Prezidents

prezidents foto attēls

Prezidents - jautājumi un diskusijas

Prezidenta vēlēšanās. (18)
Vai tad tauta tagad nav vīlusies kad izkritis ir kandidāts kurš varētu arī Twerku uzdejot. Atmiņā vēl Zīgerista laiki kad katram tiktu pa banānam. Bet uz priekšdienām redzās ka katrs varēs dabūt pa sēžam vietu, ja vien parādīsies Rīgā.
Kas notiktu, ja tauta vēlētu prezidentu? - baidos, ka ievēlētu Lembergu vai Sudrabas madāmu...:) Es gribēju Levitu. Bet ceru, ka Vējonis arī būs Ok. Man patīk, ka vińaš ir uzticīgs sievai un gimenei. Tas ir sākums, ka nenodos valsti! Nu, vissliktākais variants būtu, ja tauta varētu vēlēt prezidentu. Par tās "izcilajām spējām" mēs varam uzskatāmi pārliecināties, kas tā n-tās reizes uzkāpj uz viena un tā paša grābekļa, ievēlot Saeimā necienīgas partijas un necienīgus cilvēkus, dēl kuriem mēs arī visu laiku esam nabagākā ES valsts :( Ja tautai ļautu vēlēt, tad ievēlētu atkal pēc smukām frizūrām kā savulaik Anatoliju Gorbunovu, bet tagad kādu Mārtiņu Bindaru Vai tad tauta varēja ko mainīt? Kāda tautai daļa gar prezidenta vēlēšanos? Tāda pati nekāda kā saeimai gar tautas vēlmēm. ··· Prezidents: Prezidenta vēlēšanās. lasīt visu diskusiju (18 atbildes) –»
Ar ko Kaimiņš ir sliktāks par Bondaru? (26)
Ja jau tauta vēlās pasmieties tad var izvēlēties vēl labāku kandidātu prezidenta amatam.
Kaimiņš ir aizņēmis vienu no nozīmīgākajām pozīcijām politiskajā galmā - āksta vietu. Kāpēc nozīmīga? Jo ākstam ir atļauts teikt to, ko nekad neuzdrošinātos pateikt citi galminieki. Lai tas darbotos, ir svarīga viena nianse - ākstam ir jābūt ļoti gudram un izsmalcinātam, lai savas kārtis izspēlētu pareizi. Ākstam ir jārok 2x dziļāk par citiem, ir jāsaprot spēles laukums un citu dalībnieku vājie punkti. Diemžēl Kaimiņš nespēj turēt to intelekta latiņu, kādu pieprasa āksta pozīcija, līdz ar to viņš pakāpeniski kļūst patiesi smieklīgs. Sākumā vēl likās, ka viņš politiskā diletanta lomai patiešām pietēlo, bet pamazām cerība/ilūzija par viņa pietēlošanu zūd. Lieki piebilst, ka vienveidīgs āksts vēlēšanās pēc 4 gadiem nevienam nebūs vajadzīgs. P_P, bez Kaimiņa Bondars nebūtu ticis Saeimā.
No tēla viedokļa Bondaram nav konkurentu, bet viņš ir tēls bez viedokļa...
1) nesmukāks;
2) dumjāks.
Bondaram - ģimene, Kaimiņam - Suņu būda! ;) Ja jau vajag stulbu prezidentu, tad izvēlaties vismaz lai ir ko atcereties :)
____
a vai tad šito mēs jau neizmēģinājām?
··· Prezidents: Ar ko Kaimiņš ir sliktāks par... lasīt visu diskusiju (26 atbildes) –»
Ar ko pārāks M. Bondars? (34)
Ar ko pārāks M. Bondars kā prezidenta kanditaats attiecībā pret prezidenta kandidātu E. Levitu? Izglītotā un sociāli aktīvā tautas daļa tā uzskata, spriezhot pēc balsojuma. Jo balsojumam var aktivizēties ar i-bankas kontu tikai, tā kā...
Levits ir galvastiesu pārāks. Bondars ir intelektuālā viduvējība - vienmēr tāds ir bijis, par ko katrs var pārliecināties, paklausoties viņa runās. Turklāt šeit piesauktais faktors "pazīst iekšējo virtuvi" diez vai cilvēkam ir kompliments, ņemot vērā to, cik ļoti šīs virtuves smaka mēdz iesūkties katrā, kas tajā kādu laiku ir pabijis.

Tas, ka neievēlēs Levitu, arī ir diezgan skaidrs. Ar VVF Lembergs vienreiz jau iegrābās, tāpēc drošāk ir likt likmi uz stabiliem un pārbaudītiem kretīniem (lietojot Šķēles terminoloģiju). Turklāt pēc Bērziņa tautas prasību latiņa ir nolikta tik zemu, ka +/- noderīgu ierindas kretīnu netrūkst. Ventas Balsī jau sāk kampaņu par G.Daudzi kā prezidentu - jā, jā, to pašu, kurš viedi konstatēja, ka Vecrīgas grautiņu sakarā Saeimas vienīgā vaina ir tā, ka tai esot logi.

P.S. Šajā kontekstā nesaprotu vien to, KAS vēl ZZS būtu jāizdara, lai Latvijā neatrastos tūkstošiem aunu, kas balso par šiem kaitniekiem... - ?
Ja Bondars tiks pie siles kā prezidents, tad matu želejas apgrozījums divkāršosies. Dita Danosa: "Tajā laikā, kad man bija strīds ar Krājbanku, valdes priekšsēdētājs bija Mārtiņš Bondars. Piektdien viņš teica:"Esmu ar tevi, atbalstu", bet pirmdien:"Nesaprotu, par ko tu runā". Sapratu, ka viņš ir cilvēks, kurš netur vārdu un kura viedoklis ir viegli ietekmējams. Izlūkos ar viņu iet es neieteiktu, jo var izrādīties, ka pēkšņi notiek pārbēgšana uz otru pusi."/Lilit, maijs 2015/
Interesanti, ka tikko izlasīju šo, atveru oho - un priekšā jau diskusija par smukulīti Bondaru:D
koa te ņematies???? ..par prezidentu netiks ne Bondars, ne Levits, bet gan hūtes akceptēts cilvis, tā ka tukšas runas. Nu Bondars 8 gadus bija VVF cilvēks, faktiski otrais cilvēks aiz viņas, kas līdzdarbojās visā ko darīja VVF vadot viņas kanceleju. Vairums viņu uztver kā loģisku viņas uzsāktā turpinātāju.
Bet nu tas viss ir gaumes/uzskatu jautājums - vienam tas patiks citam ne.

Ja tieši par "pārāks", tad viņš pārzin "iekšējo virtuvi" un zin ko un ka darīt (un ko nedarīt) lai sasniegtu savus mērķis. No visiem kandidātiem viņš noteikti vislabāk stādās priekšā ko šinī amatā var un ko nevar izdarīt, jo viņam jau ir 8 gadu pieredze.
··· Prezidents: Ar ko pārāks M. Bondars? lasīt visu diskusiju (34 atbildes) –»
Kā vērtējat Mārtiņu Bondaru kā iespējamo LV prezidenta kandidātu? (30)
Manuprāt, viņam piemīt tikai vizuālas kvalitātes...Varbūt maldos?;) Kā ar saturu - ir te kāds zinātājs? Un kuru jūs labprāt redzētu šajā godpilnajā postenī?
Man viņš nepatīk,bet,kā tēvs,vīrs-saimnieks savai ģimenie izskatās labs.
Par prezidentu es viņu negribētu,par zaļu,bet tautai diemžēl to nelemt,tas sen jau ir izlemts mums neprasot.
bebrukārkliņi arī izskatās skaisti, bet vai tos kāds lieto pārtikā vai vāra tējā? līdzībās runājot Izteikties vinš neprot. Skatījos interviju ar Ivetu Šulci ... riktīgs murgs. Profesija - otraa svaiguma zicdirektors. patiesībā vienalga ko ievēlēs, jo mūsu prezidenti. varbūt izņemot VVF, ir bijuši bezjēdzīgi. Tiešām labāk Bērziņu atstāt, vismaz 4 gadi nevajadzēs vēl vienu miljonu vērtu dzīvokli meklēt. Un no algas viņš atteicies.
Kas ir Bondars? Nekas, tāpat kā viņa sieva "māksliniece" Ko viņš ka deputāts ir izdarījis labu.
··· Prezidents: Kā vērtējat Mārtiņu Bondaru kā... lasīt visu diskusiju (30 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu