Tautas spēks?

Arvienvārdsakot, rīta ziņās rāda nekārtības Nantē. Francijas rietumu. Pilicija nošāvusi jaunu vīrieti. Tagad jaunieši protestē, ir nekārtības, bet valdība ir neapmierināta un pārbaudīs apstākļus, pie kādiem tika atklāts uguns. Mīlu Franciju, ievēroju, ka viņiem bieži spuras gaisā un valdība dara, kā tauta prasa.
Indija, Šantarāmu lasu. Tur tauta pieņem dajebko, ko ar vieņiem dara un ievieš savu “pagrīdes” kārtību. Man radās sajūta, ka latvieši Indijai krietni “tuvāk”, kā Eiropai :D

Vaukskis (2018-07-05 08:01)    1 Arī tāpēc jau mūsu izcelsmes sakarā min Indiju- nu, to pusi, nevis Franciju

mikeliene (2018-07-05 08:22)    5 ..vergu valstīm jau toč tuvāk ;))

Virgo (2018-07-05 08:24)    4 Katram savs laiks ...kad tauta sapratīs ka ar boikotu var "izdrāzt" Circle....tad sāks ķerties pie valdības.... nu es vismaz ceru ka tā būs....

JurisK (2018-07-05 08:39)  1 5 Francijaa probleemas ar araabiem, jenjkjos ar melnajiem no geto, kuri paaudzees iztiek no valsts pabalstiem. Latvijaa taadu atstumto nav. Un Circle boikots ir stulbums.

Bazhix (2018-07-05 09:34)    5 Zviedrijā, Dānijā, Somijā ir ļoti maz dzirdēts par revolūcijām un protestiem (ne visādu muhamedu demolēšanām), bet tur dzīves līmenis ir vēl augstāks nekā Francijā :)
Mūsu lielākā problēma ir tajā, ka mēs nezinām, ko mēs īsti gribam (ja netici, vari uzdot jautājumu oho. Varēsi lasīt 50 dažādas atbildes, starp kurām būs liela daļa arī daļēji pretrunīgu - piemēram, lielākas pensijas, labāku veselības aprūpi un mazākus nodokļus :D) Tad, kad bija skaidri mērķi (teiksim, tikt ārā no PSRS), tad tauta varēja gan saorganizēties, gan sarīkot protestus. Kamēr kaut kādi vispārēji termini kā "cilvēka cienīgu dzīvi", ir tik neskaidri, ka brīdī, kad kāds pajautā konkrēti, protestētāji sakaujas savā starpā, lai šo jautājumu noskaidrotu :)

Edgars37 (2018-07-05 09:38)  2 2 A kas ar to Circle tads noticis, ka jaboikote? Es saprastu, ja boikote tos uznemumus, kas nemaksa nodoklus, normalas algas, nenodrosina labus darba apstaklus un attieksmi utt., nu, ka tas ir sapuvusaja Jevropa😃, bet ko Circle noziedzies. A par latviesiem nav verts i runat, uz jevropiesu fona pec uzvedibas uzreiz var atpazit😃.

fargo (2018-07-05 09:43)  1 8 kārtējie migrantu grautiņi? labais piemērs, kuram sekot? vājprāts!

toš šļupdrakus ir jādeportē miljoniem. prom un uz visiem laikiem, tad nu gan piemērs sekošanai.

un franču revolucija ir viena no lielākajām cūcībām pasaules vēstruē. ir grūti atrast vēl netīrāku notikumu salīdzīnoši modernajā eiropas vēsturē, vienīgi boļševiki nāk prātā. tpfu!

JurisK (2018-07-05 09:47)    3 Latvijas 1905. gada revoluucija bija, vismaz kaa man staastiijushi to pieredzeejushie un graamataas lasiits, tieshaam mezhoniiga un tautas atbalstiita. Taa kaa, lasi dizho Ljeenjinu, revoluucijas notiek tad, kad vara nevar un tauta vairs negrib. Francijaa ir vieniigi geto rajonu bardaks, jaa, varas nevariibas radies apstaaklis.

solvitas (2018-07-05 10:04)  5 8 Mēs jau mēģinājām 13.janvārī sacelties, tak Ansis Ataolu Bērziņš joprojām par to tiek vajāts par biedinājumu citiem. Tev tikai liekas, ka tautai ir kaut kāda vara. Reāli ir tā, ka pat ar vēlēšanām tauta neko nevar izmainīt, jo viss jau ir sadalīts tā, ka balso par ko gribi visur ielikteņi. Tā ir tikai ilūzija par partiju daudzveidību, tieši tāda pati kā par sejas krēmiem, kur vienu un to pašu krēmu pārdod dažādos iepakojumos, par dažādām cenām atkarībā no mērķauditorijas maksātspējas.

solvitas (2018-07-05 10:10)  2 7 Un nevienu amatpersonu svarīgā amatā nevar ielikt bez Aivara Lemberga akcepta. Ja tu gribi kļūt kaut par KNAB vadītāju, tev ir jāiet runāt ar Lembergu. Un pirms stāšanās amatā jau jā uzraksta atlūgumus, lai gadījumā ja sadomāsi cīnīties par taisnību varētu tevi viegli atlaist pēc paša vēlēšanās. Un uz jebkuru amatpersonu ir kompromats ar ko viņu šantažēt. Tajā skaitā, piemēram, kredīts, kuru zaudējot amatu uzreiz būtu jāatmaksā. Viss turās uz šantāžu un materiālo atkarību, neviens nav brīvs savās izvēlēs.

fargo (2018-07-05 10:14)  1 14 nošautais ir pretojies policijas pavēlēm. nošautā vārds ir abū bakārs f.(ko nav tik viegli sameklēt, jo politkorektie mēdiji nevēlas, lai lasītāji nojaustu notikumu patieso, etnisko "seju").
otrs, īstie franči, nevis migranti NEKAD nemētājas uz policiju ar molotova kokteiļiem un nededzina mašīnas. franču vīriešu no NEKAD nedara, TIKAI migranti. un šajā gadījumā "franču jaunieši" ir segvārds musulmaņiem.
vai tiešām vēl ir tik naivi cilvēki, kas nesaprot ziņās rakstīto politkorektuma laikmetā, kad būtu jābūt pieradušam pie sagrozījumiem un tiešiem meliem, mēdiju vēlmē atspoguļot notikumus varas elitei vēlamajā gaismā?

"Tur jaunieši pauda protestu pret policijas rīcību,"
nevis "jaunieši", bet migranti. viņi nekad nesauc arābus par "muslims" vai "arabs", bet "jaunieši". un protestu viņi pauž par pilnīgi likumīgo rīcību, kad viena dvieļgalva sāka ar auto bēgt no policijas. un zinot teroristisko situāciju ar šiem salašņām, policijai bija pilnīgs pamats sākt dzīšanos un laicīgi likvidēt ļoti iespējamo teroristu. jo viņiem, saproties, patīk nozagt automašīnas un tad ietriekties gājējos. tajā pašā dienvidfrancijā, provansā pagājušo gadu. jau aizmirsās?

jotuns (2018-07-05 10:24)  5 1 Austrumeiropas tauta parasti grib populistiskas muļķības (tipa lielākas pensijas, vairāk brīvdienu, ielikt cietumā kādu netīkamu, bet ievēlētu politiķi, vai gejiem ļaut precēties :D, utt), pareizi būtu to neņemt vērā. Kad tauta sāks šumēties par svarīgām lietām (kā Rietumeiropā), tad varēs arī ieklausīties ...

jotuns (2018-07-05 10:30)  8 1 Fargo - izvarotāju Zaļkalnu jau esi piemirsis? Izvarotāju un bandītu tauta latvieši. Skan kaut kā lepni, vai ne? :D

hjuumans (2018-07-05 10:33)    15 "jaunietis", misters abū bakārs f., atteicies paļauties policijas prasībai pārmeklēt viņa vadīto auto. nākamajā brīdī, pēc atkārtotām prasībām, arī apstādināt auto un no tā izkāpt, veica strauju pagrieziena manevru, viegli ievainojot vienu policistu, pēc kā sekoja šāviens.

tātad, nedaudz, priekšvēstrues notikumam.

mistera "jaunieša", abū bakāra auto bija policijas novērošanā, sakarā ar izmeklējamo narkotiku traffikingu. tad, nesaistīti ar šo izmeklēšanu, policisti ceļa satiksmes inspekcijas darbību laikā, vēlējās pārbaudīt minēto auto. nezinot par narkotiku pārvadāšanas novērošanu, policisti ziņoja uz iecirkti, lai pārbaudītu auto. no iecirkņa pienāca pavēle auto aizturēt un vadītāju nogādāt iecirknī pārbaudei. tālākie notikumi bija aizdomās turamā nepakļaušanās policijai un bēgšanas mēģinājums. policija atklāja uguni.

un tagad šis viss un tālākie notikumi tiek piedāvti kā piemērs sekošanai un pilsoniskās apziņas piemēri? un pamats mīlestībai pret franciju? varbūt izpētīt notikumus, ne tikai ieraudzīt ziņas, izdarīt steigā secinājumus un steigties ar tiem dalīties?

hjuumans (2018-07-05 11:08)    4 no france24 un deutche velle.

https://www.dw.com/en/france-violent-clashes-in-nantes-after-police-shoot-young-man/a-44514898

http://www.france24.com/en/20180704-france-clashes-erupt-nantes-police-shooting-young-man

https://www.dw.com/en/nantes-protests-erupt-after-police-kill-young-man/g-44516756

trešajā saitē beidzot var redzēt "jauniešus".
bet vispār, viņi izvairas rādīt cilvēkiem grautiņu dalībniekus, tas tikai sējot "bailes, islamofobiju, un ksenofobiju", tāpēc ir starp ziņu aģentūrām, pat afp un reuters, ir aprobēts termins "jaunieši". par jauniešiem tiek saukti migrantu dumpju dalībnieki londonā, parīzē, nantē, zviedrijā, vācijā. šie "jaunieši" dedzina mašīnas gēteborgā, sviež molotova kokteiļus policijas virzienā marseļā. šie visuresošie "jaunieši"...

Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu