Karš Ukrainā

Karš Ukrainā - jautājumi un diskusijas

Taisnīgs iebrukums Ukrainā? (16)
Lielākā daļa Krievijas iedzīvotāju uzskata ,ka iebrukums Ukrainā ir atbalstāms. Lai gan tas nozīmē ,ka ievērojami pasliktinās dzīves apstākļi, iet bojā cilvēki. Kādi tam varētu būt iemesli?
Tas ir krievu dabā - kolinizēt un pakļaut savas kaimiņu tautas. Tā krievi vairāku gadsimtu laikā no pāris Maskavas kņazistēm bija pakļāvuši piekto daļu pasaules. Krievs bez tā nevar. Zinu, kuras tautas tradīcija tā ir un tomēr, atjautāšu ar pretjautājumu, jo atbilde pa manam ir vienāda.
Daļa Latvijas krievvalodīgo iedzīvotāju uzskata, ka 1944./45. gadā atbrīvoja Latviju un visu Eiropu, ka viņi ir uzvarētāji un nekādas ne okupācijas ne reokupācijas Latvijā nav bijis. Kādi tam varētu būt iemesli? (Tik pat labi varētu jautāt par Afganistānu, Gruziju u.c.)
P>S. Kaut ko par lielkrievu šovinismu un propogandu esi dzirdējis(usi)?
Tik labi dzīves apstākļi kā Krimā, Ukrainai vēl gadiņu 10 nespīd. Cien. Torpedo! Krievija apdzīvotības ziņā ieņem 221.vietu pasaulē!!!
Ukraina - 123,
Lietuva - 151,
Latvija - 171,
Igaunija- 181.
Kaa vecs Nostradamuss varu paregot tuvaako nakotni ! Ukraina nevar partraukt karu ,jo tad naksies nodarboties ar ekonomiku un reformaam , bet ir taa kaa ir . tapec tuvakajaa laikaa vajag izprovoceet seperatistus ,sarikot lielu kautinu lidzigi Ilovaiskas katlam ,ar liiku kaudzeem un sasistu tehniku ,kas labi izskataas TV . Sacelt breeku starptautiskajaa limenii un saakt gaidiit ,, zalo naudaszimju lietu !,, kas sekos ar 100% garantiju . Vinnee visi . Protams tikai ne mobilizeetie lohi apkarusies ar Ukrainas karodziniem . Viņi savu lomu ir izpildijusi . Talaak zem skaliem lozungiem seko mobilizacijas 7 un 8 iespejams arii 9 vilnis . ··· Karš Ukrainā: Taisnīgs iebrukums Ukrainā? lasīt visu diskusiju (16 atbildes) –»
Kā tad īsti ir ar tiem globusiem ? Kā tad jābūt būtu ? (47)
Ja arī atmet senāku vēsturi, kad Krima piederēja Krievijai, vai kādai citai zemei, vai tamdēļ var atmest reāli notikušus faktus, kad tagad tā ir Krievijas sastāvdaļa, kurā preces ir rubļos, norēķini viesnīcās tajos pašos krievu rubļos, kur...
Tad kad kāds stiprāks tevi atspārdīs un paņems Tavu auto, Tu centīsies sev pieejamiem līdzekļiem to atgūt, jeb uzreiz bērniem mācīsi ka Tavs auto nav Tavs? Ej nu tu sazini,kā bija ar to labprātīgumu,mums ir zināma pieredze,kas liek būt aizdomīgiem,tādi arī ir fakti. Neesmu dzirdejis, ka Krimas tataari grib atradties Krievijas sastaavaa... Skaidrs, šis te urālu tv propogandas "gaismu" cenšas ienest par šo pasākumu. Ne tik sen pa PBK bija dok filma, kurā pats Putins skaidri un gaiši visu par šo specoperāciju pastāstīja, tāpēc Latvijas 5. kolonnas stāsti par "brīvprātības" pasākumu no kļust tiešām smieklīgi, paklausies ko pats jūsu vadonis publiski stāsta pirms blamējies ar savu nezināšanu. Labi vēl ka anonīms :D Nu labi, mēģinam šādi: ja tevi nositīs, tavs auto piederēs atsitējam? Tā bērniem mācīt? ··· Karš Ukrainā: Kā tad īsti ir ar tiem... lasīt visu diskusiju (47 atbildes) –»
Kapēc ukraiņi nebrauc glābt dzimteni? (56)
Ukrainai problēmas, kapēc ukraiņi nebrauc dzimteni glābt ! Latvijā 52.000 ukraiņu. JA manai dzimtenei draudētu briesmas es gan pamestu Latviju
Stulbs jautājums! Tiec ar sevi galā un tad domā par ukraiņiem!
Ne Tu tiesātājs ne komandētājs! Jau pateici, ka pamestu Latviju, ja draudētu briesmas! Ar to pietiek!
Un tad vēl no kā tad tur īsti glābt to Ukrainu. No maidāniešiem, ES, ASV vai Krieviju. Tur viss nav tik vienkārši. Ukraiņi, kuri dzīvo Latvijā, var izdarīt vairāk, sūtot uz mājām savu Latvijā vai citur nopelnīto naudiņu, jo mūsdienās nekaro ar masveida spēku, bet gan ar tehniku un labi apmācīitiem cilvēkiem. Ar savu naudas pienesumu Latvijas ukraiņi var palīdzēt vairāk, jo viņi ļauj izdzīvot Ukrainā esošajiem radiniekiem, tuviniekiem, vairot materiālās bagātības un līdz ar to arī valsts pretošanās spēju pret Krievijas agresiju. Es nezinu, vai viņi tā dara, bet vismaz latvieši, kuri dzīvo ārzemēs, tā mēdz darīt un viņu atsūtītā naudiņa ir ļoti liels atspaids Latvijā dzīvojošajiem latviešiem un arī cittautiešiem. Un kurs idiots piemeram seit gribeetu karot zem saukla ,, Skeele slikts , bet Lembergs labs !,, Tam klaat veel piesienot piemeeram lietuviesu iebrukumu , jo leisi nemtos mudiigi apgadaat ar saujamajiem visus kam turas skanosais ! Kurs pardzivotu ,ka zem skaliem lozungiem maskeeta Aboltinas algotnu banda nosaukta par ,, Vislatvijas glabsanas fronti ,, slakteetu piemeeram Slesera ,, Latvijas atmodas armiju ,, ???? kars sagadaa neparejosu labsajuutu tikai valdosajiem neliesiem . Citadi domajosos mobilizeet piespiedu kartaa un sutiit uzbrukumaa , jau labi , talaak pierakstiit ka sasautas nevis viena bet 190 brunumasinas , piki sadaliit , radiit ierocu rupniicu un fiksi pardot gan savejiem gan t.s. ,, ienaidniekiem ,, ( Porosenko piemeers) T.s. ,, nepopularos leemumus ,, var razot pakaam aizbildinoties ar karu un patriotismu ! Ikviens kars beidzas bridii ,kad valdosajiem neliesiem tas vairs nav izdeviigi ! ··· Karš Ukrainā: Kapēc ukraiņi nebrauc glābt... lasīt visu diskusiju (56 atbildes) –»
Ko domājat par Minskas samitu? (26)
Vai saskatāt plašāka konflikta draudus? Kā ar mums šeit, LV? http://nra.lv/viedokli/viktors-avotins/134395-kara-smaka-klist-pa-eiropu.htm "Bet, ciktāl runāt par Latviju, tiktāl mani, maigi sakot, mulsina sabiedrības neuzticēšanās mūsu...
Liekas nu mierā, lielie puikas sen visu ir izlēmuši , šitas viss ir teātris gada garumā plebejiem. Domāju ka tās ir pupu mizas. Kamēr nebūs slēgta robeža un noteikuma izvākt Krievijas kara tehniku, nekas nemainīsies.
Vācija un Francija parādīja savu bezspēcību un pārliecināja Krieviju, ka tā arī turpmāk var ienākt jebkurā valstī uz izveidot savu republiku. Viņi zina, ka ne Francijā ne Vācijā Putins nebāzīsies. Es pat nešaubījos, ka Merkele ir divkose un vācieši baidās no krieviem. Viņi drosmīgi tikai savā zemē, citur raustās.
Kā viņi pieļāva okupēt Krimu, tā ļaus visu pārējo. Ar sankcijām ekonomiskajām ieriebj sev .
Nu mūsu bananiju valstiņai vispār tur ar savu degunu nevajdzētu līst,tepat netiek LV ar vietējiem krieviem galā,bezpridelā šamie ņirgajās,gan par valsti,valodu,iekārtu un viņiem uzspļaut ko te kāds Latvietis par viņiem domā.Skati mūsu pilsētas galvu pfu katrā gadījumā neviens jau nevēlas izraisīt WW3, tāpēc arī nogaidoša politika no lielvalstu puses, lai precīzi analizētu situāciju jābūt lielākai informācijai, ne tikai no ziņu lapām.... man šon atmiņā palika text, ka arī Kanāda gatava Ukrainai piegādāt ieročus, ja karš ar Ukrainu turpināsies. Putins uzvaru liek, ka Doņeckas un Luhanskas tauta republikas negrib vairs būt Ukrainas satāvā, bet gan tās tik varenas un stipras, ka pašas par sevi pastāvēs:DDD .. kopumā sitācija tāda, ka grūti prognozēt tālākos notikumus, nedomāju, ka Putins tik viegli padodies, ies uz "visu banku" un nevainīgo cilvēku dzīvības uz viņa sirdsapziņas "pie vienas vietas"""...:( Ja tās būtu nopietnas sarunas, tad tur būtu Obama un angļu tirliņš arī. Šitās - tās tā, parunāja un parunāja . Es uzskatu, ka Eiropa šinī gadījumā vairāk savas lietas kārtoja. Nopietnie vīri savu attieksmi pret notiekošo jau parādija G 20 samitā . Sevišķi vairs daudz runāt par to naff jēgas. Runāt ar vovu ir tas pats, kas ar manu kaķi. Dievs dod, lai jeņķi viņiem ātrāk sniegtu atbalstu, un viņi to mēri izšvirnī ārā no savas zemes. ··· Karš Ukrainā: Ko domājat par Minskas samitu? lasīt visu diskusiju (26 atbildes) –»
Cik ilgi turpināsies "haoss" Ukrainā? (24)
Cik ilgi turpināsies "haoss" Ukrainā?
Bet var arī saprast tos, kas ir pret iestāšanos ES. Tiks likvidētas vietējās ražotnes, būs ES noteiktas kvotas utt. un kaut kādā mērā tiks zaudēts tas šarms un kolorīts, kas piemīt ukraiņiem un Ukrainai kopumā. haoss? kur haoss? vācija un krievija dala ekonomiskās zonas. kopš dzimšanas muļķis janukovičš ierakstās pacana aprisēs. globālajā politikā lavierē kā čmo. kam atdoties? ukraiņi?
bet skriet neatskatoties "jevropas" silē? uz kurieni? lai ukrainias rūpniecībai uzliek vēl papildus idiotekologslogu? lai kļūst dārgākas izejvielas? donbasa rūpniecība ir lielāka kā divdesmit, trīsdesmit Latvijas gada kopprodukti... viena, divu gadu laikā.
un vācija tik to vien gaida, kā padarīt ukrainu konkurētspējīgu, vai ne?
pats pēdejais ko ukrainai vajag, ir eiropbirokrātija.
kamer neatlaidiis valdiibu,Janukovichu un neatrisinas jautajumus ar ES ar pozitivitates ziimi. hoholji ir spitiigi un tos nevajag kaitinat. nāciet, nāciet visi eiropas saimē, auslanderi, atveriet tirgus, likvidējiet savu ekonomiku un kļūstiet beidzot... brīvi. brīnišķigi. ja ne. klauns janukovičš. viņš, protams ir klauns, bet atvainojiet.. eiropa ukrainu apglabās daudz straujāk kā Latviju. Sevastopoles osta,kontrole Melnajā jūrā.Pārtikas produktu dārdzības pieaugumam,perspektīva zeme.Ir par ko pacīnīties. ··· Karš Ukrainā: Cik ilgi turpināsies "haoss"... lasīt visu diskusiju (24 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu