Trampa lēmums par izstāšanos no Irānas kodollīguma

Francija, Vācija un Lielbritānija paudušas nožēlu par Trampa lēmumu, un Francijas prezidents Emanuels Makrons pavēstīja, ka "strādās kolektīvi" pie jauna plašāka Irānas līguma.

Kā vērtējat Trampa lēmumu par izstāšanos no Irānas kodollīguma jūs?

fargo (2018-05-14 00:12)  4 7 viens no nu jau daudziem labiem trampa soļiem, lai savāktu visu bardaku, ko pēc sevis atstāja obama. irāna, z-koreja un citi saprot tikai valodu, kurā runā paši. isis ir likvidēts. z-korejā notiek kustība uz de-eskalāciju, jeruzāleme beidzot kļūs par asv vēstniecības vietu izraēlā, gājiens, kuram sekos ungārija, čehija, rumānija. eiropas cerība. kauns par latvijas vadību, kura uzvedas kā puika, kurš saņem un paklausa neviena neievēlu tiranokrātu pavēles. un tik vien vajag ka nedaudz drosmes...

mīkstčaulība, neizlēmība un rīcība, kura jau robežojas(vai ir) ar savu tautu nodevību, tās ir vislabāk raksturojošās īpašības minēto eiropas valstu(br,fr,de) elitēm. nožēlojama dekadence un lejupslīde.

av2 (2018-05-14 02:05)    2 ok

anis (2018-05-14 06:27)  3 3 Nu ,nezinu kur tas labums slēpjas. Isis iedzīts pagrīdē,zkorejas kodollaboratorija pati sabrukusi,bet Irāna nav prātīgāka par Krieviju- mierīgāk jau nepaliek... ka nav vien tādas Pirra uzvaras.

Drole (2018-05-14 10:04)  1 2 Smiekliigi, ka tie pashi personaazhi, kas klaji paarkaapj eksisteejoshus un tiem saistoshus liigumus (Merkele pret The Dublin Regulation), tagad kaunina Trampu par neratificeeta un nesaistosha Iraanas diila ignoreeshanu.

Torpedo (2018-05-14 12:31)  2 1 Nu, Tramps vnk ir vairāk Izraēlas nekā ASV prezidents. Ja atceramies virkni skandālus izsaucošus notikumus, kad viņš Izraēlas sakarā uzspļāva ASV vēsturiskajiem sabiedrotajiem Eiropā un atzina Jeruzalēmi par Izraēlas galvaspilsētu, ko nedara neviena ES valsts. Tagad tas pats konflikts ar ES Irānas dēļ. Njā, Izrāēlas lobijs ASV ie bezgalīgi ietekmīgs. Obama vēl kkā mēģināja tam turēties pretim, bet Tramps in nolēmis nesaldēt nagus un laisties dibinā

Hbbs (2018-05-14 12:52)  1 2 Bez amerikāņiem šāda Eiropa nekad nebūtu, tāpēc ir jāklausa, ko saka no tās okeāna puses, citādi liberālisms visu iznīcina. Visi ūber draugi, viss tik uz piķi un čomu lietām saistās. Ja nebūtu štatu, te jau sen vazātos zaļie mērglīši.

Virgo (2018-05-14 18:08)      Ja runājam precīzi , tad nekāda kololLĪGUMA ar Irānu nav un nekad nav bijis.....ir kodolVIENOŠANĀS ....tas ir ka savulaik VIENOJĀS , bet neviens papīrs (līgums) parakstīts netika...

valmierietis333 (2018-05-15 00:16)  3 2 Tas tika darīts ar vienu mērķi - neuzņemties atbildību par savu rīcību , tieši tas pats ,kas nesen atpakaļ notika saistībā ar to globālo sasilšanu , kad hamburgerrijēji izstājās!

Nevajag būt naiviem , amerikāņus neinteresē Irānas labklājība , viņi labāk aiz muguras sankcijas uzliks , tas pats stāsts ,kas ar Krieviju ...
Un tā rīkojas tikai gļēvuļi ,kas nav spējīgi stāties aci pret aci ar saviem pretiniekiem , viņi uzbrūk tikai vājajiem , neaizsargātajiem , sievietēm un bērniem - pret īstiem vīriem sūta svešu valstu armijas , jo pašiem drosmes nepietiek - viens ir plātīties televīzijā , pavisam cits īstā kara laukā skatīties kārtīgam ienaidniekam acīs ...

- Uz to visu ir jāskatās kā uz teātra izrādi ar galveno aktieri priekšplānā , tas pats arī pie mums notiek , var nosirmot ja visu nopietni uztvertu !

12:52 ,
Man tevis žēl , argumentēt tevi netaisos - tā pat nesapratīsi , tāds pats plātīzers kā tavi aizokeāna draugi !
Bet piekritīšu tev ,ka ja nebūtu amerikāņu - Eiropa nebūtu tādā dziļā pakaļā kā šobrīd ...

Ja man jāizvēlas starp zaļiem vai ziliem , tad viennozīmīgi izvēlēšos zaļos - daba man tuvāka par rietumu vērtībām un tumsonību!

Hbbs (2018-05-15 08:12)  3 1 Ak...kremlinu troļļi ir pat šeit...tas par valmierieti.

debra1 (2018-05-15 14:25)      taada liiguma NAV, ir VIENOSANAAS!

MrJones (2018-05-15 23:47)    1 Jeezinj,,..cik cilveeki ir taalu no Realitaates,,...........labais onkulis Tramps............?!
Izraeela...........
..sliktaa Krievija (bubulis)

Mind control upuri..

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu