Kas notiek Latvijā ?

Lasu ziņās Krāslavā zvērīgi nosists puisis. Slepkavas aizturēti un..... atbrīvoti !
Vai tas ir normāli ?
Neticu , ka rietumu valstīs kas tāds notiktu.
Kāpēc viņiem nepiemēro atbilstošu sodu par nodarīto - likvidācija ?

neko    2 Neticu , ka rietumu valstīs kas tāds notiktu.
-----
aizbrauc un apskaties, uzzināsi ka notiek gan.
2019-08-06 16:00

fargo  1 6 nē, nav normāli. uzskatu, ka caurmērā latvija, sevišķi lauku apgabali ir daudz drošāki par vairumu rietumvalstu. ar konkrētiem cipariem uz sitienu neoperēšu, bet tā liekas. vairāk kā 10 gadus, varbūt 15, es neatceros nevienu reāli nopietnu noziegumu. rīgā redzēju salīdzinoši bieži.

par atbrīvošanu.
dzīvību pret dzīvību. jā, slepkavībai ir jābūt sodītai ar nāvi. nekādu "piedodied, es vairs tā nedarīšu", vai atpirkšanās. tāpat, vēl rindai noziegumu.
2019-08-06 16:39

DaLila    2 Tas ir briesmīgi, tā nekontrolētā agresija un vardarbība. Bet, ja palasām, ko tad cilvēki raksta kaut vai tajos pašos komentāros zem šāda tipa rakstiem... vai kaut vai rakstiem, kā kāds salauzis parka soliņu... tad tā agresija spraucas tekstos ārā arī no it kā "normāliem" cilvēkiem... ir visai šausmīga. Ko tik negrib atraut, kā tik negrib atriebt, lai max sagātātu ciešanas pārkāpējam. Bez tiesas, bez izvērtēšanas:)

Bet nu Amerikā redz apšauti jau... cik cilvēki? Skolās? Gan pēdējās dienās, gan piem pēdējo 5 gadu griezumā... tā ka ir vietas, kur ir vēl psihāka sabiedrības daļas.
2019-08-06 16:50

Kurts69  2 1 16:39, blēņas.
Laukos gan zog, gan laupa, gan slepkavo. Un es zinu ko runāju.
vai pie mums ir drošāk vai mazāk droši kā citās Eiropas valstīs man grūti spriest. Nav man tādas statistikas.
Noziedzība Rīgā protams absolūtos skaitļos būs augstāka kā lauku mazpilsētā, kaut vai tāpēc, ka iedzīvotāju skaits atšķiras būtiski.
Mūsdienās visās civilizētajās valstīs cenšas aizturētās personas neturēt apcietinājumā, ja nav neapgāžamu pierādījumu par to vainu. "Viena tante teica" te neder. Latvijai jau pietiek zaudētu tiesvedību. Problēmas ir izmeklēšanas stadijā, ar pierādījumu vākšanu. Dēļ tā arī vēlāk rodas problēmas tiesvedības laikā.
2019-08-06 17:43

Aurora  3 2 šajā gadījumā tikai linča tiesa derēs. visai bandai nē, bet tam vienam, pēc kura visvairāk raudās. Vai tam, kurš visvieglākais upuris. Vai tam, kurš sita visvairāk. 2019-08-06 17:59

rabinovics  5 3 vai kaads lasijis tiesas leemumu par drosibas lidzekla noteiksanu aizdomaas turamajiem>>???? te nav ko fantazeet kapec atbrivoja , vai citur dariitu taa pat...tiesa izvertee katru gadijuu individuaali... 2019-08-06 18:38

anis  1 1 Nja, pie mums cilvēkēdāju vairs nav-vakar pēdējo apēdām...
Jebkuram nodarījumam ir milzums nianšu,nav nekā pilnīgi skaidra. Linčosim tik kādu nost-diez ko jutīsiet esot linča tiesas upura lomā?
Nerunāju par tiesas taisnīgumu,bet linča tiesa arī nav izeja.
2019-08-06 18:40

SpoguliitisTM      Piekriitu neko 16:00. 2019-08-06 19:26

Tessa  1 6 mums nav sakartota likumdošana un sodi ir parak humani, izejot no ta arii notiek tas kas notiek: par slepkaviibu iedos triis gadus un par ilgstošu berna seksualu izmantošanu nosaciitu terminju.

kamer valdiiba neatradiis laiku uzlabot esošos likumus, nekas nemainiisies.
2019-08-06 19:37

ne_meklejumos  1 2 Ir tiesa un ir atriebība, nezinu kā rīkotos es , varbūt karabīni liktu lietā. 2019-08-06 19:39

Vilksatkal  2 1 Tas ir sapuvušais kapitālisms .. un visatļautība rietumu stilā .
Nevar zināt jau arī visus par un pret , kā arī iemeslus, varbūt tika izpildīts pasūtījums , varbūt tā tur attālā nostūrī ir ikdiena , bet ja tas ir bez iemesla izdarīts , izklaidējoties , tad tikai jāiegādājas tumšo stobru un kad sanāk kopā tie sitēji , tad jānoliek uzreiz vairāki , tad uz gadiem būs miers !
2019-08-06 19:50

Geisha  3 3 Neviens nav vainīgs pirms nav savākti pierādījumi un nolasīts tiesas spriedums. Tā ir likumdošana. No pasaules radīšanas cilvēki ir nogalinājuši ne tikai zvērus barībai, bet arī savus ciltsbrāļus. Piemēŗam: Kains un Abels. Bībeles pazinēji pasakiet priekšā kā sauca to tēvu kurs ticības vārdā bija gatavs savu dēlu upurēt? Labi, ka Dievs nepieļāva šo vardarbību un dāvāja upurjēru. Tā tas pasaulē bija, ir un būs kamēr pastāvēs pasaule.
Tessa, valdība neko nemainīs. Viņiem tas nav vajadzīgs.
Es neaizstāvu vardarbību. Es droši vien ka vienkārši noliņčotu slepkavu. Bet likums ir jāievēro.
2019-08-06 20:25

JurisK    7 Domāju, ka likumdošana mums ir sakārtota pietiekoši augstā līmenī. Pie mums nemet pār vienu kārti slepkavu-laupītāju un slepkavu šoferi, kaut gan abi ir nogalinājuši cilvēku. Ja, tuvinieki alkst tūlītējas atriebības, bet te nav muslimu zeme un šariāta likumi.Cita lieta - tiesas un advokāti, nauda un iespējas, tāpēc nebūtu slikti konkretizēt soda mērus, nevis no 1 līdz 10 gadiem - ar naudu un viltīgu advokātu melnu mierīgi pataisa par baltu. 2019-08-06 21:29

AivarsN  5 4 Laukos tikai iemaldās kāds noziedznieks. Tas te nav tipiski. Lielākie noziedznieki turās pie lielajām pilsētām. Likumdošana mums ir tieši proporcionāla klienta maksātspējai un stāvoklim sabiedrībā. Tāpēc jau notiesā tikai sīkus zaglēnus,kuri to desas luņķi veikalā zaguši bada spiesti. Vai kāds var nosaukt kaut vienu gadījumu,kad miljonu izzadzējs,vai pasūtījumu slepkava tiktu notiesāts? Ja nu vienīgi kāds mafijas izsūtāmais zēns,kurš nav gribējis ar krusttēviem padalīties. Sauciet to kā jums labāk patīk,kapitālisms,liberālā demokrātija,vai citos skaistos vārdos,bet tā ir un paliks noziegumu legalizācijas sistēma, lai šaurs elitārais slānis pilnīgi likumīgi varētu parazitēt uz godīgākā vairākuma. Ja nepiederi elitārajām aprindām,labāk policiju nesaukt, lai pašu nepataisītu par vainīgu. Astoņkājis ir aptvēris visus novadus. Funkcionāru atvases terorizē policiju,apsargus un visus godīgos pilsoņus,bet neviens šiem zelta puisēniem nedrīkst pat pirkstu piedurt, lai pašu neiesēdinātu,vai vispār nenosistu. Gribiet taisnīgu tiesu,tad nāksies atjaunot sociālismu. 2019-08-06 22:19

supergirl  2 3 AivarsN: visam piekrītu, tikai ne pēdējam teikumam- nekādu sociālismu! 2019-08-06 22:27

anis    2 Tiesa nekad nebūs taisnīga-pie vislabākās gribas nevar visu vēsi izsvērt! Pat ja ir vēlēšanās. Jo tiesā visi "velk" uz savu pusi. Un jo turīgāki ļaudis iesaistīti,jo plašāks līdzekļu arsenāls advokātu rokās... Jeb taisnība ir koltam,līdz ierodas kalašņikovs,ko pēcāk "pārliecina" stingers?
Neesmu demokrātijas fans,bet ko lai iesāk,ja pārējais ir vēl draņķīgāks?
2019-08-06 22:45

Virgo  2 4 Tiesu sistēma mums ir nekur nederīga... Varu iedomāties kā Latvija zeltu un plauktu, ja tiesas darbotos pēc principa - Pirmdien paņēmi kukuli , sestdien bēres.... 2019-08-06 22:47

AivarsN  5 5 Kamēr nevienu nesodīs,noziegumi vairosies ģeometriskā progresijā. Es tikai nesaprotu vienu, kāpēc tie,kuri nepieder tai izredzēto kastai, visu uztver kā pašu par sevi saprotamu? Dzīvot vergu statusā un ticēt,ka dzīvo brīvā valstī. Apbrīnojama fantāzija! 2019-08-06 22:58

Aurora  5   labs komentārs. 2019-08-06 23:10

Līdzīgi jautājumi
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu