzintariem un Majoriem tikai krievu valoda dominēja. Arī manā piemājas veikalā viss personāls ir krievietes. Bet aizvakar tajā veikalā pirmo reizi redzēju citas ādas krāsas cilvēku ne gluži nēģeri, bet indieti un visi krievi uzreiz likās tik tuvi un radniecīgi. Es patiesi baidos, ka kaimiņos kāds bēglis vai musulmanis varētu iemitināties. Krievi mēdz būt cūcīgi un skaļi, bet tie musulmaņi ir neprognozējami un nepazīstami.

multi (2017-07-17 09:59)    3 Ta nu tas bija, viss pareizi pateikts. Bet gudrakie padomju laika gaja dzivot uz kopmitnem, jo no tam bija gandriz vieniga iespeja tikt rinda uz jaunceltajiem dzivokliem. Ja dzivoji pirmskara maja vareji kaut spaini curat, uz cilveku platiba pietika un netikt pie dzivokla. Protams iznemumi bija stukaciem un kompartijas biedriem deva dzivoklus tapat. Vel kadam paraugstradniekam ar.

Geisha (2017-07-17 10:05)  1 3 A man pagalmā jau runā :"Sala maļeņka" Rīgas mikrorajonā. Sociālās mājas. Pazīstu arī cilvēkus kuriem saimnieks lika izpirkt dzīvokli Barona ielā un izlika sievieti ar 3 maziem bērniem par to ka viņa nevarēja izpirkt dzīvokli Dainas ielā. Tā cilvēkus iedzina kredītos un tad gudri runā ka nevajadzēja ņemt kredītus. Algas nogrieza un izdzina tautiešus trimdā bez kara.

ko_nu_vairs (2017-07-17 10:05)    3 Sallija Nr.2. Arī starp latviešiem ir ļoti daudz cūcīgu cilvēku.
Par privatizāciju- loģiski, ka nedrīkst privatizēt dzīvokli, kurš atrodas citam piederošā ēkā. Cits jautājums, ka visādi inkēni-godmaņi par kapeikām atpirka no īpašniekiem 7-pakāpē namus. Tas gan. Un tagad lielākā daļa stāv tukši. Aizejiet uz Alberta ielu, tur drīz viss sabruks, jo cik ilgi var māja turēties neapkurināta.

ko_nu_vairs (2017-07-17 10:07)    3 un padomju laikā tik vienkārši bija centra dzīvokli, kaut nelielu, samainīt pret daudz lielāku Ķengaragā, Bolderājā, Mežciemā. Bet vai kāds gribēja?

av2 (2017-07-18 10:24)    2 LV vispaar ir intresanta situaacija - cenas maakonnos daudziem iipassumiem, bet par reaalu tirgus cenu nepaardod. Staav taadas maajas tukssas ntos gadus, un tik iipassnieki filozofee cik teoreetiski vareetu babuut par to. Reaalaa tirgus cena ir taa, ko par to dod reaals pirceejs, nevis to grib paardevejs.

Līdzīgi jautājumi
Denacionalizācija un kompensācijas īrniekiem (7 atbildes)Jaunais Vilnis un Rīgas Dinamo (22 atbildes)Denacionalizācija (5 atbildes)Denacionalizācija (11 atbildes)
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu