Vai tad tā nav vissssnekaunīgakā afēra?

ES Valstis spiestas pirkt šmovid šmakcīnas ,kaut arī tās nafig viņām nav vajadzīgas.Šobrīd līgumi neparedz iespēju atteikties saņemt pasūtīto šmakcīnu apjomu bez finansiālām sekām. Atteikuma gadījumā valstij tāpat būtu jāsamaksā par visām pasūtītajām devām.Tad man jautājums-KĀDI PLĀNPRĀTIŅI ta parakstīja tos līgumus?Vai tiešām "valdības"var apjāt kā mazizglītotus penšus?Vai tomēr tur cita štelle?...bet tikmer nodokļu naudiņas lej atejā!

siikaa16      Vakcīna ir lētāka nekā ārstēšana. 2022-12-19 20:00

LaskovijMerzavec      Un kurš šo tagad izplata? Memory udens, Buldozers vai cits alternatīvās realitātes taurētājs? 2022-12-19 20:06

MrJones      Par to jau alternatīvie ziņu avoti pašā šmovidšova sākumā rakstīja, bet nez kāpēc visam, kas nesaskan ar oficiālajiem medijiem tiek piekabināta ´´Sazvērestības teorija´´ - šobrīd prakse, papļūts ar piekariņu laikam jūt, ka ir aptaisījušies..
Pēc kā tas izskatās? Šie jampampiņi tagad cenšas ITKĀ iežēlināt visu to mega-mafijas struktūru zem kuras paši palīduši, no kā rokas ēduši..?
Loģikas NAV,..visticamāk IR - neredzamā daļa, kas apslēpta finansēs..,gan jau KAUT KAD visi mēsli uzpeldēs augšpusē!
Šeit ir visas tās cenzūras, slepenības, propogandas REZULTĀTS - neko nejautā, tikai ar Urrrā saukļiem uz priekšu kā komjaunieši, viena absurda mērķa labā,..tikai ne jau aitu bara, bet gan mafiozņiku, supershēmotāju labā!

20:06 Kāda starpība, kas to ir teicis? Fakts paliek Fakts,....un te tev IR ´´alternatīvā realitāte´´ - jauns.lv , pļūts & co..!
2022-12-19 20:58

CoCoSan      Neiedziļinos, bet vai nav tā, ka tā nauda vakcīnām vienalga nobirusi no gaisa? 2022-12-19 21:07

MrJones      21:07

KAM no gaisa?? Man...tev..?! Vienīgais par ko var nešaubīties, MUMS viņa, tādā vai citādā veidā būs jāatmaksā!
2022-12-19 21:11

homo_ursus      Ne vien viens gadījums par afērām valsts mērogā un, saliekot visus punktus uz (i), tiek veiktas kaitnieciskās darbības pretēji Latvijas interesēm ne tikai aiz stulbuma, bet speciāli un ar noteiktu domu.
Mūsu “kuģi” gremdē rietumu adepti, bet mēs tik bļaujam: krievi nāk! Un smadzenes nespēj salikt rēbusu un saprast pirmatnējās briesmas.
2022-12-19 21:13

CoCoSan      21:11. Tiešām ceri tik ilgi nodzīvot? Kas ir covid vakcīnas salīdzinājumā ar dienvidu tiltu, trīs brāļiem un iecerēto skultes terminālu. Vai tad covid vakcīnām neienāk finansējums no ES strukturālajiem vai kā viņus tur, fondiem? 2022-12-19 21:19

Discreta      Es šitajā neiedziļinos. Tauta internetā "solīja" jaunu lokdaunu rudenī. Nebija. Pagaidām mierīgi. Bet reklāmas visur bāžas:"Potēsimies pret c-19 ieskaitot." Laikam atstāj potēšanos tautas izvēlē. 2022-12-19 21:27

rokons      Diemžēl, no Covid joprojām mirst. Diemžēl antivaxerims ir galvās pietiekami daudziem. Neviens Finks nevar paredzēt cilvēku attieksmi. Sajūta, ka visiem šķīet, ka Covid ir garām, bet dzīve pierāda pretējo.
Izrādās, arī Latvijā ar mediju palīdzību var panākt visu ko. Rezultāts ir saslimušo un mirušo statistika.
Diemžēl.
2022-12-19 21:27

kvarts      100000000 par purvu ir lielāka afēra..... bet tādu ir daudz.... 2022-12-19 21:39

Katra      To vajadzētu palikt zem mikroskopa , to miršanu no Covid.
Jeb pareizāk , riska grupu stumšanu uz profilaktisku gēnu terapiju tā vietā , lai patoģenētiski ārstētu.
Centrālais joks visā tajā ir tas, ka indivīdam ar slimiem sīkajiem asinsvadiem pēc scenārija paredzēts kirdik gan no "vakcīnām ", kuras rada trombus, gan no mākslīgi uzsintezētā vīrusa, kas tajās dažās akūtās fāzes dienās asinsvadiņos rada īstu revolūciju kaujoties ar imūnsistēmu. Kāpēc ? pīķa proteīni ir atbilde. Līdz ar to gremojam nevis zemeni, bet ērkšķogu.
Izeja būtu pareizi, patoģenētiski pareizi vadīt sasirgušo ārstēšanu, nevis formāli kaut ko padarīt un gaidīt kārtējā numura nāvi, lai sanāk statistika un gēnu terapijas līdzekļu iepirkumi sevi attaisno .
2022-12-19 22:41

rinkulis      Kad cilvēkam, kas izslimojis (tā teikt "izdzīvojis") saka, ka dabīgā imunitāte neskaitās, un ir jāpotē pote, kas faktiski imitē tikai vienu strauji mutējošu vīrusa proteīnu, un to pasniedz, kā pārāku aizsardzību - lūk tā ir afēra un tīša maldināšana.

Mūsējiem nekas nebūs - ir centrālais EU iepirkums, un tur bumbas urzulai piešūs, ja piešūs. Viss būs čiki puki - plikpauris noplātīs rokas un teiks - bet bija, mēs pildijām, neko nezinu.
2022-12-19 22:52

Duremans      Informācija veca!Jau vairākus mēnešus atpakaļ tas izskanējis. Jau reizes trīs Papļūts braucis uz Briseli lūgdamies apžēloties un nelikt atpogāt naudiņu. Nekā!Pfaizers asarām netic!
Nu jau bija laiks pilsoņiem izstrīdēties par vai pret vakcīnām bezjēgā!Un no mūsu ""neatkarīgās"" valsts patiesi tur nekas nav atkarīgs.
Kad sākās Covid afēra, kādā sarunā ar brāli es noteicu:
Ak!Lai jau labāk tas Covids, nekā karš!
Kļūdījos!
Izrādās , ka nācās pielietot abus instrumentus aitu ganāmpulka pārdzīšanai citos aplokos!
2022-12-19 23:22

lailux7      Kāpēc te tā lamā Latviju? Eiropas Savienība, gribēdama būt čaklā meita, pasūtīja vakcīnas un garantēja apmaksu vairākiem ražotājiem. Liekās varēšot dāvināt Āfrikai. Nu tad! Bet Āfrika skatās, ka Amerikā vairāk mirušo no potēm nekā tieši no iesnu vīrusa, un negrib potēties. 2022-12-19 23:46

Duremans      Meitiņ!
Tu domā pareizā virzienā!
2022-12-19 23:46

Labrador      Acīmredzot par parakstu tika samaksāts. Manuprāt , vislielākā afera bija kristīgās ticības ieviešana , ko ganāmpulks vairumā gadījumu labprātīgi pieņēma un pakļāvās. 2022-12-20 13:15

Reds      Nu bet taču ievēlēja atpakaļ tos pašus - tātad cilvēki ir apmierināti ar to ka valdība strādā ar 20% zaudējumiem katru gadu audzējot ārējo parādu, IKP krīt, inflācija ir kā nekad, aizveras par 2000 uzņēmumiem gadā vairāk kā izveidojas jauni, puse valdības budžeta tiek izsaimniekots korupcijā, pietiek ar to ka valdība parunā par energoresursu krīzes atbalstu, nevis kaut ko tiešām dara, ziemā kurināsim mazāk un dzīvosim par 2 grādiem aukstākos dzīvokļos un mājās, nākošgad vel par 2 grādiem aukstākos un drīz jau varēs radiatorus nodot metāllūžņos, tikmēr tiks iepirktas 20miljoni vakcīnas priekš 2 miljoniem iedzīvotāju, kuras mierīgi varēs noziedot citām valstīm, jo nauda jau ir izshēmota no tā darījuma.
Valsts aparāts no komunsima tā arī nav ticis laukā, tauta ir vienu soli no atgriešanās tajā. Bet saucam urā un balsojam par vienīgo pareizo partiju, pārējie visi putleristi un konspirāciju teoriju piekritēji.
2022-12-20 13:18

selnija_      Melnajam runcim torte pienākas! 2022-12-20 13:20

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: [email protected] | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu