Valsts noslēpums

Kas ir valsts noslēpums? Kādu informāciju tas sevī ietver? Par militāro un zinātnisko jomu vēl saprotu, ka noslēpums Ko sevī ietver politiskais, tehniskais un ekonomiskais vai cits noslēpums?

Kontakts    2 Visu...arī medicīnu arī afēras kā OIK...bet pārsvarā
ekonomiskos un militāros noslēpumus!

1180000_  1 3 Man arī šķiet, ka valsts noslēpums pārsvarā ir informācija par afērām, par to, kā sadalītas intereses sfēras.

Jurijs55      Tu dzīvo, telaini izteicoties, mājā no stikla ? Kur pat vannas istabas sienas ir caurspīdīgas. Un tas tikai par 1 pesonu. A ja grupā 100, 10000, 1000000 personu ? Viņiem ir savi interesi, kurus jāsarga.

Bazhix    1 Principā viss ir aprakstīts šajā likumā - https://likumi.lv/doc.php?id=41058 :)

AivarsN  7   Kāda gan valsts drošību apdraudoša informācija varētu būt Latvijai,kura nebūtu zināma ieinteresētajiem ārzemju specdienestiem? No tautas gan jāslēpj ļoti rūpīgi,lai tā tūlīt apvērsumu nesarīko.😃

MazulitisRu      Palasi šeit. Te viss ir pastāstīts.

https://likumi.lv/doc.php?id=41058

kuks10  1 2 Šis vārds izraisa riebumu un traģiski komiskus smieklus,jubio m,kāds noslēpums 21.gsm.,kad viss ir zināms un redzams..Aiz šī vārda slēpjās mūsu neizdarīgie valsts vīri, un ierēdņu armijas glumiķi...Mūsu ,,draugiem" austrumu virzienā ir pat neinteresanti spēlēt špiegu spēles,jo paši visu informāciju pienes uz sudraba paplātes ,ja salīdzina Igauniju,tur mēģina apkarot..te viss mierīgi..
Visi dienesti- sākot DP un visādiem KNAB pidaru kantoriem,kas parazitē neko nedara..

Jurijs55    2 Traģedisks notikums pirms 18 gadiem. Vienviet pasaulē militārais noslēpums izrādījās tik liels, ka par to dzīvības 100 + jūrnieku bija nav žēl - atteicoties no cita "ienaidnieka" puses piedavātas palīdzības kurā tie nelaimīgie jaunie cilvēki būtu izglābti.

av2    5 pats galvenais ir nosleept no tautas to visu, kas daraas "pie siles"iisteniibaa.

AivarsN    1 Zaudējam vairāk cilvēku,kā izsūtīšanās un pat kara laikā,bet kāpēc,tas ir noslēpums,ko nekādā gadījumā nedrīkst izpaust.

BIRNBAMS    2 Latvijas valsts noslēpums ir Rīgas Latviešssssssssssssu Biedrības iznīcināšana 1993. gada 18. februāra naktī un komunistu Mamuļas pārņemšana. 2018-12-11 14:24

Pillerina    1 Bija anekdote: jums dos pielaidi valsts noslēpumam, bet liegs izbraukt no valsts. Vai parakstīsies? - Jā, davai, neko jau nezaudēšu. - Noslēpums ir tas, ka ārzemēs ir labāk kā pie mums. 2018-12-13 18:03

BIRNBAMS      Noslēpums ir "komunistu ligzdas" uzbūve Latvijā! 2019-04-21 06:54

Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu