Ukraina

Ukraina fotogrāfijas

Ukraina
Kijeva-Ukrainas lepnums.
Kijeva-Ukrainas lepnums.

Ukraina - jautājumi un diskusijas

Latvijas sniegtā palīdzība Ukrainai - par daudz vai par maz? (37)
Latvijas sniegtā palīdzība Ukrainai veido 0,8 no IKP. Un vēl jau ir jāsaziedo kaujas dronam "Bayraktar"5 ļimoni(tā gan nav nekāda humanitārā palīdzība)Vai saziedos?Šobrīd 250 000 jau ir.
vai tik nebija tā, ka drons tiks pirkts no turkiem, kuri patreiz pelna uz visām pusēm. gan iepērkot krievu gāzi un tālāk pārdodot kā nesankcionēto, gan palīdzot izvest no UA amīšiem piederošos graudus u.t.t. ukraiņiem ir jāpalīdz, bet šis vairāk izskatās pēc kārtējā naudas izpumpēšanas projekta no biezajiem LV pensionāriem Ko nozīmē "Un vēl jau ir jāsaziedo kaujas dronam"?
Negribi, neziedo. Nav tak spiesta lieta.
Kas tie par cilvēkiem tagad savairojušies, visu līdz centam svešā kabatā saskaitīs un pārskaitīs.
ZINOT visu mūsdienu neliešu spici, shēmošanu un kā viss darbojās,,...atvaino man,...atbalstīt jebkāda veida karu ir NOZIEGUMS, mūsu gadījumā, valstiski karmisks.
Ja mums patiešām rūpētu nevainīgi cilvēki, sāktu skatīties uz šo problēmu pašā saknē...nevis dancotu pēc NOZIEDZNIEKU, kas to visu ievārījuši, stabules!
Patiesībā tie ir tikai 2-3 eiro no deguna. Tā ir niecīga maksa par brīvību un tūkstošiem dzīvību, un par to, ka ukraiņi karo par mums visiem.
Latviešu knīpstandzība iespārda :((
Aivar, vai Tev šīs ziņas galvā rodas pēc kāsīša vai pēc Memory water lietošanas? ··· Ukraina: Latvijas sniegtā palīdzība ... lasīt visu diskusiju (37 atbildes) –»
Taisnīgs iebrukums Ukrainā? (16)
Lielākā daļa Krievijas iedzīvotāju uzskata ,ka iebrukums Ukrainā ir atbalstāms. Lai gan tas nozīmē ,ka ievērojami pasliktinās dzīves apstākļi, iet bojā cilvēki. Kādi tam varētu būt iemesli?
Tas ir krievu dabā - kolinizēt un pakļaut savas kaimiņu tautas. Tā krievi vairāku gadsimtu laikā no pāris Maskavas kņazistēm bija pakļāvuši piekto daļu pasaules. Krievs bez tā nevar. Zinu, kuras tautas tradīcija tā ir un tomēr, atjautāšu ar pretjautājumu, jo atbilde pa manam ir vienāda.
Daļa Latvijas krievvalodīgo iedzīvotāju uzskata, ka 1944./45. gadā atbrīvoja Latviju un visu Eiropu, ka viņi ir uzvarētāji un nekādas ne okupācijas ne reokupācijas Latvijā nav bijis. Kādi tam varētu būt iemesli? (Tik pat labi varētu jautāt par Afganistānu, Gruziju u.c.)
P>S. Kaut ko par lielkrievu šovinismu un propogandu esi dzirdējis(usi)?
P.S. Kura medija informāciju izmanto runājot par "liela daļa"? Ir informācijas avoti pēc kuriem var secināt, ka pat daudzi Krievijas karavīri nevēlas būt Ukrainā un neatbalsta šo ārprātu, tikai Krievijā ir obligātais dienests ar no tām izrietošajām sekām un puikas jau nezina kur viņus sūtīs un ko liek, tas jādara.
Vakar paskatījos Krievijas ziņas - augstas raudzes propoganda. 16.martā daudz sižetu (dažādos kanālos) par Krimu bija- domāju arī šādā kontekstā viss, kas notiek Ukrainā, jāvērtē.
Krima kaut kā ļoti "Austrijas anšlusu" atgādināja, bet patreizējā situācija Ukrainā liek domāt, ka tomēr vēsturei neļaus atkārtoties. Var jau teikt, ka tā ir mūsu propoganda, ka tā ir patētika, tomēr es piekrītu viedoklim, ka Ukraina karo arī par mums. ĻOTI CERU, KA UKRAINAI IZDOSIES.
Tik labi dzīves apstākļi kā Krimā, Ukrainai vēl gadiņu 10 nespīd. Cien. Torpedo! Krievija apdzīvotības ziņā ieņem 221.vietu pasaulē!!!
Ukraina - 123,
Lietuva - 151,
Latvija - 171,
Igaunija- 181.
··· Ukraina: Taisnīgs iebrukums Ukrainā? lasīt visu diskusiju (16 atbildes) –»
Kā tad īsti ir ar tiem globusiem ? Kā tad jābūt būtu ? (47)
Ja arī atmet senāku vēsturi, kad Krima piederēja Krievijai, vai kādai citai zemei, vai tamdēļ var atmest reāli notikušus faktus, kad tagad tā ir Krievijas sastāvdaļa, kurā preces ir rubļos, norēķini viesnīcās tajos pašos ...
Tad kad kāds stiprāks tevi atspārdīs un paņems Tavu auto, Tu centīsies sev pieejamiem līdzekļiem to atgūt, jeb uzreiz bērniem mācīsi ka Tavs auto nav Tavs? Ej nu tu sazini,kā bija ar to labprātīgumu,mums ir zināma pieredze,kas liek būt aizdomīgiem,tādi arī ir fakti. Neesmu dzirdejis, ka Krimas tataari grib atradties Krievijas sastaavaa... Skaidrs, šis te urālu tv propogandas "gaismu" cenšas ienest par šo pasākumu. Ne tik sen pa PBK bija dok filma, kurā pats Putins skaidri un gaiši visu par šo specoperāciju pastāstīja, tāpēc Latvijas 5. kolonnas stāsti par "brīvprātības" pasākumu no kļust tiešām smieklīgi, paklausies ko pats jūsu vadonis publiski stāsta pirms blamējies ar savu nezināšanu. Labi vēl ka anonīms :D Nu labi, mēģinam šādi: ja tevi nositīs, tavs auto piederēs atsitējam? Tā bērniem mācīt? ··· Ukraina: Kā tad īsti ir ar tiem ... lasīt visu diskusiju (47 atbildes) –»
Kapēc ukraiņi nebrauc glābt dzimteni? (56)
Ukrainai problēmas, kapēc ukraiņi nebrauc dzimteni glābt ! Latvijā 52.000 ukraiņu. JA manai dzimtenei draudētu briesmas es gan pamestu Latviju
Pieņemu ka lielai daļai Latvijā dzīvojošo ukraiņu dzimetene ir Latvija. Ticu ka autors pamestu Latvija, ja tai draudētu briesmas. Stulbs jautājums! Tiec ar sevi galā un tad domā par ukraiņiem!
Ne Tu tiesātājs ne komandētājs! Jau pateici, ka pamestu Latviju, ja draudētu briesmas! Ar to pietiek!
Un tad vēl no kā tad tur īsti glābt to Ukrainu. No maidāniešiem, ES, ASV vai Krieviju. Tur viss nav tik vienkārši. Ukraiņi, kuri dzīvo Latvijā, var izdarīt vairāk, sūtot uz mājām savu Latvijā vai citur nopelnīto naudiņu, jo mūsdienās nekaro ar masveida spēku, bet gan ar tehniku un labi apmācīitiem cilvēkiem. Ar savu naudas pienesumu Latvijas ukraiņi var palīdzēt vairāk, jo viņi ļauj izdzīvot Ukrainā esošajiem radiniekiem, tuviniekiem, vairot materiālās bagātības un līdz ar to arī valsts pretošanās spēju pret Krievijas agresiju. Es nezinu, vai viņi tā dara, bet vismaz latvieši, kuri dzīvo ārzemēs, tā mēdz darīt un viņu atsūtītā naudiņa ir ļoti liels atspaids Latvijā dzīvojošajiem latviešiem un arī cittautiešiem. Un kurs idiots piemeram seit gribeetu karot zem saukla ,, Skeele slikts , bet Lembergs labs !,, Tam klaat veel piesienot piemeeram lietuviesu iebrukumu , jo leisi nemtos mudiigi apgadaat ar saujamajiem visus kam turas skanosais ! Kurs pardzivotu ,ka zem skaliem lozungiem maskeeta Aboltinas algotnu banda nosaukta par ,, Vislatvijas glabsanas fronti ,, slakteetu piemeeram Slesera ,, Latvijas atmodas armiju ,, ???? ··· Ukraina: Kapēc ukraiņi nebrauc glābt ... lasīt visu diskusiju (56 atbildes) –»
Teātris ap Grieķiju (14)
Teātrim ap Grieķiju galvena nozīme slēpjas iekš tā, ka ES nav gatava un nevēlas celt jautājumu par 45M Ukrainas iedzīvotāju integrāciju “civilizēto” klubiņā, kuri pieteikušies un izvirzījuši savu mērķi saskatot savu ...
"Līdz 1917. gadam nebija, tad mākslīgi izveidoja, tagad - dabīgi izjūk !"

līdz 1921. gadam nebija arī tādas valsts kā Latvija. arī to izveidoja "mākslīgi", no trijās guberņās izkaisītas tautas. Latvija arī ir dabīgi jāizjūk?

ukraina ir liela, otrā lielākā eiropas valsts. protams, tai ir reģionālas atšķirības. un francijai nav? provansa, elzasa, bretaņa, langedoka, gaskoņa visas ir atšķirīgas. un vai tad francija ir "nedabiska"?
un vācija ir dabiska? līdz 1871. gadam tādas vācijas neeksistēja, līdz vilhelms apvienoja vācijas zemes vienā impērijā.
ukraina ir pat ļoti dabiska valsts un ģeogrāfiski un etniski.
ikviena valsts dzimst, dzīvo un mirst.
piemēram, šajā kartē>
https://en.wikipedia.org/wiki/17th_century#/media/File:Europe_map_1600.jpg

viss izskatās šausmīgi dabiski? bet dīvaini tā izskatās tikai tāpēc, ka laiks bija cits. kādreiz 2015. gada eiropas karte liksies ne-dabiska. kaut kādas izmirušas nacionālas valstis, kuru valodās sen vairs neviens nerunā...
ES ekonomika jau tā knapi turās kopā, Grieķijas krīze vēl uztaisīs "nelielu" robiņu.
Pievienot kara, korupcijas un ekonomiskās krīzes skartu valsti ar 45 miljoniem iedzīvotāju - to ES vienkārši "nepavilks". Jo Ukrainā vajadzēs gāzt iekšā daudz, daudz vairāk naudas, kā Grieķijā. Un ar tikpat paredzamu iznākumu.

Bez tam - Iestājoties ES, no Latvijas aizbēga apmēram ceturtā daļa iedzīvotāju. No izpostītās Ukrainas aizbēgs procentāli vēl vairāk slinku un badīgu ļautiņu. Tātad - vismaz kādi 10-12 miljoni migrantu (kāda daļiņa - noteikti arī uz Latviju - priecājieties - nebūs jums tikai kurdi un ķīnieši !)
Jau šobrīd imigrācija rada milzīgas problēmas Eiropā, kur nu vēl šo jautro kompāniju ?!

Manuprāt viss skaidri un saprotami - tāpēc jau arī neviens nesteidzas šito varzu laist Eiropā. Un nelaidīs arī.
Nekas nav mūžīgs-arī ES! Grieķijai jāaplaužas, jo tas ir labs veids kā nogremdēt kreisos idiotus... Kā, piemēram, Latvija, kas ir paraugs ES prasību ieviešanai (nevis spurojas kā Grieķija) ;D ··· Ukraina: Teātris ap Grieķiju lasīt visu diskusiju (14 atbildes) –»
Ko domājat par Minskas samitu? (26)
Vai saskatāt plašāka konflikta draudus? Kā ar mums šeit, LV? http://nra.lv/viedokli/viktors-avotins/134395-kara-smaka-klist-pa-eiropu.htm "Bet, ciktāl runāt par Latviju, tiktāl mani, maigi sakot, mulsina sabiedrības ...
Liekas nu mierā, lielie puikas sen visu ir izlēmuši , šitas viss ir teātris gada garumā plebejiem. Domāju ka tās ir pupu mizas. Kamēr nebūs slēgta robeža un noteikuma izvākt Krievijas kara tehniku, nekas nemainīsies.
Vācija un Francija parādīja savu bezspēcību un pārliecināja Krieviju, ka tā arī turpmāk var ienākt jebkurā valstī uz izveidot savu republiku. Viņi zina, ka ne Francijā ne Vācijā Putins nebāzīsies. Es pat nešaubījos, ka Merkele ir divkose un vācieši baidās no krieviem. Viņi drosmīgi tikai savā zemē, citur raustās.
Kā viņi pieļāva okupēt Krimu, tā ļaus visu pārējo. Ar sankcijām ekonomiskajām ieriebj sev .
Nu mūsu bananiju valstiņai vispār tur ar savu degunu nevajdzētu līst,tepat netiek LV ar vietējiem krieviem galā,bezpridelā šamie ņirgajās,gan par valsti,valodu,iekārtu un viņiem uzspļaut ko te kāds Latvietis par viņiem domā.Skati mūsu pilsētas galvu pfu katrā gadījumā neviens jau nevēlas izraisīt WW3, tāpēc arī nogaidoša politika no lielvalstu puses, lai precīzi analizētu situāciju jābūt lielākai informācijai, ne tikai no ziņu lapām.... man šon atmiņā palika text, ka arī Kanāda gatava Ukrainai piegādāt ieročus, ja karš ar Ukrainu turpināsies. Putins uzvaru liek, ka Doņeckas un Luhanskas tauta republikas negrib vairs būt Ukrainas satāvā, bet gan tās tik varenas un stipras, ka pašas par sevi pastāvēs:DDD .. kopumā sitācija tāda, ka grūti prognozēt tālākos notikumus, nedomāju, ka Putins tik viegli padodies, ies uz "visu banku" un nevainīgo cilvēku dzīvības uz viņa sirdsapziņas "pie vienas vietas"""...:( Ja tās būtu nopietnas sarunas, tad tur būtu Obama un angļu tirliņš arī. Šitās - tās tā, parunāja un parunāja . Es uzskatu, ka Eiropa šinī gadījumā vairāk savas lietas kārtoja. Nopietnie vīri savu attieksmi pret notiekošo jau parādija G 20 samitā . Sevišķi vairs daudz runāt par to naff jēgas. Runāt ar vovu ir tas pats, kas ar manu kaķi. Dievs dod, lai jeņķi viņiem ātrāk sniegtu atbalstu, un viņi to mēri izšvirnī ārā no savas zemes. ··· Ukraina: Ko domājat par Minskas samitu? lasīt visu diskusiju (26 atbildes) –»
Cik ilgi turpināsies "haoss" Ukrainā? (24)
Cik ilgi turpināsies "haoss" Ukrainā?
Bet var arī saprast tos, kas ir pret iestāšanos ES. Tiks likvidētas vietējās ražotnes, būs ES noteiktas kvotas utt. un kaut kādā mērā tiks zaudēts tas šarms un kolorīts, kas piemīt ukraiņiem un Ukrainai kopumā. haoss? kur haoss? vācija un krievija dala ekonomiskās zonas. kopš dzimšanas muļķis janukovičš ierakstās pacana aprisēs. globālajā politikā lavierē kā čmo. kam atdoties? ukraiņi?
bet skriet neatskatoties "jevropas" silē? uz kurieni? lai ukrainias rūpniecībai uzliek vēl papildus idiotekologslogu? lai kļūst dārgākas izejvielas? donbasa rūpniecība ir lielāka kā divdesmit, trīsdesmit Latvijas gada kopprodukti... viena, divu gadu laikā.
un vācija tik to vien gaida, kā padarīt ukrainu konkurētspējīgu, vai ne?
pats pēdejais ko ukrainai vajag, ir eiropbirokrātija.
kamer neatlaidiis valdiibu,Janukovichu un neatrisinas jautajumus ar ES ar pozitivitates ziimi. hoholji ir spitiigi un tos nevajag kaitinat. nāciet, nāciet visi eiropas saimē, auslanderi, atveriet tirgus, likvidējiet savu ekonomiku un kļūstiet beidzot... brīvi. brīnišķigi. ja ne. klauns janukovičš. viņš, protams ir klauns, bet atvainojiet.. eiropa ukrainu apglabās daudz straujāk kā Latviju. Sevastopoles osta,kontrole Melnajā jūrā.Pārtikas produktu dārdzības pieaugumam,perspektīva zeme.Ir par ko pacīnīties. ··· Ukraina: Cik ilgi turpināsies "haoss" ... lasīt visu diskusiju (24 atbildes) –»
Atpūta Krimā (12)
Vai kāds pēdējo 2-3 gadu laikā ir bijis Krimā? Interesē neliela atpūta bez tūrisma firmām un glaunām viesnīcām. Un kā ar naudām, vai tur ir iespējami kaut kādi ceļojumu čeki? Negribās karti īpaši lietot.
Esmu bijusi pirms 3 gadiem Sudakā, meita pirms 2 gadiem. Bez tūrisma firmām, dzīvojām privātsektorā. Samaksā visu ko prasa saimnieks pirmajā dienā un atstāj mazliet naudas uzdzīvei. Risks manuprāt nav lielāks kā šeit. Protams dollaros :) Dārgākais ir lidojums un dzīvošana un tas jau būs nokārtots pirmajā dienā. Neesmu gan, bet neticu ka tur kaut ko ar ceļojuma čekiem iesāksi.... Varbūt vienā superviesnīcā pilsētā un viss... Cik esmu dzirdējis bijušaja "PSRS zonā" ļoti stipri joprojām dominē `naļičnije` un `dollari` ...:))) Kas vainas kartei? Ja mobilais līdzi- bankservisa nummuru iekšā - un minūtes laikā `sliktie puiši` ar to karti varēs tikai zobus bakstīt...
Un vietējam mentam kukuli ar karti neiedosi....:)))
vari jautāt!
..
Mans kaiminsh nupat-nupat atbrauca no Krimas.
..
Cik nu izdevaas parunaat..
nekaadas KARTES un Eiropas cheki TUR nestraaadaa!
..
pa taisno jaagruuzh..
Vislabaak DOLLar [$$]

..Par tiem nopirxi visas Krimas meichas))
..
Tachu pagaajusho nedeelju gar vienu juuras piekrasti izsludinata karantiina [sakaraa ar HOLĒERU..]

Taalāk domā pats.
Cenas gan TUR esot smieklu līmenī..
Cik nu es esmu dzirdējusi,tad lētāk iz uz Turciju aizbraukt,nekā uz Krimu.
Ja nu vienīgi brauc pie maziņām,tad atpūta ir pa skaisto.
··· Ukraina: Atpūta Krimā lasīt visu diskusiju (12 atbildes) –»
Cik droši ir braukt uz Ukrainas Karpatiem? (9)
ja braucam ar mašīnu vai mums tas ir droši ka kāds neuzbrūk???
droši. māte tikko atgriezās no karpatu sanatorija. ir ok, bet transporta sistēma kā bolīvijā, korupcija plaukt un bēgļi ir sastopami visur - ļvovā, užgorodā un pat sanatorijās. sarunājoties ar viņiem var uzzināt daudz un dažādus stāstus.
bet braukt var droši, neviens neuzbrūk.
Kopskaitaa esmu braucis 15 reizes. Ne reizi nav izceelushies nekaadi konflikti, nemaz nerunaajot par duureem vai pasarg dievs, buutu nozheelots ka nav shaujamo.
Tieshi otraadi, ir nodibinaati kontakti, ieguuti draugi un pazinjas.
Kaa saka, ja ej ar atveertu sirdi, arii pretiim buus taadi pashi cilveeki, mekle kaschi, uz taada arii uzraujies.
kur karpati un kur donbass? no ļvovas līdz doņeckai ap 1200 km. Kaut kur krieviskā (saziņas valodas ziņā) interneta dzīlēs pavīdēja informācija, ka sakarā ar juku laikiem mēdz atkal 90-os tik "populārie" lielceļa bandīti vietām parādīties. Nedaudz ticami liekas, tāpēc pavisam bezrūpīgiem būt nevajadzētu. Ja pašiem bagāžā 90-o Polija, tad tikai atmiņu jāatsvaidzina. Tomēr tieši kalnos (ārpus lielajiem tranzītceļiem) vajadzētu visam būt OK (izņemot pašu ceļu fizisko stāvokli). Attiecīgi vērību pievērst braukšanas prasmēm sliktos kalnu ceļos un lai auto iztur. Šoziem biju Karpatos (Bukovelā) sleepot 3 reizes pa nedēļai, kolēģis 4 reizes. Ar busu.
Nekādu problēmu. Robežas šķērsošana ir vienkāršāka nekā dažus gadus atpakaļ, pieminētā korupcija ir stipri samazinājusies, nekaunīgi vairs neprasa kukuļus, bet labprāt pieņem, ja esi pārkāpis. Nekādus lielceļu laupītājus sastapis neesmu. Tiesa, pārvietojos tikai dienas laikā, jo tā sanāk pēc braucienu grafika un dēļ ceļu kvalitātes, tumsā auto ir principā iespēja salauzt ar garantiju.
Pēc Ukrainas saproti, ka Latvjā ir izcili ceļi un tikai ņergas sūkstas par mūsu ceļu kvalitāti.
Un noteikti spiediens riepās ir jātur paaugstināts, mazākas iespējas pārsist. Par zemprofila riepām labāk nedomāt.
··· Ukraina: Cik droši ir braukt uz ... lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Kā aizceļot uz Jaltu, Melno jūru, Karpatiem (20)
Nostaļģijas iespaidā, kad atcerējos ceļošanu pa PSRS, sagribējās aizbraukt uz Karpatiem un uz Melno jūru, tieši Jaltu.Vai kāds ir bijis?Kas tur notiek?Vai Jaltaa kas mainījies, un uz kuru pusi?Kas būtu jaazin, turp braucot?Ar ...
palasi draugos.lv, ko bivalije cilvēki raksta par savām gaitām, es pati palasot tos ceļojumu aprakstus, esmu sapratusi, ka mana kāja tur nespers:)) barbarosa, neklausies - ja gribās aizbraukt, tad jābrauc. Nu nebūs sliktāk kā kaut kādā Šarmelšeihā, kas īstenībā ir plašās bijušās padzemes atpūtnieku vieta un es noteikti nebiju sajūsmā par turieni. Ganagejā vispār satiku veikalā letiņus, kuri par savu viesnīcu spļaudījās un lamājās uz nebēdu. Šiten papēti:
http://www.hotel-seasons.com.ua/?gclid=CMbjgtDz8JkCFREgZwodRxv
4RQ
Parunāties gribas, vai arī reāli brauksi? Jo vienu dienu tu saki, ka parīt mirsi, citu dienu tālejoši ceļošanas plāni....

Varbūt produktīvāk ir pameklēt kā>
карпаты отзывы
ялта отзывы

jo rašeni tur atpūšas kūdi biežāk par ohoistiem

piemēram:
http://jalita.com/restbytourist/index.shtml
http://www.turpravda.com/ur/jasinja/Vysokie_Karpaty-h19199.htm
l

bet ja vnk parunāties, tad jau lieta cita
Mans kolēģis tur medusmēnesi pavadīja gadu atpakaļ.Bija sajūsmā,tik teica,ka cenas varēja būt mazākas...be tā teica-lafa kapitaļnaja... Butl, vispaar jau nav mans pienaakums paskaidrot, nopietni-nenopietni.Te taadu topsiku, kur nopietniibas nav ne tik cik melns aiz naga.Tai skaitaa dazjreiz pats te uzstaajies nedaudz neadekvaati;)
A mirushai man vajadzeeja buut jau gadus desmit atpakalj, bet kaut kaa izdodas veel shai saulee pabuut.Un tas, ka mirt taisos, neliedz man plaanot un dziivot, kameer veel esmu speejiiga to dariit:)
Un uz Jaltu braukt gribu pilnasa nopietniibaa, tikai gribeju braukt ar mashiinu un viena pati.Bet tas gan nav praata darbs-tik daudz es saprotu.
··· Ukraina: Kā aizceļot uz Jaltu, Melno ... lasīt visu diskusiju (20 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu