Saeimas vēlēšanas

Saeimas vēlēšanas - jautājumi un diskusijas

Vai ārkārtas vēlēšanās balsosiet savādāk, kā oktobrī? (34)
Ja politiķi ir tik nespējīgi, ka nevar atrast profesionāļus savās rindās un gatavojas taisīt tehnisko valdību, tad būs ārkārtas vēlēšanās. Bet visas ievēlētās partijas ir izgāzušās! Vai balsosiet tagad savādāk? Attīstībai/PAR savus...
Ja partija, kas vēlēšanās ir ieguvusi 16% balsu realizē 16% savu solījuma, tad tā ir nevis solījumu nodošana bet objektīvā realitāte. Un tieši tas ir tas ko ievēlētie negrib saprast, ka neviens no viņiem nevar diktēt savus noteikumus. Poza "ar šiem es nestrādāšu", "šo es nedarīšu" iespējama tikai iegūstot vairākumu balsu.

Vēlēšanu rezultāti atspoguļo reālo situāciju valstī. Sadrumstalota sabiedrība kurai nav kopīgu mērķu un vajadzību. Partija "īstās sejas" nav manījušās. Tas tu vari atļauties domāt tikai par sociālajiem jautājumiem un ignorēt visu pārējo to sabiedrības daļu kam tie nav aktuāli. Ja tā dara partijas tad sanāk kas nu ir sanācis. Lai izveidotu valdību ir jādomā arī par tām lietām kas tev personiski nav interesantas vai pat nepatīk.
Balsošu par tiem pašiem. Savējos nenododu. Mani apmierina viņu rīcība. Es nebalsošu par ārkārtas vēlēšanām.
Krieviem ir labs teiciens - Где обосралса, там и витиратса надо.
Diez,par ko balso tie,kas nesaprot? Man ,kā konservatīvam stagnātam,bija skaidrs,ka ticēt solījumiem ir muļķīgi un var atbalstīt tikai mazāko ļaunumu... Nekas jau nav mainījies... It kā jau nav labi pēc personībām vadīties, jālasot partiju programmas , un tad jālemjot.
Realitāte ir tāda, ka programmas tika aizmirstas, un personības viena otru apķengāja kā prasdamas.
Man nav ne mazāko simpātiju pret Gobzemi, pārāk miglā tīta viņa pagātne, pārak daudz negāciju no profesionālās darbības.
Bordāns - bija tak pat Tieslietu ministrs,bet ātri viņu nocēla no trases. Pirms gadiem saņēmu viņa parakstītu vēstuli, kad kopā ar Birkavu par programatūras licenzēšanu uzstājās. Biju tīrs kā stikliņš, bet vēstules tonis bija tāda, ka klātbūtnē ko tādu saklausot, viņš apmestu kūleni kā zaķis ar visām savām melnām jostām.
Tā nu esam savēlējuši viskautko, ilgi vēl laikam būs jāmanevrē, lai nonāktu pie kopsaucēja.
Jaunas vēlēšanas neko nedos, tāpat savēlēsim bez apdoma.
Es tomēr esmu par labēju polītiku. Katram par sevi jācīnās, lai izdzīvotu un spētu attīstīties. Eiropa ir apslinkusi. Kas tuvāk zin ASV iekšpolītiku, var apgalvot droši - viņi uz pabalstiem negaida.
··· Saeimas vēlēšanas: Vai ārkārtas vēlēšanās... lasīt visu diskusiju (34 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu