Sabiedriskais transports

sabiedriskais transports foto attēls

Sabiedriskais transports - jautājumi un diskusijas

Vai biļešu cenu paaugstināšana nav izcili veikla provokācija? (17)
Nu kā var latvietī pamodināt neapmierinātību? Viņš tak visu norij un lēnām zēlē. Taču te ir reāls pamats protestiem un nekārtību celšanā, jo cenas ir ir līdz absurdam neadekvātas. Kam tas ir izdevīgi?
Atvainojos, kaut kā nebiju pamanījusi, ka cenas paaugstinās latviešiem, bet cittautībniekiem ne.
Ja par temu- tur ir elementārs Ušakova populisms, viņš izrēķinājis, ka viņa vēlētājs vulgaris ir pensionārs- tātad- tos neaiztiek, tiem viss paliek kā bijis- tb gandrīz bezmaksas, neskatoties uz to kāda tur pensija un tā. Faktiski jau tā arī ir, ka 2/3 tajā sab. transportā brauc bez maksas un tad jau tai 1/3 tas kaut kā ir jākompensē.
Besī tā demagoģija un bezpriģels un juridiskā bezzobainība atsevišķos gadījumos. Blakus Ušakovam nacionālajam līdzsvaram jāliek Ameriks- un šķiet, ka viņš pat vēl atbildīgāks.
Piemērs no citas operas: par 16.marta atbalstīšanu divi latviešu ministri ir atkāpušies (atlaisti) no amata, bet Ušakovs 9. maijā (nevis 8.) piedalās kā amatpersona Pārdaugavas mītiņos, tādejādi ignorējot visus LR normatīvos dokumentus- i nekas, i vēl TV rāda.
Lucy, degvielas cena jau pamazām sāk celties.
Nevajadzēja balsot neejot uz vēlēšanām. Komunisti zina kam iedot atlaides. Biļetes pērk tie, kuriem "nebija par ko balsot"
Vairāk tracina reklāma, ka, lūk, kāda Rīgas dome laba, atbalsta pensionārus utt., un valdība tik slikta, ka nedod dotācijas. Šodien, braucot uz darbu, nevarēju saprast, vai man rādās, vai tomēr mašīnu uz ielām bija mazliet vairāk nekā citus rītus. Iespējams, ka kāds "balso" un protestē, pārsēžoties auto. Par ko rīdzinieki balsoja, to arī saņem.
Šķiet 7,5% budžeta deficīts Rīgas domē.
Balsoja jau pensionāri un cittautieši... gan jau ka arī kādi bērnu vecāki, kam tur par brīvu tie braucieni. Nu un viņiem jau viss cits pie pakaļas.. tāpat kā jebkuram. Kuru interesē ka Rīga uz parāda dzīvo..??? Nevienu... Valdību un jebkuru vadību mākam kritizēt, ka tie nedomā, nedalās ar citiem, bet kā pašiem ir izvēles tiesības, tā arī balsojam par savu labumu. Līdz ar to pareizi, par ko balsoja to arī pelnījuši...
Nezinu ko tur tā vienotība, bet man neliekas, ka RS būtu baigi jādotē, īpaši pie tur šobrīd notiekošiem procesiem...
Un jāpiekrīt dogville, ka mēs tāpat kā krievi, pret sistēmu nesacelsimies... krievi gan pretēji mums sistēmu atbalsta un neceļas, bet mēs sistēmu kritizējam un lamājam, bet reāli neko vairāk nedaram...
··· Sabiedriskais transports: Vai biļešu cenu paaugstināšana... lasīt visu diskusiju (17 atbildes) –»
Biļešu cenas paaugstinājums. (29)
Būtībā jau tā štelle man pofig. Ar sabiedrisko pilsētā dažas reizes gadā uz ļoteni un atpakaļ uz centru. Vien visu to puzli saliekot kopā, var teikt, ka Lv cilvēki ir kā aitu bars, kurus dzenā kā grib, kur grib atsevišķas mafiozas...
Ko te mētājas ar muļķīgiem ieteikumiem. Kā cilvēks var kājām aiziet no Juglas līdz Ulmaņa gatvei vai Ķengaragam. Jābrauc, pie tam dažiem ar 2 transportiem.
Nav tādas valsts, kur viss nebūtu sakoncentrēts galvaspilsētā. Latvijā aktīvākie vēlētāji/ tāpat kā Krievijā/ ir pensionāri. Ar tiem tad arī rēķinās.
Nesaprotu tos, kas aizstāv RS - normāls uzņēmums tur jau tagad darbotos ar mežonīgu peļņu, bet šiem zaudējumi nez kā rodas. Normāli būtu jābūt ka vadājot 20 cilvēkus vienā transportā izmaksas ir daudz zemākas nekā vienam pašam braucot, bet kāda ir reālā situācija?
Paņemam benzīna dzinēja mašīnu kas RIJ 12litrus uz 100km pilsētā; marštruts: Ziepniekkalns-centrs(~7km) turp un atpakaļ:
- Degvielas izmaksas braucienam: 7km*12litri/100km*1.11EUR~ 0.93EUR;
- OCTA ~ 10EUR mēn -> 0.5EUR dienā -> 0.25EUR/braucienā;
- ceļa nodoklis ~75EUR gadā -> 6.25EUR/mēn -> 0.3EUR/dienā -> 0.15EUR/braucienā;
Kopā: ~1.33EUR braucienā braucot vienam; paņemot 3 kaimiņus no katra iekasējot pa 0.5EUR atpelnīsi riepām un remontam, katrs nākamais pasažieris jau ir 0.5EUR peļņa. Tātad pelnīt nesaspringstot varētu jau ar mikroautobusu, nemaz nerunājot par lielajiem kuros ir saspiesti 50 cilvēki! Skaidrs ka autobusam ir lielākas uzturēšanas izmaksas, bet ne jau 10 reizes!
Rīga ir Latvijas galvaspilsēta nevis rīdzinieku un SC privātīpašums un to visiem vajadzētu atcerēties. +riks086 - pēc iespējas mazāk izmantot sabiedrisko transportu un neuzturēt liekēžus SC - Ušakovu, RS bandu. Sabiedriskais transports ir dārgs prieks. Pēdējo reizi braucot samaksāju 5 eiro vienā virzienā. Braucu pa zaķi, protams. Tagad vairs nebraukšu. super raksts ! vajag boikotet nebraukt ar sabiedrisko tiem kam ir tada iespeja!!! ··· Sabiedriskais transports: Biļešu cenas paaugstinājums. lasīt visu diskusiju (29 atbildes) –»
Autobusos trūkst gaisa (25)
Nesaprotu, kā cilvēki var izturēt tajos pārkarsušajos pilsētas autobusos, kur gaisa trūkst tā, ka cirvi var pakārt! Brauc 50 - 70 cilvēki autobusā un never vaļā logus. Un tas vērojams katru dienu. Vakar braucu mājās, neizturēju - palūdzu...
Tad jau labāk paciešu "cirvi gaisā", nekā pēc tam mocos ar sapūstu skaustu vai vēl ko tik pat draņķīgu - kā rezultātu no svaiguma cienītāju atvērtā loga un katrā pieturā atvērto durvju radītā caurvēja. Daudzi cilvēki kļūdaini domā, ka no caurvēja var saaukstēties - tā nav taisnība. Saaukstēšanās ir tikai dēļ sliktas imūnsistemas. Bet par sabiedrisko transportu - lietoju samērā bieži, nekad ipaša problēma nav bijis atvērts logs, ja tas nepieciešams vairākumam. Pilseetnieki no tiira svaiga gaisa apreibst un kriit no käjäm. Vinjiem izstädääs atkariiba no izplüdes gäzeem. Ir cilvēki, kuriem nereāli salst un ir cilvēki, kuriem bieži pietrūkst skābekļa /vēdināšanas/.

Piekrītu par apreibšanu no tīra svaiga lauku gaisa. Pašas personīgā pieredze.
Ar autobusu braukt vispār ir neveselīgi. Ja brauc ar riteni vai iet kājām uz darbu, saņemsi tik daudz svaiga gaisa, ka pāri paliks. ··· Sabiedriskais transports: Autobusos trūkst gaisa lasīt visu diskusiju (25 atbildes) –»
Pārpildīti veikali un tramvaji Rīgā (5)
Kad apmēram brīvdienās Rīgā ir pārpildīti centra lielākie veikali, centrāltirgus un tramvaji vai troļļuki?? Gribu braukt uz Rīgu bet negribu braukt kad ir pārpildīts!
Nu, jau Rīga ir pustukša, daudzi aizbraukuši. Sabiedrisksis trsnsports vairs nav pārpildīts. Nu nezinu, gandrīz katru dienu esmu Rīgas centrā, tiesa, ierodos, kad darba tauta jau strādā, tāpēc laikam nekādu pārpildītību nekur neredzu. Varbūt, ka rītos un pēc darba ir pārpildīti kādi transporti, kas ved uz un no centra, bet pa dienas vidu pat ar auto ir puslīdz. Brauc peec tam, kad mees, pensionaari, esam beigushi savu vizinaashanos sab. transportaa - peec pusdienlaika apmeeraam. Centraaltirguu vienmeer ljauzhu daudz, centra lielaakie veikali nekad nav paarpildiiti. Ap 11 - 12 no rīta. ··· Sabiedriskais transports: Pārpildīti veikali un tramvaji... lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Uz Cinevillu ar sabiedrisko transportu (5)
Kā uz turieni var nokļūt ar sabiedrisko transportu?
Nevar. Ja nu vienīgi ar taxi no Tukuma, kas arī ir sabiedriskais transports.

Vai kājām 3-4 km no šosejas Tukums-Slampe (par žogu un suņu esamību īsākajā maršrutā man nekas nav zināms). Lietojami ir kādi 3 autobusu reisi no Tukuma, bet visi ne katru dienu.
Vairāk par 4 km jāiet no Tukums - Slampe ceļa. No pieturas Praviņas. Tik jāiet pie šofera, lai izlaiž...var aizbraukt garām. Ar taksi no Tukuma jau ideāli būtu. Sarunā kādu kam transports piejams, nevajadzēs kājas mocīt :) Tikai nezinu ko tur daudz skatīt? Tās butaforijas lielu interesi vismaz manī nevieš, nu vienīga ja kāds pasākums tiek rīkots. man arī šķiet,ka tie pāris km nāksies iet kājām.
ieteikums,ar vilcienu līdz Tukumam,tālāk ar velo,idiāla atpūta
··· Sabiedriskais transports: Uz Cinevillu ar sabiedrisko... lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Sabiedriskā transporta zonas Stokholmā (5)
Būs vajadzība tikt no Tallinka ostas līdz SkyView. Nevaru atrast cik zonām izbraukšu, cik biļetes vajag. Iesakiet, kur skatīt?
Vispār uz Tallink informācijā visu administrācija Tev paskaidros, un arī uz kuģa var jau nopirkt biļetes, lai tiktu kur pa pilsētu. Drusku pastaigājot ar kājām pietiek ar vienu 4.autobusu, lai nokļūtu galā.

http://reseplanerare.resrobot.se
Buutiibaa Stockholm nav liela,vecpiilseeta,no praamjavar 15-20 min.aizkljuut,buss rinjkjo!Bet ja grib var biljeti automaataa nopirkt! nopirktā sabiedriskā transporta biļete kad reģistrē pie vadītaja der apmēram 75 min. tadejādi tev nevajag pirkt citu biļeti, ja gribi nokļūt no kuģa uz skywiev objektu. un es atstātu šo jautājumu Tallink informācijas centram, viņi tiešām visu laipni paskaidros. ··· Sabiedriskais transports: Sabiedriskā transporta zonas... lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
No Francijas lidostas BVA uz centru (8)
Nopirku avio biļetes uz Franciju (lidosta BVA) BOVE, atradu viesnīcu, piemēram, Oceania Paris Porte De Versailles 75015, LŪDZU PALĪDZIET KĀ TIKT NO LIDOSTAS UZ ŠO VIESNĪCU, (lasīju ka iet uz centru autobusi, bet kur ir autobusa galapunkts...
tai lidostāir ifo centrs-izskaidros. parasti jau tie busi pie pašas lidostas pieiet.un,paņem googlŗ Parīzes karti ar transportu vai pie viesncas ir info,ā tur nokļūt.galu galā, piezani pa skype. Buss pieturees porte Maillot. no Porte Maillot ar metro; seko celja noraadeem, tur minuutes piecas ko soljot liidz metro.

http://www.itineraire-metro.fr/metro/trajet2.php?depart=Porte%20de%20Versailles&destination=Porte%20
Maillot
haha, Centrs ir kilometrus 90 no lidostas. Autobusa biljeti jaapeerk kasee, kas atrodas starp pirmo un otro terminaalu. Ar busu uz Parīzi un tad ar metro. Kādas problēmas? Bet vispār jau pēc viesnīcas spriežot - vari vienkārši iekāpt taksī un nosaukt adresi :D Viesnīca no lidostas atrodas 87 km, izmantot šādam pasācienam taksi - "lēts" brauciens. Vai nu ērtības ziņā - nomā auto un brauc uz nebēdu, bet ja nav auto tiesības - ar sabiedrisko. No lidostas līdz Parīzei un tad tālāk ar metro. Biļetes var nopirkt lidostā.
Bet var arī šeit: piesaisti savu lidojumu. Cik noprotu lidosi ar WIZZAIR kompāniju
http://www.aeroportbeauvais.com/bus.php?lang=fr
··· Sabiedriskais transports: No Francijas lidostas BVA uz... lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Airport Weeze (4)
Vai kaads var padaliities ar pieredzi par to, kaads transports no turienes ved uz Diseldorfu vai Kjelni?
Izlasi vēstuli, tur visu smalki uzrakstīju.....autobus, 20-25 min. līdz Weeze, turpat blakus vilciens uz Diseldorf. No lidostas ar busu, taxi vai kājām līdz Weeze stacijai (5+ km) un tālāk visa Vācija vaļā, vai arī uz Holandi. Ir (bija?) tieši busi no lidostas (saskaņoti ar avioreisiem) uz lielajām pilsētām. Var arī uz Kevelaer staciju, tā drusciņ tālāk (9+ km). es braucu ar autobusu, kaut kādi padsmit eiro bija ··· Sabiedriskais transports: Airport Weeze lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Rīgas sabiedriskais transports (12)
Tā nu sanācis, ka veselu mūžību ar sabiedrisko transportu nav braukts uz Rīgu, bet šoreiz citas izejas nav! Varbūt kāds rīdzinieks varētu pastāstīt, kā vislabāk no stacijas nokļūt līdz Vienības gatvei - Bērnu slimnīcai? Kā tur ar tiem...
1.15 Narvesenaa,beernam nevajag...10.tramvajs no 13.janvaara ielas...tur pat 27.trolejbuss...pieturas laicigi tiek pazinjotas. Apskati www.rigassatiksme.lv - tur gan maršrutus kartē var redzēt (ja uzklikšķina uz tā burbuļa blakus maršruta Nr.), gan transporta pienākšanas, attiešanas laikus (tie gan nav precizitātē kā vilcieniem vai starpilsētu transportam), gan kādi vēl transporti paralēli iet.
Narvesen kioskā nopērc talonu 2 braucieniem, ar to varēsi braukt arī tad, ja nāks Tev derīgs mikrobuss (teorētiski bērns tad jāņem klēpī).
Bērns līdz 7 gadiem vizinās bez maksas. Dogvile jau maršrutus norādīja, izpēti karti un veiksmīgi.
rigassatiksmes aplikāciju var arī tālrunī ielādēt un bez tiešssaistes darbojas- karti gan nerādīs.
Ja nemaldos, 27.trolejbusam galapunkts ir tieši pretī Centrālajai stacijai. Pa pazemes pāreju pie pulksteņa tikai jāiziet un blakus narvesenam uzreiz. Arī vajadzīgās pieturas nosaukums ir papildināts ar tekstu "Bērnu slimnīca", tā kā garām nepabrauksiet. No stacijas līdz Vien.gatves bērnu slimnīcai 3 eiro? Ej tu nost. Slikti orientējaties taksi cenās. Tad jau tiešām labāk ar taksi un sūti PANDA taksi! ··· Sabiedriskais transports: Rīgas sabiedriskais transports lasīt visu diskusiju (12 atbildes) –»
Kas notiks ja nesamaksāšu sodu? (6)
Man ir 16 gadi un es braucu tramvaja bez biletes, man lika maksat, bet naudas nebija lidzi tapec izrakstija kviti uz 30 eiro, kas notiks ja neapmaksasu? Es Latvija pašlaik neatrodos.
Pēc kāda laika varbūt nodos izpildei tiesu izpildītājam. Tiesu izpildītāja "ieroči" ir aresta uzlikšana kontiem, īpašumu apķīlāšana, paziņojumu sūtīšana darba devējam, ja nekā no tā nav var jau izvairīties līdz iestājas noilgums. Nodos parādu piedzinējiem un "skaitītājs" ieslēdzas.... Zinu gadījumu, ka ārzemniekam, kurš tikko iebraucis Rīgā, nemācēja nopirkt biļeti (LV vēl bija), nobloķēja kontu un piedziān bija par ~ 42 LVL! Pats sliktaakais,kas var notikt - visu savu muuzhu nopietnos kantoros krediitu nedabuusi. Kā jau te teica - atdos parādu piedzinējiem, tā kā pārkāpējs ir nepilngadīgs, piedziņu vērsīs pret vecākiem/aizbildņiem. Bet jārēķinās ar to ka piedzinēju izmaksas sākas no 200 eur, tā kā nesamaksāto 30 vietā vecākiem pasākums var izmaksāt pat 300 eur. nu vispār 16 gadi, tas ir skolnieks un skolēnam ir par brīvu brauciens... ··· Sabiedriskais transports: Kas notiks ja nesamaksāšu sodu? lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu