Bēdīgs stāvoklis valstī!?

Augustā pieaudzis alimentu nemaksātāju skaits, dažam labam parāds par vairākiem bērniem pieaudzis pat līdz 60 000 euro, ta kā pirmais jautājums iepazīstoties ir jājautā vai nav šādu parādnieku sarakstā, kāds tam būtu jūsuprāt izskaidrojums - nevēlas maksāt vai nav ko maksāt? Turpmāk, arī būšot šādiem nemaksātajiem liegts vadīt auto, jau esot pirmie!

0_0    15 īstenībā, es vienmēr brīnos par tām sievietēm, kas uzsāk attiecības ar vīriešism, kas ir reāli pametuši vai neliekas ne zinis par sviem bērniem... par ko viņas vispār domā, kad uzsāk attiecībās ar tādu...

Edgars37    8 11:02

Nem vera, ka vini tomer ir bijusi attiecibas un tas jau sieviesu acis ir bonuss, ka ari, sieviete doma, ka virietis savas kludas ir sapratis un ar vinu vairs tads nebus. Protams, ari virietis ar putam uz lupam apliecina, ka ir labojies un ar jauno sievieti viss bus savadak👍😁!

Felde  2 16 Izlasi,ko uzrakstiji,ja gribi sniegt info,tad korektak,luudzu! :)Augusta paliek gads,kaa saka bridinaat,un ar augustu stasies spekaa! :) -tatad,daudziem bus liegums vadit auto,un,ar katru meenesi naks klat liegumi-kam,kops bridinasanas mirkla bus pagaajis gads! Bet tas tikai priecee! :) kadreiz jasak atbildet,nevar visu atbildibu uzgrust sievietei! Dazi kadri,kas mainis partneres biezak kaa zekkes-par to atbildes,ja sieviete laidis pasaule bernu.pieradis teetukam,un piedzis alimentus! Tikai normali-ierobezos slimibu izplatiibu,un piebremzes staigulu gaitas! Apsveicami! :)

Hbbs  3 18 Ja vīrietim ir uzturlīdzekļu parāds par bērniem, tad viņš nav vīrietis bet gan lempis.
Tāpat ir ar tiem, kuriem katrā stūrī ir tiesu izpildītāja pavēstes.

joens  1 3 Bēdīgs. Esošajā ekonomiskajā situācijā 60k iekrājums ir absolūti nereāls skaitlis, minimālās algas saņēmējs gadā saņem 3-4k, tālāk ar aritmētiku lūgtum katrs pats. Diemžēl, tieši tāpat dzīvo arī tās ģimenes, kam alimenti nav aktuāli, jo nav šķīrušies.

Felde  5 10 Bet ka var saukt to.....?-kam tads paraads? vai maz par cilveku? Piedodiet-vaislinieki.....-ir tie,kam paradi vispar ir! Nez kapec ir viriesi,kuri jau ta nepiedalas bernu dzive,un vel domaa,ka taa nauda jamaksaa bijusajai-jaunam kurpem! Kaaaaa var but tik primitiivi!? Un vel meklejas,mekle kadu,kuru atkal aplaimot.... Sievietei bez viiesa berni nerodas,taatad-visa atbildiba gulstas uz virieti! Par cik,viiriesi saucas par stipro,gudro,loggisko dzimumu-tad nu lai domaa! Viriesi ir tie,kas gatavi skraidit atkal un atkal pie jaunaam miesaam... -ar veco,redz,nestaav!... nee,nee,es neesmu viriesu nideja! ists virietis taa nerikojas! un ar tiem ari viss ir kartiba! Visu ciennu! :)

_Biezaa_oome  1 3 Vot pie kā noved prostitūcijas aizliegums valstī! Naf nafdas prežiem, a vālēties ta gribas!

LaskovijMerzavec  7 13 Atbildība ir abām pusēm! Ja nespēj savā starpā sarunāt, tad paši vainīgi...

jadore  3 1 11:35
pilnīgi piekrītu, katrs pats atbildīgs par savu dzīvi. Pieauguši cilvēki.

kuks10  15 4 Smieklīgi,padomju laikos arī bija tas pats...pa spundi bērnus nebaroja,bet tāpat izauga un ieguva izglītību..un nav ko dramatizēt..tikai tagad ir lielākas iespējas sievietei dabūt kādu ārzemju onku..)))

dzozefinaups  4 15 Nejau sieviete iesej virietim bernu,bet virietis sievietei. Virietis rada gala rezultatu,par kuru nevelas uznemties atbildibu! Sieviete laizz pasaulee,un savu dallu rupju uznemas.virietis ir tas,kas skrien pie nakamaas! Tatad-virietis,lai kontrole,kur liek savus izdalijumus. lai iet uz operaciju,un tad skrien no vienas pie otras! Ta bus drossak,leetak,atbildigak!

0_0  5 5 kuks, tu laikam vispār esi ar apmutētām smadzēnēm.. malacis, viens no debīlākajiem tekstiem, ko esmu dzirdējusi.

dzozefinaups  1 4 11.42 ko stulbaku gruti izdomat! -un viss.lai attaisnotu bezatbildigus plerzakus!

jadore  1 5 Sievietei arī ir daudz veidu, kā izsargāties no grūtniecības. Bērns nedrīkst but vienpusējs lēmums- tikai sievietes lēmums. Bet parasti jau sieviete ir iemīlējusies, kad izlemj par bērnu, protams, ka tas viss ir sarežģīti, bet bērns nav tas, kuram būtu jācieš.

LaskovijMerzavec    11 11:46... bez sievietes atļaujas, vīrietis neko neiesēs! Riskēji, bez aizsardzības līdzekļiem paseksot, tad arī Tava atbildība. Nav prezervatīva, nav seksa ... amen. Ja nevar sarunāt pat tik daudz, tad abi vienlīdz "gudri".

Pie tam, kāds tad ir alimentu minimālā summa 30eur? Tur pat pamperi nesanāk.

/... par krimināllikumā paredzētiem gadījumiem, varam nerunāt.../

amelija    4 nevēlas maksāt vai nav ko maksāt?(c)

Katram nemaksātājam ir savs stāsts. Ir jau "gudrītes" kuras manipulē ar bērniem, tad redzēsi bērnu, tad neredzēsi bērnu. Jēziņ.. cik šādu stāstu nav dzirdēts. Ja ir gudra sieviete, tad var visu sarunāt, nevis ietiepties un tad skriet pa pasauli un kliegt.. re kāds cūka bla bla bla...

riebekle  3 9 Mani nepārsteidz tas, ka nemaksā alimentus. Mani nepārsteidz tas, ka tādus nemaksātājus savāc nākamās sievietes. Mani pārteidz to nākamo sieviešu rīcība, atbalstot to nemaksāšanu. Paradoksāla situācija kādā man pazīstamā ģimenē - viņai aiz muguras neveiksmīgas bijušās attiecības, ir bērns, par kuru alimentus nemaksā, nu un taču slikts tas bijušais, jo, redz nemaksā alimentus. Jaunais štuceris arī ir ar neveiksmīgām iepriekšējām attiecībām, arī nemaksā alimentus bijušajai, nu bet tagadējā atbalsta to nemaksāšanu, jo nav ko visādām bijušajām maksāt, ja tagadējai vairāk vajag.

raima  6 1 Šoferis- alimentu nemaksātājs. Noņems tiesības un tad sāks maksāt???

Nu, lai tak ir eventuālais sapņu princis tai parādnieku sarakstā- vai tad vajag viņa naudu? Katrs maksā par sevi. Ja Sievietei dikti gribas divatā kur iziet- pati apmaksā izdevumus. Kur problēma???

Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu