Gaidot kaimiņu pie cietuma

Šovakar visa vakara garumā TV24 rāda tiešo šovu "Gaidot kaimiņu pie cietuma". Piedalās arī Lembergs, kurš dalījās atmiņās, kā viņam gājis pa cietumu "KGB pagarabos" - neesot tik traki bijis kā Sibīrijā vai Osvencimā un tas viņu esot uzmundrinājis.
Vai mūsu valstī vispār eksistē arī kāda godīga augsta ranga amatpersona? Vai visi ir draugi un radi, un partijas biedri un pērkami?

peonoija85 (2018-06-21 22:00)      man cits jautājums. kā parakt zem acīmredzamiem korumpantiem, kas aizdevuši dusmas?:)))

Luusila (2018-06-21 22:05)  11 14 Visnožēlojamākais ir tas, ka tāds āksts kā Kaimiņš var būt deputāts.
Ja vēl salasās tāds labi ievērojams fanu pūlis, tad jāprasa, kas šī ir par valsti? Tiešām deģenerātu paradīze?!

Gojko (2018-06-21 22:08)    14 Kāds oHo,- tāda valsts.

janisb (2018-06-21 22:12)      Daudzi grib noskaidrot, kurus "sponsorus" knābim nolējis un kurus ne...

neko (2018-06-21 22:17)      Nu Latvija ir maz un visi ir vai nu radinieki vai kā citādi saistīti. Ja gribas kādu kas ne ar ko nav saistīts tad jāizvēlas tādu kas pēdējos gadus 10 sēdējis kādā ārzemju cietumā:)

Bet ja citādi - varētu padomāt ka teiksim ASV Republikāņu partijā var iestāties bez radu un draugu rekomendācijām:)

puuuka (2018-06-21 22:22)    1 mūsu valdība..deputāti..ir LATVIJAS seja,kāda seja tāda valsts.
un deputāti arī ir cilvēki viņiem patīk parunāt ,aprunāt,nomelnot(tāpat kā te)...drīz vēlēšanas...vēlēsim jaunas sejas:)...varbūt Latvija sāks labāk izskatīties:)

fargo (2018-06-21 22:30)      "Bet ja citādi - varētu padomāt ka teiksim ASV Republikāņu partijā var iestāties bez radu un draugu rekomendācijām:)"

varētu padomāt, lai iestātos asv republikāņu partijā ir vajadzīgas radu un draugu rekomendācijas...

fargo (2018-06-21 22:31)  1 1 un vispār, kāpēc to kaimiņu liek cietumā? kas vispār notiek? nesekoju latvijas notikumiem gandrīz nemaz.

neko (2018-06-21 22:46)  1   "varētu padomāt, lai iestātos asv republikāņu partijā ir vajadzīgas radu un draugu rekomendācijas..."

Nu vispār bez rekomendācijas vēstulēm pilnīgi nekas nenotiek. Ir jābūt kādai nebūt reputācijai un vismaz kādam kas var kādu labu vārdu par tevi pateikt.

fargo_pa (2018-06-21 22:49)      ir četri noteikumi, neko. būt pilsonim, būt ar tiesībām vēlēt, būt tā štata rezidentam, kurai rep. nodaļai pievienojas un vel kaut kas, aizmirsu. noteikti nekādas rekomendācijas un radi nav vajazīgi. grūti noticēt, ka tev tā varēja likties.

janisb (2018-06-21 22:51)  1 3 =>fargo razklads īsumā
*)kaimiņš nolēma uzpimpot savu partiju un uzrunāja vairākas neviennozīmīgas, bet atpazīstamas personības, taja skaitā Poikānu (a ļa Neo)
*)Poikānam patīk zīmēties, piekrita
*)Vienā brīdi Poikānam pielēca ka agrāk vai vēlāk Kaimiņa izdarības nonāks tiesībsargājošo iestāzu kompetencē, tāpēc tina makšķeres laicīgi (ņemot vērā iepriekšējo krimināllietu), be kā jau Neo, pakēra līdzi datubāzi
*)lai nebūtu jaunas problēmas pašam, iedeva datubāzi poličiem, nevis netā publicēja
*)poliči ilgi gremoja, bet līdz 48h arestam tika..

Drole (2018-06-21 23:20)      Lai kljuutu par "card carrying republican", Ceturtais noteikums vareetu buut vecuma cenzs; tas un citas nianses atkariigas no pavalsts.

https://www.wikihow.com/Join-The-Republican-Party

Ievinjata (2018-06-21 23:26)    1 Es sākumā domāju, ka kāds apraksta kā gaida pie cietuma savu mājas vai dzīvokļa kaimiņu. Blēži paliek blēži.

Gints_Maukelsons (2018-06-22 00:21)    1 Domāju, ka nav. Augstākajos amatos tiek tikai savi cilvēki. Un šis tīmeklis stiepjas tālu ārpus Latvijas robežām, tas ir globāls.

Var likties, ka JKP nu tik nāks un darīs. Bet es jau šobrīd redzu, ka viņi izvēlas, kurus jautājumus aktualizēt, bet citas acīmredzami tikpat korumpētas sfēras savās runās nepiemin.

Gints_Maukelsons (2018-06-22 00:27)      Skatos, ka man nu jau piedēvē ne tikai mavkošanos un oho tantu nīšanu, bet arī korupciju! OK, pirmo nevēlos cilāt, bet par pārējiem diviem punktiem - kategorisks nē!

furnitura (2018-06-22 02:52)    4 Bāc un es iedomājos, ka būs sirdi plosošs mīlas stāsts par kādu neaizmirstamu kaimiņu....

Skatījos nejauši arī TV. Kaimiņš ar advokātiem izskatījās tā pajolīgi, nu tiešām. Kaut arī ļoti gribētos ticēt, ka jauni spēki uzlabos Latviju, ka varēšu balsot par jaunu labāku partiju. Gobzems neskaitāmas reizes atkārtoja, ka sākusies 4.atmoda no šitā notikuma... ka viņi uzvarēs vēlēšanās un būs drosmīgi... Un tad atcerējos to ieredni, kas TV tieca, ka KPV komunikācija ir brutāla un bez jebkāda intelekta, latgaļu un īrijas emigrantu līmenī. Sākumā to sievieti nosodīju, bet tagad jāsaka - nu ir bez intelekta un brutāla.
Žēl, patiešām.
Arī tā Linda nav viennozīmīgi vērtējama. Atceros viņas sāpi par to, ka neviens negrib strādāt pie viņas (alga laikam bija minimālā vai tuvu tam), un ka nedrīkst paaugstināt minimālo algo, jo tad bizness sabruks, un citas šovinistiska idejas par parasto tautu.

studentka (2018-06-22 08:30)  4   Nezinu par kādu pārraidi tur runa, neskatījos, bet, ja jautājums par godīgumu, tad kādas tev problēmas ar godīgumu?Ne jau politiķu sirdsapziņa tevi interesē, bet savējā. Ja visi godīgi maksātu nodokļus, būtu redzama reālā situācija valstī un politiķiem būtu vieglāk pieņemt pareizos lēmumus. Bet tagad- valstij nodokļus samaksāt nevar, bet paši brauc ar super-puper džipiem, pārtiku pērk par super-puper dārgām cenām, mājas ceļ vienu par otru lielāku, bet priekš NĪN, naudas nav? Kaut kas nerīmējas, nu tad politiķi arī spriež pēc tā, ko redz dzīvē. Viņi ar savu oficiālo aldziņu arī nevar atļauties nekādus super-puper džipus un super puper namus, tātad -jāzog, kādēļ, lai viņi būtu sliktāki par tautu? Viss sākas no pašiem pamatiem-katram no sevis, ja tauta būtu godīga, mums būtu arī godīgi cilvēki, kurus ievēlēt saimā.

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu