Sekta, lohatrons vai kristietiibas parodija..?

Kas vispiemeerotaakais apziimeejums vareetu buut taadai draudzei, kaa "Kristus Pasaulei"? Tikai nesen uzzinaaju par sho te vaajpraatu,.. saaku domaat, kaadaa gadsimtaa tad iisti dziivojam....tak viduslaiki laikam nebuus..? Lohatrons (diezgan agresiivs pat) religijas ieteerpaa, uz izkropljotas biibeles baazes,,....galvenie sauklji.."DOD,,..DOD..!!!" ,,Naudu, visu savu laiku,,...+ psihologjiskais terors.
Kaa uz kaut ko taadu var parakstiities MUUSDIENAAS??!

Ajisata    12 Redzēju TV fragmentu, tas pseido mācītājs "?" tiešām ir agresīvs tips/sektants, naudas izspiedēdējs. Bet prot viņš manipulēt ar cilvēkiem, un tie no labas gribas atdod savu naudu. Domāju, ka tur nopietni ir jāiejaucas tiesībsargājošajām iestādēm, tikai noziedzīgu nodarījumu grūti pierādīt, kamēr ļaudis paši atdod naudu. Savairojušās tās sektas. Jelgavā nomira jauna sieviete dzemdībās , jo sektas līderis aizliedza meklēt ārstu palīdzību. Skumji.

Reds  3 1 Ajisata - un cik sievietes ir nogalinātas abortos, ko šie taisnības cīnītāji tā aizstāv?

Lohatrons tas ir tieši tāds pats kā ar Bruknas muižu - nomelnošanas, apmelošanas kampaņas ir tādas par kurām būtu piemērojams krimināllikums un tāpat kā iepriekšējais uzbrukums kristietībai arī šis noplaks bez neviena paša pierādījuma.

Būtu labak padomājuši, kam tas ir izdevīgi, kam tik ļoti traucē kristīgās vērtības uz kuru pamata ir būvēta visa Rietumu sabiedrība un balstās liela daļa sociālo normu un likumdošanas pantu. Un ja tik tālu kāds tomēr tiek, tad ir krietni nopietnāks jautājums - vai šī cīņa ir pret noteiktiem cilvēkiem, "sektām" , vai ar to piesedzoties tiek uzbrukts pavisam, kam citam?

AivarsN  2 4 Ja visas tās parazītiskās sektas neietilptu pasaules vareno plānos, tad sen jau būtu likvidētas. Taču tās kopienas, kuras aizvilina cilvēkus prom no sistēmas kontroles, visu laiku atrodas specdienestu redzeslokā. Tieši tāpēc jau grib likvidēt Vissariona Saules pilsētu Krievijā, kurai pārāk daudz sekotāju, lai gan tā darbojas līdzīgi anastasijiešiem, vai vēdiskās kultūras sekotājiem. Runā gan, ka netālu no tās Saules pilsētas atrasts zelts un niķelis. Tas gan varētu būt nopietns iemesls, lai kāds oligarhs par katru cenu gribētu dabūt to zemi savā īpašumā. Latvijas sektas, sākot jau ar Jauno dzīvi, maz ticams ka kāds aiztiks, lai kādus briesmu darbus tās pastrādātu. Par visu ir labi samaksāts. Kā tām izdodas piesaistīt jaunus klientus? Tur strādā labi psihologi, kuri prot īstajā brīdī nohipnotizēt, ne sliktāk par čigāniem. Vēl tiek radīti īpaši apstākļi, kā apdullinoša mūzika, dziedāšana, kliegšana, lai novestu pūli līdz masu psihozei. Un tad jaunos dalībniekus nohipnotizē tā, ka tie gatavi norakstīt baznīcai visus īpašumus, bieži vien sajūk prātā, pat izdara pašnāvības. Taču liberālisms pieļauj gandrīz jeb kuru noziegumu, ja vien par to ir samaksāts, vai ar to nodarbojas pati valdība un likuma sargi.

Ljekainiitis    3 Nezkāpēc gan kristietība dažu uzskatos var vispārcilvēciskās vērtības monopolizēt.

Tinte    3 Tur tas "mācītājs" bijušais cietumnieks un narkomāns? Neaizmirsīsim, ka nav ne bijušo cietumnieku, ne bijušo narkomānu.

miers2    1 Pirmo reizi dzirdu par šo. Esmu dzirdējis par katoļiem, par luterāņiem, par adventistiem..bet piekrītu, ka tēmā daudz nerubīju

janisb    5 Jaunā pāudze un citas tāda tipa sektas nav labākas, tehnoloģijas ar neatšķiras. Bet tā jau ir katra paša izvēle kam ticēt un kā naudu tērēt...
P.S. cilvēku stulbums nav ārstējams, tieši tāpēc krāpniecības shēmas no pagājušajiem gadsimtiem strādā joprojām, galvenais piesolīt ko tādu, kas cilvēkam pietrūks (mīlestību, seksu, lielu naudu, vai mūžīgo dzīvošan u.t.t.) un vientiesis(e) tev pēdējos iekiekrājumus atdos...

rokons  2 2 Vai nav vienkāršāk ateistam būt, un ievērot satiksmes ( un ne tikai) noteikumus?

Talava  3   jānītb, tu jau ašajiem puišiem nevari kurpes notīrīt.

sandra111  3 2 apbrinojami,,,kur jus nemat laiku ,lai ar ko tadu saskartos vai par ko tadu vispar domatu ???

qwertyjs  1 2 "...Nezkāpēc gan kristietība dažu uzskatos var vispārcilvēciskās vērtības monopolizēt..."

Ljeka, lūdzu, atgādināt un uzskaitīt, kas tad ir vispārcilvēciskās vērtības ?

av2  1 4 Nav ne jausmas, par ko iet runa konkreeti , bet nu ja cilveekam nepaartraukti dziivee neveicaas, tad jau kkeraas pie jebkura salminna , laikam.Un tajaas sektaas jau maak ietamboreet cilveekam smadznees, ka ir labi, ka ir glaze uudens, un maizes sskkeele, un viss. Un ja cilveeks taa saak domaat,justies... protams, ka atdos visu....par apsoliito "gaismu tunella galaa".
Domaaju, ka ir jaabuut kautkaadai valsts iestaazzu iespeejai dotai, to visu kontroleet. Pat aizklapeet ciet taadus kantorus.

Ljekainiitis    3 qweryjs - palasi kaut dainas ....

Mailija    1 LOHATRONS un tikai!Kā uuz ko tādu var pavilkties!Bet nu jāatzīst ka tam pseido mācītājam talants ir ja uz to pavelkās.

avenekazene      Bridii, kad cilvekam ir tira sirdsapzina, vinu var iebidit jebkur.......diemzel..... 2022-01-09 15:18

Labrador      Kristīgās reliģijas ieviešana un sekošana varētu būt viens no vislielākajiem lohotrinieme ar genocīda piejaukumu. 2022-01-16 14:57

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu