Skotija

Skotija - jautājumi un diskusijas

Skotijas neatkarības referendums (22)
Atlikušas vēl tikai 5 dienas līdz Skotijas neatkarības referendumam. Kāda skotu atbilde Jums personīgi šķistu vēlamāka? Lielbritānija mums protams ir viena no primārajām sabiedrotajām, un tās spēku negribētos iedragāt. ...
Precizēšu.....5 dienas un ⁴0 sekundes:)) Esmu jau nobalsojusi par Skotijas neatkarību:Yes! Skotijas neatkarība pavilks citu reģionu vēlmi atdalīties, veidojot sadrumstalotību, pa visu Eiropu.

Pie tam Lielbritānija ir mums sabiedrotā, kad tai ir izdevīgi. Kad jāsūta karavīri uz Irāku vai Afganistanu. Neceri, ka ta sūtīs savus karavīrus, ja mums vajadzēs, esi reāls...
Skoti neatkariibu veelaas lielaakoties taapeec, ka jau daudzus gadus ciitiigi pumpee naftu no juuras un nauda izshkjiist Lielbritaanijas budzhetaa. Es, protams, cienu tautu pashnoteikshanaas tiesiibas, bet peedeejos 100 gadus, pat ilgaak, skotiem nekas netrauceeja dziivot kaa skotiem. Tur vispaar domas dalaas, naftas nauda - tas ir labi, nevajadzees straadaat, bet cenas celsies, kaa tas ir Norveegjijaa. Un dazhs labs norveegjis nav iipashi laimiigs par daargajiem valsts pakalpojumiem, iipashi siikaaki uznjeemeeji. Bet taa tak skotu dariishana:) Kaads sakars Skotijas neatkariibai ar kaut kaadaam milzu izmainjaam NATO - nesaprotu! Alien, es meklēju lapelēs konkrētu informāciju,...vot i zadal zadačku, bļin jāiet uz www.yesmoray.com vai info@yesscotland.net.
(aiziet izpētē)
··· Skotija: Skotijas neatkarības ... lasīt visu diskusiju (22 atbildes) –»
Atgriešanos Skotijā, ja tur palicis parāds (3)
Aptuveni 5 gadus atpakaļ strādāju Skotijā, un diemžēl finansiālu trūkumu dēļ tur palika parāds. Kā pareizāk rīkoties? Vai var doties uz Skotiju?
Vai parāds ir Privātpersonai,Uzņēmumam(vai pakalpojuma sniedzējam),vai HMR ?

Ja ,pēdējam(...un Tu domā strādāt un dzīvot Scotlandē),tad viss ir sazvanāms un izrunājams. HMR Skotijas apkalpojošais personāls,vienmēr IR pretimnākošs-->JA gatavojies nokārtot Parādsaistības ar valsti...
Dodies uz Skotiju un nomaksaa paraadu,...paraads nav braalis un bailes nav padomdeveejs! Pārāk maz informācijas - kam, par ko, cik. Var būt kā civiltiesisks, tā kriminālnodarījums. ··· Skotija: Atgriešanos Skotijā, ja tur ... lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
Skotijas mārciņu maiņa Latvijā (14)
Vai Latvijā bankas/valūtas maiņas punkti maina Skotijas angļu mārciņas?
skotu marcinu pat Londona negrib redzet :)) Dzeks28....
Ziemelirija ir atseviska kolonija ar valsts statusu. Sis 6 grafistes nevelejas pievienoties jaunajai Irijas Republikai, bet ari UK sastava velejas palikt tikai uz ipasiem noteikumiem. Viens no tiem bija savas naudinas izveidosana. A Skotiju savadak. Ka 15. gadsimta ta izcinija neatkaribu, ta vina visu laiku ir viena no Apvienotas Karalistes sastavdalam. Ta ir atseviska valsts ar saviem likumiem un naudu.
Skotijas naudiņu turpat uz vietas vajag mainīt pret angļu naudu, jo tur ir 1:1, bet LV būs ļoti liels zaudējums, ja mainīsi skotu naudu te. Nezinu par Skotiju,bet Ziemeļīrijas naudiņas nemainīja. Nemaina. Ja spesi vienigi kaut kada punkta sarunat, tad ar lieliem procentiem, bet prieks kam tas tev vajadzigs? Labak uzreiz UK samaini un anglu marcinam un lieta darita. ··· Skotija: Skotijas mārciņu maiņa ... lasīt visu diskusiju (14 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu