Latvieši

Latvieši - jautājumi un diskusijas

Diženākais latvietis (47)
Kurš pēc jūsu domām ir visu laiku Diženākais latvietis - Rainis, Pauls, vēl kāds cits?
Zemnieks, mežcirtējs, lopkopis un citi, kas šeit ir dzīvojuši, strādājuši, audzinājusi bērnus utt... Ziniet, daudz viņu ir...Un vēl vairāk būtu, ja vien...būtu ilgāk dzīvojuši šai pasaulē - Eduards Veidenbaums, piemēram...Cēsu skolnieku rota, kas 1919. gadā basām kājām, bez kārtīgiem ieročiem no skolas sola aizgāja aizstāvēt Latviju. Latviešu strēlnieki, kas izbrīnīja visu Eiropu ar savām neparastajām kaujas spējām...Fridrihs Briedis, talantīgs pulkvedis 30 gadu vecumā...Nesalīdzināmas lietas - šo cīnītāju paveiktais un komponisti, rakstnieki ar savējo veikumu(visu cieņu arī pēdējiem). Kaut nu jaunieši kaut mazliet viņiem garā spētu līdzināties, nevis tikai izštukot kārtējo biznesa plānu ES dotāciju paspārnē.../Sapņaini nopūšas/ Es sāktu ar Krišjāni Valdemāru. Mans vecais tēvs bija dižs latvietis, Kurš izgāja gulagu.....rīgas stūra māja izsūtīja.... Nu,kapjec,latviski runaajot...Raini ar shlaagermuzikantu vienaa rindaa ierakstiit...
vot Lancmani uvozhaju....
··· Latvieši: Diženākais latvietis lasīt visu diskusiju (47 atbildes) –»
Vai tas, ka esmu latvietis (30)
un atrodos vēl šeit,automātiski nozīmē,ka esmu lojāls LV valdībai? Man šķiet tā ir rupja kļūda.
Manuprāt Latvijā lojāli valdībai ir tikai ... Saeima. Un otrādi... Roka roku mazgā, bet abas ir sūdos līdz padusēm... Valdības un iekārtas nāk un iet,bet Tēvzeme paliek. Ja mīli kādu cilvēku,tev taču nav obligāti jāmīl arī viņa cepure.😀 Te tiek jaukti dažādi jēdzieni: lojalitāti valstij un valdībai. Neviens nekad nevar prasīt lojalitāti personālijām- tad tas ir autoritārisms vai pat diktatūra.
Demokrātiskā izglītības sistēmā (saprotu, ka jautājums kā turpinājums iepriekšējai PA diskusijai) kritiskā domāšana ir viena no vērtībām un tā tiks iestrādāta arī nakamajā izglītības koncepcijā kā norma. Kritiskā domāšana nav kritika pati par sevi, bet situācijas analītiska izvērtēšana, lēmumu pieņemšana, cēloņsakarību apzināsānās u.tml. (tas tā - skaidrībai)
milu so zemi,bet esmu opozicija valdosai sistemai. 13.12 Ir cittautieši un ir krievi. Krievi kā liela nācija , kura jūtās omulīgi šeit savā informatīvā un sociāla vidē, vēl morāli pabalstīti no Krievijas ir lepni savā lielumā un nemaz netaisās ko mainīt. Amerikā iebraucēji taču arī neapgūst indiāņu valodu. Rīga ir skaista pilsēta , vienīgais tikai vēl te kaut kādi latvieši palikuši . Skatoties kā ļauj te ņemties krieviem - nejūtu lepnumu par valdību. Gatavi bez pretošanās atdot savu tēvzemi svešiniekiem- krieviem , arābiem un t.t. ··· Latvieši: Vai tas, ka esmu latvietis lasīt visu diskusiju (30 atbildes) –»
Ārzemju latvieši un vēlēšanas. (21)
Vai nevajadzētu liegt ārzemju latviešiem piedalīties vēlēšanās? Citādi sanāk paradokss - viņi nobalso par tiem,kuru darbus uz savas ādas nemaz neizbauda. Piemēram - nobalso par "Vienotību" viņu skaisto un patriotisko runu ...
Ārzemju latvieši, cerams nenobalsos par "Saskaņu". Toties LV dzīvojošie to kuplā skaitā darīs, gan balsojot, gan vispār neejot balsot. eh, tad jau labāk atļaut vēlēt tikai pašiem kandidātiem ;) Man arī tas liekas savādi,ka cilvēki,kuri šo valsti pametuši,daudzi pat jau sen,piedalās tās vēlēšanās. Viņi jau tik pat labi var balsot tā,lai mēs palikušie arī ātrāk būtu spiesti Latviju pamest un sastādītu viņiem kompāniju tur ārzemēs. Ja reiz esi ģimeni pametis,tad kādas tev tiesības lemt par tās iekšējo kārtību un budžetu? Kāpēc aizliegt balsot? No malas ir daudz labāk redzams, kādā veidā mēs čāpojam uz bezdibeņa pusi :)
Plus abstrahējas no "balsojiet par mani, jo es šito jums par brīvu iedevu" :) Narkomāniem arī pirmā deva bija par brīvu :)
Tu ko? Ārzemju latvieši balsos par Kaimiņu, jo viņš taču ir smieklīgs, un viņš grib kaut ko izdarīt, kaut vienīgais ko viņš izdarījis sēžot Saeimā ir visus izbesījis un uzēdis 20 kg. ··· Latvieši: Ārzemju latvieši un ... lasīt visu diskusiju (21 atbildes) –»
"Mēs" un Latvija, cik daudzi esam? (20)
Sakot "mēs" un Latvija, kā Tu domā, cik daudzi tādu "mēs" ir un kādu "mēs" sarakstā esi Tu? Jo Tu taču negribētu būt vienā sarakstā ar nīkuļiem, noziedzniekiem, afēristiem un citiem viltvāržiem? Bet varbūt tādas ...
jebkādā sarakstā, kurā iederos. mēs-ohujisti, mēs -siguldieši, mēs-latvieši, mēs-zemes iedzīvotāji, mēs-sievietes. tas neuzliek pienākumus, nav paranoiski jāuztver kā kādu sektu, no kuras izejas nav, kas ir kā zīmogs uz mūžu vai kā nasta. normāls vietniekvārds ar nozīmi sagrupēt, sevi ieskaitot, kādā no grupām, dzimumiem, rasēm, uzskatiem, dzīvesvietas utt. drīzāk kādam ir problēmas, ja par visu saka jūs-visi pārējie un ES, kam no visiem bail, vai jūtos par visiem pārāks. Neesmu nevienā pusē...esmu pats savā vietā, pusē...ibo- esmu to pusē, kuri nav nevienā pusē...
Bet es tici ka tajā "X" stundā, mēs visi būsim vienā pusē! Tāpat, kā toreiz, valodas referndumā, vismaz...
Piekrītu, ka "mēs" veido kopīga izcelsme cauri gadu simtiem šai zemē, piederība šai tautai, kā arī cilvēki, kas šeit dzimuši, auguši, prot valodu un ciena zemi un tautu, kas šeit dzīvo.Bet šo "mēs"es īsti nesaistu ar valsti, kas praksē izvērš genocīdu pret savu tautu 1. Vai autors var nosaukt kādu citu TIKUMĪGU un BEZ GRĒKA valsti, ja Latvija tāda nav?
2. Veidot sarakstus kā padomjlaikos un bāzt vienā maisā visus? Jāaa..kalpa aura arvien vēl saglabājas. 3.Vai svētku un lāpu gājienā tik daudz bij nīkuļu, noziedznieku, afēristu u.tt.? Nevajag slēpt aiz vārda Mēs savu Es...Esmu bijusi daudzās zemēs un redzējusi arī viņu cilvēkus, bet tomēr mana zeme, mana valoda, mana daba...tā ir mana Latvija, tās ir manas mājas un ja kādam tās nav, tad man viņu no sirds ir žēl. Man daudz kas nepatīk ne valsts attīstības virzienā, ne politikā un jo īpaši politiķos, bet kas tad viņu iecēlis? ne es, tu vai vēl kāds cits? Un ja kāds saka, ka mūsu tauta ir intelektuāli tupa un trula, tad to pašu var attiecināt uz ikvienu pašu, kas saka šādus vārdus.
Savai tautai ticu, lai kāda viņa arī būtu un tā būs vienota kritiskajā brīdī.
Man, atšķirībā no Alvja nekas nepieder - nav savas zemes, nav ko sargāt. Ko tad sargāšu cietiem piederošo zemi kā baronu laikos? Da pašļi vi! Proletārietim nekā cita nav ko zaudēt, kā tikai savas važas ··· Latvieši: "Mēs" un Latvija, cik daudzi ... lasīt visu diskusiju (20 atbildes) –»
Ko darīt, lai cīnītos ar savas tautas stulbumu? (52)
Vai mēs esam stulbāki par angļiem, zviedriem, dāņiem ... . Vai mums ir pašlepnums ,vai tikai "latvietis latvietim vilks"?
* Latvieši pārāk bieži ir bijuši dažādu pavēļu un rīkojumu izpildītāji un izdarītāji, bet pārāk maz domātāji un plānotāji.
* Jo neticamākas un neiespējamākas lietas kāds sludina un apsola, jo lielāki piekritēju bari tam rodas.
* Latviešiem jāatbrīvojas no lētticības un vientiesības.
* Latviešiem jāiemācās visas lietas un norises izvērtēt no latviešu un nevis svešu gudro kungu viedokļa.
* Latviešiem jācenšas visiem spēkiem izvairīties un neļaut sevi izmantot svešu kungu un svešu mērķu labā.
* Mūsu izmantotāji vienmēr cildinājuši latviešu cīnītājus kā labu un derīgu materiālu un drosmīgus karavīrus. Mēs varam par to tikai rūgti pasmaidīt.
* Vēstures gaitā latvietim nemitīgi iepotēta paklausība un bijība pret kungiem, pazemība, pieticība un strādība: ar visādiem līdzekļiem tam iedvesta mazvērtības sajūta.
* Latvieti mēs redzam dažādi laikmetu maiņās ar cepuri rokā, ar līku muguru, ar sieciņu padusē, bet blēdīgu smīnu ūsās.
* Latvietis ir gatavs aprunāt, apsūdzēt un nodot citus, ja pašam jas atlec, bet bieži vien arī, ja nekas neatlec - aiz paraduma.
* Latvietis ir izdarīgs, izturīgs, centīgs - nereti pārcentīgs - visādās sīkās blēdībās izmanīgs - dažkārt arī zaglīgs - bez solidaritātes un lojalitātes pret savas kārtas brāļiem, jo “katrs rauj, cik var un kur var”.

(C)
Nav saprotams, kas šobrīd ar tautu notiek - vienaldzība, skaudība, ka tik man pašam/-ai labi, izmantošana... Cilvēku skaits arvien samazinās mūsu valstī... Latvietim labākais ēdiens - otrs latvietis diemžēl... Ko mēs esam padomju savienībā baudījuši? Labu izglītību?! :D
Vienīgā izglītība, ko padomju savienībā esam ieguvuši ir nekaunīgas zagšanas un "izdzīvošanas" izglītība. Tikai bijušais padomju savienības pilsonis var nospert svarīgas detaļas no traktora, tās pārdot, iegūto naudu nodzert un trūkstošo detaļu aizvietot ar izlocītu naglu :D
Bezcerīgi principā. Nezinu vai dānis/zviedrs/anglis dānim/zviedram/anglim vilks, bet par to stulbumu gan vēl var mērities. Man pat šķiet, ka tur mēs tik traki nemaz neizskatāmies. nākamo desmit gadu laikā, angļi, visticamāk, zaudēs savu dzimteni - angliju. lielās pilsētas vairs nav angļu. angļi stradā prakiski tam, lai maksātu pabalstus saviem kolonizatoriem. tam sekot?
un kas ir labāk ar zviedriem? kas ir palicis pāri kaut vai no zviedrijas rūpniecības? driskas un skaidas. pie varas atrodas zviedru tautas interešu nodevēji. tam sekot?
dāņi varbūt vēl ir attapušies, bet pēdējā brīdī.
lai nu kas, bet 2016. gadā, reti kura rietumu tauta ir piemēra vērta, lai tai sekotu kaut vienā jomā.
labāk turēties kopā ar poļiem, čehiem, ungāriem, slovākiem un lietuviešiem. un nevis ņemt piemēru, bet rīkoties savu tautu interešu vārdā. un racionālitāte ir vislabākās zāles pret stulbumu. pats atkāpsies un smakas nepaliks.
··· Latvieši: Ko darīt, lai cīnītos ar ... lasīt visu diskusiju (52 atbildes) –»
Latvieši tādi, latvieši šādi... (19)
Latvieši tādi, latvieši šādi. Vai latvieši par daudz nestāsta cik viņi slikti, salīdzinot ar, nu nezinu, citiem? Varbūt vajag sagaidīt nosodījumu un tad taisnoties?
man jau liekas, ka latviešiem un latvietēm nav ne vainas. es esmu - tā teikt - par savējiem :D Latvieshi ir un paliks sakariiga tauta.Mums ir savi truukumi un savi plusi,kaa jebkurai tautai.Es straadaaju kaadaa britu kompaanijaa kur esmu pirmais Latvietis un es vienkaarshi neko neuzspiileejot veicu savus darba pienaakumus,bet shie briinaas,kaa es tieku galaa un vai visi mani tautieshi taa straadaa,es atteicu,ka daudzi pat labaak par mani.Un veel.Britu tuurisma agentuuras veica aptauju par populaaraakajaam un skaistaakajaam tuurisma vietaam 2012gadaa un neticeesiet,bet Latvija ir pirmajaa vietaa.Man liekas,mees pashi sevi reizeem nenoveerteejam un taa ir muusu kluuda, Vislabākā tauta pasaulē ir latvieši, un latviešu valoda visskaistākā. Nekad neesmu ēdis otru latvieti, pat ne kunilingojot, jo nokodies neesmu.
Jo ... maz mani, cilvēku ar viensētnieka pasaules uztveri - pats visu, kā cilvēks orķestris, interesē tas otrs, ļoti maz. Izliekas tikai tam otram, ka par viņu kāds rūpi tur pa lielam.
Vidējo kluso latvieti ar varonīgu britu mīzēju, protams, nesalīdzināsi.
Liecies mieraa!!! Kaada nu tauta ir, taada arii ir un paliks! ··· Latvieši: Latvieši tādi, latvieši ... lasīt visu diskusiju (19 atbildes) –»
Kad Latvijā 2. valsts valoda būs angļu valoda? (18)
Kad Latvijā 2. valsts valoda būs angļu valoda? Piemēram, bez angļu valodas zināšanām rynair lapā nav iespējams ne biļetes nopirkt, ne veikt rezervāciju, ne vispār kko saprast, jo viss ir tikai angliski. Nez kur mūsu valodas ...
Jāmācās, topēdiņ, angļu valoda, tāda vnk ir dzīve. Agrāk normāls latvietis runāja arī krievu un vācu valodā, daži arī poļu un lietuviešu, ko nu vajadzēja ikdienā un saimniecībā. Tāds tas skarbais mazo tautu liktenis. Aviobiļešu (un vispār - interneta lietošanai) valodu zināšanas nav vajadzīgas. Regulāri pērku lidmašīnu biļetes spāņu un itāļu lapās zinot tikai vienu vārdu - obrigado :)
Vienīgi nav jau Tev jēga nekur ar ryanair lidot, jo arī otrā galā būs nepieciešamas valodu prasmes.. :)
Rynair nav LV firma, lai viņiem būtu jānodrošina pakalpojumi web latviski. Laika Tev diezgan - vico uz kursiem;) Es arī sāku šito valodiņu ap gadiem 45 apgūt un tikai, tās necilajai prasmei pateicoties, turos šobrīd darba tirgū:) Atkal pārspīlējumi ... tajā pašā Holandē ar Norvēģiju lielākā daļa tautas tekoši runā angliski (vairāk un labāk kā LV, kaut pie mums pēdējā laikā nemaz tik slikti vairs nav), bet neesmu manījis, ka šajās valstīs tā būtu ar kādu nebūt statusu. ··· Latvieši: Kad Latvijā 2. valsts valoda ... lasīt visu diskusiju (18 atbildes) –»
Būt vai nebūt latviešiem pēc 100 gadiem (26)
Pēdējā laikā daudz tiek runāts par bēgļiem, kurus vajadzētu izmitināt Latvijā, tajā paša laikā liela daļa Latvijas iedzīvotāju ir izbraukuši no valsts un strādā un dzīvo ārzemēs un tas skaits turpina pieaugt. Vidēji ...
Multikulturaala sabiedriiba nav nekaads jaunums Eiropaa, pat nerunaajot par citiem kontinentiem. Nez kaapeec liekas, Latvijaa to iipashi saapiigi uznjem..jo buutiibaa, ir tak sava valsts valoda, kultuura...kamdeelj taada nolemtiiba, ka cittautieshi nu noteikti negribees integreeties?? Jaa...ja pashi sevi neciena, kaa var gribeet, lai citi ciena?! Ar shaadu attieksmi sanaak, Latvijai vispaar vajadzeetu buut izoleetai no apkaarteejaaas pasaules...kaa...viens jau te cilaa PSRS modeli! Bet realitaatee...? Probleema, iespeejams, ir ljoti dzilja iesaknjojusies, ko varam ari sheit pat noveerot...provinciaalisms...un visa taa hernja par izbrauceejiem..da nu....Nav tas nekaads patriotisms. žēl, protams, ka tā - mums daudz lielākas perspektīvas kā tautai bija saglabāties PSRS, kad bija robežas ciet un laukos kolhozos dzīvoja daudz cilvēku un valsts tur uzturēja n-tos visu paaudžu deju un dziesmu kolektīvus. Nu, par visu ir jāmaksā dārgi, arī par to, kas bija lēts. Tauta bēg kā žurkas no grimsoša kuģa buuss, bet taas buus siikums par ko domaat.... Maza,nenoviidiiga,kashkjiiga tautinja,kaa nezaale-neizniiks! Nu gan , čali, tu esi pārlasījies kremļa melu propogandu . Pirms pieciem gadiem mūs biedināja ar ķīniešu masveida invāziju. Vai tā notiek? Tagad ir spēki, kas biedina un tracina tautu ar āfrikāņu invāziju. Kamēr Latvija būs viena no nabadzīgākajām ES valstīm, te sveštautiešu masveida invāzijas nebūs, ko gan viņi te darīs ja vien 500 km no mums ir dāsni pabalsti un haļavas dzīve. Bet šodienas latviešu izaicinājums - ir kļūt par turīgu tautu ar saimnieka domāšanu savā zemē ··· Latvieši: Būt vai nebūt latviešiem ... lasīt visu diskusiju (26 atbildes) –»
Kāpēc būtu (ja būtu) jāsaglabā latvietība, ja nedzīvo Latvijā? (25)
Praktisks jautājums. Kāpēc? Ko man tas dos? Ieguvumi, ja saglabashu? Zaudējumi, ja nesaglabashu? Kā vispār to var saglabāt dzīvojot tālu un praktiski nebraucot uz Latviju biežāk kā 1 reizi 5 gados? Shis jautājums tomēr ...
nevajag neko censties glabāt no tā, kas Tev nav. nevajag. Tāpat nesanāks Tad pēc ederss domām sanāk, ka nekādām tradīcijām un piederībai nav nozīmes? Tienalga - vari pamosties kā zviedrs, krievs, polis, vācietis un vakardiena nav vairs spēkā? Vai latvietība nav tā, kas tomēr kaut kādā mērā apvieno vai saglabā sēļus, kuršus, zemgaļus, līvus? Vēsturi jāzin... Zini, un? Rīt kaut vai japānis? Postermo - Savus mīļos nevarēja satikt 10 gadus... Kur tad Tu biji? Guantanamo cietumā?? Kas par muļķībām! Pietrūka motivācijas un vēlēšanās satikt savus mīļos, vai arī mīļie nav nemaz tādi mīļie. Zinu pretīgi daudz cilvēkus, kas dzīvo ārzemēs. Tie VISI vairākas reizes gadā pamanās apciemot savējos.
Quiksilvers, kas pat savu kruto niku nezina kā pareizi rakstīt ir tik apbēdināts par cilvēkiem ar latvietību, ka viņam droši vien kauns par sevi. Ap mani ir labi cilvēki, kuriem neskauž, tie nekašķējas, netenko, bet ir izpalīdzīgi. Manā izpratnē tā ir latvietība. Varbūt ap Tevi ir tādi paši latvietības pārstāvji, kāds esi pats? Vēro pats, nevis klausies negācijas un pats jutīsies labi un lepns par savu piederību un radi pozitīvo ap sevi, klāt neko neviens nenesīs... Tā ir latvietība - gaidīt kaut ko labu no citiem?
Latvietība , skaisti skan.Manuprāt tradīcijas tiek ieliktas agrā bērnībā un tā ir neatņemama dvēseles sastāvdaļa. Manā redzējumā tā ir latvietība. Kultūra un tradīcijas. Cik saprotu tev Latvija nav ne vecāku,ne brāļu ne citu radu,tik skumjas pēc savas izbijušās sievs:))
Nē nesaglabā,kam tev tas:))
Bāgatam turīgam Latvietim pasaulē nah vajadzība pilsonība,latvietība,pietiks ar to,ka ienāksi te oho un izstāstīsi cik esi turīgs,pašpietiekams un,ka tev ir kārna jaunā sieva un ar to visu leposies un arī ar to,ka tu par visām varēm gribi savai meitiņai iestāstīt,ka mammma tagad viņai būs šitā,nevis tā kura dzīvo LV.Skumji,ka ir tādi švabraki kuriem nav ne Dzimtenes,ne cieņas pret to!!!
··· Latvieši: Kāpēc būtu (ja būtu) ... lasīt visu diskusiju (25 atbildes) –»
Kapec latviesu viriesi kategoriski atsakas aizstavet Latviju? (59)
Ukraini, krievi, gruzini, francuzi, spani, poli, amerikani, utt.aizstav ne tikai savas zemes, bet latvieshu virieshi anonimos komentaros skaidri pasaka, ka to nedaris. Iznemuma procents ir minimals un tas sastav no pensionariem un armijas ...
Es mīlu šo zemi, bet neieredzu šo valsti. Diemžēl arī man šis apgalvojums ir visai tuvs. Jo ir paties grūti mīlēt valsti, kura tā neieredz savu tautu...
Tātad es esmu gatavs cīnīties par šo zemi, bet ne par tiem, kas sevi sauc par valsti.
Ja barikāžu laikā stāvēju ar muguru pret Saeimu, tad tagad drīzāk nostātos ar seju pret to. Bet izmestu no rindām arī slimi nacionālus gan latviešus, gan krievus, kas akli ekspluatē nacionālās piederības ideju.
:(Aizstāvēt gribas zemi, kura ir sava, nevis krievu miljonāram, zviedru pensionāram, vai dāņu cūkkopim pārdotā tēvzeme- tēvzeme, kurā Likumīgajiem Latvijas Pilsoņiem nav savu paša garantēto bezmaksas hektāru lietošanā- bez rentes un bez īres- ja Likumīgajiem Pilsoņiem zeme jāīrē un jāmaksā par to kādam nodokļi, tad tā nav šo pilsoņu zeme- tā ir citu zeme- citi lai arī tad karo par savu zemi, kuru izīrē un par kuru iekasē nodokļus. Es gan iešu aizstāvēt šo zemi, jo valsts ir ne tikai 100 resni mūļi Saeimā vai pāris nelietīgu oligarhu. Latvijas valsts ir katrs no mums, mūsu ģimenes un draugi, mūsu domas un idejas, mūsu kultūra un valoda. Es nevēlos, lai tas viss tiktu sabradāts smirdīgu krievfašistu zābakiem.
Šī brīža Latvijas valsts, ja to uztver kā birokrātisko aprātu, ir ļoti tālu no ideāla. Taču, kamēr mums ir šī valsts, mums ir iespēja to visu mainīt uz labo pusi. Ja zaudēsim savu valsti, tad zaudēsim arī cerību kaut ko mainīt.
Atkal totāla "guiņa" (pardon mai frenč). Šādus jautājumus neteoretizē, bet apliecina praksē ar darbiem (tieši patreizējā armija nav nekāds "patriotisma" rāditājs, jo nav jau noslēpums, ka uz misijām dodas, lai labi nopelnītu).
Kā jau reiz teicu, lai liktens nepiedāvā šo iespēju apliecināt realitātē, bet domāju, ka ja tāda nebalta diena pienāktu - būtu i puikas, i vīri, i sievas, kas nedomādami darītu visu. Nevajag ar vārdiem izaicināt likteni un muldēt bez satvara.
P.S "valsts nākotne" ir bērnos ne karavīros- par to vairāk vajadzētu uztraukties. Un kāda jēga no šādas "parunāšanas"? KO konkrētais anonīmais ir darījis, laio valsts būtu "tā vērta", ko viņš (viņa) ir darījusi šīs valsts labā, kā saka, lai akmeni met, kas bez grēka- tātad- kādu "aizstāvibu" esi realizējusi(is)?
Kur tieši un kad,amerikāņi ir aizstavējuši savu valsti?!
Cik atceros,viņi karo visās valstīs kuras viņiem nepatīk,izņemot savu!
··· Latvieši: Kapec latviesu viriesi ... lasīt visu diskusiju (59 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu