Tautība

Tautība - jautājumi un diskusijas

krievu iztekumi par laviešiem... (38)
izteiciens "как у латыша - х@й да душа" bija dzirdēts , bet te krogā vakariņojot gadījās "paklausīties" fonā esošo Tv.. ...
ok, taa jua ir katra personiiga dariissana, bet man personiigi, taadi viiriessi , kas kaa ierauga brunccuss, taa tuuliit meeli izkaaris nesaas, liekas galiigi slimi. Vienu taadu paziistu. Majaas vinnam sieva gaidiija mazo, bet ssis kaa ierauga jaunu veceni darbaa, taa jumts aizbrauc. Debiillss mazveertiibas, muuzzigais neapmierinaatiibas kompleX, vai kas taads. Riebjas vienkaarssi taadi pajolinni. iespejams,citu tautu parstavji ir sliipetaki,ja tiem arii ir tas draudzenes katra miesta.bet fakc,ka vairumam latvieshu morales ir sveshas,un tas nav atkariigs no dzimuma-mentalitate tada,chto-li.
plus ta muzhiiga nenoteiktiiba par dziivi,un tas attiecas gan uz jutam,gan uz kashkjiigiem raksturiem.
jūs te visi par sekām. bet iemesli latviešu vīriešu jākļa iedabai ir lielākotiesu tikai un vienīgi no pašām latviešu sievietēm atkarīgi un viņu pašu izloloti. Su4ka ne zaho4et,kabeļ ne zasko4et!
Tas par latvietēm.
Cik nu sapratu no diskusijas - tad Latvijā vienīgie latvieši - vīrieši!:)) Savā mūžā esmu diezgan maisījies starp krieviem, arī Krievijā gadījies ar īstiem krieviem būt, gan vairāk ziemeļniekiem. Man šķiet - nav viņiem to teicienu par latviešiem. Gan tiek uzskatīti par pavisam savādākiem, vairāk kā ārzemnieki tiek uztverti. Krievietēm tiešām kaut kādu iemeslu dēļ šķiet pievilcīgi latviešu vīrieši, iespējams tiešām no tiem laikiem, kad Katrīna tos izmantoja savas miesas labā, arī kā sargus. Latviešu sievietes tiek uzskatītas par diezgan viegli iegūstamām, tai pat laikā ne palaistuvēm. Tādi mani iespaidi par to, ko krievi domā par latviešiem. Tas pantiņš - u ņego, kak latiša - huj boļšoj no ņe groša - radies Latvijā, pat aptuveni zinu autori:) ··· Tautība: krievu iztekumi par ... lasīt visu diskusiju (38 atbildes) –»
Krievi, kuri runā latviski (41)
Es lepojos ar tiem krieviem, kuri, neskatoties uz grütiibäm, konsekventi ar latvieshiem runä latviski (kä man zinäms zobärsts), kas nebaidäs atkläti nosodiit Osipovus un noziedznieku iebrukumu Ukrainä! Sveicu vinjus! Vai daudz ...
MadaraZuze tu iebrauci auzās:)
Paņem to pašu Vāciju,viņi pat īsti negrib runāt angliski,ja nu jaunā paaudze,bet ja es velēšos runāt Latviski,haaa padomās,ka es ķerta.
Es mūsu ierēdņu vietā nevienam nespiestu mācīties valodu,negrib lai nemācās,valsts iestādēs,veikalos nekur bez valsts valodas vnk neņemt darbā,ka ir visur citās valstīt un tur nav nekād šāda problēmu,visi to zin un iemācās tās valsts mēlē runāt,pat domāt,tā,ka nevajag te irst! Par viņu riebumu man nospļauties,tāpat,kā viņi spļauj virsū mums!
Nevajag nevienam laizīt irsas,vajag vienreiz iztaisnot mugurkaulu!!
Par ko man lepoties par okupantiem,viņu pienākums Latvijā ir runāt Latviski un punkts! Lepoties ar krieviem nelepojos, bet par madaru zuzi gan man ir kauns!
Ja runa ir par Latviju un ja kāds grib savu dzīvi saistīt ar Latviju un viņam ir riebums pret latviešu valodu tāpēc, ka tā ir valsts valoda un tā ir obligāti jāprot, lai te dzīvotu un strādātu, tad tādus cilvēkus gan te nevēlos redzēt. Tāpat kā madaru zuzi!
Lucy (2014-07-07 12:04) viedoklis Par ko man lepoties par okupantiem,viņu pienākums Latvijā ir runāt Latviski un punkts! ··· Tautība: Krievi, kuri runā latviski lasīt visu diskusiju (41 atbildes) –»
Kas latviešiem varētu būt iebilstams pret itāļiem? (28)
Shodien piedzivoju "darvas karoti medus mucā" situāciju, piesakot savu laulības cermoniju Dzimsarakstu nodaļā Latvijā, kad pēc pieprasītās informācijas, norādīju, ka viens no mūsu laulību lieciniekiem būs itālis. Kaut ko ...
Pilnīgi neprofesionāla attieksme.
( cilvēkam karsti , PMS , hroniski neiet, galējie politiskie uzskati , inteliģences trūkums, vienkārši muļķība )
Nenes tālāk šo dusmu un nepatikas devu . Lai paliek pie sniedzēja .
Jums tomēr būs svētki.
Daži fakti par itāļiem:
- abos pasaules karos viņi nodeva savus sabiedrotos un pārmetās pretinieka pusē;
- veselas itāļu eskadras Otrā pasaules kara laikā bēga tikai ieraugot britu karakuģi vien...
Secinājumus izdariet paši.....
Jaunā dāma, ne visi šeit ir reģistrējušies ar mērķi nocopēt kādu jājamo rekvizītu. Tad nu gan kreņķi . Uz vietas netika jautāts kāpēc tas itālis nepatīk ? Nekā neesi uzrakstījis, kas tur notika. ··· Tautība: Kas latviešiem varētu būt ... lasīt visu diskusiju (28 atbildes) –»
Vai tikai man tā šķiet, ka daļa latviešu vēlas dzīvot Krievijā? (43)
Saistībā ar karu Ukrainā daudz lasu interneta ziņas, pazīstamu cilvēku izteikumus un tiem atbilstošos komentārus. Tas, ka krievu portālos tiek noķengāti latvieši un valsts ir it kā saprotami, taču arī ne visai. Vai viņiem ...
Kāds ir arī dzīvojis zem krieviem un to labi atceras, Mav.
Izskatās, ka sen neesi bijis Krievijā pie saviem krievu draugiem. Nākas sausi secināt.
piekriitu, mani noverojumi ir liidzigi. esmu loti paarsteigts cik efektiiva ir izraadiijusies krievijas propoganda ka daudzi mani pazinjas, it kaa pat sakariigi un domaajosi cilveeki, ir nozombeeti.

noziimee ka ir jaaveido savs zinju portaals krievu valodaa ar kvalitatiivu saturu, un tas ir eiropas valstu uzdevums un pienaakums, un tas ir jaauztver kaa nacionalaa drosiibas plaana sastaavdala.

lietuviesi ir to sapratusi, bet muuseejaa policija un prokuratura ir SC pakalpinji ar atbilstosu virziibu, buutiibaa pretvalstiski elementi, kuri buutu nekaveejosi jaatalaizj un japienjem vietaa patriotiski noskanjoti jauniesi.
Tevis aprakstītie ir aprobežoti ļautiņi. Esmu krievs, man ir Latvijas pilsonība un Krievijā dzīvot negribētu. Ir cilvēki, piemēram, Zadornovs, kuriem nekad nekur nav labi. Vēl ir provokatori, esmu pamanījis ka liels % ebreju vidū, kuri mīl "stolknutj lbami" un gūt kādu materiālo labumu no sekojošās situācijas. es atkal domāju, ka nozombēts esi tu, mav. :)
arī smadzeņu pakustināšanai.

1. latviešu folklora tika apkopota krievijas impērijas laikā. smadzeņu pakustināšanas labad - vai būtu iespējams laikā, kad latviešu valoda(izdevniecība, mācības) un latīņu alfabēts bija latvijas teritorijā aizliegti, apkopot un publicēt latviešu folkloru, kura būtu negatīva pret krievijas impēriju?
2-3. līdz 1940. gadam psrs tīrīšanas bija par 99% "iztīrījušas" etniskos "piemaisījumus" armijas, specdienestu un partijas vadībā. 1917.gadā bruka multinacionāla impērija un dabiski, ka arī konfliktā lielā mērā bija iesaistītas daudzas nācijas, g.k. "izglītotās" - krievi, latvieši, poļi, čehi, ukraiņi, ebreji, somi, gruzīni.
4. bet krima nekad nav bijusi arī krievija, bet tikai krievijas impērija un arī tad, tikai pusotru gadsimtu no savas 4-5 tūkstošus gadu ilgās vēstures. ja krimas vēsturi iztēloties kā stundu, tad krievijas impērijai tā piederēja 4-5 minūtes. tāpēc, vēsturisku tiesību uz krimu krievijai nav, jo pēc šādas loģikas krievijai ir arī vēsturiskās tiesības uz somiju, latviju un vispār jebko, ko krievu imperatori bija iekarojuši.
par ukaiņiem un novorosiju. varu ieteikt atvērt krievijas impērijas etnisko karti. tas dos priekštatu par ukraiņu nacionālām robežām impērijas laikā un tās sevī iekļāva lielāko daļu kubaņas, daļu pievolgas, brjanskas, belgorodas, voroņežas apgabalus un robežojās ar maskavas un tveras guberņām. vēsturiskā taisnīguma aspektā, šīs šobrīd krievijas sastāvā esošās teritorijas tad būtu jānonod ukrainai?
5. atkal - krievijas prezidenta un politikas veidotāju principi, pēc kuriem viņi veido savu ārpolitiku un revanšistiski un iekļauj sevī plānus apvienot zem krievijas jurisdikcijas pēc iespējas vairāk agrāk psrs sastavā esošu teritoriju, pat ja tās nav etnisko krievu apdzīvotas. pašizolacionisms ir šīs valsts politika pēdejos 15 gadus, putina valdīšanas laiks.
Lai arii daudzi Latvijaa dziivojoshie, izsakaas negatiivi par mums, Rietumos dziivojoshajiem latvieshiem, bet ir sajuuta un no dzirdeetaa secinu, ka lielaakaa dalja tomeer arii pashi gribeetu te dziivot (Rietumos). ··· Tautība: Vai tikai man tā šķiet, ka ... lasīt visu diskusiju (43 atbildes) –»
Latvieša gēns (būtība), kāds tas ir? (53)
Jautājums radās fargo komentu izlasot un pilnībā piekrītot vìńá viedoklim par SC fanu klubińu šeit.
Sēdēt uz pabalstiem, nemaksāt nodokļus, gausties, ka neviens neko nenodrošina, bet visi sit latviešus un apdraud latviešu valodu. Priecāties par jebkura krāsainā ierašanos, jo tas taču nav krievs ;D , bet sievietēm, turklāt, dikti kaislīgs un galants brūtgāns. Absolūti neinteresēties, kā un kur tiek pelnīta nauda valsts budžetam, ka aizņēmumi dzen mūs visus arvien tālākā verdzībā. Beigās aizbraukt no pašu radītās valsts - par melnstrādniekiem un lepoties par saviem "sasniegumiem" . Pilnīgi piekrītu.Vienīgais attaisnojums-zombētu idiotu netrūkst nevienā valstī. Un kas liecina, ka tieši Tu neesi viens no viņiem ;D Palasi Ekonomiskā slepkavas dienasgrāmatu un salīdzini ar to, kas noticis un notiek Latvijā? Vai par smagu bālela prātam?? P.s. ekonomika vienmēr ir bāze politikai ;D WooooW, zeltiite ir rasiste! Ceru, ka shis portaals arii ieveero un reagjee uz shaadiem izteikumiem. Tu "kundze", esi melnstraadniece savaa buutiibaa, neatkariigi no vietas un nodarbes, kas gan iipashi augsta nevar buut ar shaadaam praata speejaam.
Par teemu nav komentaaru, jo nav zinaama buutiiba :)
"Pēdējos 20 gados" latvieši paši, bez Maskavas palīdzības, ir darījuši visu iespējamo, lai šo valsti iznīcinātu. Neba nu Kremlis iznīcināja rūpniecību un lauksaimniecību, neba nu Putins izsūtīja pusmiljonu latviešu uz Īriju sēnes lasīt (viela pārdomām - Staļina laikā tika izsūtīti ~ 60.000 cilvēku).
To visu paveica paši latvieši, bez vazelīna lienot pakaļā amīšiem un ES. Lūk tāds ir tas "latvieša gēns". Un vēl viena raksturīga latvieša pazīme - savās nedienās vienmēr vainot citus. Un Krievija tam ir ideāls kandidāts.

P.S. Zinu jau par ko izvērsīsies tālākā diskusija. Tāpēc uzreiz painformēju - Kremlis man algu nemaksā, bizness Krievijā nav un Putins nav mans čoms. Vienkārši balsoju par veselo saprātu, nevis soļoju stulbu aunu barā turp, kur propganda sauc.
··· Tautība: Latvieša gēns (būtība), ... lasīt visu diskusiju (53 atbildes) –»
Diskriminācija tautības dēļ? (21)
kā Jūs domājat, vai Latvijā pastāv nacionālā diskriminācijā darba pieņemšanas procesos? t.i. oo.. šitais ir krievs.. /izdzēš CV/.. oo.. eto latiš.. /izdžēš CV/ varbūt kāds darba devējs var pastāstīt? varbūt kādam ...
Jā, jo bieži vien darbu kolektīvi mazos un vidējos uzņēmumos ir vienādā valodā runājoši:) atkariibaa no CV skaita. ja vienai vietai piesakaas 2, tad, logjiski, iespeeja ruupiigai izveerteeshanai buus abiem. ja 500, tad primaaraa atlase, visticamaak, iekljaaus arii nacionalitaates principu. Nedomaaju, ka pastaav uz krievs/latvietis, bet noteikti pastaav uz ebrejiem un chigaaniem. mana draudzene samērā ilgi strādāja par latvieti krievu kantorī, jo vajag taču kādu, kurš prot valsts valodu;) Nee, nedomaaju un neesmu ar to sastapusies.
p.s.ja nu vieniigi ar krievvalodiigo izteiktu neveeleeshanos pienjemt darbaa latvieshus.
··· Tautība: Diskriminācija tautības dēļ? lasīt visu diskusiju (21 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu