Vēlēšanas- 2022.

Labvakar! Stāstiet, par ko ne/vēlēsiet!

gobis      nevienam nav jāzina, kā vēlētājs ir balsojis,
šādu balsošanu sauc par aizklātu balsošanu.
neviens vēlētājam nedrīkst norādīt, par ko balsot ...
2022-09-22 20:44

Bruuklene      Šodien feisītī labs joks klejoja par tiem, kas balsos par Šleseru un Gobzemu. Diemžēl, lielas cerības neloloju, ka saprāta balss mūsu tautā uzvarēs. 2022-09-22 20:51

Anufrijs      Par ko tad balsotu "saprāta balss"? 2022-09-22 21:11

Sanija_      Par ko tad balsotu "saprāta balss"? Un kāpēc? Kādi labie darbi līdz šim? 2022-09-22 21:15

Anufrijs      Gandrīz pie melna pieķēros.. 2022-09-22 21:16

Bernards      Ir daudz labāki veidi kā laiku lietderīgi izmantot, nekā iet balsot, jo tāpat nav jēgas. Tāpat par citu neko nedomā, kā savas kabatas piepildīt. 2022-09-22 21:42

DanaL      Sanij, kāpēc tu prasi no citiem to, ko pati nedari? Tu te kkur izteicies, ka arī pati esi kandidāte, bet neiesi jau nu te visiem klāstīt savas idejas... un neizvērsīsi te aģitāciju.
Kaut kā tā...
2022-09-22 22:09

rokons      Ref 20:51 tas jaukākais ir, ka teksta savietots ar ieeju Hofburgas pili Vīnē :D 2022-09-22 22:53

AivarsN      Piedalīties vēlēšanās, tas nozīmē atbalstīt šo komercfirmu ar tās negodīgo vēlēšanu sistēmu, ar savu parakstu apliecinot, ka piekrīt turpmākai sevis aplaupīsanai, medicīnas eksperimentiem, cilvēka tiesību atņemšanai utt. Ja nu tomēr cilvēks vēl nav zaudējis cerību ar vēlēšanām kaut nedaudz ietekmēt šo sistēmu, tad pilnīgi noteikti nedrīkst balsot par tagadējām varas partijām, to satelītiem un viltus opozīciju. Kas paliek pāri? Dažas partijas, kurām nav oligarhu un varas mafijas atbalsta, nav reklāmas TV un uz katras mājas sienas, liegta iespēja piedalīties publiskās debatēs. Līdz ar to, šīm partijām labi ja izdosies parvarēt 5% barjeru un pat ja izdosies dabūt kādu deputātu krēslu, pret vairākumu tāpat neko nepanāks. Neesmu parāk detalizēti iepazinies ar partiju programmām, bet cik zinu, tad tikai viena partija savā programmā iekļāvusi tautas sapulces sasaukšanu un tautvaldības atjaunošanu, lai nepieļautu mūsu tautas pilnīgu iznīcināšanu. Kramiņš - Tautas kalpi. Globālie parazīti protams tam pretosies ar visiem līdzekļiem. Taču kāpēc gan nepamēģināt vienīgo iespēju? Labāk tad balsot par vecajiem oligarhiem, kuri atgriežas politikā lai glābtu savu ādu, vai skaļiem populistiem, kuriem nav ne jausmas, kādu politiku mūsu valstij piekopt, lai pārvarētu krīzi un atjaunotu iznīcināto ekonomiku? 2022-09-22 23:19

FritaA      "Stabilitātei" laba programma,bet Gobzemam-ambīcijas.:)
TKL-pārāk daudz ar pamatskolas izglītību...kas debatēs parāda savu""spozmi".
Man patika viktorīna-autors vārdiem "Mans zelts ir mana tauta,mans gods ir viņas gods"kur,ieskaitot Šadurski ,visi kandidāti nošāva greizi :)
Svētīgas ir priekšvēlēšanu debates,kas daļai vēlētāju nostabilizēs pārliecību,par ko balsot.
2022-09-22 23:25

AivarsN      Priekšvēlēšanu debatēs var piedalīties tikai varas mafijas atbalstītās partijas, kas vēl vairāk nostiprinās TV skatītāju parliecību, ka jābalso par kādu no tām, jo citas izvēles nemaz nav. Tieši tāpēc jau tie paši vēži vienmēr tiek ievēlēti, bet īstai opozīcijai, kura tiešām gribētu ko mainīt, netiek atstātas nekādas izredzes. Un tās var saukt par godīgām vēlēšanām? Valsti vada svešu valstu pilsoņi un citu tautību pārstāvji, kuri vēlēšanās ieguva tikai 6% balsu, bet viņu izglītības līmenis ir valsts noslēpums. Un ko vispār nozīmē izglītība? Kā tehniski pareizāk apzagt un iznīcināt valsti? Cilvēkus bez sirdsapziņas, valsts vadīšanai pat lielgabala šāviena attālumā nedrīkst laist. Tik pat labi jau tad āzi par dārznieku, vai lapsu par vistu kūts pārzini. Iznākums tas pats. Ja neapmierina patreizējā sistēma, tad nevajag balsot ne par vienu no partijām, kuru sarakstos ir esošie, vai bijušie deputāti un ministri. Nav ko lolot ilūzijas. Горбатого только могила исправит. 2022-09-23 00:18

Bruuklene      Rokon, tiešām! Un Iron Man plakāts fonā 🙈 2022-09-23 00:20

dabasmiilis      -Šaubos, ka te ir tādi cilvēki, kas var nosaukt visus deputātus, nemaz nerunājot par viņu darbību/bezdarbību. Kamēr nebija kovidafēras, tikmēr daudzi pat nezināja, kā sauc valsts prezidentu, bet kad viņš atņēma vienai daļai tiesības eksistēt, tad gan jau vārdu uzzināja!

Ak jā, aizmirsu, vēlēšanas būs tik leģitīmas, ka tajās drīkstēšot piedalīties pat ar nederīgu pasi! Nez, mirušie arī varēs balsot!?
Nez kādēļ bankā nevar atvērt kontu ar nederīgu dokumentu!?
2022-09-23 01:53

MrJones      Manuprāt, vairāk kā skaidrs par ko noteikti NEVĒlĒt, kuriem būtu jāsēž uz apsūdzēto sola ne jāatrodas saeimā!
Neskatoties uz visu bezjēdzību noteikti iešu, 1. reizi pēc vismaz, pāris desmitgažu nepiedalīšanās...pat teiktu, gaidu šo pasākumu jau no 2020. !
UN tāpat, neskatoties uz barjeras pārvarēšanas/nepārvarēšanas iespēju, sirdsapziņa liek atdot balsi par Kramiņa kungu, neizvēloties šoreiz mazāko ļaunumu no lielākā.
2022-09-23 06:42

langstins      Kā olimpiādē-galvenais-Piedalīties! 2022-09-23 07:11

Alisa      Piedāvāju reformēt vēlēšanu sistēmu. Katram LV teritorijā nodarbinātajam LV un/ vai NĪ īpašniekam LV pilsonim ir pienākums doties balsot, ja nē, tad represijas (paraugu skatīt pie kovidafēras). Savukārt dalības priekšnoteikums ir mini eksāmena nokārtošana par visu partiju plānoto kursu. Arī partijām jāsagatavojas šim eksāmeniņam-savlaicīgi un obligāti atbildot uz tipizētiem, visām partijām vienādiem 10 jautājumiem. Atbildes ietver juridiskas saistības, programmu neizpildes gadījumā vai nu piegādā attaisnojuma dokumentu kalnu vai atbild ar īpašumu.
Bet par ko katrs balsos, ir pretlikumīgi interesēties.
Nevienam jau nav noslēpums, ka izvēles tikai 2, amerikāņiRietumeiropa vai Krievija.
2022-09-23 08:24

Alisa      Politiķu darbību regulē oligarhi un korporācijas.
principā šeit un tagad mūsdienu kapitālisma apstākļos izvēle ir starp vietējiem oligarhiem un ārzemju oligarhiem.
Tad katrs pats var izvēlēties, ko atbalstīt un kam iegriezt.
Ja vietējie oligarhi nebūtu dzīvojuši nesamērīgi labāk par viņu vēlētājiem, ārzemju oligarhu pārstāvji nemaz pie šprices nebūtu tikuši.
a tagad.... gaumes lieta.
Statistika rāda, ka vidējais iedzīvotājs pasākumam rāda vidējo pirkstu. Bet tas nav pareizi.
2022-09-23 08:33

Jason      Daudzi saka, ka neies vēlēt. Nu, žēl, ka tā... 5. kolona un viņu d-laižas gan aizies pilnā sastāvā. Gribat Ždanoku par prezidenti un Mairi par premjeru? ;) 2022-09-23 09:06

LaskovijMerzavec      Ja, visi kuriem kko darīt traucē visi citi, jau ir izteikusies.

Galvenais atrast vainīgo - parazīti, mafija, korporācijas, korupcija, oligarhi, valdība, NATO, ASV, f*farma ! :)
2022-09-23 09:07

bumpastiks      Par KO balsošu lai paliek manā ziņā,BET gribu piebilst ka TIKAI prātā tērētie varētu balsot par jau pie varas esošajiem vai nu kāds pietuvināts elektrorāts-kuriem šamie pasviež kādas drupatas no "siles"!
un Mairi par premjeru? ;) c) un ar KO ta šams būtu sliktāks par Kariņu?Kas zin...vrb pat daudzkārt labāks!
2022-09-23 09:18

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: [email protected] | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu