Sabiedrība.

Nerunājot par politiku. Visai aktuāla problēma kā tāda jau labu laiku pastāv, savstarpējās iepazīšanās formā, kā tāds uzticības deficīts sabiedrībā. Un gan jau to arī neviens neapšauba )
Bet saprotat, - to mēs radām tikai paši!
Ir visādi tak ieroči kā to izkarot no sevis ārā!
Ir jābūt arī kaut kāda veida pretimnākšanai tomēr, un tas ir protams abpusēji. - Ja nu kaut kas no tā trūks, tad arī nekas nebūs! ...
Ir tak jābūt kaut kādam dvēseliskam aicinājumam cilvēka dzīvē maz iepazīties, - tuvība, tuvīgums, abpusēja sapratne, izpratne vienam pār otru, mīlestība kas nekad nebeidzās. Varbūt kādam jāiet pie psihologa, lai maz vispār to saprastu. Citam varbūt vajag tik vien to kā pie interneta vakarā pasēdēt, pačatot, iedzert kartu tēju, un vairāk arī neko ...
Protams, viņš vēl arī teiks, ka esmu paspietiekams sevī, un viņam arī neko nevajag! - Piedodiet, tas tāds inflantīva cilvēka domu gājiens.
Un ja par to nerunās, un necilās tādas tēmas, tad arī viss paliks pie tā, - ko sēsim to arī pļausim ) - diemžēl ka tā!

DienaNakts2018 (2018-10-05 19:06)    5 Neko nesapratu 🤔

Spoguliitis (2018-10-05 19:19)      Es mekleeju, bet esmu pietiekami pashpietiekams, lai iztiktu bez KaTikKaadaIr.

Chris1986 (2018-10-05 19:22)  2 1 Nu, nezinu, aiz ko to dvēseles radinieku, ar ko parunāties, vajag obligāti no pretējās nometnes. Vislabāk tak ir saprasties ar draugiem no bērnības, skolas gadiem. Ko ar tādu iesāks, kurai neinteresē ne hokejs, ne rokasbumba? Bāzīs visu laiku viņai caurimiņā? Tad ta vērtīga nodarbe, ne? :D

langstinsh (2018-10-05 19:38)  1 3 Raivi-piedod...rīt vēlēšanas.
Tavu rakstu izpīpēt-nu pagalam sarežģīti...

krumuzagis (2018-10-05 19:54)      tieši ar šo saskāros veicot aptaujas kursa darba ietvaros, tā arī dariju gāju pa ielu uzrunāju svešiniekus dažs atsaucās, dažs nerunajot iet savu ceļu, bet to var saprast, katram jau savas rūpes un gaitas pa dienu, viena lieta ko piefiksēju ka ir arī cittautieši, tā arī saka nerunā latviski, te var secināt, ka nevajag iegrimt sevī, ka tevi kāds apspriež vai aprunā, jo par tevi nevar cilvēks pat padomāt, jo nerunā tavā valodā

AivarsN (2018-10-05 20:15)  1 5 Tam ir daudz iemeslu. Pārāk daudz ļaunuma šajā pasaulē ieviesies. Drošāk ir ierauties savā čaulā. Nevar vainot tikai pašus cilvēkus. Mūsu vadoņi ir ieinteresēti sašķelt un sarīdīt sabiedrību,lai būtu vieglāk pakļaut,vadīt,kontrolēt. Stāvoklis sabiedrībā,politiskie uzskati,reliģija,tautība,dzīves vide,uzskati... Kas tikai nav izgudrots,lai traucētu cilvēkiem vienoties un apvienoties. Protams,tas ietekmē arī dzīvesbiedra meklējumus. Vispirms jātrāpa,lai atbilst vismaz galvenie no visiem šķirošajiem faktoriem un tad tikai var sākt vērtēt,vai tas cilvēks vispār šķiet simpātisks,vai nē. Tas pats ar jaunu draugu iegūšanu. Lai gan oficiāli vēl kastu sistēma Latvijā nepastāv,tomēr uz to pusi iet. Ir jau cilvēki,kuri visus šos aizspriedumus neņem vērā,bet izskatās,ka viņu paliek arvien mazāk. Būtu jauki atcerēties,ka visi mēs esam cilvēki un kopā varens spēks,bet katrs atsevišķi,tikai nīgrs un nelaimīgs indivīds.

riebekle (2018-10-05 20:47)  1 2 Baigi vispārināts - sabiedrība, visi, mēs.... Autor, varbūt sāc ar to, ka runā par sevi pašu? :)

gertrude (2018-10-05 20:50)    11 kā man patīk Aivars:) pat ja kāds ieliktu tēmu par šķūnīša remontu, viņš pievilktu klāt politiku un ļauno valdību.
bet par pieteikto tēmu - pievienojos tiem, kuri neko nesaprata.

Bazhix (2018-10-05 20:56)    1 Kubā un Filipīnās ik uz soļa kāds gribēja iepazīties. Tie, kas brauc uz Gruziju, zina, ka tur neko plānot nevar - gruzīns saplānos labāk.
Pat Latvijā krogos pastāvīgie apmeklētāji sveicinās, bet tas ir pormais solis noskaidrot, kā klājas sievai un bērniem un vai mīļākā savu problēmu ir atrisinājusi.
Ja ļoti nepieciešams, var klusiņām un inkognito aizstaigāt uz kādu žurnālistu lekciju, kur stāsta, kā uz ielas uzrunāt cilvēkus. Vismaz es nezinu gadījumus, kad kāds pasniedzējs būtu "nepiederošos" izmetis laukā :)

P.S. Kāds var būt mērķis iepazīties uz ielas? :)

Geisha (2018-10-05 21:31)  1 2 Ko piebilst? Viena draudzene dzīvo Islandē, otra Rīgā, es Vācijā. Varētu piektdienas vakarā pasēdēt, uzsist klačiņu un pabaudīt vīnu un uzkost sieru, bet attālums dara savu. Foršie vīrieši ir precēti. Brīvos kaut kā negribās.

AivarsN (2018-10-05 22:17)  1 2 Gertrude. Es nedomāju mūsu,vai kādas citas valsts valdību. Viņi ir tādas pašas marionetes un tikai darbojas savu iespēju robežās,cik nu viņiem tas ļauts. Vai tiešām tik sarežģīti paskatīties uz šo pasauli kopumā,lai saprastu,kam patiesībā viss pieder un kas un ar kādiem līdzekļiem to visu vada un kontrolē?

Polaarlapsa (2018-10-06 00:21)    5 Man vajag aukstu šņabi !

neko (2018-10-06 00:51)    2 Jā, nu neiedzēris ta ij uz reiz te nesapratīsi par ko te runa.
"Un gan jau to arī neviens neapšauba" - es apšaubu. Teikšu vēl vairāk - neko tādu neesmu novērojis.

Subjektīvs minējums:
Tu esi no mazliet citas pasaules. Ne ģimenes ne bērnu nav un ka noprotu nav bijis. Aiz kam nesaprast tev tos, kas patiešām vēlas vienkārši atslābināties, iedzert aukstu šņabi vai karstu kafiju un virtuāli pamuldēt.
Savukārt pirms mēģini "egoistus partos" saukt par infantiliem - noskaidro ko šis jēdziens nozīmē, jo kā reiz . infantilajiem ir tā vajadzība, lai vienmēr un visur kāds būtu blakus.

Geisha (2018-10-06 09:49)    6 Aivar, kastu sistēma Latvijā jau sen pastāv. Domā, ka Tevi precēs kāda Tv dīva? Ņi figa neprecēs. Atļaus iztīrīt savu pagalmu vai uzstādīt virtuves iekārtu un ej vien tālāk. Ja te jaunās lēdijas cer, ka viņas precēs tie lielie naudas maki tad tās ir veltas cerības. Izdrāzīs un palaidīs. Varbūt par labu seksi šokolādi nopirks. Bagātie maitas ir skopi. Kad strādāju Rīga ui kā es saskatijos šito kaulēšanos. Atbrauc caca kurai Londonā pieder skaistumkopšanas salons ir cīnās par 5 eiro. Kauns būtu kaulēties, bet nē ar putām uz lūpām kaulējas. Londonas lidostā papīra glāzītē kafija maksā 5 paundus. Paundus un pat ne eiriķus. Un tā nebija vienīgā. Esmu bijusi Jūrmalā tādās pilīs kur tualetes poda mala ir rotāta ar apzeltītām pīlītēm. Pat ar kafiju ir cienājuši un citiem savējiem ieteikuši. Kā tāda prostitūta esmu gājusi no mājas uz māju. Daudz esmu redzējusi. Tfu! Žmogas.

RRAGANA (2018-10-06 10:37)    1 Geiš->:D :D :D Tās pīlītes skan kruta! Es arī tādas gribu! Salīmēšu savam podam tās bērnu gumijotās un aplipināšu ar zeltīto restaurātoru papīriņu. :) /diez kurā kastā ielekšu?:)/

Par tēmu-katrs iespēju robežās dzīvo kā pats grib. Grib iepazīties, tad meklē variantus un iepazīstas. Negrib patiesībā-var ķip meklēt, tāpat neko neatradīs.

Un pašpietiekamība nav slikta, tā pēc būtības ir viena no ideālā esības stāvokļa pazīmēm. Tie, kuriem trūkst šīs īpašības, to nonicina, bet patiesībā alkst būt tik pašpietiekami, lai citi nebūtu nepieciešami ikdienas ritumā.

AivarsN (2018-10-06 11:20)    4 Ja viena šūna jūtas pašpietiekama un sāk dzīvot neatkarīgi no pārējā organisma,tas ir vēzis. Kāpēc lai sabiedrība dzīvotu pēc citiem likumiem? Labi tiem,kam lielas ģimenes,labi,uzticami draugi. Taču ir ļoti daudz vientuļu cilvēku,kuriem gandrīz vienīgā sabiedrība ir internets. Esmu jau pats ilgi dzīvojis un savu senču stāstos klausījies par senākiem laikiem. Iespējams,jau vairākus gadsimtus cilvēki kļūst arvien nesabiedriskāki un arvien vairāk noslēdzas sevī. Kaut vai ņemot senās tautas tradīcijas. Vai viņi dziedāja,dejoja,gāja rotaļās,rokās sadevušies tikai tāpēc ka nebija citu izklaižu iespēju? Tas viss cilvēkus vienoja un deva milzīgu enerģiju. Ne velti,visi svētki tika svinēti pēc noteiktiem saules cikliem,saulgriežos,kad dabas enerģijas ir visspēcīgākās. Domājiet tikai nejaušības pēc,žīdu baznīca novirzīja saulgriežu svinēšanas datumus? Tas tikai tāpēc,lai neīstajā datumā līgojot,alkohola apdullinātajai tautai nebūtu nekādu iespēju saņemt šīs enerģijas. Saulgriežus ir jēga svinēt tikai īstajā brīdī,alko vietā uzpīpējot zāli. Tieši tāpēc alko ir legāls,bet marihuana aizliegta.

NL_O (2018-10-06 12:06)  1 3 Vēzis ir principā neizbēgams; vienkārši ne visiem līdz tam (ne)palaimējas nodzīvot. A bet līdz šādai murgainai tēmai gan.

AivarsN (2018-10-06 13:13)      Vēzis ir tikai tāpēc,ka cilvēki nedzīvo dabīgā vidē,nelieto uzturā dabīgu pārtiku un vispār nedzīvo cilvēkam atbilstošu dzīvi. Cilvēki ir gaismas būtnes,bet pasākuši kalpot tumsai. No tā arī visas problēmas.

Līdzīgi jautājumi
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu