Ukraina

Ukraina fotogrāfijas

Ukraina
manuprāt iespaidīgi
Kijeva-Ukrainas lepnums.
Kijeva-Ukrainas lepnums.
"Bezdelīgas Ligzda"
Černobiļa 29.09.2007

Ukraina - jautājumi un diskusijas

Teātris ap Grieķiju (14)
Teātrim ap Grieķiju galvena nozīme slēpjas iekš tā, ka ES nav gatava un nevēlas celt jautājumu par 45M Ukrainas iedzīvotāju integrāciju “civilizēto” klubiņā, kuri pieteikušies un izvirzījuši savu mērķi saskatot savu nākotni kopā ar ...
"Līdz 1917. gadam nebija, tad mākslīgi izveidoja, tagad - dabīgi izjūk !"

līdz 1921. gadam nebija arī tādas valsts kā Latvija. arī to izveidoja "mākslīgi", no trijās guberņās izkaisītas tautas. Latvija arī ir dabīgi jāizjūk?

ukraina ir liela, otrā lielākā eiropas valsts. protams, tai ir reģionālas atšķirības. un francijai nav? provansa, elzasa, bretaņa, langedoka, gaskoņa visas ir atšķirīgas. un vai tad francija ir "nedabiska"?
un vācija ir dabiska? līdz 1871. gadam tādas vācijas neeksistēja, līdz vilhelms apvienoja vācijas zemes vienā impērijā.
ukraina ir pat ļoti dabiska valsts un ģeogrāfiski un etniski.
ikviena valsts dzimst, dzīvo un mirst.
piemēram, šajā kartē>
https://en.wikipedia.org/wiki/17th_century#/media/File:Europe_map_1600.jpg

viss izskatās šausmīgi dabiski? bet dīvaini tā izskatās tikai tāpēc, ka laiks bija cits. kādreiz 2015. gada eiropas karte liksies ne-dabiska. kaut kādas izmirušas nacionālas valstis, kuru valodās sen vairs neviens nerunā...
ES ekonomika jau tā knapi turās kopā, Grieķijas krīze vēl uztaisīs "nelielu" robiņu.
Pievienot kara, korupcijas un ekonomiskās krīzes skartu valsti ar 45 miljoniem iedzīvotāju - to ES vienkārši "nepavilks". Jo Ukrainā vajadzēs gāzt iekšā daudz, daudz vairāk naudas, kā Grieķijā. Un ar tikpat paredzamu iznākumu.

Bez tam - Iestājoties ES, no Latvijas aizbēga apmēram ceturtā daļa iedzīvotāju. No izpostītās Ukrainas aizbēgs procentāli vēl vairāk slinku un badīgu ļautiņu. Tātad - vismaz kādi 10-12 miljoni migrantu (kāda daļiņa - noteikti arī uz Latviju - priecājieties - nebūs jums tikai kurdi un ķīnieši !)
Jau šobrīd imigrācija rada milzīgas problēmas Eiropā, kur nu vēl šo jautro kompāniju ?!

Manuprāt viss skaidri un saprotami - tāpēc jau arī neviens nesteidzas šito varzu laist Eiropā. Un nelaidīs arī.
Nekas nav mūžīgs-arī ES! Grieķijai jāaplaužas, jo tas ir labs veids kā nogremdēt kreisos idiotus... Kā, piemēram, Latvija, kas ir paraugs ES prasību ieviešanai (nevis spurojas kā Grieķija) ;D ··· Ukraina: Teātris ap Grieķiju lasīt visu diskusiju (14 atbildes) –»
Cik ilgi turpināsies "haoss" Ukrainā? (24)
Cik ilgi turpināsies "haoss" Ukrainā?
Bet var arī saprast tos, kas ir pret iestāšanos ES. Tiks likvidētas vietējās ražotnes, būs ES noteiktas kvotas utt. un kaut kādā mērā tiks zaudēts tas šarms un kolorīts, kas piemīt ukraiņiem un Ukrainai kopumā. haoss? kur haoss? vācija un krievija dala ekonomiskās zonas. kopš dzimšanas muļķis janukovičš ierakstās pacana aprisēs. globālajā politikā lavierē kā čmo. kam atdoties? ukraiņi?
bet skriet neatskatoties "jevropas" silē? uz kurieni? lai ukrainias rūpniecībai uzliek vēl papildus idiotekologslogu? lai kļūst dārgākas izejvielas? donbasa rūpniecība ir lielāka kā divdesmit, trīsdesmit Latvijas gada kopprodukti... viena, divu gadu laikā.
un vācija tik to vien gaida, kā padarīt ukrainu konkurētspējīgu, vai ne?
pats pēdejais ko ukrainai vajag, ir eiropbirokrātija.
kamer neatlaidiis valdiibu,Janukovichu un neatrisinas jautajumus ar ES ar pozitivitates ziimi. hoholji ir spitiigi un tos nevajag kaitinat. nāciet, nāciet visi eiropas saimē, auslanderi, atveriet tirgus, likvidējiet savu ekonomiku un kļūstiet beidzot... brīvi. brīnišķigi. ja ne. klauns janukovičš. viņš, protams ir klauns, bet atvainojiet.. eiropa ukrainu apglabās daudz straujāk kā Latviju. Sevastopoles osta,kontrole Melnajā jūrā.Pārtikas produktu dārdzības pieaugumam,perspektīva zeme.Ir par ko pacīnīties. ··· Ukraina: Cik ilgi turpināsies "haoss" ... lasīt visu diskusiju (24 atbildes) –»
Cik droši ir braukt uz Ukrainas Karpatiem? (9)
ja braucam ar mašīnu vai mums tas ir droši ka kāds neuzbrūk???
droši. māte tikko atgriezās no karpatu sanatorija. ir ok, bet transporta sistēma kā bolīvijā, korupcija plaukt un bēgļi ir sastopami visur - ļvovā, užgorodā un pat sanatorijās. sarunājoties ar viņiem var uzzināt daudz un dažādus stāstus.
bet braukt var droši, neviens neuzbrūk.
Kopskaitaa esmu braucis 15 reizes. Ne reizi nav izceelushies nekaadi konflikti, nemaz nerunaajot par duureem vai pasarg dievs, buutu nozheelots ka nav shaujamo.
Tieshi otraadi, ir nodibinaati kontakti, ieguuti draugi un pazinjas.
Kaa saka, ja ej ar atveertu sirdi, arii pretiim buus taadi pashi cilveeki, mekle kaschi, uz taada arii uzraujies.
kur karpati un kur donbass? no ļvovas līdz doņeckai ap 1200 km. Kaut kur krieviskā (saziņas valodas ziņā) interneta dzīlēs pavīdēja informācija, ka sakarā ar juku laikiem mēdz atkal 90-os tik "populārie" lielceļa bandīti vietām parādīties. Nedaudz ticami liekas, tāpēc pavisam bezrūpīgiem būt nevajadzētu. Ja pašiem bagāžā 90-o Polija, tad tikai atmiņu jāatsvaidzina. Tomēr tieši kalnos (ārpus lielajiem tranzītceļiem) vajadzētu visam būt OK (izņemot pašu ceļu fizisko stāvokli). Attiecīgi vērību pievērst braukšanas prasmēm sliktos kalnu ceļos un lai auto iztur. Šoziem biju Karpatos (Bukovelā) sleepot 3 reizes pa nedēļai, kolēģis 4 reizes. Ar busu.
Nekādu problēmu. Robežas šķērsošana ir vienkāršāka nekā dažus gadus atpakaļ, pieminētā korupcija ir stipri samazinājusies, nekaunīgi vairs neprasa kukuļus, bet labprāt pieņem, ja esi pārkāpis. Nekādus lielceļu laupītājus sastapis neesmu. Tiesa, pārvietojos tikai dienas laikā, jo tā sanāk pēc braucienu grafika un dēļ ceļu kvalitātes, tumsā auto ir principā iespēja salauzt ar garantiju.
Pēc Ukrainas saproti, ka Latvjā ir izcili ceļi un tikai ņergas sūkstas par mūsu ceļu kvalitāti.
Un noteikti spiediens riepās ir jātur paaugstināts, mazākas iespējas pārsist. Par zemprofila riepām labāk nedomāt.
··· Ukraina: Cik droši ir braukt uz Ukrainas ... lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Atpūta Krimā (11)
Vai kāds pēdējo 2-3 gadu laikā ir bijis Krimā? Interesē neliela atpūta bez tūrisma firmām un glaunām viesnīcām. Un kā ar naudām, vai tur ir iespējami kaut kādi ceļojumu čeki? Negribās karti īpaši lietot.
Esmu bijusi pirms 3 gadiem Sudakā, meita pirms 2 gadiem. Bez tūrisma firmām, dzīvojām privātsektorā. Samaksā visu ko prasa saimnieks pirmajā dienā un atstāj mazliet naudas uzdzīvei. Risks manuprāt nav lielāks kā šeit. Protams dollaros :) Dārgākais ir lidojums un dzīvošana un tas jau būs nokārtots pirmajā dienā. Neesmu gan, bet neticu ka tur kaut ko ar ceļojuma čekiem iesāksi.... Varbūt vienā superviesnīcā pilsētā un viss... Cik esmu dzirdējis bijušaja "PSRS zonā" ļoti stipri joprojām dominē `naļičnije` un `dollari` ...:))) Kas vainas kartei? Ja mobilais līdzi- bankservisa nummuru iekšā - un minūtes laikā `sliktie puiši` ar to karti varēs tikai zobus bakstīt...
Un vietējam mentam kukuli ar karti neiedosi....:)))
vari jautāt!
..
Mans kaiminsh nupat-nupat atbrauca no Krimas.
..
Cik nu izdevaas parunaat..
nekaadas KARTES un Eiropas cheki TUR nestraaadaa!
..
pa taisno jaagruuzh..
Vislabaak DOLLar [$$]

..Par tiem nopirxi visas Krimas meichas))
..
Tachu pagaajusho nedeelju gar vienu juuras piekrasti izsludinata karantiina [sakaraa ar HOLĒERU..]

Taalāk domā pats.
Cenas gan TUR esot smieklu līmenī..
Cik nu es esmu dzirdējusi,tad lētāk iz uz Turciju aizbraukt,nekā uz Krimu.
Ja nu vienīgi brauc pie maziņām,tad atpūta ir pa skaisto.
··· Ukraina: Atpūta Krimā lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Kā aizceļot uz Jaltu, Melno jūru, Karpatiem (20)
Nostaļģijas iespaidā, kad atcerējos ceļošanu pa PSRS, sagribējās aizbraukt uz Karpatiem un uz Melno jūru, tieši Jaltu.Vai kāds ir bijis?Kas tur notiek?Vai Jaltaa kas mainījies, un uz kuru pusi?Kas būtu jaazin, turp braucot?Ar kādu ...
palasi draugos.lv, ko bivalije cilvēki raksta par savām gaitām, es pati palasot tos ceļojumu aprakstus, esmu sapratusi, ka mana kāja tur nespers:)) barbarosa, neklausies - ja gribās aizbraukt, tad jābrauc. Nu nebūs sliktāk kā kaut kādā Šarmelšeihā, kas īstenībā ir plašās bijušās padzemes atpūtnieku vieta un es noteikti nebiju sajūsmā par turieni. Ganagejā vispār satiku veikalā letiņus, kuri par savu viesnīcu spļaudījās un lamājās uz nebēdu. Šiten papēti:
http://www.hotel-seasons.com.ua/?gclid=CMbjgtDz8JkCFREgZwodRxv
4RQ
Parunāties gribas, vai arī reāli brauksi? Jo vienu dienu tu saki, ka parīt mirsi, citu dienu tālejoši ceļošanas plāni....

Varbūt produktīvāk ir pameklēt kā>
карпаты отзывы
ялта отзывы

jo rašeni tur atpūšas kūdi biežāk par ohoistiem

piemēram:
http://jalita.com/restbytourist/index.shtml
http://www.turpravda.com/ur/jasinja/Vysokie_Karpaty-h19199.htm
l

bet ja vnk parunāties, tad jau lieta cita
Mans kolēģis tur medusmēnesi pavadīja gadu atpakaļ.Bija sajūsmā,tik teica,ka cenas varēja būt mazākas...be tā teica-lafa kapitaļnaja... Butl, vispaar jau nav mans pienaakums paskaidrot, nopietni-nenopietni.Te taadu topsiku, kur nopietniibas nav ne tik cik melns aiz naga.Tai skaitaa dazjreiz pats te uzstaajies nedaudz neadekvaati;)
A mirushai man vajadzeeja buut jau gadus desmit atpakalj, bet kaut kaa izdodas veel shai saulee pabuut.Un tas, ka mirt taisos, neliedz man plaanot un dziivot, kameer veel esmu speejiiga to dariit:)
Un uz Jaltu braukt gribu pilnasa nopietniibaa, tikai gribeju braukt ar mashiinu un viena pati.Bet tas gan nav praata darbs-tik daudz es saprotu.
··· Ukraina: Kā aizceļot uz Jaltu, Melno ... lasīt visu diskusiju (20 atbildes) –»
Ceļojums/Ekskursija uz Černobiļu. (10)
Kā var tikt uz Pripjatu ekskursijā un kādas izmaksas, cik dienas?, pēc tam ar veselību viss ok?..v zinu ka no oho 100% kāds jau pabijis tur, šodien skatijos galeriju, bet nicku piemirsu :// Padalās pieredzē kas var:)
zinu cilvēku ļoti labi, kurš bija tur 1986 gada aprīlī, no pašas pirmās dienas. Viņam nav nekādu veselības problēmu, kaut gan bija tur 5 mēnešus - piesārņotās zonas intensitātes karti veidoja. pamestas maajas, aizaudzis visss- ko tur redzeet
esmu bijis Baltkrievijaa tajaa zonaa-sovasar
http://www.travelling.kiev.ua/Chernobyl.htm

http://www.interesniy.kiev.ua/nv/alltours/8834?view=all

http://www.tour2kiev.com.ua/Chernobyl.html

uz priekšu!
pacieties vēl 48 gadiņus un tad varēsi pats aizbraukt
ja jau esi ļoti nogribējies, iesēdies tādā palielākā (jo tur slikti ceļi, bet lēta degviela) un lētākā (jo pēc brauciena mašīnīte tur būs jāpamet) mašīnītē un aizbrauc pats. viena sutka un tu jau tur.
kas grib redzēt, lai lido ar lidmašīnu uz Kijevu, trase iet tieši pāri AES, smuki, vairākas reizes esmu redzējis. ··· Ukraina: Ceļojums/Ekskursija uz ... lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
Ar auto uz Krimu (18)
Ieintriģēja kāda mana kolēģa pietiekami pozitīvais Krimas ceļojuma apstāsts. Vai kādam ir bijusi pieredze? Kāda? Vai tomēr Bulgārija? Gribas Melno jūru..
ko jūs te murgojat.. vīza maksā 15 eiro caur baltkrieviju un 5 dolāri ceļa nodeva.. baltkrievijā viss notiek pēc likuma un neviens pat šķībi neskatās.. cauri baltkrievijai var izbraukt 7 h apmēram.. jā, Ukrainā ir slikti ceļi, bet iesaku pabraukāt pa to pašu Ķeguma apkārti, nav Latvijā labāki!... Krimā esmu bijusi reizes 4, kam interesē mierīgums un romantika iesaku Novij svet (blakus Sudakai) kam vajag action un tusiņus, tad jābrauc uz Jaltu, Sevastopoli uc.. lielajām pilsētām, bet attiecīgi tur pludmale nebūs tik forša... Krima man liekas kā paradīzes nostūrītis un katrs ceļojums jau ir tik labs.. cik paši to saplānojat utt... Neesmu bijis Krimaa, bet zinu ka ar auto ir jaabrauc pa visai baigajiem Ukrainas celjiem. Un tas ir nopietns paarbaudiijums gan auto, gan shoferim. mes ar draugiem brauksim uz Krimu....-izstradajam maršrutu,un neka traka nesaskatam-ceram,ka izdosies,un bus jauks ceļojums.... es par Krimu!;) Ceļš līdz Krimai tiešām pa briesmīgs, bet pašā pussalā tīri pieņemams. Jaltā var diezgan jautri ietusēt, piekrastē nakts uzdzīve ierullē . Vienīgi nomāc diezgan lielā netīrība un servisa neatbilstība cenai. ··· Ukraina: Ar auto uz Krimu lasīt visu diskusiju (18 atbildes) –»
Uz Krimu vai Sociem decembrī, bez tūrisma firmas (14)
"Neorganizetais" (bez turisma firmu starpniecibas) turisma brauciens uz Krimu vai Sociem. Lai aizbegtu no ziemas. Vai kadam ir sada pieredze?
ja ir piķis brauc pa taisno. nekas nav jāplāno. Elementari, iesedies lidmasina un lido prom:) Otra gala katrs taksists pateiks, kur var atrast naktsmajas utt. Uz Sociem gan vajag vizu, ta vairs nav Ukraina, bet Odesa ir OK, tikai jauzmanas no krapniekiem. Tur pat trolejusa ir zimites, kas izire... Tikai ņem vērā, ka šajā gadalaikā tur ir lietains un drēgns, un kad no jūras sāk pūst stipri vēji (stiprāki nekā parasti Baltijā), viss apledo.Arī sniegs mēdz būt, slapjdraņķis.Ja gribi no ziemas izbēgt jābrauc uz Spānijas vai Itālijas dienvidiem.Vismaz. :))) tagad tur tocna nekaada vasara nebuus, piekriitu rixijai! Uz Egipti jaabrauc, ja sajaa laikaa gribi baudiit vasaru!!! ··· Ukraina: Uz Krimu vai Sociem decembrī, ... lasīt visu diskusiju (14 atbildes) –»
Sudaka (Krima) - atsauksmes (4)
Vai kāds kādreiz ir bijis Sudaka (Krima)? Ja jā, kādas atsauksmes? Ir vērts braukt? Butu jauki, ja kāds padalītos iespaidos. Paldies, jau iepriekš :)
biju vairaakas reizes pa apm 2 nedeeljaam ar savu auto un veejadeeljiem. super! vieniigi jaanjem veraaka melnaajuura mirst no seeruudenjrazjiem uudenii, un dziiviiba ir palikusi tikai uudens virsslaanii. nevar saliidzinaat ar 1970-tajiem gadiem.... :((
bet delfiini veel dziivi un pavada tevi kad brauc ar veejadeeli :)))
Jaa, Krima rullee! Var atrast taadas laguunas! Bet nevajag sedet vienaa vietaa!! vari ieskatities mana albuma "ka Stefanija un Hameleone brauca uz dienvidiem"... tas tieshi ir par to vietu:))) forshi bija .. .man patikas:))) ··· Ukraina: Sudaka (Krima) - atsauksmes lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Kruīzs pa Melno jūru (4)
Vai kāds var padalīties pieredzē par tūrismu Ukrainā - konkrēti - kruīzs pa Melno jūru? Kādas izmaksas, kur meklēt internetā, ar ko sākt?
izmaksas taadas pat kaa Turcijaa +/- (ja protams netiecas peec padomju laika eksotikas =) var protams braukt pats (t.i. dabuut 2 viizas un nopirkt vilciena biljeti liidz kijevai, tad simferopolei, tad sevastopolei, bet, ja nav liela pieredze celjoshanaa pa bij. PSRS, tad labaak aiziet uz jebkuru tuurisma firmu. Vasaraa biju Krimaa.Braucaam pasi ar savu auto.Izdeviigaak braukt caur Poliju.Nevajag Baltkrievijas viizu un ietaupaas laiks ko pavadi uz robezas.Nekaadu augsto klasi vari negaidiit,jo tur paslaik ir taa kaa pie mums bija pirms gadiem 15.Uzdziivojaam ne pa jokam un daargaakaa izmaksa(250$)2ist dziivoklis uz nedeelu.Cela izdevumi bez viizaam (4cilv)50ls katram. Nevajag pa juuru, vajag pa piekrasti! Krima kolosala! Un viini veel arvien leeti! ··· Ukraina: Kruīzs pa Melno jūru lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu