Covid 19

Covid 19 - jautājumi un diskusijas

Nevainības prezumcija totalitārā valstī kā LV patreiz (21)
Pirms pāris gadiem visi pieminēja datu aizsardzību, patreiz jānēsā līdzi pase/ID un nepārtraukti katram veikala apsargam jāuzrāda, lai viņš var redzēt arī personas kodu, vārdu, uzvārdu, tas kaut kā neiet kopā. Lai tad ...
Aivariņ - tavi komunistiskās vides apraksti par nelaimi nedarbojas. Cilvēki pēc savas būtības, pēc dabas likumiem ir konkurējošas būtnes un šie te - vienā toņkārtā daiņojošie - ir pasaku pasaule. Būtu nu nelietojis terminus, kuru nozīmi nezini. Totalitārā vara ir neaizskarama, netiesājama. Var atklāti aplaupīt tautu, uzliekot jebkādus absurdu nodokļus, piesavināties kopējos īpašumus, budžeta līdzekļus utt. Taču jo totalitārāka vara, jo neaizsargātāki valsts iedzīvotāji, ko mēs šobrīd arī sākam izbaudīt. Pilnīgi absurdu iemeslu dēļ, cilvēkiem tiek atņemtas viņu tiesības, izvēles brīvība, pakāpeniski pārejot uz koncentrācijas nometnes kārtību, kurā ieslodzītajiem vairs vispār nav nekādu tiesību, ne aizsardzības iespēju. Tāda ir Jaunās pasaules kārtība, sociālo parazītu izpratnē. Cilvēku plānos ir tieši pretēja iekārta, kuras pamatā ir pilnīgi brīvi un neatkarīgi cilvēki, kuri vadās nevis pēc kaut kāda režīma izdotiem likumiem, bet vienīgi pēc savas sirdsapziņas, kā tas notiek pēc labākajām ģimenes tradīcijām. Visa valsts ir kā viena liela ģimene, kurā katrs tās loceklis dod savu ieguldījumu visu kopējai labklājībai. Tie, kuri mēģina parazitēt uz sabiedrības rēķina, tiek izolēti no tās, lai var dzīvot kā paši vēlas, bet netraucētu pārējiem. Tieši tāpat kā ģimenē, kad vīrs, vai sieva nepilda savus pienākumus, apzog, nodod ģimeni, viņš no tās tiek izraidīts. Tieši tāpat vēdiskajā iekārtā, sabiedrībai kaitīgos elementus izraidīja uz neapdzīvotām teritorijām. Nevainīguma prezumpcija, nevis nevainības prezumpcija, zābak. Kamdēļ ģenerēt topiku par jēdzienu, kura pareizu nosaukumu pat nezini. Apbrīnojami. antivakseriem ir garlaiciigi. daudzi ir atlaisti no darba, runa par tiesiibam un jauc nacismu ar fašismu. nu, ja tagad nav ko dariit, prove šut un pardot. aizies busines uz urra un varesi iet demonstracijas. ··· Covid 19: Nevainības prezumcija ... lasīt visu diskusiju (21 atbildes) –»
Par un ap aizliegto preču sarakstu (33)
Vai citās valstīs (LT, EE) arī tas ir identisks ar LV? Bet galvenais-vai preces drīkstēs sākt tirgot īsi pirms/pēc svinīgas lidlu atvēršanas? Vai pretenzijas, ja tādas rastos, risina ES=de tiesa?
Lasīju, ka Latvija esot vienīgā ES valsts, kur ir preču ierobežojumi. Ja veikals ir atvērts, tad pārdot drīkst visu, kas tur ir iekšā. Labojums - Citur - ja veikals ir atvērts, tad drīkst pirkt visu. Piekrītu av2 par to,ka 2 mājsainiecības nevar braukt vienā mašīna,bet vot 10 vai 20 mājsaimniecības sabiedriskajā var!Nu ku loģika?Loģikas vnk NAV!Bet nu kauč kāda herņa tak ir jāizdomā,lai radītu iespaidu ka nu baigi"rukā"cilvēces labā!Tā pati komandantstuda pēc 22:00 brīvdienās ir pilnīgi BEZJĒDZĪGA!Labi ja piem.aizliegtu vazāties lielos baros,bet...ja iziet pastaigā viens vai divi cilvēki kopā,kā tgd moderni teikt no vienas mājsaimniecības,Nu KAM tas var radīt kādu kaitējumu??!! Nav ne jausmas ko drīkst vai nedrīkst LT vai EE,bet nu viens ir skaidrs ka LV tie aizliegumi ir vnk neadekvāti un muļķīgi un nekaaada tiešām būtiska labuma no viņiem nav kaut kādā kovida ierobežošanā.Vnk tupa kaitina ka kādi onkuļi no augšas komandē ko var un ko nevar pirkt! Jā, bet nav noslēpums, ka viņiem diktē noteikumus ES, kuras izveidošanas iniciatore bija, būsim godīgi, de, nevis fr. Un kuras brašie dēli šturmē LV tirgu šodien, vērīgi monitorējot vissīkāko konkurentu plusu. Vietējā produkcija un tā. ··· Covid 19: Par un ap aizliegto preču ... lasīt visu diskusiju (33 atbildes) –»
Solidaritāte (33)
Vai jāsolidarizējas ar sabiedrību? Tu vari mājas apstākļos sakopt sevi pats , visi nepieciešamie piedermi gadiem plauktiņā un iemaņas arī kādas nebūt. Sakopt nagus, uzlikt laku, nokrāsot matus, sakopt uzacis, veikt ...
Man prātā nāk jaunības dienas,kad vajadzēja gludināt kreklus un bikšu buktēm bija jābūt kā nažiem.
Jautājuma būtība.... kas gan tik katastrofāli ir izmainījis mūsu dzīvesveidu? Vai tik tā nav ievazātā steiga,alkatība,mankārība? Sociālā vide kur viss materiālais tiek vērtēts augstāk par garīgo? Kas bija tie kuri izmainīja izglītības sistēmu,aizmirstot par glītrakstīšanas nozīmi jauniešu harmoniskajā attīstībā?
Jeb mēs visi bijām liekuļi un tikai tēlojām džentelmeņus. Un tagad parādījās iespēja parādīt mūsu patieso dvēseles stāvokli?
Morāle-" jebkuru "kaksi" var kaut vai apzeltīt un piekārt dimantus,bet tik un tā...kaksis ir un paliek kaksis!" (demagoģisks aforisms) :-)))
Visu pēc iespējas pašam . Nevar uzticēties . Vairums pakalpojumu sniedzēju šmaucās jeb nedara kā nāktos ( es par visām dzīves jomām .pem .zobu dakteri , auto mehāniķi )
Nagus tiešām var taču mājas apstākļos apgriezt .
Neesmu gan redzējusi ka apkārtējie cilvēki staigātu noplukuši, nesakārtoti...laikam taču prot sevi sakopt! Manikīru, pedikīru, seju izvingrināt un sakopt jāprot katrai sevi cienošai sievietei, tāpat kā nokrāsot matus un nadziņus un pārējās lietas. Tā kā vienmēr daru to pati un ir pietiekama pieredze, tad nekādas neērtības neizjūtu...un brīvajā laikā uzšuvu pat jaunu kleitiņu.
Un ja neko no sava izskata uzlabošanas sieviete neprot un negrib, tad gan ir jāstaigā noplukušai u.tt.:DDD
Vo, mirstama probleema, nav nagu lakas, matu kraasas ? No taa, ka nav matu kraasas nekas nenotiks slikts, un var dabas dotajaam arii sso to izlabot. Nav dzijas ? Kura te maak ko adiit? Cik cilveekiem ir ssmotkas skapjos ssodien? Pietiktu veel 3 paudzeem. Cilveeki ssodien dziivo taadaa paarpilniibaa, un visu laiku par maz , maz, maz . Tiessaam? JaaMirii nost, jo "zekkes nav"?
Nolaizzieties tak uz zemes.
Varbūt tiešām uz zemes atsūta tādas pandēmijas, lai atgādinātu par cilvēcību vienam pret otru🤔☝️ ··· Covid 19: Solidaritāte lasīt visu diskusiju (33 atbildes) –»
IEROBEŽOJUMI-sabiedrībai Tiešām palīdz???Vai tomēr kaitē? (33)
Lokdauni brīvdienās,ierobežota preču tirzniecība,kultūras dzīve apstājusies(nekādi teātri,koncert)pat ne kafijas tasi kafūzī padzert nevar.Saloni,frizētavas ar nekā!Un nav pat zināms KAD tad beigsies,bet....vai no tā visa ...
Kantora žurkām tā kā medusmaize, sēž mājās tjipa strādā. Kādreiz bjurokrati smuki slinkoja uz krēsliem kantoros, bet tagad mājās dīvānos, štopē bulciņas. Man palīdz. Nekadu sastrēgumu ielās, veikali plaši un brīvi, poliklīnikās nav garo rindu, jo savlaicīgi jārezervē. Autoservisos tas pats. Darbs neizkāpjot no gultas. Nu kur vēl pasakaināku un burvīgāku dzīvi? Gribu sēžu dzīvoklī, gribu klusumu, ziemu un sniegu baudu arpilsētas īpašumos. Kā jums pietrūkst? Neirozes plosa nost, kājām lielāka teikšana pār galvām? ASV jaunā prezidenta Inaugurācijas dienā PVO maina norādījumus par PCR testu izmantošanu, atzīstot, ka pārāk augsts pavairošanas/amplifikācijas ciklu skaits ievērojami palielina viltus pozitīvu rezultātu skaitu.
Paredzams ka tagad visā pasaulē "saslimšanas gadījumu" skaits strauji ies uz leju - ja testu pavairošanas ciklu slieksnis (CT) tiks samazināts. Agrāk PVO rekomendēja CT, ciklu slieksni 45, kaut gan pētījumi un pats Antonijs Fauči bija minējis, ka, pavairojot virs 30 cikliem, iespēja, ka cilvēks tiešām ir inficēts ir minimāla.
Tā, ka iespējams, ierobežojumi drīzumā tiks mīkstināti.
Manuprāt, pats jau atbildēji, bet kādam tas ir izdevīgi.... Jo stingrāki ierobežojumi, jo vairāk palīdz.... ··· Covid 19: IEROBEŽOJUMI-sabiedrībai ... lasīt visu diskusiju (33 atbildes) –»
Vai Jūs jūtaties vainīgi, ka neapturējāt Covid19 pandēmiju? (32)
Izrādās, ka koronavīrusa vakcīna tika izgatavota jau pirms vairākiem gadiem, bet izgatavotājiem nebija naudas, lai veiktu klīniskos testus. Tāpat nebija par ko domāt, ko darīt, ja testos atklātos nepieciešamība vakcīnu ...
Kārtējā sazvērestības teorija.
Tādu šīs epidēmijas sakarā būs vēl vairāki desmiti, ja ne simti.

Neticu, ka tuvāko gadu desmi
tu laikā varētu tik izveidota šāda universālā vakcīna.

Man ir jautājunms tēmas autoram. Vai jums ir sapratne kaut par to, kas Ir RNA? Un vai zināt, ka latviski tas skan RNS? No kā tā sastāv? Un vēl jo vairāks - kas ir mRNS? Un vai zināt, ka jebkurai jauizstrādātai vakcīnai var būt ļoti nopietnas blaknes? Utt, utt . Simts un viens jautājums, uz kuriem nevarēs atbildēt par mikrobiologi un biotehnologi, kas darbojas šinī šfērā.

Būtu dīvaini, ja šeit, OHO, tiktu dota kāda jēdzīga atbilde.
Reali-apstulbu! Piellauju,ka neskaitamas spekulacijas izskanes vel ap sso visu.Tapec iesaku-nesteigties notikumiem pa priekssu,un nediskutet par lietam,par kuram mums nav pat nojausmas! Man iespārda pats tēmas pieteikums!S kakoj stati man vai kādam citam būtu par to jājūtās vainīgiem?Un vai tad mums te masu mēdijos neraksta ka tas sūdkronis tipa uzkrita kā sniegs uz galvas.A te...paskat tik-tika izgatavota pirms vairākiem gadiem vakcīna!jopcik bombel,,nu ja tā ir...tad jau pat ezim būtu skaidrs ka tā ir SAZVĒRESTĪBA!Un jābūt ir aptaurētam lai ticētu ka nu mums visiem špricēs kaut kādu debesmannu,lai visi dzīvotu ilgi un laimīgi..kā tad..pat manas zeķes sasmējās. Man kauns par cilvēci.Skatos no malas,un domāju,cik gan tā ir stulba.
Zinātne,attīstība,ir sātana projekts.Cik gan daudz naudas cilvēce iegulda šādās lietās,kuras liek radītas pašu iznīcībai?! Kas tad ir sponsori?! Kam tas vajadzīgs?! Jau cik reizes mēs tikām brīdināti,nerotaļāties ar uguni,bet nē! Pasaule turpina sponsorēt lielo pirdienu,un,kad beidzot tas ir uzsprādzis,visi velk gāzmaskas,un bēg! Un turpinās sponsorēt taču nākamos,lai šie maskās tērptie zinātnieki-bendes radītu citas markas spīdzināšanas veidus! Daudzi sevi noliek dieva vietā.Redz,kādi mēs! Nu,jā! Paskatieties no malas,kopumā uz cilvēci,kāda tā pašreiz izskatās! APDIRSUŠIES no saviem darbiem! Un neviens neko neizmainīs,jo kalpo mamonai.Visa pasaules vadība ir sātanisks iemiesojums.Bet griķu pircēji nezāles,kurām nav vērtības.....Pakalpiņi,kuriem jāpakļaujas pasaules sistēmai.
Aizbēgt daļēji var.Atrodot īsto,dzīvo Dievu.Bet tad būs jādzīvo garā,kas ir aiziešana no materiālās pasaules,bet ieguvums,Dieva valstība.Dievs ir.Bet jāmeklē Viņa atsaukšanos no sirds.Un ,ja Viņš vēlēsies,tad atklāsies jums ,kā mīlestības plūsma jūsos.To jūs jutīsiet,jo tā ir paranormāla,reāli jūtama izjūta.
Tād lūk mans sakāmais.
Sikspārņus neēdu, nejūtos vainīga. ··· Covid 19: Vai Jūs jūtaties vainīgi, ka ... lasīt visu diskusiju (32 atbildes) –»
Pārvietošanās svētku laikā. (51)
Izlasīju ASV pētnieku prognozi par Covid-19 izplatību Latvijā. Cerams, ka notiks pēc labākā scenāriju. Tā kā Rīgā un Jūrmalā vislielākais saslimušo skaits. Vai būtu pareizāk ieviest šajās pilsētās stigrākus ...
Karantīnas mērķis nav izskaust slimību, tas nav iespējams un tāda iespēja pazuda jau decembra beigās/janvārī kad nezināms saslimušo skaits izklīda pa pasauli bez kādām iespējam viņus identificēt. Identificē tikai smagos gadījumos. Visa tā oficiālā statistika; tik slimo, tik mirušo ir vienkārši veselības sistēmas noslodzes rādītājs, kam nav nekāda skara reālo slimnieku skaitu konkrētās valstīs. Vācieši runā par ~80% gadījumu bez simptomiem, kas nav apzināti, citi saka tādu nav vairāk par 50%. Lietas būtu tas nemaina - neviens nezin cik tieši viņu ir bet skaidrs ka ļoti daudz un nu jau ir visur.
Visu šo pasākumu mērķis ir izslimot pamazām, kontrolēti un nepārslogojot slimnīcas ar smagajiem gadījumiem. LV šis mērķis ir sasniegts un situācija tuva ideālai - masveida smago gadījumu, kam vajag mediķu palīdzību, pieauguma nav.

Neko vairāk LV šinī situācijā jau sākotnēji izdarīt nebija iespējams. Es teiktu ka pārspīlē ar ierobežojumiem, jo veselības sistēmas kapacitāte ir lielāka, bet ekonomiskās sekas tam visam jau ir un būs vēl smagākas.
Vislielāko putru ir ievārījuši politiķi nespējot saņemties un tieša tekstā pateikt netīkamo ziņu, ka izslimot nāksies un tas vis ir tikai tāpēc, lai process notiktu kontrolēti. Neviens ārsts nekad nav solījis ka vīrusu izdosies izskaut - tas jau sen nav iespējams. Mērķis ir viņu kontrolēt.
nav karantīnas, viss ir par vēlu. es biju par karantīnu, bet reālu. šitas, kas notiek, ir bezjēdzīga butaforija un kaut kāds sasulojies sviests. es tagad nevaru ar ričukiem braukt ar sievu un kinderu, tāpēc ka... karantīna? bet... bet mēs vienalga visi kopā visu laiku, plus vēl vecvecāki. tad, kāda vispār jēga? ja puse mazpilsētas vienalga vibrē apkart katru dienu no plkst. 6.30 līdz 21.00+? tolks kāds?
karantīna ir karantīna, šī ir bezjēdzība. es vairs nepakļaušos nekādām muļķībām, lai mani liek cietumā. tas tagad ir principa jautājums. es veikalā esmu ar 20-40 cilvēkiem, bet izejot no veikala man ir karantīna?
saproti, ir saprātīgi ierobežojumi un ir tizli, bezjēdzīgi, idiotiski un tupi noteikumi, no kuriem jēgas ir apaļa, rozā, spalvaina nulle.
kad visi, kas pabijuši infekcijas perēkļos ir veiksmīgi atbraukuši atpakaļ, kā mūsu mazpilsētā, tagad aizrauti uz valsts infektoloģijas centriem, pēc tam, kad nedēļu majačījuši apkārt pa pilsētiņu, tagad... karantinēt kaut ko? ja mēs neesam slimi, tad imūni vai vismaz pietiekami rezistenti.
saulite34,nu un ar ko ta slimo tu?Laikam jau ar nesaturēšanas vīrusu?kas gan tu par saulīti?tāds mūždien sarūdzis un apnicīgs tantuks,kas tik to vien prot kā kādam valkāties pakaļ un kaut ko iepirst ..vajag vai nevajag,bet vismaz gāze nolaista! Kam! ..veel jaanotiek, lai beidzot atveertos acis,,.....?? NAV Covida..........nav.....! Par visu shito h*rnju veel var diskuteet,,.kas, kam tas ir izdeviigi,,..kaadaa sakaraa..un kur novediis,....bet juus ne par to iespringstat!
Labi. Nav jaatic,....konspiraacijaam,,...vai nepietiek ar to, kas ikdienaa notiek apkaart..? Paveero,,...paanalizee,...savelc paraleeles,,....it sevishkji, tepat fakti sejaa!!
Visi bljin staigaa stresaini,,...j*banie 2 metri,,....Fargo pareizi saka, nekaadi 2m tur neko neizskjir!! Speeleejot liidzi shito Cirku, mees atbalstam genociidu!
Tas atgaadina anekdoti,,...
Divas govis aplokaa sarunaajas, viena otrai saka,,..
cho ta saimnieks baigi barot saacis,...
nevediis uz nokaushanu..?
Otraa,,....nee neee,,...es konspiraacijaam neticu!!
.......
Kur vispaar paliek cilveeku pashcienja...?
Tos pashus,,.no aarvalstiim, kas atgriezhas,,..nodirst, stuchiit....?.....Ooooo jaaaa....covid-19.....covid-19.....99% zinjaas....?! Veel massu mediji pieprasa 1.6 miljonu kompensaaciju,,......tas ir piiiiiiiiiizdzec vnk.,
.........
Tfu.
Pilnīgi pievienojos Mr Jones viedoklim! Kad veikalā ieeju un redzu ar kādu skubu visi skrien pie tā sūda aparāta, svētību sanemt un labpatikā berzē rokas, kur jau tūkstošiem pirkstu apgrābstījuši, uzlabojas garastāvoklis, jo cirks par velti un man gribas dod padomu-- iesmērējiet muguriņas un kājstarpi. Piedodiet, ja tagad kādam aizskaršu svētās jūtas. Man viena viekala darbiniece privātā sarunā pateica, ka tur no plaukta pats lētākais šņabis ar ūdeni atvadīts. aitu bara dezinfekcijai... ··· Covid 19: Pārvietošanās svētku laikā. lasīt visu diskusiju (51 atbildes) –»
Stulbuma pandeemija jeb briiviibas iluuzijas maskas krishana.. (55)
Man slikti paliek katru reizi atverot valjaa zinju lapu,,...redzot,kaa piiaarii sho s**da viirusu, kurshs tik pat kaa katram organismaa atrodas,...kachaa statistiku peec ieriiceem, kuras pat nespeej(!) noteikt corona koncentraaciju,,..ne ...
Visi satraucas, ka būs inficēti ar vīrusu, šoks, tai pašā laikā neapzinās, ka mirs no bada! Tiks klāt pie jūsu ietaupījumiem, cik ilgi spēs izmaksas kompensācijas dīkststāvei, maksājumi tikai krāsies, no kurienes tādas summas tagad ieplūst valsts kasē, ko tērē... Jautājumu ir daudz vairāk, kurus aizēno, šī pandēmija! DanaL,nu piemēram Indijā tas covid-19 jau ir pārvērties humānā traģēdijā.Cilvēki drīzāk baidās ka mirs NO BADA nevis no tā vīrusa.Nē nu kamēr mājas ir sagādāts atejas papīrs un griķi var mierīgi sēdēt pašizolācijā un ne par ko nesatraukties.Jau tagad daudzi cilvēki ir bez darba.Daudz kur algas samazina un t.t.domā ka kādreiz nevar būt tikpat slikti kā Indijā?Nu it kā grūti tam būtu noticēt?Vai ne? Pasaules varenie baidās pazaudēt varu. Tāpēc tā psiho. -Pagaidām mani izdzīvošanas instinkti liek ievērot piesardzību , jo izdzīvos prātīgākie , pacietīgākie un piesardzīgākie. Visā šajā haosā man visvairāk žēl ir medicīnas darbinieku - viņi arī ir cilvēki, viņiem arī ir ģimenes ,es negribētu būt viņu vietā.

Par pārvietošanās izsekošanu.
Vienmēr esmu pret izsekošanu , BET šajā gadījumā ,ja citādāk nevar kontrolēt bezatbildīgus tipiņus ,kas apdraud visu sabiedrību ,tās veselību un drošību ,tad akceptēju šo opciju.

Šī ziņa varētu būt īpaši sāpīga jampampiņiem ,kas nespēj iziet no mājas bez telefona(bez pārnēsājamā čipa).
Domājiet ,ka tikai tagad izsekos pārvietošanos, tak sen jau izseko ,neesiet naivi ,tikai tas notika pa kluso.
Autor, tavuprāt, tie zārki Itālijā, ko rāda EuroNews, ir tukši un tas viss ir feiks? ··· Covid 19: Stulbuma pandeemija jeb ... lasīt visu diskusiju (55 atbildes) –»
Covidesgoisms no vecāku puses (26)
Daudzi vecāki ir gatavi aizkavēt ekonomikas atlabšanu un par riskēt ar vecā tēva un vecās mātes dzīvību tikai ērtību dēļ! Ja tik ļoti vajag sīkos nobāzt malā, varbūt nevajadzēja dzemdēt?
Bērni slimības pārnēsātāji -- bet bakstīsim visus učukus ar her zin kādu zapti, kurai pētījumi noslēgsies tikai 2023. gadā... Dzelzs loģika.Tas, ka 2018. gadā no Ukrainas laboratorijas bija mēģenes pa LV uz bērniem ar vēja bakām palaistas, to jūsu protams faili nepiefiksēja. Vai 2019. gadā, kad garais klepus. Tā cilvēki pa pusgadu klepoja, ka biksēs čurāja un kaklā sāls. Tad arī visi mierīgi pārdzīvoja.. Šitā reliģija gan īstā. Visu dzīvi gaidījām, lai lupatiņas ar puņķiem un co2 ošņāt. Saņemt svēto žlurgu, būt pie tiem izredzētajiem, kuriem uz gadu(šodien pa radio pļurkstēja, ka kovid pass tik uz gadu) nākamgad jauna šviralava jātaisa. Bet, lai paliek. Lielai masai nav paššaglabāšanās instinkta, bet stindzinošās bailes no nāves. 1. dēmoniskā čakra. Paralizē dzīvi un loģiskos lēmumus. Par mācībām. Visas tās "valsts" programmas ir fufeļu fufelis! Čakarēt bērnu psihi un taisīt debiloidus. Man ir radu bērns, 12. klasi pabeidza ar vidējo atzīmi 9.03. Lai saturētu tos morālos skolas mīzalus , izpildītu visus uzkrautos darbus, ko cilvēciņš
loti apzinīgi veica, pēc skolas gadu bija nepieciešama rehabilitācija. Fiziska un emocionāla. Pilnīgs spēku izsīkums. Esmu runājusi ar daudzām skolotājām. Jāmaina programmas, jādot to, kas būs derīgs dzīvei. Sarunas gaitā atklāju, ka skolotāji NAV ieinteresēti(nesaku ka visi). Viņi pieraduši braukt pa vienām vilciena sliedēm. Tāpēc, ka atklāsies, ka učene vai učuks, pats dunduks. Nav plaša profila spečuks. Nāksies pašam urbties cauri, pa nopietno gatavoties. Bet tā lūdzu, ko vājprātīgās Šuplinskas komanda sasūta, to bāž bērniem galvās. Ne mana cūka, ne mana druva, par rezultātu. Es biju šokēta, ka bērniem tagad ar sarkanu tinti kļūdas raksta nelabo un vispār neskaita. Kur palika glītrakstīšana? Kur mācība par augiem? Ekonomikas pamati? utt. Metīšu akmeni arī vecāku dārziņā. Lielākajai masai pofig bērni. To, ka viņus pazemos skolā, liks smakt lupatās, dresēs, kā vācu ovčarkas.utt. No a
Nē,mēs vakcinēsimies.lai būtu droši!Vai nav stulbums augstākā mērā?Vai mēs līdz šim jutāmies apdraudēti?Jaunā paudze saka vecākiem:Vakcinējaties,jo to iesaka ārsti!Vai jūs esat dzirdējuši kaut viena virusaloga atzinumu Latvijā?Dzirdu tikai politiķu izteikumus par Covid inficēto skaitu.Neviena ārsta atzinuma!Kaut ko Apinis runā,un par to liels paldies viņam.Zombēti esam katru sekundi masu mēdijos,jo par to ir samaksāts!Kariņam protams. A tu pats, mājā sedēdams, daudz tautasdziesmu un teorēmu esi apguvis? Nu, koļījies! Un kā paliek ar bērnu fizisko attīstību, redzes saglabāšanu, komunikāciju ar vienaudžiem? Vai tā šodien vispār ir izglītība? Daudzi vecāki izņem bērnus no skolām, organizē kolektīvo mājas apmācību. Kamēr mani 6 dēli izauguši, mana imūnsistēma vienmēr tika apgādāta ar jaunākajiem vīrusu paveidiem un tā tas turpinās arī tagad. Tāpēc tā vienmēr ir labā formā un pat ja gadās kas nopietnāks, pārslimoju pavisam viegli, netraucējot medicīnu, ar tējiņām un medu vien. Pat ja tas makaronvīruss eksistētu, tad man tas būtu piegādāts jau neskaitāmas reizes un būtu sen izstrādājusies imunitāte. Beidziet vienreiz klausīties tos viesstrādniekus. Viņiem par to labi maksā, bet sajēgas ne vairāk kā cūkām no aviācijas. Ko var prasīt no vecākiem, ja liela daļa vecāku rakstīt nav iemācījušies, kur nu vēl par ko vairāk runāt - tādi arī gatavi bērnus kaut kara laikā uz skolu sūtīt, lai paši neuzņemtos atbildību. Ko tādi bērnam var iemācīt!? ··· Covid 19: Covidesgoisms no vecāku puses lasīt visu diskusiju (26 atbildes) –»
Travel to London (4)
Varbūt kāds varētu pastāstīt, šobrīd, dažu dienu braucienam uz Londonu, kā notika otrās dienas testa saņemšana/nodošana un par passenger locator form aizpildīšanu?
https://www.gov.uk/guidance/travel-to-england-from-another-country-during-coronavirus-covid-19 Galvenā lieta, ja neizdodas dažu dienu braucienu saorganizēt kā 24 h tranzītu - testam jābūt pasūtītam un apmaksātam. Testēties drīkst kaut tūlīt no lidmašīnas izkāpjot, nav noteikti otro dienu jāgaida. Ja dažas dienas ir divas dienas, var netestēties, tikai jāpasūta un jāapmaksā. Ielidojot Beļģijā, PLC formu dalīja lidmašīnā. Biju tur tranzītā. Tiesa gan - neviens to aizpildīto formu tā arī neprasīja. ··· Covid 19: Travel to London lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Covid19 testi lidostā Rīga (11)
Paredzēts brauciens uz Angliju, bet nekur neizdodas atrast informaciju par ātrā testa veikšanu (15 euro) pirms izlidošanas lidostā. Ir kas apgalvo, ka to var veikt lidostā, bet tuvāk nepaskaidro. Negribētos tērēties un ...
Lidojumiem uz Lielbritāniju vajag noskaidrot visu sīki un smalki. Pirms kāda laika testi bija jāveic visiem, arī vakcinētajiem. Ātrais tests nederēja, vajadzēja "īsto" un negatīvā rezultāta apliecinājumu no SPKC angļu valodā (obligāti). Vēl vajadzēja obligāti būt uz rokas apmaksātam testa pieteikumam Lielbritānijas laboratorijā, citādi pat lidmašīnā iekšā nelaida, un daudzi palika neaizlidojuši.
Vakcinācijas sertifikāts pasargāja tikai no karantīnas viesnīcas (baigi dārgi) Lielbritānijā.
Kāda kārtība ir tagad nezinu, bet tas noteikti ir jānoskaidro, lai negadās nepatīkami pārsteigumi.
Ātro testu var veikt automātā pie lidostas ārpusē pie ielidošanas E sektora ieejas. Rezultāts pēc vairākām stundām.
Testu var veikt lidostā. Rezultāts būs pēc 40 minūtēm.
Tirznieciiba centraa Spice , kad nogriezzas no Juurmalas cella, ir otraa staavaa labratorija, jaagaida nav nemaz,jaapieralstaas iepriekss nav , veic visu veidu covid testus , atbilde atnaak aatri (kaadas 4-5 stundas), uz emailu, un angllu valodaa, protams. Der lidossanaoi. Un veel , covid vakciinu esamiiba/ne-esamiiba lidostaa nevienu neintreseeja, tikai vajag svaigu testu.Negatiivu. Uz laboratoriju lidostaa nav ko uzticeeties ,jo darba laiku nosaka lidostas vadiiba. Var sanaakt taa kad tu ierodies uz reisu , bet laboratorija ir sleegta . Nav saskanots. Vaardsakot - cilveeku intereses nav svariigas. ··· Covid 19: Covid19 testi lidostā Rīga lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu