Uzvaras parks

Uzvaras parks - jautājumi un diskusijas

Uzvaras pieminekli - nojaukt vai nē? (93)
nojaukt, nenojaukt? jā, nē? kāpēc?
skaidrs ka nenojauks, bet ļoti vajadzētu. neaizmirstiet ka tur pulcējas cilvēki kuri ir naidīgi noskaņoti pret Latvijas valsti, kuri balsoja par divvalodību, tur arī apgrozas kads židelis, kurš vaukšķēja par Latgales autonomiju. Pārāk jau toleranti pret esat pret drazu, vai pareizāk sakot...līkas vēl tas muguriņa latviešiem savā zemē. un neaizmirstie kas ir išakovs un ko viņš dara, sludina, kāda ir viņa "misija".....tomēr nojaukt!! Alison, tu par daudz patētisku noti paņēmi!
Tur ir vēstures izkropļojums - ļoti vienpusīgs!
Jau pašā būtībā - uzvaras piemineklis! Mēs neuzvarējām karu! Tas ir svešas valsts piedēklis ar ideoloģisku mērķi - nostiprināt šeit savas pozīcijas!
Tas nav piemineklis kritušajiem - un pie tam mums kritušo pietiek abās frontes pusēs.
Bet par nojaukšanu - tas ir politisks jautājums. Vai varēsim izturēt krievijas pressingu, jo reakcija sekos!
Lasu komentārus un brīnos - nu kur var būt tik daudz ļaunuma ??
Izskatās, ka lielai daļai šejienes komentētāju tik vajadzētu iedot karogu vienā rokā un ložmetēju otrā un vēl vajadzīgs "fīrers", kas parāda pareizo virzienu :)
Tādi tukšpauri ir gatavi cīnīties pret vienalga ko - pret komunistiem, pret fašistiem, pret nūdistiem un pret veģetāriešiem :D
Jūs tiešām dzīvojiet uz sava, Latvijas globusa, un jums liekās, ka esiet pasaules naba ?? Nu nav tā :)
Pirmkārt - ekonomiskās realitātes. Ja Krievija vienā brīdī paziņos, ka vairs neko no Latvijas nepirks, ka piegriezīs savu "trubu", ka nebrauks uz Jūrmalu atpūsties - jūs domājiet, ka Latvija ilgi izdzīvos ? Nu maksimums - nedēļu :)
Ak, jā - Eiropa palīdzēs ?? Xxx jums Eiropa palīdzēs ! Viņiem jūs esiet vajadzīgi vēl mazāk, kā Krievijai ! Ja nu vienīgi kā bauri redīsu dobju ravēšanai kaut kur Īstvudas grāfistē :)
Otrkārt - šeit dzīvo vismaz 30 % iedzīvotāju, kam šis piemineklis ir svēts. Jūs gribiet šeit Sīriju, Somāliju, Čečeniju vai ko tamlīdzīgu ? Jums to tiešām vajag ? Nav labi, kā ir tagad ? Aizbrauciet, padzīvojiet kādā no tām valstīm - tad jūs redzēsiet, ko nozīmē pilsoņu karš !
Treškārt - Latvieši ir tie "baltie un pūkainie" ? Vēsturi vismaz kāds no jums ir mācījies ? Kas Krievijā revolūciju "uztaisīja" ? Kas Ļeņinu sargāja, caru nošāva, kas sastādīja čekas kodolu ?
Varbūt labāk par to visu padomājiet un paklusējiet kādu brītiņu ? Karotāji atradušies !
Ha, dižākā problēma- varētu domāt, ka visi to vien dara, kā katru sestdienu brauc pie pieminekļiem sārtas neļķes likt. Man ar darbā obligāti lika ziedot, ne es tad gāju uz atklāšanu, ne tagad. Labi, ka ir vieta, kur satikties vecajiem kara biedriem, tāpat kā mēs skolas salidojumos; bet to, ka tur skolniekiem LIEK iet- tā ir pataloģija:( Troksni jau taisa politiķi, ne jau dažādu tautību cilvēki, kuru liktenis varbūt iemetis pat ne pēc pārliecības,,,Jēga nojaukšanā?- darbavietas? ieguvumi? Nu nekādi... un tā ir vēsture, kāda nu ir... Ou,veic aptauju ;)
Man netraucē tas piemineklis,lai jau paliek.
Kāpēc? A,nojaukt vnm. var paspēt un tai vietāk kaut ko nevajadzīgu uzsliet.
Turklāt,tās runas par nojaukšanu,tādas politiskās " spēlītes" ,tā teikt " asumam" ,un lai novērstu tautas uzmanību.
··· Uzvaras parks: Uzvaras pieminekli - nojaukt ... lasīt visu diskusiju (93 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu