Cenzūra

Cenzūra - jautājumi un diskusijas

Cenzuura naak! (72)
Kaa juus uz to raugaaties..? Negribas pat vairs piemineet to covidu, tomer neiespeejami,,...jo taa ari ir peedeejaa laikaa viss ap to vien grozaas, pat izskataas driizaak peec taada fanaatiska religijas kulta,,....pie tam, tevi censhas...
katru karantīnas dienu es arvien vairāk pārliecinos, ka karantīna(nevis vīruss) ir butaforija.
mana reakcija būtu - ir vīruss, ļoti lipīgs, ļoti bīstams, iespējama histērija? es nodrošinašos. bet tad, tad sākas dīvainais. kā bērni tiek izņemti no skolām, lai arī vecāki turpina iet uz darbu. bet bērnudārzi joprojām ir pus-vaļā, jo ir vecāki, kam nav izejas. mājās viņi nevar atstāt kinderus, jo nav kam. jo pašiem ir jāturpina šancēt. un sanāk kaut kāds absurds! es to nesaprotu. es nesaprotu karantīnu, kas nav nekāda karantīna. mani nu jau tracina maximas kimrafonu aicinājumi ievērot 2 metru distanci, jo es zinu, cik tas ir bezjēdzīgi. kā jūrā slīkstošam ieteikt ierīt tikai saldūdeni un izvairīties no jūras ūdens. tam nav jēgas.
es neizslēdzu konspirācijas, jo tās ir vienmēr, tikai izpausmes citas. ko es šobrīd redzu, ir tas, ka valstu ierēdņi realizē pasākumus ķekša pēc. tiem nav nekādas jēgas. tie neaptur neko, tie traucē dzīvot, bet ierēdnis domā, ja viņš neko nedarīs, tad būs no mazliet lielāka ierēdņa fui-fui. un līgo premija arī pasvilpos gar nāsi.
un man šobrīd liekas, ka vairs nevis konspirācija, bet tupisms vulgaris, ij sjo. es saprotu, briesmās ir jādara, ko var - jādistancējas, jākarantinējas utt. bet šādi??? pilsoņi, tam nav nekāda tolka! kādi divi metri? ko jūs murgojat? ja inficētais atrodas man prieksā rindā 2 metri no manis, vīruss ir uz gaisa molekulām un būs tur vismaz 2 stundas. kādi divi metri? kāda karantīna, ja pieaugušie iet uz darbu, bet kineri mājās?
nekas mani nebesī vairāk kā idiotisms. pasākumiem ir jabūt jegai, rīcības pamatā ir jabūt veselajam saprātam. šobrīd no tā nav nekā.
Ziņas sen nav ieteicams skatīties, grauj psihi, uzspiež nevajadzīgās vērtības un informaciju pasniedz kā absolūto patiesību. Bet ir pavisam otrādāk.
No jutubes var ko makarēt arā, un tikai.
Nu no vienas puses, cepuri nost galvenajam Scenāristam!!!! Kā eleganti notušēt, ka kapitālismam kirdik. viņam jau sen kirdik. 90 tajos padzīvoja uz psrs sabrukuma, 2000 -- šajos Dvīņu torņi, kuri deva iespēju izlaupīt Tuvos Austrumus.. uz kurieni tagad doties?Āfrika? Dienvidamerika?Faktiski visa zemeslode pašīja uz ASV. Uz viņu valūtu. Kura kotējās pateicoties stobriem.Pat akurātā Vācija palika blēdīga un sāka ražot fufeli(autoproms). Vai nav forši izdomāts? Visa planēta sēž mini cietumā. Tiesības praktiski paēst, pakakāt, gaisu paelpot. Pat nevajag cietumniekus barot. domāju, ka reāli tiks izņemta skaidrā nauda, būsim banku un vida verdzībā. visaptveroša kontrole. suņus čipējām, mūs pieradināja, ka tā vajag. kāpēc veikalos tualetēs maksas aparāti? Lai mūsu zemapziņā automātiski iegulst, ka verot durvis met monētas. Tā mēs iesim savās piecstāvenēs. Kāpēc mēs pieļāvām, ka mūsu pasēs(tagad migrantu apliecībās) ir koncentrācijas nometnes numurs? Palasot delfos un citur, redzi, ka noalgoti rakstītāji, kuri slavē šito bezprātu, zombē aitas. Iztausta situāciju. Varētu te sarakstīt romānu. Zinot savu būtību un raksturu es cīnīšos līdz beidzamai asins lāsei. Un sākšu ar to, ka kratīšos nost no verga statusa. jaja, Lielais bralis tevi vero. arii masoni ar tampieriem :DD jau Emiils teica, ka ir Skorbulis un Kometa nak. Mīļā Epifanija. A vot huja, a ne čipu man.... (Piedodiet, tik rupji sabiedriskajā telpā runāju pirmo reizi dzīvē).Bet lai nodot Kariņam, lai zina, ka LATVIEŠI ir savā ziņā izredzētā tauta. Un nevajag mūs tracināt un aiztikt. ··· Cenzūra: Cenzuura naak! lasīt visu diskusiju (72 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu