Sabiedriskais transports

Sabiedriskais transports - jautājumi un diskusijas

Kurš maksā par braukšanu sabiedriskajā transportā? (27)
Skatos TV un ik pēc 10 minūtēm skan reklāma, cik daudz ģimene ietaupa uz bezmaksas transportu un ēdināšanu par velti. Varbūt citi potenciālie Rīgas saimnieki varētu paskaidrot, kurš apmaksā tos krievu bezmaksas braucienus? ...
"salinjas" vadiitaaji pa 8 gadiem Riigu + 100 milj, iedzinushi 1miljards paraadaa (kas buus arij jaatmaksaa), ielas neizbraucamas, buuvee zelta tiltus, un laizh platiina tramvajus, pasvaldiibas iipashumi paartapushi graustos, bet vieniigie kas nedeelju visos tv kanaalos un radio stacijaas reklameejaas ar beernu pusdienaam un penzhiem atlaideem uz transportu, gribeetos zinaat cik taa reklaamas kampanja izmaxsaa to Chris 1986
Salina Baltkrievija?! ASV, Norvegijas un ES valstu pilsoni stav uz Baltkrievijas robezas un rok tunelus, lai tiktu ieks to Laimes zemi!
Beidz tak dzert vircu!!!!
Ir divas sistēmas:
- pirmajā cilvēks strādā, nopelna un maksā par pakalpojumiem.
- otrajā tiek atzīts, ka cilvēks ir pārāk glups radījums, tāpēc visu naudu ko viņš nopelna viņam atņem nodokļos un gudrāki par viņu lemj kā to naudu tērēt. cik transportam, cik ēšanai utt. un cik vispār cilvēkmīlestības vārdā kaimiņam jāatdod.
sailing, es nezinu, kurš no abiem grupējiem vairāk zog - vai nacionālais vai krievu. Bet tautai katrā ziņā ir izdevīgāk, ka nav viens zagļu monopols visās pilsētās un viņi viens otru pieskata un bāž viens otram acēs otra grupējuma izdarības tā sāpe ir saprotama,bet kas viņu ievēlēja,ja ne tie paši naivie 30% latvieši,kas notic vienam ebrejam ,kas labi prot kārt makaronus..reāli likumīgs zag;is,kas visvairāk izzadzis RD kasi caur saviem attkatiem +20% ,kas jau kļuvis nekaunīgs jau pieprasa lielāku piķi Rīgas firmām,kas grib sadarboties..salīdzinoši ..kāpēc pie Aksenoku izsvilpa..tāpēc ,ka neļāva zagt +RD kasē bija uzkrājums un parāds bija smieklīgs..pašlaik nāk ES nauda ,projekti kur droši izzog visus 70%..ir protams bezmaksas pusdienas līdz 9.kl.un sabiedriskais transports Rīgas pensikiem,kur reāli pasniedz uz paplātes banānu,bet pretī paņem maisu ar lielu naudu..jo zin ,ka nobalsos par viņiem atkal ..kas ir reālais balsotājs par SC..70%ruskij jazik,un naivie 25%latviskie runātāji,kas dzīvo šodienas pasniegtam banānam..nerunājot tādu sīkumi,ka Rīgas namu pārvalde paceļ cenas +zemes nodoklis un ,,kvalitatīvie pakalpojumi"Brīvības ielas,,,Saktas zelta logi",Rīgas osta,kur maksā nodokļus mazāk kā Venstpils osta..tāds sīkums valodas referendums,kur āzis parāda savu patieso būtību.. ··· Sabiedriskais transports: Kurš maksā par braukšanu ... lasīt visu diskusiju (27 atbildes) –»
Vai biļešu cenu paaugstināšana nav izcili veikla provokācija? (17)
Nu kā var latvietī pamodināt neapmierinātību? Viņš tak visu norij un lēnām zēlē. Taču te ir reāls pamats protestiem un nekārtību celšanā, jo cenas ir ir līdz absurdam neadekvātas. Kam tas ir izdevīgi?
Atvainojos, kaut kā nebiju pamanījusi, ka cenas paaugstinās latviešiem, bet cittautībniekiem ne.
Ja par temu- tur ir elementārs Ušakova populisms, viņš izrēķinājis, ka viņa vēlētājs vulgaris ir pensionārs- tātad- tos neaiztiek, tiem viss paliek kā bijis- tb gandrīz bezmaksas, neskatoties uz to kāda tur pensija un tā. Faktiski jau tā arī ir, ka 2/3 tajā sab. transportā brauc bez maksas un tad jau tai 1/3 tas kaut kā ir jākompensē.
Besī tā demagoģija un bezpriģels un juridiskā bezzobainība atsevišķos gadījumos. Blakus Ušakovam nacionālajam līdzsvaram jāliek Ameriks- un šķiet, ka viņš pat vēl atbildīgāks.
Piemērs no citas operas: par 16.marta atbalstīšanu divi latviešu ministri ir atkāpušies (atlaisti) no amata, bet Ušakovs 9. maijā (nevis 8.) piedalās kā amatpersona Pārdaugavas mītiņos, tādejādi ignorējot visus LR normatīvos dokumentus- i nekas, i vēl TV rāda.
Lucy, degvielas cena jau pamazām sāk celties.
Nevajadzēja balsot neejot uz vēlēšanām. Komunisti zina kam iedot atlaides. Biļetes pērk tie, kuriem "nebija par ko balsot"
Vairāk tracina reklāma, ka, lūk, kāda Rīgas dome laba, atbalsta pensionārus utt., un valdība tik slikta, ka nedod dotācijas. Šodien, braucot uz darbu, nevarēju saprast, vai man rādās, vai tomēr mašīnu uz ielām bija mazliet vairāk nekā citus rītus. Iespējams, ka kāds "balso" un protestē, pārsēžoties auto. Par ko rīdzinieki balsoja, to arī saņem.
Šķiet 7,5% budžeta deficīts Rīgas domē.
Balsoja jau pensionāri un cittautieši... gan jau ka arī kādi bērnu vecāki, kam tur par brīvu tie braucieni. Nu un viņiem jau viss cits pie pakaļas.. tāpat kā jebkuram. Kuru interesē ka Rīga uz parāda dzīvo..??? Nevienu... Valdību un jebkuru vadību mākam kritizēt, ka tie nedomā, nedalās ar citiem, bet kā pašiem ir izvēles tiesības, tā arī balsojam par savu labumu. Līdz ar to pareizi, par ko balsoja to arī pelnījuši...
Nezinu ko tur tā vienotība, bet man neliekas, ka RS būtu baigi jādotē, īpaši pie tur šobrīd notiekošiem procesiem...
Un jāpiekrīt dogville, ka mēs tāpat kā krievi, pret sistēmu nesacelsimies... krievi gan pretēji mums sistēmu atbalsta un neceļas, bet mēs sistēmu kritizējam un lamājam, bet reāli neko vairāk nedaram...
··· Sabiedriskais transports: Vai biļešu cenu ... lasīt visu diskusiju (17 atbildes) –»
Biļešu cenas paaugstinājums. (29)
Būtībā jau tā štelle man pofig. Ar sabiedrisko pilsētā dažas reizes gadā uz ļoteni un atpakaļ uz centru. Vien visu to puzli saliekot kopā, var teikt, ka Lv cilvēki ir kā aitu bars, kurus dzenā kā grib, kur grib atsevišķas ...
Ko te mētājas ar muļķīgiem ieteikumiem. Kā cilvēks var kājām aiziet no Juglas līdz Ulmaņa gatvei vai Ķengaragam. Jābrauc, pie tam dažiem ar 2 transportiem.
Nav tādas valsts, kur viss nebūtu sakoncentrēts galvaspilsētā. Latvijā aktīvākie vēlētāji/ tāpat kā Krievijā/ ir pensionāri. Ar tiem tad arī rēķinās.
Nesaprotu tos, kas aizstāv RS - normāls uzņēmums tur jau tagad darbotos ar mežonīgu peļņu, bet šiem zaudējumi nez kā rodas. Normāli būtu jābūt ka vadājot 20 cilvēkus vienā transportā izmaksas ir daudz zemākas nekā vienam pašam braucot, bet kāda ir reālā situācija?
Paņemam benzīna dzinēja mašīnu kas RIJ 12litrus uz 100km pilsētā; marštruts: Ziepniekkalns-centrs(~7km) turp un atpakaļ:
- Degvielas izmaksas braucienam: 7km*12litri/100km*1.11EUR~ 0.93EUR;
- OCTA ~ 10EUR mēn -> 0.5EUR dienā -> 0.25EUR/braucienā;
- ceļa nodoklis ~75EUR gadā -> 6.25EUR/mēn -> 0.3EUR/dienā -> 0.15EUR/braucienā;
Kopā: ~1.33EUR braucienā braucot vienam; paņemot 3 kaimiņus no katra iekasējot pa 0.5EUR atpelnīsi riepām un remontam, katrs nākamais pasažieris jau ir 0.5EUR peļņa. Tātad pelnīt nesaspringstot varētu jau ar mikroautobusu, nemaz nerunājot par lielajiem kuros ir saspiesti 50 cilvēki! Skaidrs ka autobusam ir lielākas uzturēšanas izmaksas, bet ne jau 10 reizes!
Rīga ir Latvijas galvaspilsēta nevis rīdzinieku un SC privātīpašums un to visiem vajadzētu atcerēties. +riks086 - pēc iespējas mazāk izmantot sabiedrisko transportu un neuzturēt liekēžus SC - Ušakovu, RS bandu. Sabiedriskais transports ir dārgs prieks. Pēdējo reizi braucot samaksāju 5 eiro vienā virzienā. Braucu pa zaķi, protams. Tagad vairs nebraukšu. super raksts ! vajag boikotet nebraukt ar sabiedrisko tiem kam ir tada iespeja!!! ··· Sabiedriskais transports: Biļešu cenas paaugstinājums. lasīt visu diskusiju (29 atbildes) –»
Autobusos trūkst gaisa (25)
Nesaprotu, kā cilvēki var izturēt tajos pārkarsušajos pilsētas autobusos, kur gaisa trūkst tā, ka cirvi var pakārt! Brauc 50 - 70 cilvēki autobusā un never vaļā logus. Un tas vērojams katru dienu. Vakar braucu mājās, ...
Pilseetnieki no tiira svaiga gaisa apreibst un kriit no käjäm. Vinjiem izstädääs atkariiba no izplüdes gäzeem. Cilvēki tādos autobusos nebrauc... :D Autobusos pārvadā Tautu...!!! Bet Tauta var paciest daudz vairāk... redz agrāk Tautu veda līdz pat Sibīrijai lopu vagonos un daudzi pat aizbrauca līdz galam... Tik kāpec šeit tāds jautājums, nevis Rīgas satiksmē? Ja jau atļaujies patvaļīgi par cilvēku saukties, tad arī rīkojies atPilstoši. Tad jau labāk paciešu "cirvi gaisā", nekā pēc tam mocos ar sapūstu skaustu vai vēl ko tik pat draņķīgu - kā rezultātu no svaiguma cienītāju atvērtā loga un katrā pieturā atvērto durvju radītā caurvēja. Daudzi cilvēki kļūdaini domā, ka no caurvēja var saaukstēties - tā nav taisnība. Saaukstēšanās ir tikai dēļ sliktas imūnsistemas. Bet par sabiedrisko transportu - lietoju samērā bieži, nekad ipaša problēma nav bijis atvērts logs, ja tas nepieciešams vairākumam. ··· Sabiedriskais transports: Autobusos trūkst gaisa lasīt visu diskusiju (25 atbildes) –»
Kā nokļūt līdz Rucavai? (13)
Sveicināti. Ar sabiedrisko transportu jānokļūst no Rīgas līdz Rucavai. Tiešo reisu nav nekādu. Atradu vienīgi caur Liepāju, bet problēma tāda, ka Rucavā man jābūt plkst 11,00, bet agrākais autobuss ienāk Rucavā tikai ...
Sarunā lai Torpedo aiziet Tavā vietā...viņam būs tuvāk! meklē Rīga -Klaipēda (varetu būt arī kādi EcOLAINS autobusi) Bet no LIEPajas Kuršu laukuma 8:00 ATIET AUTOBUSS (Liepājas tūre)
LIEPĀJA -palanga klaipēda ..ar pieturām Nīca UN Rucava.TasRucavā VARETU BŪT 8:40
tak pannem nomaa autinnu uz dienu, vai cik dienaam vajag .Neaaksties, uz randinnu ar....sabiedrisko transportu LV malaa...nu, nu.....:( Es vienreiz , sen atpakall, kad veel biju stundents, ssitaa kuulos uz....kautkaadu zvejnieku ciematu az Tukuma. Randinnss nenotika ( nesaskannotu datumu dell ), un es...kajaam gaaju atpakll uz Tukumu. Kauktkaadus 20 km. Tas bija Janvaarii. Maaciibu dabuuju for life ! Ieliec Vakara plānā- isties gribas ka nav kur pārņakšņot. Vēlama liepājniece.
Gūsi 2 labumus uzreiz.
kada problema parnakshnjot Liepaja? vai parcelt randinju uz 13.00? sviestaina problema. ··· Sabiedriskais transports: Kā nokļūt līdz Rucavai? lasīt visu diskusiju (13 atbildes) –»
Pārpildīti veikali un tramvaji Rīgā (5)
Kad apmēram brīvdienās Rīgā ir pārpildīti centra lielākie veikali, centrāltirgus un tramvaji vai troļļuki?? Gribu braukt uz Rīgu bet negribu braukt kad ir pārpildīts!
Nu, jau Rīga ir pustukša, daudzi aizbraukuši. Sabiedrisksis trsnsports vairs nav pārpildīts. Nu nezinu, gandrīz katru dienu esmu Rīgas centrā, tiesa, ierodos, kad darba tauta jau strādā, tāpēc laikam nekādu pārpildītību nekur neredzu. Varbūt, ka rītos un pēc darba ir pārpildīti kādi transporti, kas ved uz un no centra, bet pa dienas vidu pat ar auto ir puslīdz. Brauc peec tam, kad mees, pensionaari, esam beigushi savu vizinaashanos sab. transportaa - peec pusdienlaika apmeeraam. Centraaltirguu vienmeer ljauzhu daudz, centra lielaakie veikali nekad nav paarpildiiti. Ap 11 - 12 no rīta. ··· Sabiedriskais transports: Pārpildīti veikali un ... lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Uz Cinevillu ar sabiedrisko transportu (5)
Kā uz turieni var nokļūt ar sabiedrisko transportu?
Nevar. Ja nu vienīgi ar taxi no Tukuma, kas arī ir sabiedriskais transports.

Vai kājām 3-4 km no šosejas Tukums-Slampe (par žogu un suņu esamību īsākajā maršrutā man nekas nav zināms). Lietojami ir kādi 3 autobusu reisi no Tukuma, bet visi ne katru dienu.
Vairāk par 4 km jāiet no Tukums - Slampe ceļa. No pieturas Praviņas. Tik jāiet pie šofera, lai izlaiž...var aizbraukt garām. Ar taksi no Tukuma jau ideāli būtu. Sarunā kādu kam transports piejams, nevajadzēs kājas mocīt :) Tikai nezinu ko tur daudz skatīt? Tās butaforijas lielu interesi vismaz manī nevieš, nu vienīga ja kāds pasākums tiek rīkots. man arī šķiet,ka tie pāris km nāksies iet kājām.
ieteikums,ar vilcienu līdz Tukumam,tālāk ar velo,idiāla atpūta
··· Sabiedriskais transports: Uz Cinevillu ar sabiedrisko ... lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Sabiedriskā transporta zonas Stokholmā (5)
Būs vajadzība tikt no Tallinka ostas līdz SkyView. Nevaru atrast cik zonām izbraukšu, cik biļetes vajag. Iesakiet, kur skatīt?
Vispār uz Tallink informācijā visu administrācija Tev paskaidros, un arī uz kuģa var jau nopirkt biļetes, lai tiktu kur pa pilsētu. Drusku pastaigājot ar kājām pietiek ar vienu 4.autobusu, lai nokļūtu galā.

http://reseplanerare.resrobot.se
Buutiibaa Stockholm nav liela,vecpiilseeta,no praamjavar 15-20 min.aizkljuut,buss rinjkjo!Bet ja grib var biljeti automaataa nopirkt! nopirktā sabiedriskā transporta biļete kad reģistrē pie vadītaja der apmēram 75 min. tadejādi tev nevajag pirkt citu biļeti, ja gribi nokļūt no kuģa uz skywiev objektu. un es atstātu šo jautājumu Tallink informācijas centram, viņi tiešām visu laipni paskaidros. ··· Sabiedriskais transports: Sabiedriskā transporta zonas ... lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
No Francijas lidostas BVA uz centru (8)
Nopirku avio biļetes uz Franciju (lidosta BVA) BOVE, atradu viesnīcu, piemēram, Oceania Paris Porte De Versailles 75015, LŪDZU PALĪDZIET KĀ TIKT NO LIDOSTAS UZ ŠO VIESNĪCU, (lasīju ka iet uz centru autobusi, bet kur ir autobusa ...
tai lidostāir ifo centrs-izskaidros. parasti jau tie busi pie pašas lidostas pieiet.un,paņem googlŗ Parīzes karti ar transportu vai pie viesncas ir info,ā tur nokļūt.galu galā, piezani pa skype. Buss pieturees porte Maillot. no Porte Maillot ar metro; seko celja noraadeem, tur minuutes piecas ko soljot liidz metro.

http://www.itineraire-metro.fr/metro/trajet2.php?depart=Porte%20de%20Versailles&destination=Porte%20
Maillot
haha, Centrs ir kilometrus 90 no lidostas. Autobusa biljeti jaapeerk kasee, kas atrodas starp pirmo un otro terminaalu. Ar busu uz Parīzi un tad ar metro. Kādas problēmas? Bet vispār jau pēc viesnīcas spriežot - vari vienkārši iekāpt taksī un nosaukt adresi :D Viesnīca no lidostas atrodas 87 km, izmantot šādam pasācienam taksi - "lēts" brauciens. Vai nu ērtības ziņā - nomā auto un brauc uz nebēdu, bet ja nav auto tiesības - ar sabiedrisko. No lidostas līdz Parīzei un tad tālāk ar metro. Biļetes var nopirkt lidostā.
Bet var arī šeit: piesaisti savu lidojumu. Cik noprotu lidosi ar WIZZAIR kompāniju
http://www.aeroportbeauvais.com/bus.php?lang=fr
··· Sabiedriskais transports: No Francijas lidostas BVA uz ... lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Airport Weeze (4)
Vai kaads var padaliities ar pieredzi par to, kaads transports no turienes ved uz Diseldorfu vai Kjelni?
Izlasi vēstuli, tur visu smalki uzrakstīju.....autobus, 20-25 min. līdz Weeze, turpat blakus vilciens uz Diseldorf. No lidostas ar busu, taxi vai kājām līdz Weeze stacijai (5+ km) un tālāk visa Vācija vaļā, vai arī uz Holandi. Ir (bija?) tieši busi no lidostas (saskaņoti ar avioreisiem) uz lielajām pilsētām. Var arī uz Kevelaer staciju, tā drusciņ tālāk (9+ km). es braucu ar autobusu, kaut kādi padsmit eiro bija ··· Sabiedriskais transports: Airport Weeze lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu