Darbs Anglijā (UK)

Darbs Anglijā (UK) - jautājumi un diskusijas

Postbrexits un DŅ no A-Eiropas (13)
Vai tagad "Anglija ir aizslēgta & atslēga nolauzta"? Ir kāda "+" pieredze pirmo reizi uzsākot darbu uz salas tagad?
Jāatrod DD. Īrija jau palika... bet UK pirms strādāt vajag darba vīzu, un to tik vienkāŗši nevar dabūt, ja neesi augsti kvalificēts, brīvi angliski runājošs, pieprasīts speciālists. Sēnes un tomātus turpmāk paredzēts lasīt angļiem pašiem. Tā viņiem arī vajag 😂 Ij? Ir kāda cienījama valsts arī ES sastāvā? Atskaitot idejas autorus veckrāpniekus de ar 50-o gadu ekonomiskajiem partneriem fr. ES ir DE projekts nolūkā iebarot un sekojoši līdz kaulam aptīrīt postsovjetisko valstu aborigēnus. Es velku paralēles ar indiāņiem un stikla krellītēm. Nauda ir svarīga, jā, bet nu mēs veiklu amnipulāciju un aizdomīgu sargu rezultātā esam eiropai parādā cilvēkresursus, kas aizplūst kapitāla virzienā, dabas resursus, kas seko naudai........visu, kas ir visvērtīgākais, mēs nu atdodam rietumiem (de) par krāsainiem papīriņiem
uk friči vienmēr ir mēreni riebušies. un ne WWII, bet šodienas intrigu un paņēmienu dēļ. Ja ar angli-pp vai sia, vienalga, tu ko sarunā, tu to dabū. Ja ar friciski buldurējošu tu ko sarunā, neaizmirsti skatīties, kas maziem burtiņiem lejāk rakstīts!
vācieši apnikuši ? ;) ··· Darbs Anglijā (UK): Postbrexits un DŅ no A-Eiropas lasīt visu diskusiju (13 atbildes) –»
Kāpēc letiņi brauc tieši uz Īriju un Angliju? (46)
Man vienmēr gribējies pajautāt, kāpēc letiņi masveidā brauc strādāt uz Īriju un Angliju, nevis uz pulka bagātākajām Skandināvijas valstīm, kur tak var nopelnīt pulka vairāk? Un arī civilizācijai tur pavisam cits līmenis
Latvijā vergam 3 eiro stundā, ir darbs un viss pārējais tikpat dārgs vai dārgāks nekā UK. Bez cigaretēm un alkohola var izdzīvot. Man nav saprotams, kāpēc te daži, pielieto vārdu vergot?
---
tā viņi pauž savu riebumu pret jebkādu darbu jebkurā valstī:)
Man patīk Torpedo domu gājiens, vairākkārt man vārdus no mutes izrāvis. Vot kādēļ nestrādāt valstī, kura patīk? Es tādā īrijā justu kā ar katru manu elpas vilcienu mana dzīve paiet garām. Jūs aizbraucāt uz Īriju un noliekat palikušos,kuri laukos strādā par 500 euro? Tad nocērtat to nabassaiti pavisam. Mums te viss pa vecam, deputātiņi, ministriņi, VID izdienas pensijas, reāls valsts rekets.Cerams līdz manai pensijai cietumi būs savesti līmenī, būs jānovāc kāds politiķis un vecumdienas būs nodrošinātas!:-D Trīs ēdienreizes, ārsts, svētdienas skola, bibliotēka, psihologs... es domāju, anglijas pensijas jūs redzēsies kā savas ausis - tikai spogulī. tikai pagaidiet. angļi nemaksās jums atlikušos mūžus par tiem 10 nošancētajiem gadiem, kad visa sociālās apdrošināšanas sistēmas gala beigās noies pa burbuli. iesaku labāk krāt tik, cik krāt tur strājajot spējat un uz šim pensijām necerēt. ja būs un dzīvosiet pietiekami maz, lai eiropas welfare kolapsu nepiedzīvot, tad tā. bet tas ir neizbēgams. pensiju un soc. maksājumu nasta JAU ir nepanesama. nemaksās angļi jums pensijas. Nu beidziet apcelties. Ja pašam ir sava māja,liels dārzs,malka par velti,sava galdnieka darbnīca,tad saņemot to minimālo algu sanāk vairāk,kā rīdziniekam tas tūkstotis. ··· Darbs Anglijā (UK): Kāpēc letiņi brauc tieši uz ... lasīt visu diskusiju (46 atbildes) –»
Darbs Skotijā (5)
Jautjums tiem kuri zin kā tas notiek. Strādā, algas vietā saņem kvīti ar kodu un darbinieka datiem, ar kuru jādodas uz kaut kādu Valsts iestādi un tad piešķir kaut kādu tur darbienieka kodu un tikai tad par šīm kvītīm ir ...
National Insurance Number? Nodoklju numurs/kods?
Kad uzsaac darbu UK, tad ir vajadziigs shitais Nodoklju numurs..viens uz visu muuzhu, kur kraajas visi Tavi nodoklji..

Lai dabuutu NIN..jaaiet uz Jobcentru (Darba centru).

Kaa NIN ir pieshkirts (izdod kartinju kaa krediitkarti)...taa Tu esi tiesiigs oficiaali stradaat, sanjemt soc.pabalstus.
vai tad UK veel nnem darbaa cilveekus no EU ? Joprojam brauc no visam valstim... Pagaidam , un darbiniekus Ari vajag, tikai uz Kadu laiku, pass darba deveji par Brexit neko labu nedomaa, jo nebus darba speka te... Nezinu kā ir ar tām kartēm,bet es algu saņēmu kontā arī bez visa NIN.Bet tad gan ieslēdzas emergency tax.Bet ko līdz nokārtots NIN tas atslēdzas un to starpību var atgūt rakstot.Es nerakstiju,bet sagaidiju,kad mainās tax gads un viņi paši pārrēķinaja un atsūtija čeku pa pastu...3 vai 4 mēn biju pārmaksājis 960 nodokļos,kurus atgrieza... ··· Darbs Anglijā (UK): Darbs Skotijā lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Aprūpētājs UK (4)
Vai kāds var ieteikt, kur dabūt informāciju par šo tēmu?
Ja tieshi par darba iespejaam tad vislabaak lasiit darba piedavajumus. Luuk sheit juura ar vinjiem...

http://www.gumtree.com/search?q=carer&search_category=homecare-jobs&search_location=London&distance=
30
Var skatities ar Jobcentre majas lapa, bet neiegrabies uz agenturam, vislabak stradat no council, vai aprupes namos, vai slimnicas. Bet tur vajadzes labu anglu valodu un izietas apmacibas UK. Uzraksti vai aizej uz CAB un bus skaidriba sai jautajuma tev. ··· Darbs Anglijā (UK): Aprūpētājs UK lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
UK Kāda ir pieredze??? (15)
Kāda ir pieredze??? Vai daudz sanāk nopelnīt un tiem, kas aizbraukuši, vai doma ir atgriezties???
Man tante ir UK pensionāre. Lai pie tās tiktu, smagi strādājusi. Bet kā pensionārs jūtas labi - medicīna par brīvu, tostarp stomatoloģija, medikamenti, optika. Ir Neliels 2istabu dzīvoklītis, par kuru nav jāmaksā, to aprūpē valsts - gan remontē, gan visu, kas nepieciešams, izdara, jāmaksā tikai par elektrību. Un no pensijas atliek ceļošanai. Ko pensionāram vairāk vajag? .....un piena upes plūst! laba pazinna dziivo UK. Maciijas tur, papildinajaa / dabuuja UK izgliitiibu, stradaa profesijaa. Kadeell lai vinnaa brauktu uz..LV? 08.56 - tai zinna piekriitu par UK. Praktiski jebkuaa vecaas Eiropas valstii ir taa, vairaak, vai mazaak. Bet ir viens bet, pat vieteejie noveertee, ja esi gudrs, inteliggents, chakls.
ASV taa nav, te visi ir imigranti. Visi . Un tad ? Ssinii, vai pagaajussaja....vai aizpagaajussaja paaudzee , bet imigranti. Un ar to pat lepojaas, ka ir no taadas, un taadas valst senchos. Iistie amiissi ir tikai ASV indiaanni.
Nepārbaudīsi...neuzzināsi-Bet maize tur bez garozas! ··· Darbs Anglijā (UK): UK Kāda ir pieredze??? lasīt visu diskusiju (15 atbildes) –»
Vai tā ir pietiekoša alga Anglijā (15)
Vai 30.000 mārciņu gada alga (2.500 mēnesī) uz rokas (40.000 uz papīra) Anglijā ir normāla alga un vai ar to var izdzīvot? Latvijas apstākļiem ir OK, bet Anglijā viss ir dārgs. Par dzīvesvietu vien nākas atdot gandrīz 1000 ...
Lohi ir tie, kas strādā Vācijā, soc. aprūpē, nelegāli, ne sociālo garantiju ne pensijas, pilnīgi nekā.
UK viss legāli, lai cik neliela alga tā būtu angļu acīs, bet ja dabūs pensiju 7 vai 8 simti mēnesī, dzīvos vecumdienās Latvija, kur pārējie apskaudīs.
Nu,baigie Jefiņi jūs te tie komentētāji!!!-cilvēks gribēja paplātīties par saviem ienākumiem,bet jūs....*mierinat* šito Ākstu!:DDDDDD Nu, cik es zinu, tad savā pamatmasā latvieši fabrikās strādā fabikās pie konveijera 3 maiņās par 1000 mārciņām mēnesī, bet te jau visi, protams, lielīsies, ka saņem pulkos tūkstošus un vada firmas :D Pec nosaukta cipara - menedzeris, ne tas, kas ap liniju fabrika latviesus dzena, bet tas, kas uzrauga sos menedzerus, varbut, pat biki augstaks - apmeram varetu teikt, biski zem videja limena. Kapec tik lieli atvilkumi? 25% no papiralgas, ir par daudz, normali ir 10%. Pec ires izmaksam izklausas Londona? Bet cipars 30k gada ir loti labs, par tadu butu greks nestradat;)! Par izdzivosanu, mierigi, sanak vel letak, ka LV;)! Vispār tie kas strādā tādā Anglijā, Īrijā ir lohi. ··· Darbs Anglijā (UK): Vai tā ir pietiekoša alga ... lasīt visu diskusiju (15 atbildes) –»
Kur vieglāk atrast darbu Anglijā vai Vācijā? (8)
vēlos pārcelties dzīvot un strādāt uz Angliju vai Vāciju. man ir bērns invalīds kurā zemē bērnam labāka nākotne?
Plāno vien savu nākotni saistīt ar Latviju un nekļūdīsies, paziņas kas padsmit gadus jau nodzīvojuši Vāczemē redzot kas tagad notiek kad Vācijā "bēgļi" sabraukuši tā ka biezs un no kādreizējās kārtības nekas nav palicis , nopietni apsver iespējas atgriezties Latvijā. Tā ka apdomā kārtīgi !!! Vieglāk darbu ir atrast Latvijā. Anglija. Un klimatiskie apstākļi šeit ir labāki - ziemas nav! Par Vāciju nezinu, bet Anglijā bērniem - invalīdiem ir ļoti daudz priekšrocību un labs sociālais nodrošinājums. Ar labām 2 svešvalodu zināšanām būtu tā kā vienalga, kuru piedāvājumu pieņemt, kam atteikt. Klimats Vācijā būs foršāks.

Sociālā aizsargātība augstāka varētu būt Skandināvijā, Francijā.
Anglija labak nelien, minimalo stundas likmi cels, kas nozimes vel drankigakus darbus un darba apstaklus, plus vel latviesi neiztur konkurenci ar rumaniem, kas vel vairak sasaurina darba iespejas, pabalstus ar griezis, ta ka nakamgad diezgan daudz tudalinu varetu atgriezties faterlande. Ja tomer izlemsi par labu UK, rekinies, ka bus smagi. ··· Darbs Anglijā (UK): Kur vieglāk atrast darbu ... lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Kā vislabāk atrast darbu Lielbritānijā? (19)
Vai var ticēt "mūsējām" aģentūrām uk,kas prasa iemaksāt 300£ pirms darba došanas (atsakās šo naudu atvilkt no algas vēlāk, kad cilvēks jau strādā)?Varbūt labāk zvanīt visām iespējamām fabrikām no telefonu grāmatas:)
Ar aģentūrām uzmanīgi. Atkal jāpiesauc radinieks. Mēģināja ar draugu tikt uz ārzemem, atrada Rīgā, šķiet, Tērbatas ielā (ja vajag , noskaidrošu precīzi) aģentūru, kura it ka piedāvāja darbu Anglijā, bet vajadzēja katram dabūt galvotāju, noslēgt līgumu un iemaksāt cik tur tās naudiņas. Kad ieraudzīju līgumu, sapratu, ka to sastādījis kāds, kurš skolai labākajā gadījumā cauri gājis un tas neattiecs uz gramatikas kļūdām vien. Piezvanot uz attiecīgu kantori, noskaidrojās, ka aģentūrai aizliegts Latvijā nodarboties ar cilvēku vervēšanu un ka reiz jau tā nonākusi likumsargu redzeslokā... nekaadas agjentuuras, tas ir tikai un vieniigi lohatrons ... pa tiem 300£ var paaris nedeeljas uk nodziivot un mekleet tur darbu uz vietas zvanoties pa sludekljiem, utt esot tur un neesaajoties pa 12 stundaam dienaa, apkaart ar paku ciivii un gaidot savu social welfare registration number! Ja zin valodu,jatrod pa prieksu anglija kur dzivot un tad jastaiga,jarigistrejas pa anglu darba agenturam,velams staigat pa visam agenturam un to katra pilseta ir daudz.... tikai Anglijā uz vietas jāmeklē aģentūras...dēls aizbrauca,atrada dzīvokli,iestājās aģentūrā,tad pēc nedēļas jau bija darba piedāvājumi... ··· Darbs Anglijā (UK): Kā vislabāk atrast darbu ... lasīt visu diskusiju (19 atbildes) –»
Darbs Londonā (12)
Interesējos par darba pieredzi Londonā.
elementaari - ieej draugos uz pameklee peec LONDONA. atradiisi vismaz paaris tuukstosus. izveelies sakariigaakos 10it un uzraxti vinjiem veestules. es taa kjiinu veiksmiigi izbraukaaju :) 3 gadi tur nodzīvoti,,,prasi,kas interesē!!! bet tagad par vēlu---krīze lielāka nekā te!!! ja braukt,tad uz mazpilsētām!!! tikko izlasīju bezdarbnieku skaits šomēnes londonā sasniedzis 1 miljonu!!! domā esi tur nepieciešama??":)) Virtuve.info - viss par to ko vajadzeetu zinaat braucot straadaat uz UK Darbs ir.....tikai caur pazinaam! ··· Darbs Anglijā (UK): Darbs Londonā lasīt visu diskusiju (12 atbildes) –»
Atgriezties strādāt Anglijā pēc nodokļu atgūšanas (4)
Es strādāju gadu atpakaļ Anglijā, atgriezos Latvijā, saņēmu atpakaļ atvilktos nodokļus. tagad doma atkal braukt piepelnīties. vai pastāv ierobežojumi atgriezties? jo dzirdēju ka nedrīkst atgriezties strādāt 3 vai pat 5 ...
Droši var braukt. Nedrīkst atgriezties, kamēr notiek nodokļu atgriezšanas process. Kā naudiņa ir saņemta, tā var atkal startēt. NVa ir tādi EURES konsultanti, tie apstāstīs par normatīvo regulējumu visu, kas interesē. Klātienē nav jāiet, var zvanīt vai rakstīt e-pastus. Ja atrizīsies gadā par kuru tika atgriezta nodokļu starpība, tad tos atvilks no esošās algas. JA atgiezies jau nākamajā taksācijas gadā, nekādu problēmu. Sorry par kļūdu - atgriezīsies ··· Darbs Anglijā (UK): Atgriezties strādāt Anglijā ... lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu