Deputāti

Deputāti - jautājumi un diskusijas

100 deputāti (25)
Kāds var man izskaidrot kāpēc Lv vajadzīgi tieši 100 deputāti? Varbūt pietiktu ar 50?
Un kāda X pēc Rīgas domā vajadzīgi 60 deputāti un kāda X pēc Valsts prezidentam jābarojas par nodokļu maksātāju naudu arī tad, kad viņš neko valsts labā nepaveicis, pārstāj būt prezidents? Kāda X pēc balsojam par politiskajām partijām, bet saimā deputāti izstājas no partijām, veido neatkarīgās frakcijas u.tml.? Tur zūd jēga un jebkāda atbildība (manā skatā pilnīgs vēlēšanu procesa pārkāpums). Visretoriskākais un lielākais jautājums: kāda X pēc neviens ne par ko neatbild. Tā tos jautājumu varētu turpināt un turpināt. Domājams ap 50 gab pietiktu...100 ir tāpēc,lai liekēžiem būtu vairāk haļavas,jo visiem 100 grūtāk izsekot ka 50gab.:D Kā tur bija.. ...jo lielāks pūlis, jo mazāka individualās apziņas izpausme. Demokrātiska valsts pārvaldes sistēma ir instruments,kurš nodrošina starptautiskās mafijas noziedzīgo darbību iekļaušanu likumu ietvaros. Neviens taču negribēs kļūt par vergu brīvprātīgi? Jo lielāks valsts pārvaldes aparāts ar labi paēdušiem ierēdņiem,jo lielāks atbalsts šai noziedzīgajai sistēmai,piemēram vēlēšanās.Armija,policija,zemessardze un citas bruņotās vienības droši sargā visus parazītus no tautas protestiem. Pilnīgi pietiktu ar 1 (vienu) gab., kas bauriem Saimnieka pavēles noziņo. Latvijai sen vairs nav ne iekšpolitikas, ne ārpolitikas. ··· Deputāti: 100 deputāti lasīt visu diskusiju (25 atbildes) –»
Pataloģiski meļi? (19)
Vai kāds Latvijā vēl tic un klausās, ko runā valdība un deputāti? Vai arī visi ir pārliecināti, ka tie ir pataloģiski meļi un noziedznieku banda, kuros ieklausīties būtu zem tava goda?
Ja valdība un deputāti ir meļi, tad tauta , kas viņus ievēlēja ir idioti, kas neko labāku nav pelnījuši. Vēl lielāki idioti ir tie, kas nepiedalījās vēlēšanās. smejies vesels, tomēr jo tupāki (neizglītotāki) vēlētāji, jo vieglāk tādām grigulēm, kas nesen atpakaļ tika izlīmētas uz visiem mikriņiem rīgā tikt eiroparlamentā, banāni ar tak tika piesolīti reiz no zīgerista puses, secinājumus izdari pats.. Es ticu ,ja viņi stāsta par nodokļu palielināšanu un savu algu celšanu :) un kā vēl visi klausās un tic, penži un cittautieši gados īpaši. Gribi izglābt valsti, atņem omei pasi vēlēšanu dienā :D No darbošanās OHO portālā ir šādi - tādi labumi papildus iespējai iepazīties. Šodien kopīgi varētu iemācītoes, kā pareizi rakstāms vārds, kurš ir tēmas virsrakstā. Patoloģija, patoloģisks utt. ··· Deputāti: Pataloģiski meļi? lasīt visu diskusiju (19 atbildes) –»
Vai Kaimiņš Artuss politikā ievedīs kārtību? (29)
Cerot uz izmaiņām tizlajā nomenklatūras veģetēšanā, katrs jaunpienācējs būtu sveicams ar sarkanām rozēm. Tādas brunas, kas neko neizteic ir jāaizliedz ar likumu!!! Tukšās muldēšanas periods Latvijas vēsturē ir ...
Viņš ir klauns uz kura muguras Bondars iejāja valdībā, vai nu viņu nostums nost- moris savu padarījis, moris var iet, vai nu paturēs klauna funkcijas turpmākajai veikšanai Līdz vēlēšanām par viņu nebiju dzirdējis, kā politiķi, tikai filmā rdzēju. Kad noskatījos dažas Suņubūdas pārraides, sapratu , ka Kolka cool viņam nemaz nebija jātēlo, tāds pats viņš ir dzīvē. Palicis savu12 gadu vecuma attīstībā. Nožēlojami ir tas, ka mūsdienu jaunatne tiek audzināta par debīliķiem, jo stulbāks, jo labāk. Attiecīgi arī panākumi vēlēšanās, ko pelnīja, to saņēma. Harizmātiska persona. Ja jau spēja nmevienam neko neizsakošo Reģionu aliansi, kam neviens nesloīja vairāk par 0,1% ievilkt Seimā un pats pakāpties listē no pēdējās uz pirmo vietu. Labi pieprot savu profesiju - ne jau velti Nacionālā teātrī spēlē galvenās lomas. Un Saima ir tāds pats tejāteris, tā kā profesionālis tur visus sabāzīs vienos vārtos :D viņš ir klauns. un klauns var tikai smieties un izsmiet citus. un radīt vēl lielāku haosu. Nee, neievediis, jo ir taads pats pusidiots kaa teemas autors. ··· Deputāti: Vai Kaimiņš Artuss politikā ... lasīt visu diskusiju (29 atbildes) –»
Kā deputāts var iegūt Bezdarbnieka statusu? (13)
Vai ir iespējams iegūt Bezdarbnieka statusu, ja ir pašvaldības deputāts un atsakās no atalgojuma? Kāds dokuments ir jāiesniedz kā pamatojums, ka esmu atteicies no atalgojuma.
Nē nevar. Tas, ka tu atsakies no atalgojuma nenozīmē, ka tev nav darba. Kādam jābūt deputātam, kurš nespēj PATS orientēties likumdošanā un atrast atbildi? Ohoho! Latvijā diži dzīvo..... nu jau pat gatavi strādāt bez atalgojuma. Re, kāda cēla sirds. Var jau to atalgojumu atdot kādai nabagai ģimenei, lai nebrauc prom no Lv vai bērnu namam un turpināt pildīt pienākumus. Brīvprātīgā darba veicējs nav bezdarbnieks-ne loģiski,ne juridiski. Kā var būt strādājošais bezdarbnieks? tā diez vai sanāks, bezdarbniekiem ir tā ka pamatos kad paliek bez darba, tiek atlaists utt. ··· Deputāti: Kā deputāts var iegūt ... lasīt visu diskusiju (13 atbildes) –»
Vai pašvaldības deputāts var strādāt štata darbu? (13)
Sveicināti, sekojošs jautājums. Vai pašvaldības deputāts var strādāt štata darbu? Piemērs - Vai Vecpiebalgas novada pašvaldības deputāts drīkst būt arī saimniecības daļas vadītājs?
jautājums KNABAM Skaudìba? :D Protams, ka var! Ieej novada màjas lapà un apskaties, tur redzèsi, cik tàds deputàts sanjem. ierobežojumus nosaka likuma "Par pašvaldībām" 38.pants Ak jēziņ...no kā tad lai tas nabaga deputātelis dzīvo??? Speciāls niks bija svaigi jāuzģenerē, lai kādam Vecpiebaldzēnam ieriebtu. Man jau šķiet, ka novadu pašvaldības ir visiem tik ļoti "acu priekšā", ka tur reāli tā "tautas vara arī realizējas" - paši ievēl savus cilvēkus, ne velti ir pašvaldības, kur jau padsmitiem un pat desmitiem gadu veini un tie paši cilvēki. Un par algām- tur tiešām "jāgaudo uz mēnesi" (ne jau visās pašvaldībās), bet informācija par visām algām ir publiski pieejama- un, ja tas saimniecības vadītājs ir pašvaldības īpašumā, tad arī viņa alga ir redzama. ··· Deputāti: Vai pašvaldības deputāts var ... lasīt visu diskusiju (13 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu