Covid 19

Covid 19 - jautājumi un diskusijas

Par un ap aizliegto preču sarakstu (33)
Vai citās valstīs (LT, EE) arī tas ir identisks ar LV? Bet galvenais-vai preces drīkstēs sākt tirgot īsi pirms/pēc svinīgas lidlu atvēršanas? Vai pretenzijas, ja tādas rastos, risina ES=de tiesa?
Lasīju, ka Latvija esot vienīgā ES valsts, kur ir preču ierobežojumi. Ja veikals ir atvērts, tad pārdot drīkst visu, kas tur ir iekšā. Labojums - Citur - ja veikals ir atvērts, tad drīkst pirkt visu. Piekrītu av2 par to,ka 2 mājsainiecības nevar braukt vienā mašīna,bet vot 10 vai 20 mājsaimniecības sabiedriskajā var!Nu ku loģika?Loģikas vnk NAV!Bet nu kauč kāda herņa tak ir jāizdomā,lai radītu iespaidu ka nu baigi"rukā"cilvēces labā!Tā pati komandantstuda pēc 22:00 brīvdienās ir pilnīgi BEZJĒDZĪGA!Labi ja piem.aizliegtu vazāties lielos baros,bet...ja iziet pastaigā viens vai divi cilvēki kopā,kā tgd moderni teikt no vienas mājsaimniecības,Nu KAM tas var radīt kādu kaitējumu??!! Nav ne jausmas ko drīkst vai nedrīkst LT vai EE,bet nu viens ir skaidrs ka LV tie aizliegumi ir vnk neadekvāti un muļķīgi un nekaaada tiešām būtiska labuma no viņiem nav kaut kādā kovida ierobežošanā.Vnk tupa kaitina ka kādi onkuļi no augšas komandē ko var un ko nevar pirkt! Jā, bet nav noslēpums, ka viņiem diktē noteikumus ES, kuras izveidošanas iniciatore bija, būsim godīgi, de, nevis fr. Un kuras brašie dēli šturmē LV tirgu šodien, vērīgi monitorējot vissīkāko konkurentu plusu. Vietējā produkcija un tā. ··· Covid 19: Par un ap aizliegto preču... lasīt visu diskusiju (33 atbildes) –»
Solidaritāte (33)
Vai jāsolidarizējas ar sabiedrību? Tu vari mājas apstākļos sakopt sevi pats , visi nepieciešamie piedermi gadiem plauktiņā un iemaņas arī kādas nebūt. Sakopt nagus, uzlikt laku, nokrāsot matus, sakopt uzacis, veikt vaksāciju utt. Uzšūt...
av2, un kas tā par domu, ka visiem viss šobrīd vienādi? Jā, kādam varbūt pilni skapji ar zeķēm, bet cits pieradis pirkt, kad tas pats viens pāris noplīsis. Visdrīzāk jau Tu savu situāciju raksturo, jo cik gan skapjos esi ieskatījies :) Nu, un kaada ta ir taa "sabiedriibas nostaaja" ? Ta , kas ir mainiijies, ko iisti piespiezz taa sabiedriiba?
Ja kas, elemntaari savi sakopt var jebkurss, ja nav slinks.
Saražot elektrību, uztaisīt matu krāsu, vispār skaistumkopšanas loriņus.. Dziju zeķēm utt.. Vispār iesaku solidarizēties ar sabiedrību. Tomēr dzīvojam labākajā iespējamā laikā. Smislje,,(?).....laikaa, kad notiek sabiedriibas shkjelshanaas, pastiprinaata briiviibas apcirpshana, zagshana, meloshana, drastiski piespiedu rezhiimi uz uzpuustaa burbulja pamata,,..+ teju teju censhas iepachkaat kaut kaadu visai apshaubaamu, nepaaarbaudiitu, geneetiski modificeetu Vakciinu,............visaa shajaa karuselii vieniigais uz ko solidarizeeties buutu skaistumkopshana...?!
Aa h u j e tj

https://www.youtube.com/watch?v=vTNRSaSLTNk

Ieteiktu noklausiities interviju ar sho kungu (no saakuma liidz beigaam!)
no visa šeit uzskaitītā man vēl ir palikuši tikai nagi. Tos kopš bērnības pats apgriežu. Nekad nav ienācis prātā prasīt, lai cits to dara. Fui ··· Covid 19: Solidaritāte lasīt visu diskusiju (33 atbildes) –»
IEROBEŽOJUMI-sabiedrībai Tiešām palīdz???Vai tomēr kaitē? (33)
Lokdauni brīvdienās,ierobežota preču tirzniecība,kultūras dzīve apstājusies(nekādi teātri,koncert)pat ne kafijas tasi kafūzī padzert nevar.Saloni,frizētavas ar nekā!Un nav pat zināms KAD tad beigsies,bet....vai no tā visa ir kāds...
Kantora žurkām tā kā medusmaize, sēž mājās tjipa strādā. Kādreiz bjurokrati smuki slinkoja uz krēsliem kantoros, bet tagad mājās dīvānos, štopē bulciņas. Man palīdz. Nekadu sastrēgumu ielās, veikali plaši un brīvi, poliklīnikās nav garo rindu, jo savlaicīgi jārezervē. Autoservisos tas pats. Darbs neizkāpjot no gultas. Nu kur vēl pasakaināku un burvīgāku dzīvi? Gribu sēžu dzīvoklī, gribu klusumu, ziemu un sniegu baudu arpilsētas īpašumos. Kā jums pietrūkst? Neirozes plosa nost, kājām lielāka teikšana pār galvām? ASV jaunā prezidenta Inaugurācijas dienā PVO maina norādījumus par PCR testu izmantošanu, atzīstot, ka pārāk augsts pavairošanas/amplifikācijas ciklu skaits ievērojami palielina viltus pozitīvu rezultātu skaitu.
Paredzams ka tagad visā pasaulē "saslimšanas gadījumu" skaits strauji ies uz leju - ja testu pavairošanas ciklu slieksnis (CT) tiks samazināts. Agrāk PVO rekomendēja CT, ciklu slieksni 45, kaut gan pētījumi un pats Antonijs Fauči bija minējis, ka, pavairojot virs 30 cikliem, iespēja, ka cilvēks tiešām ir inficēts ir minimāla.
Tā, ka iespējams, ierobežojumi drīzumā tiks mīkstināti.
Manuprāt, pats jau atbildēji, bet kādam tas ir izdevīgi.... Jo stingrāki ierobežojumi, jo vairāk palīdz.... ··· Covid 19: IEROBEŽOJUMI-sabiedrībai Tiešām... lasīt visu diskusiju (33 atbildes) –»
Vai Jūs jūtaties vainīgi, ka neapturējāt Covid19 pandēmiju? (32)
Izrādās, ka koronavīrusa vakcīna tika izgatavota jau pirms vairākiem gadiem, bet izgatavotājiem nebija naudas, lai veiktu klīniskos testus. Tāpat nebija par ko domāt, ko darīt, ja testos atklātos nepieciešamība vakcīnu pilnveidot - arī tam...
Kārtējā sazvērestības teorija.
Tādu šīs epidēmijas sakarā būs vēl vairāki desmiti, ja ne simti.

Neticu, ka tuvāko gadu desmi
tu laikā varētu tik izveidota šāda universālā vakcīna.

Man ir jautājunms tēmas autoram. Vai jums ir sapratne kaut par to, kas Ir RNA? Un vai zināt, ka latviski tas skan RNS? No kā tā sastāv? Un vēl jo vairāks - kas ir mRNS? Un vai zināt, ka jebkurai jauizstrādātai vakcīnai var būt ļoti nopietnas blaknes? Utt, utt . Simts un viens jautājums, uz kuriem nevarēs atbildēt par mikrobiologi un biotehnologi, kas darbojas šinī šfērā.

Būtu dīvaini, ja šeit, OHO, tiktu dota kāda jēdzīga atbilde.
Reali-apstulbu! Piellauju,ka neskaitamas spekulacijas izskanes vel ap sso visu.Tapec iesaku-nesteigties notikumiem pa priekssu,un nediskutet par lietam,par kuram mums nav pat nojausmas! Man iespārda pats tēmas pieteikums!S kakoj stati man vai kādam citam būtu par to jājūtās vainīgiem?Un vai tad mums te masu mēdijos neraksta ka tas sūdkronis tipa uzkrita kā sniegs uz galvas.A te...paskat tik-tika izgatavota pirms vairākiem gadiem vakcīna!jopcik bombel,,nu ja tā ir...tad jau pat ezim būtu skaidrs ka tā ir SAZVĒRESTĪBA!Un jābūt ir aptaurētam lai ticētu ka nu mums visiem špricēs kaut kādu debesmannu,lai visi dzīvotu ilgi un laimīgi..kā tad..pat manas zeķes sasmējās. Man kauns par cilvēci.Skatos no malas,un domāju,cik gan tā ir stulba.
Zinātne,attīstība,ir sātana projekts.Cik gan daudz naudas cilvēce iegulda šādās lietās,kuras liek radītas pašu iznīcībai?! Kas tad ir sponsori?! Kam tas vajadzīgs?! Jau cik reizes mēs tikām brīdināti,nerotaļāties ar uguni,bet nē! Pasaule turpina sponsorēt lielo pirdienu,un,kad beidzot tas ir uzsprādzis,visi velk gāzmaskas,un bēg! Un turpinās sponsorēt taču nākamos,lai šie maskās tērptie zinātnieki-bendes radītu citas markas spīdzināšanas veidus! Daudzi sevi noliek dieva vietā.Redz,kādi mēs! Nu,jā! Paskatieties no malas,kopumā uz cilvēci,kāda tā pašreiz izskatās! APDIRSUŠIES no saviem darbiem! Un neviens neko neizmainīs,jo kalpo mamonai.Visa pasaules vadība ir sātanisks iemiesojums.Bet griķu pircēji nezāles,kurām nav vērtības.....Pakalpiņi,kuriem jāpakļaujas pasaules sistēmai.
Aizbēgt daļēji var.Atrodot īsto,dzīvo Dievu.Bet tad būs jādzīvo garā,kas ir aiziešana no materiālās pasaules,bet ieguvums,Dieva valstība.Dievs ir.Bet jāmeklē Viņa atsaukšanos no sirds.Un ,ja Viņš vēlēsies,tad atklāsies jums ,kā mīlestības plūsma jūsos.To jūs jutīsiet,jo tā ir paranormāla,reāli jūtama izjūta.
Tād lūk mans sakāmais.
Sikspārņus neēdu, nejūtos vainīga. ··· Covid 19: Vai Jūs jūtaties vainīgi, ka... lasīt visu diskusiju (32 atbildes) –»
Pārvietošanās svētku laikā. (51)
Izlasīju ASV pētnieku prognozi par Covid-19 izplatību Latvijā. Cerams, ka notiks pēc labākā scenāriju. Tā kā Rīgā un Jūrmalā vislielākais saslimušo skaits. Vai būtu pareizāk ieviest šajās pilsētās stigrākus pārvietošanās ierobežojumus?...
Karantīnas mērķis nav izskaust slimību, tas nav iespējams un tāda iespēja pazuda jau decembra beigās/janvārī kad nezināms saslimušo skaits izklīda pa pasauli bez kādām iespējam viņus identificēt. Identificē tikai smagos gadījumos. Visa tā oficiālā statistika; tik slimo, tik mirušo ir vienkārši veselības sistēmas noslodzes rādītājs, kam nav nekāda skara reālo slimnieku skaitu konkrētās valstīs. Vācieši runā par ~80% gadījumu bez simptomiem, kas nav apzināti, citi saka tādu nav vairāk par 50%. Lietas būtu tas nemaina - neviens nezin cik tieši viņu ir bet skaidrs ka ļoti daudz un nu jau ir visur.
Visu šo pasākumu mērķis ir izslimot pamazām, kontrolēti un nepārslogojot slimnīcas ar smagajiem gadījumiem. LV šis mērķis ir sasniegts un situācija tuva ideālai - masveida smago gadījumu, kam vajag mediķu palīdzību, pieauguma nav.

Neko vairāk LV šinī situācijā jau sākotnēji izdarīt nebija iespējams. Es teiktu ka pārspīlē ar ierobežojumiem, jo veselības sistēmas kapacitāte ir lielāka, bet ekonomiskās sekas tam visam jau ir un būs vēl smagākas.
Vislielāko putru ir ievārījuši politiķi nespējot saņemties un tieša tekstā pateikt netīkamo ziņu, ka izslimot nāksies un tas vis ir tikai tāpēc, lai process notiktu kontrolēti. Neviens ārsts nekad nav solījis ka vīrusu izdosies izskaut - tas jau sen nav iespējams. Mērķis ir viņu kontrolēt.
nav karantīnas, viss ir par vēlu. es biju par karantīnu, bet reālu. šitas, kas notiek, ir bezjēdzīga butaforija un kaut kāds sasulojies sviests. es tagad nevaru ar ričukiem braukt ar sievu un kinderu, tāpēc ka... karantīna? bet... bet mēs vienalga visi kopā visu laiku, plus vēl vecvecāki. tad, kāda vispār jēga? ja puse mazpilsētas vienalga vibrē apkart katru dienu no plkst. 6.30 līdz 21.00+? tolks kāds?
karantīna ir karantīna, šī ir bezjēdzība. es vairs nepakļaušos nekādām muļķībām, lai mani liek cietumā. tas tagad ir principa jautājums. es veikalā esmu ar 20-40 cilvēkiem, bet izejot no veikala man ir karantīna?
saproti, ir saprātīgi ierobežojumi un ir tizli, bezjēdzīgi, idiotiski un tupi noteikumi, no kuriem jēgas ir apaļa, rozā, spalvaina nulle.
kad visi, kas pabijuši infekcijas perēkļos ir veiksmīgi atbraukuši atpakaļ, kā mūsu mazpilsētā, tagad aizrauti uz valsts infektoloģijas centriem, pēc tam, kad nedēļu majačījuši apkārt pa pilsētiņu, tagad... karantinēt kaut ko? ja mēs neesam slimi, tad imūni vai vismaz pietiekami rezistenti.
saulite34,nu un ar ko ta slimo tu?Laikam jau ar nesaturēšanas vīrusu?kas gan tu par saulīti?tāds mūždien sarūdzis un apnicīgs tantuks,kas tik to vien prot kā kādam valkāties pakaļ un kaut ko iepirst ..vajag vai nevajag,bet vismaz gāze nolaista! Kam! ..veel jaanotiek, lai beidzot atveertos acis,,.....?? NAV Covida..........nav.....! Par visu shito h*rnju veel var diskuteet,,.kas, kam tas ir izdeviigi,,..kaadaa sakaraa..un kur novediis,....bet juus ne par to iespringstat!
Labi. Nav jaatic,....konspiraacijaam,,...vai nepietiek ar to, kas ikdienaa notiek apkaart..? Paveero,,...paanalizee,...savelc paraleeles,,....it sevishkji, tepat fakti sejaa!!
Visi bljin staigaa stresaini,,...j*banie 2 metri,,....Fargo pareizi saka, nekaadi 2m tur neko neizskjir!! Speeleejot liidzi shito Cirku, mees atbalstam genociidu!
Tas atgaadina anekdoti,,...
Divas govis aplokaa sarunaajas, viena otrai saka,,..
cho ta saimnieks baigi barot saacis,...
nevediis uz nokaushanu..?
Otraa,,....nee neee,,...es konspiraacijaam neticu!!
.......
Kur vispaar paliek cilveeku pashcienja...?
Tos pashus,,.no aarvalstiim, kas atgriezhas,,..nodirst, stuchiit....?.....Ooooo jaaaa....covid-19.....covid-19.....99% zinjaas....?! Veel massu mediji pieprasa 1.6 miljonu kompensaaciju,,......tas ir piiiiiiiiiizdzec vnk.,
.........
Tfu.
Pilnīgi pievienojos Mr Jones viedoklim! Kad veikalā ieeju un redzu ar kādu skubu visi skrien pie tā sūda aparāta, svētību sanemt un labpatikā berzē rokas, kur jau tūkstošiem pirkstu apgrābstījuši, uzlabojas garastāvoklis, jo cirks par velti un man gribas dod padomu-- iesmērējiet muguriņas un kājstarpi. Piedodiet, ja tagad kādam aizskaršu svētās jūtas. Man viena viekala darbiniece privātā sarunā pateica, ka tur no plaukta pats lētākais šņabis ar ūdeni atvadīts. aitu bara dezinfekcijai... ··· Covid 19: Pārvietošanās svētku laikā. lasīt visu diskusiju (51 atbildes) –»
Stulbuma pandeemija jeb briiviibas iluuzijas maskas krishana.. (55)
Man slikti paliek katru reizi atverot valjaa zinju lapu,,...redzot,kaa piiaarii sho s**da viirusu, kurshs tik pat kaa katram organismaa atrodas,...kachaa statistiku peec ieriiceem, kuras pat nespeej(!) noteikt corona koncentraaciju,,..ne...
Visi satraucas, ka būs inficēti ar vīrusu, šoks, tai pašā laikā neapzinās, ka mirs no bada! Tiks klāt pie jūsu ietaupījumiem, cik ilgi spēs izmaksas kompensācijas dīkststāvei, maksājumi tikai krāsies, no kurienes tādas summas tagad ieplūst valsts kasē, ko tērē... Jautājumu ir daudz vairāk, kurus aizēno, šī pandēmija! DanaL,nu piemēram Indijā tas covid-19 jau ir pārvērties humānā traģēdijā.Cilvēki drīzāk baidās ka mirs NO BADA nevis no tā vīrusa.Nē nu kamēr mājas ir sagādāts atejas papīrs un griķi var mierīgi sēdēt pašizolācijā un ne par ko nesatraukties.Jau tagad daudzi cilvēki ir bez darba.Daudz kur algas samazina un t.t.domā ka kādreiz nevar būt tikpat slikti kā Indijā?Nu it kā grūti tam būtu noticēt?Vai ne? Pasaules varenie baidās pazaudēt varu. Tāpēc tā psiho. -Pagaidām mani izdzīvošanas instinkti liek ievērot piesardzību , jo izdzīvos prātīgākie , pacietīgākie un piesardzīgākie. Visā šajā haosā man visvairāk žēl ir medicīnas darbinieku - viņi arī ir cilvēki, viņiem arī ir ģimenes ,es negribētu būt viņu vietā.

Par pārvietošanās izsekošanu.
Vienmēr esmu pret izsekošanu , BET šajā gadījumā ,ja citādāk nevar kontrolēt bezatbildīgus tipiņus ,kas apdraud visu sabiedrību ,tās veselību un drošību ,tad akceptēju šo opciju.

Šī ziņa varētu būt īpaši sāpīga jampampiņiem ,kas nespēj iziet no mājas bez telefona(bez pārnēsājamā čipa).
Domājiet ,ka tikai tagad izsekos pārvietošanos, tak sen jau izseko ,neesiet naivi ,tikai tas notika pa kluso.
Autor, tavuprāt, tie zārki Itālijā, ko rāda EuroNews, ir tukši un tas viss ir feiks? ··· Covid 19: Stulbuma pandeemija jeb... lasīt visu diskusiju (55 atbildes) –»
Covid un ceļojumi. (12)
Ja cilvēkam ir Covid-pass, vai tas dod tiesības izbraukt un atgriezties Latvijā bez ierobežojumiem?
Piparkūka - nez vai Tu gribētu tādas metodes, kādas Ķīnā pielietoja ierobežošanai. Iebraukšanai Latvijā covidpass ir obligāts. Plus reģistrēts dažas dienas pirms iebraukšanas atpakaļ Latvijā
Izbraukšanai jāskatās tās otras valsts iebraukšanas noteikumi, kas ir dažādi. Citur anketa, citur izolācija, citur negatīvs tests, citur viss kopā :)
21:40 virusu SARS CoV-2, ko nosauca par Covid19, līdz šim vēl neviens neatrada - viss balstīts uz " analogijām ar SARS CoV-1", jocīgi ka 1 no pillariem uz ko balstās ši "pandemija" - excessive mortality pasaulē - uz cik mirstība 2020 gadā pārsniedz mirstību iepriekšejo gados. Bet "pasakumi" ko pieņēma paši pa sevi palielinā mirstību : cilvēki nobiedēti, atstāti bez darba, neārstēti kā pienākas - protams mirstība palielinājas nostiprinot "pandemijas" pseido realitati un attaisnot "pasākumus" "ciņā" ar to ! Ķinā tādā ziņā labi, covidiotus vienkārši nošauj, un problēma atrisināta. Ja kāds kāpņu telpā saslimst, karantīnu nodrošina aizmetinot kāpņu telpas durvis, soctīklus izcenzē, lai neviens neiedomājas pasūdzēties... Tagad ēģiptē viss pa lēto esot, un štrunts ar to pašizolāciju...piegriezies jau tas kroņa idiotisms ··· Covid 19: Covid un ceļojumi. lasīt visu diskusiju (12 atbildes) –»
Repatriācijas reisi. (19)
Kāpēc ne ierastie/ un atzīsim, reizes 5 lētākie/ Wizzair vai Ryanair ,uz kuriem jau tirgo biļetes?
Tante laikam nav repatriācijas reisa nozīmi sapratusi...
Kamēr robežas ir slēgtas pasažieru pārvadājumiems nekādi raiņi un vizi nesaņems atļauju šādiem regulāriem lidojumiem.
Lai atvestu kādu kaudzi tautiešu līdz LV viņi tiek savākti vienā punktā, no kura tālak ar vienu speciālu reisu atvesti mājās. 300 eiriki cipars taisnīgs - vajadzēja laicīgi tīt makšķeres/nebraukt nevis aizplivināties ar domu, gan jau tiks mājās...
Repatriācijas reisus organizē Latvijas Ārlietu ministrija un attiecīgi arī izmanto nacionālās lidsabiedrības lidmašīnas (airBaltic). Arī biļetes var iegādāties uz šiem reisiem tikai caur Latvijas Ārlietu ministrijas konsulāro dienestu. Nemeklēs viņi lētāko, bet tuvāko. Tas, ka var biļetes nopirkt vēl nebūt nenozīmē, ka varēs aizlidot ar tiem wizzair un ryanair...
Ryanair appā biļetes uz un no Rīgu varëja nopirkt vēl nedēļu vai ilgāk pēc 17.03., bet RIX vairs nevienu nepieņēma, tā ka- repatriācijas reisi tomēr ir +/- ar garantiju....
=>kwinta2 tie, kuriem ārvalstīs darbs, sēž valstī, kurā strādā, jo nevar zināt kad no LV sāks laist ārā, un galvenais darba valstī iekšā...
Tie kas iestrēga 95% tūristi un ar darbu tam maz sakara, negribēja pakāst iemaksāto piķi, beigās sanāca pa dārgo pasākums...
Nebūs karantīnas pagarinājums uz 3 mēnešiem,noteikti ne. Lidmašīnas arī tagad lido ,ja ne uz Rīgu ,tad uz Tallinu atlido un tālāk jau nav problēmas.Prom arī tieši tāpat. ··· Covid 19: Repatriācijas reisi. lasīt visu diskusiju (19 atbildes) –»
Vai stāvam uz apokalipses sliekšņa? Pandēmijas astoņi mēneši Latvijā. (70)
Ar mani tas notika Martā. Tobrīd Somijā apkalpoju kādu Neste sektoru. Līdz pirmdienai kad izziņoja, ka atklāts kāds covid pozitīvs. Lai gan ražotne teritorijas ziņā pārspēj mūsu mikrorajonus un var šķist grandioza. Inficētie tika atklāti...
Mieru, tikai mieru! Panikas cēlāji mirst pirmie.
Nav tāda vīrusa, kas spētu nogalināt visus cilvēkus, tas nav pat teorētiski iespējams. Šis vīruss noteikti to nespēj. Savu nespēju viņš jau ir parādījis. Mums blakus ir daudz bīstamākas vīrusu infekcijas slimības - teiksim C-hepatīts, kas katru gadu pasaulē paņem 700 tūkst. cilvēku dzīvības, un neviens neuztraucas, arī vakcīnu triecientempos nemēģina izstrādāt, un arī no tās izsargāties praktiski nav iespējams.
Beigās jau mēs visi nomirsim. Varbūt kāds vēlas dzīvot mūžīgi, bet atradīsies slimība, kas viņu nobeigs.
Nu šausmu lietas Tu te raksti!Vot manu paziņu lokā un paziņu-paziņu lokā NAV dzirdēts NEVIENS gadijums.Protams ka tas vīruss eksistē,bet nu nevajag jau pieminēt pasaules galu.Briesmīgi jau protams ja nomirst kāds tuvs radinieks,bet domāju ka ne jau nu tieši covida dēļ nomira pirms tam pavisam vesels esot.Covids tik varēja saasināt jau esošas hroniskas kaites.
Ja runa ir par vakcīnām,tad tām gan es neticu un citiem ar neiesaku ļaut sevī laist kaut kādu nezināmu draņķi.
Panika tikai tāpēc, lai varētu ieviest obligāto vakcināciju. Tad gan sāksies masveida izmiršana. Neatceros vairs, par cik procentiem Bils plānoja samazināt pasaules populāciju tieši ar šīm vakcīnām. Ja mirstība % no šī vīrusa ir pat vairākas zīmes aiz komata un pat mazāka kā no sezonālās gripas un citām elpceļu slimībām, tad par ko vispār cepšanās? Protams, mirstībai ir tendence palielināties, bet tam ir daudz citu iemeslu. Arvien sliktāka pārtika, lielāks piesārņojums, sevišķi EM starojums, problēmas ar medicīnu un kur tad vēl stress. Visos TV kanālos tikai briesmīgais kovids un masu izmiršana. Vecāki cilvēki to visu redzot, pat baidās iet pie ārsta un nomirst mājās no slimībām, kuras parasti ir viegli ārstējamas. Un pat tie, kuri grib iet pie ārsta, nemaz netiek klāt. Industrializācijas laiks beidzies, tik daudz strādnieku vairs nevajag, nemaz nerunājot par pensionāriem. Tāpēc tiek veikta lieko cilvēku utilizācija. Ja tā kā aitas, pakļausies un paši ies uz kautuvi, tad arī nokaus. Pirmajā vilnī panika bija lielāka tāpēc, ka nebija skaidrības, kas tas vispār ir un kā ar to cīnīties.
Tāpat neja masveidā pieejami dezinfekcijas līdzekļi, sejasmaskas, ierobežots restu daudzums.

Visefektīvākais paņēmiens būtu pāris nedēļu absolūta izolācija, līdzīgi kā Ķīnā vai Austrālijā, kur vienkārši noslēdza pilsētas, kamēr kovids praktiski samazinās līdz minimumam.
Tādus kā Kencis un citus durikus ieslēgt pagrabā, durvis un logus aizbetonēt uz pāris nedēļām, jo šitie nekad nesapratīs, par ko vispār stāsts... Pat dižajam varonim Lukašenko mute aizvērās tikai tad, kad slimnīcās vairs nebija vietu kovida slimnieku ārstēšanai.

P.S. Vanga, predzot kroņa pārklāsanos pasaulei 2020.gadā, pieminēja tikai šo gadu, tā ka niecīga cerība mums ir :)
Vispār pasaule ir pieredzējusi, ka epidēmijas, pēkšņi un strauji sākušās, tikat pēkšņi un strauji pāriet.
Mullkkibas pilniigas raksti , tas viss. Man pat slinkums to komenteet vairs. Dziivoju "riktiigaa , ibj, covida epicentraa" , Nnujorkaa. Un? Nulle emocijas, jo reaali ta nekas jauns nav. Ko redzu ir maaksliigi izraisiits neneormaals bezdarbs, tas viss. Kaads veel viirus?? ··· Covid 19: Vai stāvam uz apokalipses... lasīt visu diskusiju (70 atbildes) –»
Kad, kur, cikos ierodas "covids"? (28)
Varbūt kāds gudrāks var paskaidrot,kad,kur,cikos un pie kā ierodas covids? Pasākumos tas ierodas 24.00,klubos bez ēdināšanas 24.00,klubos ar ēdināšanu 02.00,bet bērnus līdz 14g. tas vispār neaiztiek(jo nav administratīvā atbildība,nevar...
Pats no sevis jau tas kovids neuzradās. Tie kas to radīja, tagad cenšas savas rebes nokārtot. Valstu valdības ir viņu menedžeri, tāpēc tāda centība uzkalpoties. Jo mazāk tajā teātrī piedalīsimies, jo bezcerīgāk viņiem savu fašismu ieviest. Noziedznieku vieta ir cietumā. Cik tad var tēlot pasaules valdniekus. Aivar..un kā ar poliomielītu ? Arī lieki tika izdomāta vakcīna? Nu protams, vainiigo, kas ssito palaida, izdomaaja nebuus.Jo, vecss "likums", ja nogalini vienu, pzd, seedeesi ntos gadus. Ja miljonus, tad buusi .....ggenijs, kaa minimums.
Bln, kad vienreiz cilveeces humaanaakie, gudraakie praati to spratiis. Ka tik savaa kabaataa ieraust summas, ko pat ...izrunaat nemaakm.Pasakiet man, kaapeec vienam cilvim vajag...biljonus ntos? Ko, kaa tapetes....visaa pilseetaa izmantos, vai ko, kaa?
Ne par teemu, saprotu. bet globaali skatoties tie biljonaari reaali besii, veel lein Internetaa plaatiities. Un puspasaule mirst badaa, un paareejiem, sse jums, viiruss, padancosiet tagad ...:(
Tiessaam, kaapec nevar izveido ko liidziigu tam Haagas tribunaalam, un izmekleet, un atrast, kurss izlaida briiviibaa sso drnakki? Kur ir probleema to izdariit??? Cilveecei ar tik gudriem praatiem, un attiistiitaam tehnaloggijaam.
Dzintare, ko tu pīpē, ka tādu *uiņu deklarē? Ai beidz dirst Aivar, nu jau pieriebās. Man vecmātes un vectēva māsa 18 gadu vecumā nomira no ispankas. Un šo stāstu uzzināju nevis no halucogēnām vēdām, bet no dzīvu cilvēku dzīvām liecībām. Par kādām vakcīnām un biznesu Latvijā 1918.-1919.gadā tas nepilnvērtīgais cilvēks runā??!
Bīsties savu vārdu, ka nevajadzetu atbildet kaulainās ar izkapti priekšā.
··· Covid 19: Kad, kur, cikos ierodas... lasīt visu diskusiju (28 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu