Kaimiņi

Kaimiņi - jautājumi un diskusijas

Kā tikt galā ar pretīgiem kaimiņiem? (34)
Pirms pusgada dzīvoklī vienu stāvu zem mums ievācās pretigi kaimiņi. Viena blondīne - narkomāne, tumšmate - alkoholiķe. Ik pa laikam viņām pasrtkastītē mētājas tad aicinājums uz prokuratūtu, tad uz Centra rajona tiesu ...
...kāpēc ložņā pa svešām pastkastītēm? a ? Nelien svešā PK , labāk naktī gulēsi.
Maini dzīvesvietu.;)
Kāpēc ar viņām netiek galā tā okšķerīgā mājas vecākā? Tas tā kā būtu viņas pienākums. Pa pastkastītēm ložņāt tenkas izplatīt var, bet nomierināt nevar? Neticu. P.s. Un vispār šim stāstam neticu. Kaimiņi mani reāli tracina. Ne skaļu mūziku klausās, ne trokšņo, ne trakulīgas ballītes rīko. Tāda sajūta, ka to vien dara, kā klusi sēž aiz sienas un noklausās. .... Citiem gadās tā :))) Man gan liekaas pretiigi kaiminji ir tie, kuri visur baazh savus smirdiigos degunus! ··· Kaimiņi: Kā tikt galā ar pretīgiem ... lasīt visu diskusiju (34 atbildes) –»
Ko darīt ar kaimiņieni, kurai sākusies vecuma demence? (18)
tantei ir kādi 80 gadi. Viņai ir sākusies vecuma demence, proti, nakts vai diena, iznāk koridorā un kliedz, ka mēs viņu gribam noindēt, ar savu nūju dauza kaimiņu durvis.trepju telpas margas. Apvaino katru, kas iet garām utt. ...
Kopīga vēstule ar visu īrnieku parakstiem pašvaldības vadītājam. Viņš dos rīkojumu atbilstošajiem dienestiem, lai rīkojas, un tad šamie nedrīkstēs jūs atšūt vai atrakstīties. Un piedraudiet sociem ar Bez tabu - tas reizēm lieliski nostrādā;) Tas tantuks piekopj huligānismu,...sakarā ar šādu kaimiņienes huligānisku rīcību, mājas iedzīvotājiem ir tiesības griezties policijā, iesniedzot rakstisku iesniegumu, kuru izskatīs tiesiskā ceļā. Pats labākais ir padraudēt ar TV!Saka,ka tas labi darbojas!lai veicas! Mūsu sociālajiem dienestiem pārsvarā interesē bagātu bērnu vecāki. Tāds diemžēl ir mans novērojums. Nu, nez... Visādi, protams, var būt ar iestādēm, kāju birokrātijās jau katram gadās - ja ne lauzt, tad mežģīt jau noteikti.
Bat man šķiet, ka tur (pirms uzstādī diagnozi tantukam) sociālajā dienestā vajadzētu traci taisīt par to paralizēto dēlu - tantuks tak reāli nevar nodrošināt kopšanu, pansionāts jau pirmkārt viņam vajadzīgs! Skaties, ja tāds risinājums rastos, varbū i mierīgāka paliktu.
··· Kaimiņi: Ko darīt ar kaimiņieni, kurai ... lasīt visu diskusiju (18 atbildes) –»
Cīņa par stāvvietām (52)
Sveika, tauta, interesēk, kā Jūs sadzīvojat ar balto pūkaino sniegu un kaimiņiem un savas vietas izrakšanu. Mans stāsts sekojošs, sākoties pirmajam sniegam, raku un tīrīju savas mašinas vietu, lai varu i veigli izbraukt, i ...
Pretīgi... par vīrieti es šādu nevaru nosaukt.. nu ko juus gvelzaat kaa sovoki: mana vieta, es to esmu apchubinaajis! kaada velna peec taa ir taveeja? taapeec ka tiiriiji sniegu? bet taa ir koplietoshanas staavvieta, kur princips ir "zhopu podnjal - mesto poterjal". kaapeec kaadam pilsonim buutu jaaaizdomaajas par to, ka, redz, te kaads ir pastraadaajis un es te nelikshu mashiinu. murgs.
p.s. ja taa izdara kaiminjsh, taa gan ir cuuciiba
:D staasts labs.
es jau nu necenstos visiem pieejamaa pagalmaa rakt sev vietinju. tur ir paaraak liela varbuutiiba, ka kaads izdomaas piesavinaaties tavu feino vietinju. tapeec jau tie viirieshi arii netiira savas vietas, taapat kaads cits ieliidiis vienaa jaukaa dienaa.
Cauru gadu auto turu stāvvietā: nav problēmu ar iebraukšanu/izbraukšanu, sniega tīrīšanu, esmu droša, ka pa nakti kāds nebūs izsitis stiklu, norāvis numuru vai spoguļus, ka neieraudzīšu no rīta savu braucamo uz 4 ķieģeļu kaudzītēm, kā tas mēdz notikt manā pagalmā. nee, nu ja ziime bija uzmeistarota un iesprausta, tad jau cilveeks, kas citus ciena neliidiis tajaa vietaa. bet visus jau taapat nekad nebuus ideaali apiniigi un citus respekteejoshi. cilveeka dabaa ir mekleet vieglaako risinaajumu.. ··· Kaimiņi: Cīņa par stāvvietām lasīt visu diskusiju (52 atbildes) –»
Cīņa ar putniem pie loga dzīvokļu mājā (23)
Kaimiņi daudzstāvu mājā pie loga (lodžiju, balkonu, utt.nav) pielikuši putnu būrīti. Kaimiņiem arī logi ar metāla režģiem, ko grūti ir tīrīt, jo līdz tālākajiem stūriem netiek. Putni nāk sēdēt / ķēzīt uz ...
Putns ir mūsu mazais brālis un, ņemot vērā ilgstošo urbanizāciju, viņam arī jāļauj dzīvot pilsētā. Labestīgi cilvēki ļauj dažiem zīdītajiem gulēt savā gultā un pilnībā sēdēt sev uz kakla.
Nav uz ko te pamatoties. Bet uzpirkt gan var visus.
Laikam tēmas autors nezin ka ir putnu būrītis un putnu barotava. Normāli cilvēki tikai pa ziemu baro putnus. 5G Latvijā ir jau vairāk kā gadu... tas tā, Aivaram zināšanai. Man laba paziņa dzīvo Floridā, nedomāju, ka tur nav G5 tīkls. Visu ziemu sūta man video, ka piemājas ūdenstilpnē pilns ar dažādiem ūdensputniem, uz viņu laipas kādus tik skaistuļus nav safočējusi !!! Ūdenī mudž bruņurupuči.
Aivar.... tikai nevajag, ka tik traģiski... Un jā, arī pie mums G% tīkls jau labu laiku darbojas. Putni lido joprojām. Salaspilī pavisam netālu no torņa, kur izvietots G5 signāla nodrošinātājs, pagājušajā vasarā gulbji savus cāļus izaudzināja...
Kādreiz psihenes pacienti varēja paplapat tik ar slimnīcas medpersonālu, šad tad pie doktora izsauca uz pārrunām, bet tagad viņiem ir saits oho.
Aivaram noveicies.
··· Kaimiņi: Cīņa ar putniem pie loga ... lasīt visu diskusiju (23 atbildes) –»
Dārza drošība no kaimiņa govīm (12)
Situācija ir tāda, kad kaimiņa regulāri tieši nakts stundās izbradā, piedirš manu mini dārziņu mājas pagalmā. Šogad uzliku sētiņu, kuru pieslēdzu pie caur gana stiepli caur izalatoriem pie 230v. Protams tās govis būs gar ...
Ak šausmas. Kā jūs nesaprotat, ka ne jau govis vainīgas, ka ar tām jāizrēķinās, bet gan ar īpašnieku. Sastāda protokolu ar policijas laikam palīdzību, aprēķina materiālos zaudējumus, caur tiesu piedzen. Viss. Ir taču elektriskie gani, kur nav 230 V. ja pareizi atceros, gadus 10 atpakaļ kaimiņu novadā bija līdzīgs gadījums. līdz pelītēm novests kaimiņš nošāva otra kaimiņa 2 govis, kuras regulāri izbradāja viņa bioloģiskos rudzus. tagad govīm apkārt žogs (pagājušajā gadā pati redzēju) Nu ko?,...saac zjaaveet maiziiti, driiz suharikus grauziisi un uzdzersi tiirkraaninja uudentinju! Uzliec parasto elektrisko ganu un viss. Ar 220 iebrauksi kārtīgās auzās. Reiz,jaunībā,uzliku raztjažku kartupeļu zagļiem. Viens no sprādziena gandrīz infaktu dabūja. Ilgi mani mocīja varas iestādes...... ··· Kaimiņi: Dārza drošība no kaimiņa ... lasīt visu diskusiju (12 atbildes) –»
Kaimiņi smēķē pie loga (23)
Vai jums ir gadījies sastapties ar to, ka kaimiņi, kuri dzīvo stāvu zemāk, smēķē pie loga un jūsu dzīvoklī biezā slānī ieplūst dūmi? Cik zināms, ciagrešu dūmu ieelpošana ļoti kaitē veselībai. Ar laiku var ...
Saki kā ir tev, dotā smaka nepatīk. Viss pārējais ir tīrākā demogoģija, jo jebkurā automašīna ar iedarbinātu dzinēju 5 min laikā izdala vairāk toksisku un kancerogēnu vielu kā 100 smēķētāji. Un jebkurš pataloganatoms tev patiks ka pēc plaušām nav iespējams atšķirt lielpilsētā dzīvojošu smēķētāju no nesmēķētāja. Tas ir tas pats, kas uztraukties cik tīri izmazgāta gāze dzerot tehnisko spirtu. Ja tas ir tikai vienu stāvu zemāk, nogāz gar sienu lejup spaini ūdens tai brīdī, kad viņi smēķē..... cik man zinaams, tad LV ir likums kas liedz smeekjeet pie atveerta loga, uz balkonsa vai lodzjijas, ieguustot pieraadijumus (foto, video), vari saukt munjikus un vinjiem sastaadiis protokolu Madam, Jūs tai brīdī varat logu aizvēt, nevis ostīt un pukstēt....variet vēl ar tiem kaimiņiem pamēģināt parunāt, normāli cilvēki ievēros Jūsu vēlmi...

Bet rakstīt Oho sūdzību, nu tolka nekāda nebūs, točna zinu... :D
Dzīvot vispār ir kaitīgi. un galu galā jau no kaut kā ir jānomirst - insulta, infarkta, vēzīša. Ja Tev traucē kaimiņu dūmi aizej pie kaimiņiem un izrunā to lietu. Vienkārši izrunā.
Man pa retam smirdoņa nāk no Ulbrokas cūku fermas. Ar cūkām jau nevarēšu sarunāt, lai viņas gaisu nepiesārņo.
Ja Tu dzīvotu uz Brīvības ielas kur logi iziet uz ielu tad pirms likt ēdienu šķīvī tas ir jānomazgā, jo šķīvis vienkārši ir zils no sodrējiem. Un ja Tev gadās ilgāk pastaigāt pa to pašu Brīvības, Čaka, Voldemāra ielām silti iesaku pārnākot mājās kājas nomazgāt vismaz līdz gurniem un bikses fiksi veļmašīnā. Tur ir tādas baktērijas ka dūmi no kaimiņa loga ir maza bērna šļupsti.
··· Kaimiņi: Kaimiņi smēķē pie loga lasīt visu diskusiju (23 atbildes) –»
Kaimiņi dzērāji (24)
Ko dariit ar kaiminiem dzeeraajiem...dziivoklis iireets...it kaa vieta laba un viss patiik...bet reizi 2 nedeeljaas sariiko tusu...aiz sienas gulj beerns...jau dauziijos durviis...skandaleeju...soliiju policiju saukt...reakcijas nulle...
Ja kaimiņi uzvedas par skaļu pēc pl. 23 tad zvani uz pašvaldības policiju nevis trobelē pie kaimiņu durvīm. Ar policiju nav jādraud! Tas ir pašvaldības policijas pienākumu lokā. Pēc dažām vizītēm būs vismaz klusāki... Bet bērna guļvietu gan der pārvietot... meklēt citu dzīvoklīti, pedāvājumu jābūt ļoti daudz, lai sliktāka vieta, nervi būs veselīgāki Viss ir relatīvi. Sāks lejas kaimiņi sūdzēties, ka bērns skraida vakaros, varēsi to redzēt no otras puses. uzreiz meklē citu dzīvesvietu ! tur nekas nemainīsies ! sabiedrības padibenes tādas ir tas ir viņu dzīvesveids.
Iespējams arī tā iemesla dēļ tas dzīvoklis bija brīvs.
··· Kaimiņi: Kaimiņi dzērāji lasīt visu diskusiju (24 atbildes) –»
Palieli puķu podi kāpņu telpā! (35)
Lūdzu padomu. Kaimiņiene patstāvīgi daudzīvokļu mājas 5.stāva kāpņu telpas abos stūros salikusi postamenta veida galdiņus uz kuriet audzē palielā podā izstabas puķes ( liels z-sv kaktuss vienā stūrī, otrā dūšigs ...
Laikam mēs katru dienu stiepjam mēbeles uz piekto stāvu, vai radinieces lejā uz nestuvēm. A varbūt tikai reizi gadā, vai ne tā. Un tad pavirzīt galdiņu ar puķu podiem dažus centimetrus tālāk, un vēlāk atlikt atpakaļ... vot problēmas sakne! Vnk., ja nepatīk kaimiņiene nemeklē vainu naudas kokā. Un kas tu tur esi - saimniece vai īrniece? Tā pat kaimiņiene kas?

Bet vispār es teiktu ka esi vienkārši kašķīgs cilvēks, nu ja tev mēbeles nest vajag var tak visu sarunāt, ka uz to brīdi kāpnes atbrīvo.
Vai tiešām labāk patīk netīra un iespējami piegružota kāpņutelpa nekā puķes? Cik bieži tad nesat tās mēbeles? Nesaskatu problēmu uz šo īpašo dienu vienoties, lai puķes ienes savā dzīvoklī. Ja jautājums ir principiāls, tad gan nekā - jākašķējas vien būs.
Starp citu, vai smēķējoši kaimiņi kāpnēs vai pie namdurvīm/kas nav retums daudzzīvokļu mājās/ nešķiet vairāk traucējoši?
Vari mēģināt mīļi palūgt kaimiņieni aizvākt postamentus. Ja tas neizdodas, tad var prasīt ievērot MK noteikumu Nr. 238 "Ugunsdrošības noteikumi" 246.8.punktā noteiktās prasības, kas aizliedz novietot priekšmetus, mēbeles, iekārtas un citus materiālus kāpņu telpās, kā arī tieši zem atklātām kāpnēm, kāpņu laidiem un laukumiem. Ja arī tāds pamatojums nelīdz, tad var rakstīt iesniegumu policijā par šo prasību pārkāpumu un tad kaimiņieni apciemos policija. :) Pieauguši cilvēki, bet komentāri vnk iespārda. Tātad kāpņutelpās NAV jāatrodas nekam liekam..unpunkC. Ja grib jebkurš izlesties, tad ir jāfomā par mājokļa maiņu uz māju, vai jāpārbūvē vaļējs blakons par slēgtu, utt. Likums un MKN visiem vieni un jāievēro. Kāpņutelpa ir koplietošanas telpa nevis kāda atsevišķa indivīda peronīgā telpa... Par pīpmaņiem atsevišķs stāsts, to te nekomentēšu. ··· Kaimiņi: Palieli puķu podi kāpņu ... lasīt visu diskusiju (35 atbildes) –»
Kašķīgi kaimiņi (26)
Ko darīt ar kašķīgiem kaimiņiem kas pie visa piekasas.
Sāksim ar to, vai piekasīšanās ir pamatota vai nepamatota? interesanti. un ja nu vinja uzvedas ka liellops? klausas skalji muziku naktii, ved majas barus un taisa disenes, izlaisti berni bljauj dienu un nakti, pati bljauj uz vinjiem?
protams, ka kaiminji bus davesti!! vinja jau nestasta, kas tur ir par lietu, vai vinjsh, nepaskatiijos profilu.
a kaiminji vainiigi, uz kaiminjiem iesaka ridiit policiju, jo kashkjeja. superiigi. idioti, goda vards. nav kaiminju dariishana, ka viens lopiski uzvedas un vel pukojas.
bez situacijas apraksta un linka uz iepriekshejam 524.-am serijam normalu padomu diez vai te iedos.
meibi tu esi tas sliktais kaiminjsh.
vienkārši visu ignorēt,nav viņu,smaids uz lūpām,labi ārstē Dzīvo tā,lai viņiem būtu par ko apskaust. Var arī sameklēt kādu skeletu viņu skapī. ··· Kaimiņi: Kašķīgi kaimiņi lasīt visu diskusiju (26 atbildes) –»
Par atklājušos kļūdu zemes uzmērīšanā (15)
Ir 4 dzīv.māja, katram dzīvoklim savs zemes pleķītis, lietots tiek tā, kā vēsturiski iepriekš vienojušies agrākie īpašnieki savā starpā. Katram no kaimiņiem ir savs robežu plāna eksemplārs, kopējā mājai piederošā ...
*vēloties arī domājamās daļas uzmērīt*
Domājamās daļas nav iespējams uzmērīt, tāpēc jau tās arī ir domājamās daļas.

Sāc ar VZD, tā īsti nevar būt - vai nu no jauna uzmērot būtu jākonstatē, ka, piemēram, kaimiņš pārkāpis robežu, vai nu citādi, bet 200 kv.m., ir pār daudz, lai pazustu bez pēdām.

*Vai es varu atļauties ieņemt šādu kategorisku pozīciju?*
Ja zemes cenas Jūrmalas pilsētā svārstās no 30-200eiro kv.m., tad noteikti, ka vari.
Tas jau ir kopīpašuma šarms, bez visu piekrišanas, neko nevar pasākt, tikai caur tiesu... bet pa to laiku Tu jau būsi pēdas sadzinusi tiem 200 kv.m.
Kā? Bet Jūrmalā jau arī viņiem piestāda rēķinu par tiem 200 m2 kuru nemaz nav nekur. Priekš kam maksāt par neesošo? Parasti gan vispirms mēra visu kopējo gabalu un tikai tad atmēra dalāmo gabalu. Tā ka, tur nekas nekur nav jābīda šurpu turpu. Tie pazudušie 200 nav paslēpušies zem mājas? Vajag salīdzināt ar vēsturiskajiem mērījumiem, atšķirību vajadzētu varēt ieraudzīt. Vai arī vēsturiskais mērījums bijis nepareizs :) Ja par naudu, tad kurš katrs, kam pieejami aparāti, nemaz nemēra. Normāls zvērināts mērnieks savu darbu veic tā, lai rezultātu var "iegrāmatot" VZD. Attiecīgi ar šādu mērījumu jau var doties uz VZD un būvvaldi un "kačāt pravas".

Pilnīgākai atbildei trūkst ļoti daudz izejas informācijas.
··· Kaimiņi: Par atklājušos kļūdu zemes ... lasīt visu diskusiju (15 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu