Obama-par un pret.

Rietumvalstīs pieņemās spēkā nostaļģija pēc šī...nezinu, kā pareizi raksturot un kurā sugā ieklasificēt.
BET VAI TAD NAV TĀ, KA TIEŠI VIŅA PREZIDENTŪRAS LAIKĀ SĀKĀS MILJONU BĒGĻU PLŪDI UZ EIROPU, BET TRAMPS MĒĢINA PIEŠŅORĒT PANDORAS LĀDI CIET-vismaz dienvidu robežu piekārto (tas gan saistīts vairāk ar vēlmi ierobežot narkotiku plūsmu)
Ukraina taču tika drāzta no krievijas puses tieši obamas laikā, un pēdējam iebildumu nebija

Jautā Saara 2017-12-30 23:48

kurmis (2017-12-30 23:49)  2 2 Slima kaķa murgi.

derevnja10 (2017-12-30 23:56)    6 Pie mums tas netiek plaši publicēts, bet cik dzirdēts no tā saucamajiem bēgļiem, viņu zemēs iet plaša reklāmas kampaņa. Vācijā jums viss būs. Nu šie ar laužās. Kam tas izdevīgi, ne jausmas, bet tā stāsta paši bēgļi.

Torpedo (2017-12-30 23:58)    1 Nu ja, forš vecītis bija - tāds mierīgs, gluži kā Brežņevs. Atsēdēja savus divus termiņus, un nevienam ne silts, ne auksts

Torpedo (2017-12-31 00:09)    3 nu zin, man amerikas prezidenti interesē na vairāk kā Jaunzēlandes vai Dienvidkorejas - lai viņiem visiem labi klājas, bet man tiešām dziļš pofig, mani tas nekādīgi neskar

andrisz (2017-12-31 00:25)  2 4 ASV 50% sabiedrības (tā puse no sabiedrības, kurai ir mazāki ienākumi) mūsdienās dzīvo sliktāk nekā 1970-ajos gados. Un nevienlīdzība pasaulē aug un līdz ar to mazinās nabadzīgo ļaužu iespējas pārvarēt šķiru robežas, tikt pie izglītības, labāka darba un izlauzties no paaudžu nabadzības lāsta.

Obama (sociāldemokrāti) dara reālas reformas, lai palīdzētu visiem ļaudiem tikt pie izglītības, laba darba un turības. Tramps (labējie, evaņģēliskie konservatīvie) dara visu, lai nevienlīdzība augtu un visi ienākumi un bagātības koncentrētos ļoti mazas saujiņas bagātnieku rokās.

Praidi, imigrācija, svešas kultūras, reliģiskais konservatīvisms, aborti, ierožu atļaujas, utt. - tie visi ir kultūras jautājumi, kas šķel sabiedrību un sabiedrība varās. Taču īstā cīņa notiek ekonomiskā starp bagātnieku lobiju un tautas labklājības pārstāvjiem. Šī ciņa diemžēl mēdijos tiek noklusēta un diemžēl daudzi aptumšoti prātiņi šo cīņu neredz vai cenšas ignorēt, lai gan tā ir pati būtiskākā ciņā. Tā vietā aptumšotie ļautiņi runā par kultūras jautājumiem un par prieku balso par labējiem un bagātnieki visa beigās ir ieguvēji, bet nabadzīļie laudis grimst aizvien lielāka nabdzībā un tumsonībā. Skumji, ka tā. Kā iemācīt nabadzīgos palīdzēt pašiem sev un aizstāvēt savas tiesības?

Nicks (2017-12-31 01:41)  2 2 Saara.. izlasot tavu tekstu, grūti pat noformulēt.. - tev viss labi, nu pašai, viss normāli..!?

JurisK (2017-12-31 05:30)  2 1 Tieshi taa kaa andrisz saka - notiek smaga shkjiru ciinja. Ja taa tas turpinaasies, nekad darba njeemeeji, arii lielaakaa dalja siikie un videejie uznjeemeeji, vairs nedziivos labaak, arvien vairaak darba buus jaaiegulda, lai kaut vai nezaudeetu paarticiibas liimeni. Tas ir pilniigs absurds, jo it kaa, uzlabojoties razhoshanas liidzekljiem, vajadzeetu kljuut vieglaakai dziivei. Bet taa nav. Viss tas pateicoties agresiivaa marketinga ieboreetajai pateereetaajsabiedriibas ideologjijai un ekonomikas sisteemai, kura nespeej dziivot bez inflaacijas. Obama liigani pluuda kopaa ar galveno straumi, Tramps iisteno kaut kaadas, vinjapraat Amerikai dikti nepiecieshamas, reformas. Bet kopeejais virziens paliek nemainiigs. Reaalu risinaajumu, vismaz manupraat, nav. Paareejais viss abu amerikas prezidentu darbiibaa - tekoshie politiskie jautaajumi, kaa nu kuro reizi izdodaas, parasti - kaa vienmeer:)

fargo (2017-12-31 10:04)    11 sociālisms, sociāldemokrātija un jebkura veida marksism vienmēr, bez izņēmumiem pārvēršas katastrofā.
kā piemērs, asv nēģeri. 50 gadus atpakaļ asv valdība sāka "cīņu ar nabadzību". "cīņa" izpaužas pabalstos, bezmaksas izglītībā, medicīnā utt.
ap 1960.g nēģeru nodarbinātība bija nedaudz augstāka kā baltajiem. ģimeņu noturība līdzīgā līmenī ar baltajiem, ienākumu līmenis sāka tuvoties baltajiem, vidēji 10-20% zemāks.

2017.g. 80-95% nēģeru "ģimeņu" šodien ir vientuļās mātes, nu kurām 3/4 atrodas dažādas pakāpes valsts nodrošinājumā. 85-95% asv abortu tiek veikti nēģeru sievietēm. 60-90%(atkarība no štata) ieslodzīto ir nēģeri. 2/3 no visas nēģeru populācijas vīriešu daļas ir bijuši pakļauti brīvības ierobežjumiem(nosacītā vai reālā), lai arī viņi ir tikai 13% no visiem iedzīvotājiem.
"bezmaksas izglītība". baltimora. 2017. gads.
no 39 pilsētas vidusskolām 13 skolās neviens(!) skolnieks nebija spējīgs nolikt matemātikas testu. vēl no sešām skolām 1%(!) skolnieku bija spējīgi nokārtot mat. testu.
ieklausies... no 3,804 skolniekiem, kuri veica testu, nokārtot spējīti to bija... 14 cilvēki.

šai iedzīvotāju grupai sociālisms ir kā nebeidzams mēris. tas nepalīdz. tas padara viņus a. atkarīgus. b. bezpalīzīgus. krīze ir tik smaga un fundamentāla, ka no 1000 jauniešiem, tikai dažiem desmitiem ir tēvi ar kuriem viņi kopā dzīvo. "it is a total destruction of social fabric".
minētie 95% vekto abortu nospiedošaja vairumā ir veikti meitenēm pēc-puberitātes vecumā. tātad, sokliecēm.

tas IR sociālisms, kurā viņi ir ieslodzīti dzīvot. kā bezizejā. tikai vienas demogrāfiskās grupas piemērs. darba tikums šai populācijā vairs neeksistē. arī ne izglītības vai seksuālās uzvedības.

Torpedo (2017-12-31 10:44)  5 1 Interesanti, kādu reālu risinājumu fargo iesaka ar 50% -iem sociālo pabalstu saņēmējiem, lai atgrieztu viņos darba tikumu un viņi beidzot sāktu nest kādu labaumu tai saujiņai bagātnieku, kurai pieder sistēma? Šaut nost uzreiz vai iesākumā tikai nopērt?

PatiesibasKalns (2017-12-31 11:15)    2 Trampa naids tiek propogandēts globāli socialdemokrātiem, komunistiem un pārējiem debili domājošiem. Reāli par gadu nekas slikts īsti nav noticis.

Un jā Obama līdzīgi kā Klintoni politiku tikai uzskata par peļņas avotu kur ļauts nopelnīt ar jebkuriem līdzekļiem arī meliem un slepkavībām.

Pasaule kopš Trampa ir palikusi mierīgāka, Kims Juns Uns biški palēkāja, bet nācās jau arī viņam saprast ka savu mazo ziemeļkoreju būtu padirsis divu stundu laikā.

Kopš Tramps ir prezidents pasaule ir palikusi labāka vieta. Kā arī slinko, nenovīdīgo komuņagu raudas par bagātības turēšanu vienuviet, šķiet tāda vārguma izpausme vien ir. Cilvēki reāli nerubī neko no naudas plūsmas un vērtības ražošanas.

NL_O (2017-12-31 11:19)  1 1 Varbūt labāk būtu apspriest pašmāju politiķus, kurus (vismaz teorētiski) var kaut bišķi ietekmēt, nevis aizjūras onkuļus, kuriem nospļauties uz oHo, Lv, un Eiropas domām.

Drole (2017-12-31 11:24)    2 Kreiso metode - kuudiit uz viktimizaaciju un shkjiru ciinju ir universaala un tiek izmantota jebkuraa valstii.

http://thefederalist.com/2016/07/28/the-democrats-convention-is-the-victim-group-olympics/

LaskovijMerzavec (2017-12-31 11:31)  1 1 U, tiešām emigrācija tikai tagad notika..
Esi bijusi Vācijā, Francijā, Lielbritānijā... tur jau n gadu desmit atpakaļ pilns bija emigrantiem.

Ar ko atšķiras Opel no Pežo - vienus liek kopā turki, otrus kurdi (vai alžīrieši, marokāni utt). Londonā indieši un citi manuprāt sen jau ir pāŗsvarā. utt...

Savukārt, ASV vispār ir emigrantu valsts, pamatiedzīvotāji sen jau ir mazumā. TAd par ko mēs te runājam? Arī pats Trumps ir emigrants trešajā paaudzē. Nebūtu tēvs un vectēvs uzvārijuši savā laikā miljonus, tad arī pats būu kkāds vidusmēra amerikānis. Un sieva jau arī ir emigrante.

Drole (2017-12-31 11:32)    2 Sagraujiet gjimenes, atnjemot teevu - tas ir iisaakais celjsh uz upura mentalitaati un viegli vadaama puulja pakljaushanu marksistiem izdeviigaa virzienaa.

https://youtu.be/IFqVNPwsLNo?t=1777

AivarsN (2017-12-31 11:54)  3 3 Kenedijs bija pēdējais,kurš mēģināja cīnīties ar banku patvaļu. Zinām jau ar ko tas beidzās. Valstu vadītāji ir tikai izsūtāmie zēni lielo leļļu meistaru plānos. Jo attīstītāka valsts,jo lielāks ārējais parāds. ASV tas pārsniedz gada budžetu. Nekas cits neatliek,kā rīkot kariņus un revolūcijas,lai tiktu pie citu valstu resursiem un notirgotu savus ieročus. Mums ļaunākais ir tas,ka mūsu valdība pārspīlēti cenšas izdabāt ASV politikai,kas ir pret mūsu valsts un nu jau arī pret ES interesēm. Kaut vai gāzes tirgus jautājumā.

JurisK (2017-12-31 12:26)  2 2 Kaads sakars pabalstu sanjeemeejiem ar sociaalismu? Tie jau nav tikai neegjeri - Somijaa jau veidojaas taa pati probleema. Un faktiski taa buus visur peec vairaakaam desmitgadeem. Cilveeku paliek par daudz, lai sarazhotu nepiecieshamo, nevajaga tik daudz darba roku, driiz gandriiz visu roku, meistaru darbu nomainiis roboti. Pabalstus sanjems aizvien vairaak cilveeku - pietiekoshi, lai vareetu izdziivot. Tagad amerikaanjiem ir mello geto, peec 50 gadiem taadi geto buus arii eiropieshu paari palikushajiem cilveekiem. Fantastikas filmu variants - milzu bari ar cilveeces padibeneem, kurus iebaros un uzturees kaa dziivniekus, un dazhi miljoni tieshaam pasaules valdnieku. Ja roboti vai kiborgi nepaarnjems vadiibu, jo cilveeki veel aizvien zveeru instinktu varaa. Tikai sabiedriibas kopeejaa labuma deelj tie, instinkti, jaaierobezho.

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu