Demence (vecuma demence)

Demence (vecuma demence) - jautājumi un diskusijas

Ko darīt ar kaimiņieni, kurai sākusies vecuma demence? (18)
tantei ir kādi 80 gadi. Viņai ir sākusies vecuma demence, proti, nakts vai diena, iznāk koridorā un kliedz, ka mēs viņu gribam noindēt, ar savu nūju dauza kaimiņu durvis.trepju telpas margas. Apvaino katru, kas iet garām utt. ...
Kopīga vēstule ar visu īrnieku parakstiem pašvaldības vadītājam. Viņš dos rīkojumu atbilstošajiem dienestiem, lai rīkojas, un tad šamie nedrīkstēs jūs atšūt vai atrakstīties. Un piedraudiet sociem ar Bez tabu - tas reizēm lieliski nostrādā;) Tas tantuks piekopj huligānismu,...sakarā ar šādu kaimiņienes huligānisku rīcību, mājas iedzīvotājiem ir tiesības griezties policijā, iesniedzot rakstisku iesniegumu, kuru izskatīs tiesiskā ceļā. Pats labākais ir padraudēt ar TV!Saka,ka tas labi darbojas!lai veicas! Mūsu sociālajiem dienestiem pārsvarā interesē bagātu bērnu vecāki. Tāds diemžēl ir mans novērojums. Nu, nez... Visādi, protams, var būt ar iestādēm, kāju birokrātijās jau katram gadās - ja ne lauzt, tad mežģīt jau noteikti.
Bat man šķiet, ka tur (pirms uzstādī diagnozi tantukam) sociālajā dienestā vajadzētu traci taisīt par to paralizēto dēlu - tantuks tak reāli nevar nodrošināt kopšanu, pansionāts jau pirmkārt viņam vajadzīgs! Skaties, ja tāds risinājums rastos, varbū i mierīgāka paliktu.
··· Demence (vecuma demence): Ko darīt ar kaimiņieni, kurai ... lasīt visu diskusiju (18 atbildes) –»
Kur ievietot pēc psihiatriskās slimnīcas? (8)
Diagnoe ir vaskulārā demence ar deliriozām epizodēm. Anamnēzē cerebrāls infarkts galvas smadzeņu lb.puslodē. Grupu neiedeva. Kur meklēt palīdzību?Kādā pansionātā var ievietot?
Jāārstējas 3 mēn.psihatrijas nodaļā,speciālists iedos izrakstu,kuru iesniegsiet VDEĀVK.Tur noteiks vismaz 2.invaliditates grupu un tiksiet specializētajā pansionātā,vajag uznēmību un pacietību. Ja grupu neiedeva, ved uz OHO. Te varēs izvērsties visādos veidos.
Ja nopietni, tad bez grupas tiešām gaidīs ilgi rindā, vienīgais, ja cilvēkam ir kāds īpašums, tad varot arī bez rindas. Ja ne, tad tuviniekiem jārūpējas.
SIA Cilvēks 8803
Mentamed
BikurHolim (neizskatāt kā pirmo variantu)
Pansionātos būs rindas, caur ģimenes ārstu (Mežciems, Gaiļezers, Liepa, Sloka)
Cik sen bija insults? Jāgriežās sociālajā dienestā.Varbūt,ja ir tādas diagnozes,vajadzīgs specializēts pansionāts. ··· Demence (vecuma demence): Kur ievietot pēc ... lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Vaskulārā demence (5)
Ko darit,kadas zales vaskularai demencei? Vecums,vaskulara demence -medikamenti? Kadi?
Milgamma (ar ārsta recepti ,bez recepšu nav efektīvs) ,Neiromidin ...un citiem ļoti palīdz Mildronāts (arī ar recepti ,jo bezrecepšu efekts ap 40 %)....UN NODARBĪBAS ,KRUSTVĀRDU MĪKLAS ,GALDA SPĒLES UTT:) Vaskulārā demence rodas no asinsvadu slimībām, insulta. Jādodas pie ārsta, jāveic galvas skanēšana, tad atkarībā no situācijas tiks ieteikta terapija. Uz savu galvu lietot medikamentus nav ieteicams, stāvokli var pasliktināt. Palasi - https://fightdementia.org.au/sites/default/files/helpsheets/Helpsheet-AboutDementia01-WhatIsDementia
_latvian.pdf
Mildronāts ,kāpēc ar recepti ? ja tas ir bezrecepšu medikaments. Memantīns,tas gan ar recepti .Kopš mamma to lieto,uzlabojumi krietni redzami .Sudokus tagad min,spēju tikai pirkt sudoku grāmatiņas. ILGITA 19:44
Mildronāts 250mg ir bezrecepšu ,bet mildronāts 500mg ir uz receptēm, cits sastāvs un labs efekts
··· Demence (vecuma demence): Vaskulārā demence lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu