Rodas sajūta,ka savas galvas paceļ tautas,kas bija nospiestas? uz cerļiem

Izskatās,ka Putins var palikt viens.Gruzijā,uz kurieni sāk mukt Krievi,tauta skaidri un gaiši pateikuši,ka neviens viņus negaida.Daudzi no Gruzijas brauc palīgā Ukraiņiem karot.Daudzās vietās,kur Putins visu nokārtoja ar armiju,kura beigās izrādījās butaforija,opozīcija atkal var sākt runāt.Varbūt es kļūdos?

Anufrijs      Pilnīgi iespējams ka kļūdies. 2022-03-15 22:31

Bruuklene      To mēs redzēsim, bet pelnījuši krievi būtu pilnīgu sagrāvi un nelikumīgi atņemto teritoriju atdošanu. 2022-03-16 00:11

av2      Tas , ka krievelli zaudees ssitajaa karaa, tas jau taapat bija skaidrs.Protams, ka ar tiiru skaitlisko paarspeeku vinni var sabombardet , izdemoleet visu Ukrainu, bet uzvareet vinni nevar neko.
A citaadi, par kuru ...nospiesto tautu iisti runaa?
2022-03-16 00:23

allldis      Nav nekaadu shaubu, ka visas nozagtaas teritorijas tiks krieviem atnemtas pie pirmaas iespeejas. Un pasaulei labi redzot krievu armijas atpaliciibu, vaajumu, mieriigo iedziivotaaju tiishu slepkavoshanu karoshanas vietaa un nespeeju koordineet, vadiit savus zombiju barus, tiks iedroshinaati visi vinu senie, apzagtie,aplaupiitie naidnieki. Un Ukrainas kara piemeera rezultaataa, taas "lielais draugs" - Kiina panems savu dalu, arii Somija nozagto savu Kareeliju, Besasraabija savu Piednestru un Latvija Abreni, pazemotaas ziemelu tautas savas izrakteniem bagaataas teritorijas utt. Pati launuma impeerijas atlieka tiks sadaliita,lai pasaulei buutu miers no zaglu,zuupu un laupiitaju puuzna ordaam. 2022-03-16 02:51

ozolkorkis      Putina intervence Ukrainā ir salts Aprēķins, ...., tomēr viņš ir zaudējis popularitātes reitingā visu! (TĀDA sajūta, ka nedarbojas Putins, bet viņa Dubultnieks /../)

Krievijas karatehnika, kas atrodas Ukrainā ir hlami no pagājušā gadsimta, bet tas neliecina par visu Krievijas bruņojuma modernumu! Putinam ir daudz šedevri tepat baltu zemēs: Karaļkalnā (Kaļiņingradā)!
Arī kosmosā tepat virs mūsu galvām ir ieroči, kuri sagraut Eiropu var 48 stundu laikā ...

Iepriekšējos trīs gadus covid19 kaka kārtīgi tika maisita Pasaules līmenī, tagad vajag turpināt ar migrācijas "viļņiem" Eiropā! (Pofig visi QR sertifikāti)
2022-03-16 04:00

malietis      Putins ir muļkis...kas viņam trūka..zaglis viņs vienkārši ir jāsagusta..un lēnaām...lai jūt ko izdarijis.....la pasaule saprot..ka tādi ir .... 2022-03-16 09:09

Geisha      Viss nav tik vienkārši. Vācijā darbojas krievu kanali un rusači skatās Maskavas propogandu, svēti tic Putina varonībai un ar putām uz lūpām aizstāv kremli. Savā laikā aizmuka no PSRS, dzīvo zaļi uz vācu rēķīna, bet aiztāv briesmoni. Intereses pēc es arī paskatijos krievu ziņas. Bālas. Liela bļaušana par 20 nogalinatajiem Doņeckā, cerība uz ĶĪnu un Izraēlu un protams plika dižošanās. Par kadirovciem (čečeņiem) ziņās neko nesaka.
Par labu ukraiņiem nenāk dažu viņu tautiešu uzvedība zemēs kur viņi ir atraduši patvērumu, kur viņi uzvedas kā piedzērušies krievu tūristi Turcijas viesnīcā.
Es ticu, ka taisnība uzvarēs un to apdūlušo čekistu vienreiz nometīs no troņa ar visiem viņa rokaspušiem un līdzskrējējiem. Un Dievs dod vienreiz tai Ždanokai nosprāgt.
2022-03-16 10:00

Salss      Par labu ukraiņiem nenāk dažu viņu tautiešu uzvedība zemēs kur viņi ir atraduši patvērumu, kur viņi uzvedas kā piedzērušies krievu tūristi Turcijas viesnīcā.
---
nu tā ir tāda propagandas kultivēta sīkumainība, ja aizbēg ar pāris somām no savas zemes 1,5mio cilvēki, skaidrs, ka būs dažādi cilvēki, dažādas situācijas un dažāda uzņemošo attieksme.
2022-03-16 10:11

Sanija_      Tēmu dzēst! Ar ko šī atšķiras no visām iepriekšējām tēmām, kas dzēstas? Tiek kurināts naids un negatīvas emocijas.
NEPLP saistībā ar apdraudējumu valsts drošībai bloķējusi 71 interneta resursu, Saeima 10.martā galīgajā lasījumā pieņēma grozījumus Elektronisko sakaru likumā, ar ko NEPLP piešķirtas tiesības slēgt interneta vietnes, kas izplata dezinformāciju un Kremļa propagandu. Kas ir dezinformācija? Ja netiek pausts vienīgais pareizais viedoklis, pārējais ir dezinformācija.
2022-03-16 10:11

laukroze      Ždanoku vajadzētu deportēt uz Krieviju, ja jau LV viņai tik nepanesami dzīvot,jo parāk daudz latvijcu te ;DDD uzradušies, vnk. viecie krievu komuņagas sapinušies savos uzskatos un nespēj "iekāpt" 21.gs, vēl aizvien visur viņus "nabadziņus" apdraud un,kā jau tas bijis iepriekš vēsturē, Krievija savas problēmas cenšas risināt uz kaimiņu rēķina, kaut patiesībā ir resursiem bagāta valsts, kas varētu dzīvot ne sliktāk kā AAE , bet kaut kā nesanāk, jo "nozombēti" no savā aklā cara. 2022-03-16 10:14

Salss      Sanija, dezinformācija ir meli. skaidrs tagad? :D 2022-03-16 10:31

Aina_Ko      Putins ar Zelenski izdomāja pamērities ar gailīšiem, tik Putins uz savu biksēs palūrēja caur palielināmo stiklu un sajutās varens .
Tas ka Maskavā uzvaras svētku parādēs brašu soļo armijnieki, nenozīmē, ka viņi ir vareni
2022-03-16 11:11

raina1970      Ir gana nesaprātīga doma, ka Krievijai nebūtu resursu, būtu izgāzušies kādi plāni, un visbeidzot- ka tās vadonis ir totāls muļķis. Nekad nevajag par zemu novērtēt pretinieku. Neatbalstu jautājumu risināšanu militarā plaknē, tomēr- nekas tur nav tik vienkārsoti- te labie, te sliktie. Politikas spēles vienmēr ir netīras un , diemžēl, arī asiņainas uz parasto cilvēku rēķina. Par pārējo-- šobrīd interneta un visās citās info vietnēs un veidos ir tik daudz dezinformācijas, ka būtu jāatslēdz viss un vispār. Jo melo visi- gan abas iesaistītās puses, gan vērotāji, gan nevērotāji-- katrs savu interešu , vajadzību , mērķu vadīts. Starp citu- par bēgļu visai , hm, neviennozīmīgo uzvešanos, attieksmi un noskaņojumu ir nācies dzirdēt ne no mēdijiem, bet no konkrētiem cilvēkiem, kuri empatijas vadīti uzņēmuši savās mājās šos cilvēkus. Protams, ir ļoti jauki un inteliģenti tautas pārstāvji, , tomēr ir arī pa lielai darvas karotei. 2022-03-16 11:19

Vikonts      Tēmu slēgt, lai šādas slimīgi propogandiskas domas neizplatītu.
Par brīvu un demokrātisku Latviju! Īpaši no Vašingtonas un Briseles, NATO iemaksas atcelt un pieturēties tikai pie NATO ar citiem līgumiem kā citās skandināvu valstīs. Ja vajag meklēt kādu mistisku zemūdeni, tad sadarboties!
2022-03-16 11:22

Ljekainiitis      Raina - jebkurā valstī, kur vadonis ir pie varas 30 gadu , iestājas degradācija. Visās ziņās. Jo varai pietuvinātie zagt var bez ierobežojumiem. Un protams - ja vadonim ir sniegta informācija, kura tam patīk. Tad arī nav brīnums, ka blitzkrīgs neizdodas. Tāpat kās par armijas resursu izlaupīšanu nu nemaz nevajag brīnīties.
Galvenais - kurā pusē katrs no mums ir. Pat ja skatāmies tā galīgi bezemocionāli. Ko mēs iegūsim, ja kāda no pusēm uzvarēs. Vai tiešām kādam par to ir šaubas ? Kas draud Latvijai, ja uzvar orki ?
Par viedokļiem. Kamēr visādi lauku onkuliņi, juļkas stāsta savas pasaciņas par čakrām, mantrām , citplanētiešiem un parazītiem - ok. Tas ir viedoklis. Bet ja parādās pretvalstiskas aktivitātes, terora atbalsts , meli - tam nav vietas.
2022-03-16 13:28

raina1970      Ljeķainīt- - neapšaubāmi viena cilvēka vara ir ļoti riskants moments jebkurā varas , pārvaldes jomā..Atceramies, ka šis cilvēks , par ko te runājam- ir ar lielu pieredzi dažādās militārās un drošības dienestu darbības jomās.Tātad paļauties uz viņa pēkšņu neprasmi izvērtēt pasniegto info, vai planot kādas darbības- nebūtu saprātīgi.Par resursiem-- zagšanas ir, lielas, mazas, bet--mums ir ļoti grūti pat iedomāties tos apjomus, kādi tie resursi ir šai valstij.Tomēr atgādināšu, ka šobrīd norisinās ne tikai reālā karadarbība, bet arī- kurš kuru pārspļaus info lauciņā-- un tur piestrādā gana profesionāli cilvēki no abām pusēm. Tapat nekas nav mainījies sabiedrības viedokļa apstrādes tehnikās- bailes, neziņa, apdraudējums, panika, šķelšana-- senu senās , laika pārbaudītās metodes, nekas vairāk.. Pie viena var nodēvēt atšķirīgos viedokļus -par terorisma atbalstu, par pretvalstiskām aktivitātēm , dajebko vel- kas nu ir izdevīgāk un ātrak iedarbojas.. Melo un stāsta sev izdevīgu story- abas puses. Mans viedoklis, ka šī visa situācija ir turpinājums - tam kas notika pasaulē šos divus gadus, jā ir runa par pandēmiju un visu , kas tika sastrādāts tās aizsegā.. Kas būs šīs spēles īstie spēlētaji- to redzēsim tikai velāk-- krietni vēlāk. Atkārtošos- dramatiski ir tas, ka spēles notiek uz parasto cilvēku asins , sāpju, nāves rēķina.. 2022-03-16 14:02

Bazhix      jebkurā valstī, kur vadonis ir pie varas 30 gadu , iestājas degradācija
-----------------------
Nē, tā nav taisnība :) Visiem zināmākais izņēmums ir Senās Romas impērija, kuras uzplaukums bija imperatora laikā. Bet viduslaikos bija arī citi karaļi un karalīši, kuru pārvaldītās teritorijas attīstījās. Un bija teritorijas, kur notika viens apvērsums pēc otra. Un kaimiņu karalis, redzot, ka viena teritorija attīstās, aizgāja otram kaimiņam visu sapostīja :)
Mūsdienu Krievijas vīzija bija redzama arī mūsu pašu Aivaros un Juļkās, kur psrs bija superīga sistēma, jo varēja nestrādāt un apmierināt pamatvajadzības (pajumte, ēdiens, siltums utmldz). Putins šo nostaļģiju 30 gadus uztur un stāsta, ka pacietieties, kļūsim resni un vareni, un atjaunosim PSRS. Un ļaunais NATO un ASV ir pret mūsu laimi, tādēļ visi kopā pret to cīnīsimies :)
2022-03-16 14:23

Dardedze      abstrahējoties no personu apspriešanas, pārmaiņas pēc pielikšu kādu vārdu par sabiedriskajām iekārtām. sociālisms tīrā veidā ir sevi izsmēlis iztrūkstot motivācijai darboties un darīt to konkurētspējīgi. kapitālisms tīrā veidā laupa motivāciju dzīvot vispār, bet atšķaidīts ar sociālajiem spilveniem sevišķām grupām (lai ir kāda jēga no veidojuma vārdā "valsts") ir ja ne labākais iespējamais variants, tad vismaz paciešams gan.
Karš, iespējams, sākās tāpēc, ka ir UA iestāšanās NATO priekšvakars. Tagad vai nekad. Ieroči, ko izmanto RUS, izskatās arhaiski. Varbūt tas suns ir bezzobains vai varbūt negrib kost, vien baidīt, lai panāktu savu-NATO nav kaimiņos.
2022-03-16 15:48

CoCoSan      Pf, un vai tad jau pedējos 18smit gadus RUS kaimiņos nav NATO? Baltija vai tad nav NATO? Uiņa un atrunas tās par NATO tiešo robežu un apdraudējumu RUS. Lai piečakarētos un sāktu kautiņu, jebkurš iemesls derīgs. 2022-03-16 16:21

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu