Brexit

Brexit - jautājumi un diskusijas

Postbrexits un DŅ no A-Eiropas (13)
Vai tagad "Anglija ir aizslēgta & atslēga nolauzta"? Ir kāda "+" pieredze pirmo reizi uzsākot darbu uz salas tagad?
Jāatrod DD. Īrija jau palika... bet UK pirms strādāt vajag darba vīzu, un to tik vienkāŗši nevar dabūt, ja neesi augsti kvalificēts, brīvi angliski runājošs, pieprasīts speciālists. Sēnes un tomātus turpmāk paredzēts lasīt angļiem pašiem. Tā viņiem arī vajag 😂 Ij? Ir kāda cienījama valsts arī ES sastāvā? Atskaitot idejas autorus veckrāpniekus de ar 50-o gadu ekonomiskajiem partneriem fr. ES ir DE projekts nolūkā iebarot un sekojoši līdz kaulam aptīrīt postsovjetisko valstu aborigēnus. Es velku paralēles ar indiāņiem un stikla krellītēm. Nauda ir svarīga, jā, bet nu mēs veiklu amnipulāciju un aizdomīgu sargu rezultātā esam eiropai parādā cilvēkresursus, kas aizplūst kapitāla virzienā, dabas resursus, kas seko naudai........visu, kas ir visvērtīgākais, mēs nu atdodam rietumiem (de) par krāsainiem papīriņiem
uk friči vienmēr ir mēreni riebušies. un ne WWII, bet šodienas intrigu un paņēmienu dēļ. Ja ar angli-pp vai sia, vienalga, tu ko sarunā, tu to dabū. Ja ar friciski buldurējošu tu ko sarunā, neaizmirsti skatīties, kas maziem burtiņiem lejāk rakstīts!
vācieši apnikuši ? ;) ··· Brexit: Postbrexits un DŅ no A-Eiropas lasīt visu diskusiju (13 atbildes) –»
Referenduma sekas UK par izstāšanos no ES paziņotas (36)
Ko tauta domā, kas tagad notiks ar tur strādājošajiem, dzīvojošajiem latviešiem?
Nekas nenotiksies...referendums meerkjis nebija izmest tos, kas te straadaa.
Referendums panesaas peec peedeejaas beeglju kriizes, kad Angela atveera Eiropas durvis ...
Tagad nenjejems iekshaa beegljus..
Izmetiis araa austrumeiropas cietumniekus (vinju ir daudz) un tie izmaksaa daudz..
Briti nobalsoja par izstāšanos no ES, bet visticamāk, ka viņi paliks Eiropas Ekonomiskā Zonā (EEA) un ies Norvēģijas modeli, kas arī nav ES, bet ir EEA. Norvēģija ir pieļauj ceļošanu no EEA, Norvēģijas augstskolās EEA dalībvalstu studentiem ir bezmaksas mācības un ir daudzi citi integrācijas momenti ar EEA. Droši vien Skotija atdalīsies no Lielbritānijas un iestāsies ES, bet tā nav liela nelaime. Galu galā Šveice, lai arī maza valsts būdama, ļoti labi iztiek savā relatīvajā noslēgtībā. Tāpat varēs izdzīvot Anglija bez Skotijas.

Ceru, ka ES politiķi pārdomās un izdarīs divus secinājumus:
1) ES nav jāuzņem bēgļi. ES var finansiāli un militāri palīdzēt Sīrijai, Afganistānai, Āfrikas valstīm, bet ES nav jāuzņem bēgļi no šim valstīm. Lai bēgļi paši cīnās par savu zemi.
2) ES ir vairāk jādomā par savas ekonomikas attīstību, vairāk jāinvestē tehnoloģijas, kas atvieglotu darbu un celtu labklājību. Tagad ir Junkera plāns, kas palīdz spekulantiem. Bet varēja būt plašas investīcijas zinātnē un tehnoloģijas, kas atjaunotu Eiropu.

Cerams, ka ES politiķi apdomās *-exit scenāriju iespējamību un mācīsies!
Tūdaliņu zeme būs pēdējā, kas izstāsies no ES :D "britānija norāda eiropai tās nākotni un tā ir atbrīvošana. ir pienācis laiks jaunam startam, kura mēs paļausimies uz saviem spēkiem un savu suverenitāti. holandieši ir pelnījuši refendumu. aptaujas rāda, ka vairums holandiešu grib izstāties no ES un velas kardinālas pārmaiņas."

“We want be in charge of our own country, our own money, our own borders, and our own immigration policy. If I become prime minister, there will be a referendum in the Netherlands
on leaving the European Union as well. Let the Dutch people decide.”
"mēs vēlamies paši pārvaldīt savu valsti, mūsu pašu valūtu, mūsu pašu robežas un mūsu pašu imigrācijas politiku. ja es kļūšu par premjerministru, tad arī nīderlandē notiks referendums. lai holandiešu tauta izlemj"
nīderlandes, labējo spēku līderis, gert wilders.

"Victoire de la liberté ! Comme je le demande depuis des années, il faut maintenant le même référendum en France et dans les pays de l´UE MLP"
"tā ir brīvības uzvara! kā es gadiem esmu pieprasījusi, tagad ir pienācis laiks arī francijai dot referendumu par palikšanu ES"
Marine Le Pen, francijas nacionālās frontes līdere.

"Evviva il coraggio dei liberi cittadini!
Cuore, testa e orgoglio battono bugie, minacce e ricatti.
GRAZIE UK, ora tocca a noi."
"lai dzīvo brīvu pilsoņu drosme! sirds, prāts un lepnums var izcīnīt melus, draudus un šantāžu. paldies britānijai, tagad ir mūsu kārta!"
matteo salvini, ziemeļu līgas līderis.

kad tautas sāk mosties, tas var kļūt par lavīnu. vai tā būs, laiks rādīs. cilvēki ir līdz mielēm atēdušies politikāņu draudus, vārda brīvības aizliegumus, šantāžu, apsaukāšanos par rasistiem un tumsoņām, ja viss ko viņi vēlas ir dzīvot savā zemē un dzīvot savā kultūrā.

latvijai. latvija nav tas spēks, kas nosaka toni ārpus savām robežām. ja ES šķelsies un eirobirokrātijai, kas nu ir kļuvusi par jauno dižciltīgo kārtu ar absolūtu varu pār tautām, tiks atņemta vara, tad latvija tikai akcept
Nu, tas ir trieciens vispirms tiem, kas pārvalda pasauli un globalizācijai (bankām un startautiskā korporācijām) - lasīt Ikara Piebalga grāmatu "Melu sindikāts". Briti sadumpojās un paraus līdzi arī citas bagātās valstis. Pasaules paŗavldītājiem, kuru interesēs mēs visi strādājam un vispār elopjam, tagad būs jāizdomā kāds cits projekts, lai turētu ļaudis paklausībā un potētu viņiem politkorektuma idejas. Nešaubos, ka izdomās ··· Brexit: Referenduma sekas UK par... lasīt visu diskusiju (36 atbildes) –»
Kā beidzies Brexit? (16)
Kā beidzies Brexit?
Cik es sapratu, tad tā angļiem pamatpretenzija bija pret citādas ādas krāsas un reliģijas ieceļotājiem, kas draud pārpludināt viņu zemi un nogremdēt angļus savā pamatmasā. Ne jau pret latviešiem, poļiem vai leišiem, kas tomēr ir daudzmaz līdzīgi viņiem pašiem, tas ir, eiropieši. Nu, labi, ka neskatoties uz politkorektuma zombēšanu, daļai angļu tomēr bija saglabājies vēl veselais saprāts. Domāju, ka Zviedrijā tas neietu cauri, jo tur jau zombēšanas punkt ņevozvrata ir jau garām Un kas tad sevišķi mainīsies? Nekas. Tikai tiem latviešiem, kuri vēl nav aizbraukuši strādāt par lielāku algu nekā LV, būs jāmeklē citu valsti. Melno darbu veicēju Anglija jau piepildīta ar tiem, kuri aizbrauca agrāk.Ja tur gudra valdība, dzīvos cepuri kuldami. Un nevajadzēs uzņemt bēgļus, mazliet pašķirot tos, kuri jau paspējuši tur ierasties. Neņems ES kredītus, bet iztiks ar to, kas ir, tātad bērniem nevajadzēs maksāt mūžīgos parādus.
Turcija jau faktiski ir ES, jo pus pasaule pilna ar turkiem, it sevišķi Vācija. Viņi tāpat dzīvo kur grib, jo vajag tik vienam iekundēties, kā pēc gada jau visa kuplā rodņa ir klāt.
cik reti var lasīt pozitīvas zinas politikā!
kādi malači!
kaut nu tā cūcība, eiropas savienība, sabruktu bez tālejošiem zaudējumiem.
Vispār jau Turcijas amatpersonas paziņoja, ka negrasās stāties ES un tas, manuprāt, nemaz nebūtu nedz vajadzīgs pašai Turcijai, nedz arī reāli iespējams. Turki ļoti seko līdzi Rietumeiropas labākajiem sasniegumiem un labprāt tos pārņem, cik un kādā viedā iespējams, tā tas ir bijis no Ataturka laikiem.

Ekonomiskie bēgļi ir bijuši vienmēr un turku tik daudz nebūtu , piem., Vācijā, ja nebūtu bijis tik liels pieprasījums pēc melnā darbaspēka. Nezinu, vai kāds turks (vai ārzemnieks vispār) būtu parlamentā, Augstākajā tiesā vai citās politiski nozīmīgā amatā.

Ar latviešiem ir divas problēmas - ne visiem, bet jo īpaši tiem melno komentāru un viedokļu izplatītājiem internetā:
1) nav izglītības, ja ir tad atslēdznieka līmenī (šeit es nedomāju diplomu pakāpes, bet cilvēka būtību),
2) nav pēcnācēju.
Ja cilvēki būtu vairāk izglītoti (der arī no paaudzes paaudzē nodota dzīvesgudrība), ar savu mugurkaulu un kuplo ģimeni, tad vairāk strādātu, ja vairāk strādātu, tad... daudz likumsakarību.

Par britiem, neesmu pārsteigta. Kā arī neticu propagandai, ka ES bez GB būs gals klāt.
Haha, nekas nemainītos? Tev nu gan nav nekādas saprašanas.. ··· Brexit: Kā beidzies Brexit? lasīt visu diskusiju (16 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu