Liekais svars

liekais svars foto attēls

Liekais svars - jautājumi un diskusijas

Bērnu aptaukošanās (16)
Cien.publika,propogandēju sākt MĪLĒT(nevis lutināt) savus bērnus,jo 67% 1.klasnieku ir liekais svars!!! NEBA NU HOLESTERĪNA LĪMENIS PĀRMANTOJAS???
Manas meitas labprātāk vasarās brauca uz sporta nometni, kur treniņi bija 2-3x dienā, nekā pacieta manis vadītās rīta rosmes.... :)))))))))))) Ēšanas paradumi un/vai mazkustība ir tikai viens no liekā svara iemesliem. Cits tāpat var ēst, ko grib, da i visu dienu mājās pie TV sēdēt, bet nedomāju, ka vairāk mīlēts, ja liekā svara nav, vienkārši vielmaiņa strādā. Tagad arvien vairāk parādās modificētās pārtikas ēdāju atvases, kam noslieksme uz lieko svaru arī būs krietni lielāka, jo pārtika, apēstais ietekmē organismu, bet vecāku organisms - bērnu gēnus. Nu un ko darīt tajā mīlestībā? Kāda nu ir tā pārtika pieejama, tāda ir.
Ak, jā - varbūt visiem pīpēt vajadzētu? Tad organisms novājināts un tādam vārgākam bērnam liekais svars mazāk iespējams.
Nejauc mušas ar kotletēm. Bērnu aptaukošanās iemesls ir neveselīgs uzturs, nevis "holesterīns".
Holesterīnam, šķiet nav īpaši lielas saistības ar lieko svaru. Man ir draudzene, viņa visu mūžu bijusi tieva kā smildziņa, viņas dēlam 30 gadi, viss mammā - mazs un sīks. Un viņiem abiem ir tāaads holesterīns... Diētas neko daudz nelīdz. Draudzenes tēvs pēkšņi mira ar sirdi 60 gadu vecumā, arī nekāds resnais nebija. Arī holesterīns. Tā kā ļoti iespējams, ka tas līmenis tomēr kaut kā iedzimst.
Un vēl, piekrītoši līdzi mājot galvu līdzi Justei, gribas piebilst, ka tiem mazajiem resnuļiem ļoti bieži holesterīns ir normā, jo ķermeņa filtri ir gana svaigi un vēl labi atfiltrē, lai holesterīns asinīs nenonāktu. Mūsdienu bērnu lielā problēma ir kustību trūkums. Un vecākiem, savā mīlestībā (man, tajā skaitā), būtu jāpadomā, kā bērnu fiziski nodarbināt, nevis nopirkt viņam vēl kādu pakaļas un vēdera audzējamo fišku. Skarbi, bet tā tas ir. ··· Liekais svars: Bērnu aptaukošanās lasīt visu diskusiju (16 atbildes) –»
Liekais svars kaķim (10)
Ko darit ja kakim ir liekais svars, ed veterinaro baribu?
To pašu ko visiem citiem - kvalitatīvs, sabalansēts un normēts uzturs, vairāk kustības. Tas ir no maskustīguma. Droši vien caurām dienām sēž viens pats mājās un guļ. Manējais šitā ātri beidzās - iekšējo orgānu aptaukošanās un sirds mazspēja. Uz ikdienas špricēm un sistemām kādu laiku vēl vilka, bet beigās dabujām iemidzināt.. tas pat likās humānāk. Lai ķer peles un tā būs pamatbarība. Jā un padzenāt arī vajag kaķi Nav izslēgta arī cukurslimība...tā piemīt arī dzīvniekiem, diemžēl Lai varētu iekomentēt kaut cik jēdzīgu padomu ir vajadzīga papildus informācija:
1. dzimums
2. kastrēts/sterilizēta
3. vecums
4. šķirne
5. kas ir ikdienas ēdienkartē
6. Problēma novērota tikai pēdējā perioda laikā (1 - 2 mēnešu periodā), vai tā ir ikgadējā ziemas perioda problēma
7. u.c.
Mans runčuks katru rudeni saresnē, kā nāk pavasari tā atkal tievs. Uzskatu ka nekastrētam, daudz laika pavadošam ārā tas ir normāli.
Bet par Tavu mums tiešām par maz informācijas.
··· Liekais svars: Liekais svars kaķim lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
Liekais svars? (37)
Tā ir nolaidība, rakstura neesamība, iedzimtība? Kadi ir attaisnojošie un vainu pastiprinošie apstākļi? Un cik tad īsti ir - liekais svars? Kā jūs ar to cīnaties vai arī sadzīvojat?
Tā ir nolaidība un vājš gribasspēks, vienaldzība un necieņa pret savu ķermeni.
Reāli, ja tu zini, ka paliec resns, ja vakarā ēd kūkas, dzer alkoholu un cukurūdeņus, ēd treknas mērces, majonēzes, čipsus un citu junk food - nafig to darīt? Gribās? Garšīgi? Well - tad esi resns...kas tev ir prioritāte - veselīgs ķermenis (un noteikti laba pašsajūta kompletā) vai "garšīgi" paēst neveselīgu ēdienu, kuru Tev patiesībā nemaz negribās un noteikti nevajag (un bonusā liekie kg, neglītas formas, slikta pašsajūta)...

Ēd "ar galvu", esi fiziski aktīvs un tavs ķermenis būs skaists un prāts apmierināts :)
Tā nav problēma... TAS IR DZĪVESVEIDS...!!! ;) Aptaukošanās nav tikai izskata izmaiņas. Tā ir hroniska slimība, kas izraisa vielmaiņas un elpošanas sistēmas, kustību un balsta aparāta traucējumus, veicina gremošanas orgānu, onkoloģiskās un sirds slimības.
 Tauku uzkrājumi traucē normālai elpošanai, samazinās plaušās ieplūstošā gaisa apjoms un rodas hronisks skābekļa trūkums. Tam seko miegainība, galvassāpes un pat atmiņas traucējumi. Tukliem cilvēkiem biežāk sastopamas arī pneimonijas. ...Mīlēsim sevi... Man nav jācīnās.
Bet lielāko ties tie ir gēni.Protams,svarīgi ko ēd un cik daudz kustas.
Kadi geni vel,viss ir atkarigs no ta ko rij un cik rij...protams citam ta vielmaina ir super lena,tapec aptaukosanas ir variak iespejama,bet ar attiecigu uzturu n fiziskam aktivitatem var visu izlabot... ··· Liekais svars: Liekais svars? lasīt visu diskusiju (37 atbildes) –»
Kāpēc vīriešiem veidojas vēderi un vēderiņi? (30)
Tas nevienam nav noslēpums-ļoti daudziem ir krietni vēderi.Pat tādiem,kuri ir normālā svarā un pat zem sava svara,bet vēders kā futbolbumba.Esmu ievērojusi jau ievērojamu mugurkaula deformāciju.Kāpēc veidojas šie vēderi?
Varbuut tas ir no taa, ka eediens vieniem iipashi neinteresee,vinji nesagremo kaartiigi eedienu, neizgarsho, bet tikai "liek iekshaa", un kunjgis palielinaaas 10-kaartiigi. disbakterioze. piekrītu iepriekšminētajiem + noteikti ir kategorija, kam no alus.
Parasti šie ļautiņi uzskata, ka lielais vēders ir nevis NO alus, bet PRIEIKŠ alus :D
laikam jau no labas dzives, kas sez cauru dienu un silda kreslu tiem parasti ir, nu sievietem jau ari palielinas un ne tikai veders. ta ka, ka ir ta ir normaals svars veel nenoziimee normaalu miesas uzbuuvi - ja ir diegrocinjas un diegkaajinjas un pa vidu liels alus veeders, ta svars buus maybe normas robezjaas, bet skats nee :D daudziem seedoshs darbs paliidz tikt pie shaada stalta auguma ... staaja arii ljoti noziimiiga, jo laba staaja neljauj veidoties/izraadiities punciitim
ja nesporto un daudz jaaseezj birojaa, tad gravitaacija dara savu un vaargie muguras/plecu muskulji nespeej pretoties - liika mugura veidojaas ... un punciitis liidz ar to, jo kalorijas uznjem vairaak nekaa izteeree ... ja veel stresains darbs, tad var rasties tieksme vairaak uzeest ... un kompja klavieri klabinot nekaada milziigaa fiziskaa slodze jau neveidojaas, kas paliidzeetu likvideet uznjemtaas kalorijas :D sou, viss paliek veederaa :)
··· Liekais svars: Kāpēc vīriešiem veidojas vēderi... lasīt visu diskusiju (30 atbildes) –»
Cīnīties ar lieko svaru? (31)
Tievēt vai netievēt,tāds jautājums????un ja tiešām nomet lieko svaru,vai zināt,kas notiek ar ādu????un vis lielākā problēma ir krūtis,tad kakls,dekoltē zona un tad seja....ne visi vīrieši ir ...,kuri krīt uz kauliem.
It kā varētu piekrist valda350. Tomēr ne. Dalailama reiz izteicās:"Pietiek ar tumšu nakti un minimālām ērtībām, lai ikviena sieviete kļūtu par mātīti". Ievērojāt - nevis par mārīti, bet tieši par mātīti. Šī vārda konotācijas saprot jau dažs ceturtklasnieks. Tā ka. Nedrīkst darīt, kā gribi. Tu dari pareizi, apvaicājoties še par visu. Domāju, ceļš uz mārīti ir nobruģēts. Tad nemet ,velns parāvis!!!Kāds te var būt jautājums citiem-dari kā gribi!:)))))))) karstumā āda saraujās - sēdi pirtī un viss būs bumbās, silti ar.. Panjem 15 kg kartupeljus un pamegjini pastaigat ar tiem apkart.
Tas ir apmeram tik pat liels liekais svars, ko shobrid staipi lidz ik bridi... nemaz nerunajot par estetiku un citam lietam.
visvieglaak nomest svaru ir vasaraa, kad ir karsts un tiiri fiziski neprasaas tik daudz riit, kaa arii sportojot. karstums paliidz dieetu ietureet bet sports nodroshina to, ka miesa buus tvirtaaka un stingraaka. pats shovasar iizii nometu 5kg un tagad vairaak nekriitaas, laikam nav kam vairaak :D ··· Liekais svars: Cīnīties ar lieko svaru? lasīt visu diskusiju (31 atbildes) –»
Kā cīnīties ar lieko svaru? (65)
Vai ir kāda reāla iespēja cīnīties ar lieko svaru
ēst visu bet maz un kustības! galvenais nerīt un neieturēt diētas-tas sajauc visu! kusties un būsi laimes pilna! Gribasspēks!:))) Tev jau nav tāda problēma!!! cīnīties ,cīnīties un vēlreiz cīnīties!! tā es savu piekabi uzveicu!:))) mazam porcijam,bet biezaak!vairak auglus un udeni lieto...:) ··· Liekais svars: Kā cīnīties ar lieko svaru? lasīt visu diskusiju (65 atbildes) –»
Esmu nenormāli resna - ko darīt? (49)
Jā! esmu resna, diētas nepalīdz, sporta aktivitātes arī....es izmisīgi cenšos tikt vaļā no briesmīga ļengana vēdera un nekas nepalīdz:( var būt lipoksācija? vai ir kādam pieredze?
atceros vienu šovu, kur amerikā viena 13 gadīga apaļa jeb politnekorekti sakot resna meitene sūdzejās, ka nekas nepalīdz notievēt...es domāju, kas tie par brīnumiem, beigās izrādījās, ka viņa visu laiku ēd, nepārtraukti...un pati stāsta, ka nekādas diētas un vingrojumi nepalīdz...bet tikai tāpēc, ka viņa jau neko arī nedarija...es to saucu par amerikāņu stulbumu...cerams, ka latvijā tādu ir maz... Dangers and risks associated with liposuction procedures include:

Shock (a patient will usually be affected in cases when not enough fluid is administered and replenished during surgery process)
Different infections (streptococci, staphylococci)
Skin discoloration

Small blood cells from fat in the bloodstream that block blood flow to tissue (fat embolism)
Uneven fat removal and distribution asymmetry of the fat agglomeration.
Reactions to drugs or overdoses of lidocaine used in the procedure
Accidental damage to nerves, body tissues and organs, and surprisingly burns due to heat or instruments used for the liposuction procedure
Fluid overdose (happens in most cases after the operation)
Excessive bleeding, formation of blood clots

Patīk?
Visefektīvākā metode vienmēr ir bijusi - patērēt vairāk kaloriju nekā apēst +sports. Sports vienmēr palīdz, galvenais vienmēr un regulāri ar to nodarboties, nevis 2-3 mēnešus pastaigāt pa sporta zāli un cerēt uz nez kādu super rezultātu. Rezultāts var būt pēc gada vai pat diviem..un jāatsakās no saldumiem, jo tie ātri uzsūcas organismā. Varbūt pamaini domāšanu? gribētos zināt, kas ir viss, ko esi mēginājusi... ··· Liekais svars: Esmu nenormāli resna - ko darīt? lasīt visu diskusiju (49 atbildes) –»
Ja Tu par sevi to jautā - tad mez kur tajos 48 KG vēl kas lieks atrodams ? :)) ēd seleriju un vingro... ar naza paliidziibu vislabaak - aatri un eerti nogriezam nost. Anoreksija. Te var paliidzeet tikai anoreksija. Visefektīgākās ir masāžas, vienīgi... masierei būs grūti, jo pie svara 48kg uz 1,69m - diži daudz tās miesas uz kauliem jau tāpat vairs nav. ··· Liekais svars: Kā atbrīvoties no liekās masas... lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Liekais svars, ko darīt? (34)
Kā atbrīvoties no liekā svara? Lietot tabletes, vai varbūt ko citu? Ierosinājumus, lūdzu.
Aha. Tikai seedeet kaa klimpai, riit tabletes vai uzlipinaat plaaksteri un viss shtokos. Izvirtushie cilveeki, b&8n! :(
Vajadzeetu sportot vismaz 40 min. 3x nedeeljaa un peec tam 2 stundas neest un peec iespeejas arii nedzert. Vispaar, var aiziet uz kaadu sporta klubu un parunaaties ar treneri - tur ieteiks vispiemeerotaako programmu.
Protams, svaru var reguleet tikai noteiktaas robezhaas. Ja svara pieaugums saistiits ar izmaninjaam hormonos, tad prakstiski ir bezcers kaut ko buutiski izmainiit. Tachu sportoshana jebkuraa gadiijumaa naak par labu.
Vingrošana- ar prieku. Cilvēkam tomēr jādara kaut kas, nevis, nekustīgi sēžot, jārij tabletes. Tipisks sliņķu jautājums.

Jāpaseko savai ēdienkartei un bišķi jāpakustas, nevis ripas jārij.

/nepatikā noskurinās/
Manas darba biedrenes pasuutiija tos plaaksterus,kurus TV reklameeja.Rezultaats lielisks.Cik sapratu ,taas arii apetiiti samazina.Un rezultaats aciimredams.Meitene no apaliites par normaalu tapa,nu jau ilgi nelieto,bet svaru atpakalj taa arii nav dabuujusi. Uz meenesi shkjiet bija apmeeram 14 ls,vinjas,liekas,lietoja 2 meeneshus.Paseko reklaamaam un lai veicas ··· Liekais svars: Liekais svars, ko darīt? lasīt visu diskusiju (34 atbildes) –»
Kā atbrīvoties no riepas,kura ir jau visu mūžu? (9)
Man nav liela riepa, taču tā ir visu mūžu, lielāka vai mazāk brīžiem (atkarīgs no gadalaika). Tagad jau nedēļu taisu 30 presītes no rīta un vakarā, kā arī skrienu no rītiem un dažreiz vakarā. Pagaidām esmu sasniegusi to, ka spēju jau 2,5...
Jāmaina darbs - iepazīšanās portāla sisadmina/moderatora darbs tomēr ir pārāk sēdošs, lai tiktu vaļā no riepas..... vajag kaut ko kustīgāku - par pastnieku, velokurjeru vai varbūt celtniecībā..... Ar parasto presīti no riepas tikt vaļā ir gandrīz nereāli, tam ir speciāli vingrojumi. Var pameklēties interneta dzīlēs, bet labāk doties uz vingrošanu kādā sporta klubā meisje pareizi saka, ka taukus dedzina mainītā (lēnāk, ātrāk, paātrinātā un otrādi) soļošana + visi ķermeņa vingrojumi...skriešana nostiprina un palielina muskuļus. Atsevišķi ķermeņa vingrojumi neko nedos, jo saistaudi, cīpslas u.tt. ir savstarpēji saistīti un, protams, svarīga ir uzņemtā pārtika. Tāpēc labāk ir sastādīt ķermeņa svara samazināšanas programmu ar treneri, bet nav jau zināms, cik tā riepa ir liela...Zaudējot svaru, visprms izmainās seja, tad krūtis un viduklis, bet pēdējā ir riepa...tam ir īpaši vingrojumi. Tauki sāk "sadegt" pēdējie...pēc olbaltumvielām un ogļhidrātiem. Skrien lēni vai ātri ej....vismaz stundu. Pulss 130-140. Ūdeni daudz dzer:) Pirmie "noārdās" tauki vēdera dobumā, pēc tam tikai ...redzamajā daļā. Lai veicas! kaut kur izlasiju, ka taukus dedzina staigasana...vairak jastaiga. vari est labos taukus, ka avokado, treknu zivi. vakara velams izvairities no oglhidratiem. auglus est tikai lidz trijiem diena. var ari atbrivoties, palielinot adrenalina limeni,- izdarit ko tadu, lai kermenim ir stress. ··· Liekais svars: Kā atbrīvoties no riepas,kura... lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu