Bardaks vai birokrātija starpvalstu standartos Covid-19 sertifikātiem?

"Apvienotajā Karalistē pret Covid-19 potētie cilvēki var iebraukt Latvijā, bet nevar apmeklēt mūsu koncertus, pasākumus un restorānus. Par šādu negatīvu pieredzi portālam Jauns.lv pastāstīja kāda Lielbritānijā dzīvojoša latviete. Viņa atbraukusi uz Latviju, iegādājusies biļeti uz populāru koncertu Jūrmalā, taču palikusi aiz durvīm, jo koncertā viņa nav ielaista... Portāls Jauns.lv noskaidroja, ka Latvijā var izmantot tikai mūsu valstī vai Eiropas Savienībā (ES) izveidotos digitālos Covid-19 sertifikātus."
/c. SABIEDRĪBA Jauns.lv/

Nickss  5 6 tas jau bija vasarā zināms, ka Lielbritānijas sertifikāts "nelasās" Latvijā, tas jāpārreģistrē, kas var prasīt zināmu laiku. Grūti noticēt, ka tas iebraucējam var būt pārsteigums. 2021-09-29 08:46

DanaL  8 8 Nu, ko lai te saka...
Briti un pārējie Anglijas iedzīvotāji, diemžēl brexita rezultātā, ir pielīdzināti Krievijas, Ķīnas un daudzu trešo valstu pilsoņiem.

Un taisnīgi vien ir. Ar ko tad brits, kurš nav vakcinējies kādā no ES valstīm ES pilsoņu acīs ir labāks par vakcinētu mongoli vai papuasu?
2021-09-29 09:52

capitaine_tromperie  2 8 Smieklīgi, covids viens, bet sertifikāti dažādi. 2021-09-29 10:18

DanaL  6 9 Labi, atzīstu, ka esmu tupa un vēl visādi citadi ka tev labpatiktu mani nosaukt. Bet atbildi man bez aizvainojumiem, pēc būtības: kāpēc lai vakcinēts brits drīkst apmeklēt pasākumus, bet vakcinēts turks ne? 2021-09-29 10:53

fargo  6 14 ļoti labi! jo vairāk cilvēku saskarsies ar šo idiotismu visā tā krāšņumā, jo vairāk cerību uz acu atvēršanos. 2021-09-29 11:18

bumpastiks  3 7 Tas tikai lieku reizi pierāda visas šīs sērgas uzpūstu totālu absurdu!Un es nebrīnētos ja ietiektu vēl arī te uzpotēties pa virsu jau esošajām potēm!Bet ir jau debloīdi kas vēl pat piebalso ka ja super tā irot pareizi. 2021-09-29 11:26

Sigvarts60    1 Nezinu kādus sertifikātus izdod visā Lielbritānijā (Skotijā, Velsā, Ziemeļīrijā), esmu redzējis tikai vienam cilvēkam no Anglijas sertifikātu, un viņš to atjaunoja sistēmā katru nedēļu, ilgāk tas nebija derīgs. Ar to varēja apmeklēt visu, cik vispār bija apmeklējams tajā laikā, bija derīgs un atpazīstams visur Latvijā. 2021-09-29 12:23

JOHAIDI21  4 6 Iespējams,ka jautājuma atbilde ir valsts noslēpums(UK). Un viss par ko raksta Latvijas viltus ziņu dienesti,kā Delfi un pārējie valdības suņu dienesti,ir absurdi meli. Pirmie latvieši saslima ar Covid jau ,vismaz 6mēnešus pirms tas tika izsludināts starptautiskajos ziņu dienestos.
Vēl konkrētāk-latvietis nomira burtiski acu priekšā ,jo neviens no mediķiem nespēja noteikt diagnozi. Cilvēks .vienkārši,noslāpa,bet norakstīja kā sirds nepietiekamību.
Šomēnes ,divi mani paziņas Anglijā bija inficējušies ar Covid delta. Visu laiku atrados viņu klātbūtnē un bez maskas. Neviens no klātesošajiem netika inficēts !!!Izsaucu ātros,un nogādāju viņus hospitālī.
Tā kā manu paziņu slimības gaita tikai pasliktinājās,viņiem tika pielietota mākslīgās elpināšanas iekārta. Pēc divu nedēļu procedūrām situācija viņiem kļuva bezcerīga un ārsti piedāvāja izmantot iespēju ar eksperimentālajiem medikamentiem. Rezultāts- pāris dienu laikā ,abi pacienti faktiski jau bija bez Covid pazīmēm un atlika vien iziet rehabilitācijas procedūras.
Tātad eksistē zāles pret Covid,tikai latvijas melu dienesti par to visu klusē. Kas attiecas uz vakcinācijas sertifikātiem UK,Lai sertifkiāts būtu derīgs ,tad ir jāgriežas Anglijas sertificētajās laboratorijās un tas tiek sniegts kā maksas pakalpojums. Haļavščikiem nebūs cerību!
UK,jeb Anglijā ir cita attieksme pret Covid .Man nav izdevies vēl sastapt nevienu paziņu vai klientu,kuri būtu saņēmuši vakcīnu.Vai tas nav dīvaini,salīdzinot ar situāciju Latvijas "preses dienestos".
2021-09-29 12:40

Sigvarts60    1 uz to#13:00
Viņš to darīja Anglijas sistēmā - identificējās un izdrukāja jaunu kvadrātkodu, kas bija derīgs vienu nedēļu. Latvija te ņe pri čom.
2021-09-29 13:10

neratni_stasti  7 4 Kopš Lielbritānija izstājās no ES, tā ir kļuvusi par trešo valsti - tādu pašu kā citas (un te ir viens maiss - kā ASV, tā Krievija un Turcija), ar kurām nav īpaša līguma. Saprotu, autorīt, ka Tev škrobe, bet nu briti tā lēma. Un briti lemj par to, ka nav saslēgt vajadzīge starpvalstu līgumi, lai atvieglotu sadarbību ar ES. Tev atliek pielāgoties, ja jau esi izvēlējusies Britāniju par savu dzīvesvietu. 2021-09-29 13:53

JOHAIDI21  2 5 Nezinu gan,cik tā Piepe ir veca,bet patiesa gan. Anglijā ,faktiski,nav nekādu ierobežojumu attiecībā pret Covid. Ejam,tusējam,nav svarīgi vai tā ir kafejnīca vai bārs.Ja kādā iestādē ir prasība valkāt maskas,tad viņi paši arī izsniedz tās maskas. Visi dezinfekcijas līdzekļi ir pie ieejas durvīm,smērē kaut padusēs! šodien lasīju angļu ziņās,ka viņiem tas Covid neesot tā vienīgā prioritārā slimība un viņi jau gatavojoties akūtajām respiratora slimībām,kuras aktivizējas katru gadu,rudens periodos.
Tai pat laikā Latvijas valdība un viņu roklaižas gaudo par vakcināciju,bet tai pat laikā ,kādus mērus ir pieņēmuši lai pastiprinātu higiēnas normas? Cik publiskajos transport līdzekļos ir veikta dezinfekcija ,un pie tam ,vairākas reizes dienā.Cik Latvijā ir viensētas,kur nav ūdensvada un duškabīnes,par tualetēm ar elementārajām higiēnas prasībām nemaz nerunājot???
2021-09-29 15:27

donKihots  1 3 16:24 Skotijā tā ir, visā karalistē arī, jo viņi fano par futbolu, un katra ģimene pieder pie kā kluba faniem. Latvijā ar futbolu ir švaki, tāpēc latvieši fano par vai pret kovid. Vismaz kaut kāds prieciņš. 2021-09-29 16:46

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu