Autobusi

autobusi foto attēls

Autobusi - jautājumi un diskusijas

Autobusos trūkst gaisa (25)
Nesaprotu, kā cilvēki var izturēt tajos pārkarsušajos pilsētas autobusos, kur gaisa trūkst tā, ka cirvi var pakārt! Brauc 50 - 70 cilvēki autobusā un never vaļā logus. Un tas vērojams katru dienu. Vakar braucu mājās, neizturēju - palūdzu...
Pilseetnieki no tiira svaiga gaisa apreibst un kriit no käjäm. Vinjiem izstädääs atkariiba no izplüdes gäzeem. Cilvēki tādos autobusos nebrauc... :D Autobusos pārvadā Tautu...!!! Bet Tauta var paciest daudz vairāk... redz agrāk Tautu veda līdz pat Sibīrijai lopu vagonos un daudzi pat aizbrauca līdz galam... Tik kāpec šeit tāds jautājums, nevis Rīgas satiksmē? Ja jau atļaujies patvaļīgi par cilvēku saukties, tad arī rīkojies atPilstoši. Tad jau labāk paciešu "cirvi gaisā", nekā pēc tam mocos ar sapūstu skaustu vai vēl ko tik pat draņķīgu - kā rezultātu no svaiguma cienītāju atvērtā loga un katrā pieturā atvērto durvju radītā caurvēja. Daudzi cilvēki kļūdaini domā, ka no caurvēja var saaukstēties - tā nav taisnība. Saaukstēšanās ir tikai dēļ sliktas imūnsistemas. Bet par sabiedrisko transportu - lietoju samērā bieži, nekad ipaša problēma nav bijis atvērts logs, ja tas nepieciešams vairākumam. ··· Autobusi: Autobusos trūkst gaisa lasīt visu diskusiju (25 atbildes) –»
Kur nopirkt Ikarus autobusu (4)
Man tāda doma ir iegadāties ikarusu un parbuveet, bet kāds nezina kur viņus var iegadāties, un cik viņi varētu maksāt ?
nu veciit... driiz tie ikarusi tiks visi norakstiiti tad vareesi pirkt desmitiem... Paintereseejies kaadaa no autoparkiem. Viena autoparka shoferi-mehaanikji restaureeja veco iakrusu nu to, kuram priekshu no pakaljas nevar atshkirt, izskatiijaas jau labi! Jebkurā autotransporta uzņēmumā. Lielākā daļa jau ir norakstīti un lēnām tiek griezti lūžņos, tb par lūžņu cenu, man šķiet, vajadzētu varēt iegādāties. riigas autobusu parks vai kaa vinjsh tur saucaas, ja nemaldos viens ir kleistu ielaa...:) ietgādāties viņus var tēlavā vai rīgas satiksmē cena ir atkarīga no tā kādā stāvoklī ··· Autobusi: Kur nopirkt Ikarus autobusu lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu