Politiķi

Politiķi - jautājumi un diskusijas

Ko darīt politikas analfabētam saeimā (15)
Varat iejusties ohujiešu parlamentā!
Viņa misija ir vienkārša, pacelt vai nolaist rociņu, kad boss uzbrēc.
Un tas viss ir demagoģija par to, ka kādi paši, tāda Saeima. Mūsu izvēles iespējas ir minimālas, jo jābalso par sarakstu, nevis par konkrētiem cilvēkiem. Tāpēc tiem 2-3 sakarīgajiem klāt nāk vēl vismaz tikpat netīkamas personas, tad vēl "šoferu dēli" un pārējais planktons.
Un vari svītrot atspēries, Āboltiņas piemērs patādīja, ka tam tikpat nav nozīmes.
Nu Zatlera ietekmē atlaidām Saeimu. Kas mainījās? Atlaistie dabūja krietnu naudas summu, nedaudz pārbīdīja krēslus un ielīda atpakaļ siltās vietiņās. Tauta par to samaksāja. Āboltiņu tauta izsvītroja, bet viņa tik ūjina vien. Nekas viņai nenotika. Tagad Viņķele vienkārši cilvēkiem iespļāva sejās un mierīgi ieņems savu vietiņu Saeimā. Kamēr nesāks atšaut maitas nekas nemainīsies. Tur ir TĀDA mafija, ka itāļu un mafija atpūšas. Aiz visiem šiem neliešiem stāv prokuratūra, kur apar nozagu klaipu maizes liek cietumā uz gadiem 10, bet par nozagtiem miljoniem kurš ir sodīts?Neviens. Un nesodīs arī, jo draugi savā starpā padalās. Vārna vārnai acī neknābs, bet tautu jāja un jās vēl ilgus gadus. Tā ka iesmērējat savus dupšus ar vazelīnu laicīgi, lai pēc tam nav jāraud par nodarītajam sāpēm. Piedodiet par rupjību. Kādi vēlētāji-tāda Saeima. Kamēr vēlētāji nejutīs atbildību par to ko vēl, tikmēr tā arī būs. Piekrītu Danai, bet ko darīt tālāk? Manuprāt jāmaina vèlēßanu likums. Jo pirmsvēlēšanu reklāmas kampaņā visi ir progresīvi, daudzsološi (vairāk gan vārdos), balti, pūkaini utt. Bet ko darīt tad, kad ievēlētā deputāta darbi kardināli neatbilst viņa solījumiem?
Manuprāt vajadzīga iespēja atsaukt tos deputātus, kuri nepilda dotos solījumus.
Savukārt - lai zinātu kas notiek saemā, jābūt pieejamai info, par katru aizvadīto dienu (kas apspriests, kādi lēmumi pieņemti).
Ievēlētajiem deputātiem jāuztur kontakti ar vēlētājiem arī pēc vēlēšanām un jāatskaitās par paveikto.
Kamēr vēlēšanu likumā netiks iekļautas šādas korekcijas es uz vēlēšanām neiešu.
To pašu ko 80mit gadīgiem pensionāriem !
Vienam kandidātam laikam bija 82 ,ja precīzi atceros!

Lai gan pieredze rāda ,ka daļai 60mit gadnieku tur nav ko darīt , tad ir tādi eksemplāri ,kas pēc tam publiski sev jautā - ´´kas es esmu!?´´ .
Un tādiem vēl atvēlēt valstiskus pienākumus , nu nē , Saeima nav spēļu klubs vai pansionāts ,kur katram būtu ļauts apgrozīties!
··· Politiķi: Ko darīt politikas ... lasīt visu diskusiju (15 atbildes) –»
Vai esat FB ievérojuši Valentīnu Jeremejevu? (25)
Cilvēks, kurš cīnās pret genderismu, pret Stambulas konvencijas ratificēšanu, organizē pasākumu 9.06. Lucavsālā "Muzika par ğimenēm", uzstājas pret praida norisi, izveidojis FB lapu "Cilvēku aizstāvēšana no ...
viss pārējais, salīdzinot ar šīm lietām, ir mazāk svarīgi, mazsvarīgi un gandrīz nesvarīgi - kādas partijas, kādi saraksti. lielos vilcienos, viss ir līdzīgi. bet tēmā minētais ir kritiski svarīgi.

kad tik fundamentāli vārdi cilvēcei kā tēvs un māte ir kļuvuši nederīgi bērnu dzimšanas apliecībai, cilvēkiem vajadzētu ieslēgties trauksmes signālam galvās - KAS TE VISPĀR NOTIEK?

kad bērniem bērnudārzā skalo galvas, ka viņi var būt zēni vai meitenes vai vispār bezdzimuma būtnes, būtu jābūt lielam sašutumam.

ir tik daudz, notiek tik daudz, bet lielākais ienaidnieks ir vienaldzība. rietumu elitēs kaut kas ir noticis. mūsu acu priekšā tiek nomainīti vieni iedzīvotāji ar citiem.

ar angļiem ir cauri. ar vāciešiem ir cauri. šo tautu nebūs dažu paaudžu nākotnē. ar latviešiem vēl nav cauri. bet vienaldzība un bailes no varas var izdarīt to pašu gājienu.
Es gribētu domāt, ka esmu gana iecietīga pret citādajiem, vai tie būtu geji, lezbietes, transvestīti, vegāni, mormoņi, Jehovas liecinieki vai jebkas cits. Uzskatu, ka tā ir katra personiskā izvēle, kam ticēt, ar ko gulēt, ko ēst. Īsti gan neizprotu praida jēgu un sūtību (jo es kā tradicionāli orientētā taču neskrienu ar karodziņu rokās un nedemonstrēju to, ka man vīrieši patīk), bet protestēt arī pret to neietu. Tie protesti pret kaut ko šķeļ sabiedrību, un kam gan tas vajadzīgs? Ko tas reāli dos? Vai tāpēc geji pārstās būt geji? Zaļā partija ir tas pats Zzs. Un ne par kādu pārliecību viņš tur necīnās vnk atstrādā Lembergam stipendiju mēģinot noriet Vienotības sirosītus, kurus Lembergs tik ļoti nīst. Tad nu Jeremejevs tikpat uzticīgi kā Līdaka un iztapīgi kā Askolds Kļaviņš atstrādā šefam. Šūmējas par praidu, bet Ķegumā un Jūrmalā, kur valda Zzs ir dārgākie komunālie pakalpojumi visā valstī par apkuri tur kosmoss jāmaksā. Kaut ko tur cepās par degvielas cenām, bet nesen taču varēja lasīt kā Zaļās partijas biedrs Askolds Kļaviņš transporta kompensācijās kā deputāts saņem 800,eur, jo it kā deklarējis Liepājā un katru dienu uz saeimu braucot :))) Tā, kā nākošreiz marmorkaralien pajautā savām "zaļajām" draugam cik zaļi tas viņam šķiet un vai tā vajadzētu tērēt valsts budžetu? Nepievienošos, jo uzskatu, ka pret to nav jācīnās.


Pie tam vai kāds vispar ir lasījis Stambulas konvenciju?!?
Esmu nobloķējusi šo personu, jo neatbalstu ideju būt visam opozīcijā, visu kritizēt un par visu sašutināties. Konkrēti es dodu savu ieguldījumu labākas cilvēces nākotnē ar savu darbu, nevis protestiem pret kaut ko. ··· Politiķi: Vai esat FB ievérojuši ... lasīt visu diskusiju (25 atbildes) –»
Pietrūkst tādu politiķu (37)
https://m.youtube.com/watch?t=654s&v=Y--I215g4A4 Paskatieties! Vilis ar savu runāšanu vien pozitīvi ietekmē. Savādāk visi tādi kā apātiski, depresīvi. Gribētos Vili Krištopānu Kučinska vietā.
Reiz jau Krištopāns bija Kučinska vietā.... patin "atpakaļ filmu", atceries to laiku, palasi tālaika avīzes - tad vairs nebūsi sajūsmā. Un kurš mūs visus kolektīvi nosauca par "muļķu zemi"? Minēšu tikai dažus fakts, ko atceros tā uzreiz - viņš ir viens no Klubs21-"Latvijas ceļš" dibinātājiem, vairākkārtējs Saeimas deputāts, tādējādi līdzatbildīgs, ka jau pašā sākumā valsts atjaunošanu pavadīja zagšana, korupcija, aizkulišu lēmumu pieņemšanas tradīcija. Tieši Viļa ministrēšanas (satiksme!) laikā aizsākās Latvijas iekšējās dzelzceļa satiksmes sagraušana. Dzelzceļu maršrutus aizstāja autobusu maršruti, līnijas tika demontētas (piemēram, posms Skulte-Ipiķi). Šis solis neapšaubāmi bija nevis Latvijas sabiedrības, bet gan naftas produktu importētāju un tranzīta interesēs.
Ja parakņātos hronikā, gan jau būtu vēl....
Riks jau uzrakstīja, tikai piebilstot pajautāšu: kas bija tas, kas Krištopāna darbībā Tevi tā sajūsmināja, ka vēlies viņu atpakaļ, kas bija viņa "veiksmes stāsts", ko tādu paliekošu viņš deva Latvijas valstij un nācijai?
P.S. ku kū - vēlēšanas tuvojas un tad ar tādiem ļaužiem vēlēk brīnīsimies, aiz ko atkal kaut kādi jampampiņi savēlēti.
-> leopardine 12:13
Lasi uzmanīgi, es NERAKU un neko speciāli nemeklēju, tas ir tas, ko atceros uzreiz..... un tās lumpeniskās cerības - labi runāja, atnāks un sakārtos, ir vienkārši smieklīgas. ATKĀRTOJU SEVIŠĶI ATTAPĪGAJIEM - VILIS IR VIENS NO TIEM POLITIĶIEM, KURŠ ĻOTI, LOTI DAUDZ IZDARĪJIS, LAI LATVIJA BŪTU TĀDA, KĀDA TĀ IR ŠODIEN ....kura daudziem no mums liek vilties ikdienā un ik uz soļa. Diemžēl.
Viņš Tev maksā, ka tā cepies? Piedevām Tu jauc dažādas lietas: tagad viņš runā kā biznesmens, bet neko nedara, lai situāciju mainītu, viņš taču zina šo ķēķi un demokrātijā viņam būtu visas iespējas, ko darīt, lai ar savu pilsonisko pozīciju ietekmētu likumdošanu- nav dzirdēts, ka ko tādu pasācis.
Tā arī neveinu argumentu par labu viņam kā politiķim nespēji piedāvāt. Tas, ka analizē situāciju pašlaik un saki, ka kaut kam jābūt citādi- OK, bet kāds tam sakars ar doto objektu?
··· Politiķi: Pietrūkst tādu politiķu lasīt visu diskusiju (37 atbildes) –»
Kurš ir tas viens politiķis? (27)
Katru vakaru TV ziņās rāda Vējoni, Kučinski, Šadurski, Āboltiņu utt. Kurš ir tas viens politiķis Latvijas politikā, no kura jums nemetas slikta dūša ieraugot, bet gan pret kuru jums raisas pozitīvas emocijas?
Tāds bija pašu partijas uzmestais Jānis Bordāns, kurš gribēja izbeigt patvaļu Tieslietu ministrijā - "savējie" nesaprata:D Vēl VVF - viņu pārāk cienu, lai gribētos ar kaut ko mest... Politikā iet tikai viduvējības..pelēkais slānis, kas citur nekur neder. Ir mums gudri, pieredzes bagāti vīri...tikai viņi ir neizdevīgi naudas maisiem. Pelēkais ies un darīs to, ko viņam liek, gudrais, neatkarīgais darīs kā labāk citiem, nevis naudas kārajiem. Un tautai jau labāk patīk tas, kam ir smuks ģīmītis, kas skaisti runā (un tos jau parasti arī ievēl), nevis tas, kurš rosinās nepopulārus, bet ļoti vajadzīgus un saprātīgus lēmumus. Šos gudros cilvēkus izvairās publiskot. Aiz fin ministr. arī stāv oligarhs...Kad tauta vienreiz saņemsies un svītros šos ilggadējos "politiķus"? Kur tu rāvi , ka mums ir politiķi? Gribētos redzēt Putinu.....echhh.
Vēmiens nenāk no Lemberga.
Bet visā visumā koptēls LV politiķiem nu gan ir vienkārši nožēlojams.
skaidrs, ka atkal daļa nobalsos par hūti, nav mūsu publika spējīga analizēt, uztaisīs smuku reklāmas kampaņu partija i balsos ...kā tad ar griguli bija, uz visiem reklāmas stabiem, i iebalso, koa viņa reāli dara tai eiroparlamentā, tā cita lieta... kamēr tikai balsos un neinteresēs par notikumiem politikā < LV nekas nemainīsies, vai tad nepietika ar Krūmiņa atklāsmēm, lai izdarītu secinājumus..;) ··· Politiķi: Kurš ir tas viens politiķis? lasīt visu diskusiju (27 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu