Valodas

Valodas - jautājumi un diskusijas

Krievi, kuri runā latviski (41)
Es lepojos ar tiem krieviem, kuri, neskatoties uz grütiibäm, konsekventi ar latvieshiem runä latviski (kä man zinäms zobärsts), kas nebaidäs atkläti nosodiit Osipovus un noziedznieku iebrukumu Ukrainä! Sveicu vinjus! Vai daudz ...
MadaraZuze tu iebrauci auzās:)
Paņem to pašu Vāciju,viņi pat īsti negrib runāt angliski,ja nu jaunā paaudze,bet ja es velēšos runāt Latviski,haaa padomās,ka es ķerta.
Es mūsu ierēdņu vietā nevienam nespiestu mācīties valodu,negrib lai nemācās,valsts iestādēs,veikalos nekur bez valsts valodas vnk neņemt darbā,ka ir visur citās valstīt un tur nav nekād šāda problēmu,visi to zin un iemācās tās valsts mēlē runāt,pat domāt,tā,ka nevajag te irst! Par viņu riebumu man nospļauties,tāpat,kā viņi spļauj virsū mums!
Nevajag nevienam laizīt irsas,vajag vienreiz iztaisnot mugurkaulu!!
Par ko man lepoties par okupantiem,viņu pienākums Latvijā ir runāt Latviski un punkts! Lepoties ar krieviem nelepojos, bet par madaru zuzi gan man ir kauns!
Ja runa ir par Latviju un ja kāds grib savu dzīvi saistīt ar Latviju un viņam ir riebums pret latviešu valodu tāpēc, ka tā ir valsts valoda un tā ir obligāti jāprot, lai te dzīvotu un strādātu, tad tādus cilvēkus gan te nevēlos redzēt. Tāpat kā madaru zuzi!
Lucy (2014-07-07 12:04) viedoklis Par ko man lepoties par okupantiem,viņu pienākums Latvijā ir runāt Latviski un punkts! ··· Valodas: Krievi, kuri runā latviski lasīt visu diskusiju (41 atbildes) –»
protams.Neiespaajami butu dziivot citaadi. Nezināt valodu var tikai LV.Zvanu uz Brīvības gatvi 224,prasu,vai pie jums uzpilda printera kārtridžus.Otrā galā apmulsums,es prasu vēlreiz,man kaut ko krieviski noburkšķ,prasu 3.x.Man krieviski saka-priekšnieks būs rīt,zvaniet no rīta!!!!
Tad es krieviski prasu,vai viņš vispār saprata,par ko es runāju-diemžēl neesot sapratis.
Wot tā! Džeks sēž kartridžu uzpides birijā un ņi v zub nagoj latviski.Tikai priekšnieks kaut cik pieprot valsts valodu. Bet jūs gribat lai apkopēja,vai prastais strādnieciņš gaļas cehā perfekti runātu angliski.
Natürlich. Bildung - die prägt. Wäre es noch besser, wenn ich herausfinden könnte, wo diese Kenntnisse anwenden kann.

pe se - tos, kas brauc uz sveshu valsti "uz sharu", zinot paaris vaardus, paaraak augstu neveerteeju. Kaadu pieredzi, jauneekli, tu veelies shai teemaa dzirdeet?
Pārvaldu labi, tikai latviešu akcents ir jūtams. Ar laiku ari iemacas valodu ,tiekuri strada galas ceha.....svesuma savadak nevar....I hope you understand ··· Valodas: Vai paarvaldat (zināt labi) ... lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Kā atsvaidzināt Angļu valodas prasmes. (12)
Vēlos mainīt darbu un labas valodas prasmes paver lielākas iespējas. Esošajā darbā svešvalodas nepieciešamas minimāli un ir piemirsusies biznesa angļu valoda. Varbūt ir kādi ieteikumi, kur uzlabot lietišķās valodas prasmes? ...
Vai tad angļu valodā var būt prasmes? Tās ir zināšanas. Vispirms Jums jāsāk ar latviešu valodas atkārtošanu... klausies radio(inetā ir pilns ar verbāli piesātinātu angļu runu, ne-mūzikas radio), skaties netulkotu kino(ko es silti, jo silti iesaku darīt kaut vai estētisku iemeslu deļ, kino gadījumā).
valoda ir jādzird. lai arī esam pieaugušie un dzirde vairs nav tik jūtīga, alkstoša pēc jaunas valodas, tomēr ausis ir labākais veids.
starp "lietot pasivi" (filmas, gramatas) un "lietot aktivi" (runat ) ir liela atskiriba, nav mazsvariga ari psihologiska barjera.
viens-pret-viens ir padargs prieks:) , varbut tomer kursus. http://www.rbs.lv/effective-communication-english
1) "tad labāk ekonomikas grāmatas palasīt"
2) lietišķajam valodas stilam telekanāli - BBC, CNN, Al Jazzeera, ziņas gandrīz katru stundu (vai arī radio - BBC, ap 100 FM diapazonā)
3) sarunvalodai - jebkurš filmu kanāls angļu valodā;
4) pamatu atkārtošanai noderēs telekanāls - English Club (Baltkom pakā tāds ir).
Veiksmi!
"starp "lietot pasivi" (filmas, gramatas) un "lietot aktivi" (runat ) ir liela atskiriba"
protams, bet cilvēks prasa pēc "minimālas... biznesa" valodas, kas nozīmē standartfrāzes darbā un tad ne katru mikrli.
valodas prasmes attīstas neklātienē, protams, vienpusīgi un tomēr, tu varēsi komunicet pat par vissarezģītākajiem tematiem, tiklīdz tiks pārvarēta catnap minēta sikaloģiskā barjera.
man ir salīdzinoši vāja gramatika, bet tomēr mani nodarbina analītisku rakstu rakstīšanai jau piecās valstīs(angliski runājošās). un es neuzprasījos, paši... tā sacīt. tāpēc, es... nedaudz zinu par ko runāju valodu sakarā.
··· Valodas: Kā atsvaidzināt Angļu ... lasīt visu diskusiju (12 atbildes) –»
Windows 10 valodas maiņa (5)
Sveiki. Kā Windows 10 var nomainīt galveno valodu?Uzliku krievu, tagad viss krieviski. Vēlos tomēr angļu valodu
Ō, sorry, uz Windows tas neattiecas, tik uz MS Office, jap, vieglāk tad pēc youtube skatīt.:) Ieraksti You Tube šo tekstu. Puika vakar tur apskatījās un nomainīja baigi fiksi. Atrodi programmās (kreisā pusē apakšā skaista krāsaina poga) MS Office mapi, atver, atrodi MS Office Tools mapi, to atver un paņem MS Office Language Preferences un izvēlies, kuru no valodām gribi. instaleejo svaigu WIN var izveeleeeties, kaadaa valodaa gribi to WIN instaleet. Jau instaleetam WIN , paskaties, kaa ju te mineeja utubaa.
Kaapeec WIN valodu vareetu vajadzeet nomainiit no angllu, uz kaadu citu gan man ir....nesaprotami .Vissi softi ir english , vissi nosaukumi datoraa ir tikai angllu valodaa zinaami utt. Sarezzggiit sev dziivi ar to , piemeeram , latviessu valodu datoraa , telafonaa utt , nu vieniigais....Kad es paklausos latviskotos PC terminus, nu...pzd vienkaarssi :(
Ja vēl šī tēma ir aktuāla,tad atraksti,es atbildēšu. Lai pārietu no valodas uz valodu ir jāizpilda 6 soļu manipulācija. caur settingiem,reģionu u.t.t.
Diemžēl es krievu valodu slikti pārvaldu tamdēļ pirms remonta es klientus brīdinu,ja datorā nav angļu valoda ,tad būs jāpiemaksā par remontu. Un ar latviešu valodas terminaloģiju es orientējos tik pat lieliski kā ar ķīniešu valodu! :-)))))
··· Valodas: Windows 10 valodas maiņa lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Labi angļu valodas kursi Rīgā (11)
Vai kāds nevarētu ieteikt labus angļu valodas kursus Rīgā?
Ja Tu esi iesaaceejs anglju valodaa, taa teikt veelies maaciities no nulles, es vareetu paliidzeet. Ja noder, dod zinju. Pati meegjinu izveeleeties un shobriid laikam esmu apstaajusies savaa izveelee pie R & V, cena gan arii laba - 145 lati par 1,5 vai 2,5 meeneshiem, atkariibaa no nodarbiibu biezhuma... Tikai pie privātskolotāja (laba, protams). Jau pagājuši gandrīz 10 gadi un iemācītais vēl šodien noder. Mirte. kursi 2 reiz nedēļaa mazas grupas feini skolotaaji, maksa par 3 meenešiem Ls 90,- , atrodas centraa(netaalu no cirka). tur var izveeleeties arii privaatskolotaaju, tikai diemžēel nezinu cik tas maksaa. paskaties ieksh - http://@mirte.lv tb. http://www.mirte.lv(sorry my mistake) ··· Valodas: Labi angļu valodas kursi Rīgā lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Anglu valodas apmācība ar Callan metodi (6)
Vai kāds ir mēģinājis maciities anglu valodu izmantojot Callan metodi?
vieniigaa metode kkaa tieshaam VAR kkaut ko iemaaciities, ir buut starp angliski runaajoshajiem!

viss paareeais ir fflo!
New Horizons, tur var iemācīties varu teikt,ko teica meita,viņa mācījās ang.val šeit,maksāja bargu naudu un teica,varēja to nedarīt! Tur runā dažādās izloksnēs,kas līdzīgs,kā mums...krzemē,vidzemē,ja ko jau nedaudz māki,ieejot vidē,būs OK!. Ar Kallena metodi ir tā- ātrā tempā Tev saliek galvā visu, ko var. Ir, kam šī metode liekas brīnišķīga un darbojas, man personīgi nepatika, bet tas tā- varbūt uztveres īpatnības vai kā tā. Būtiski, lai Tev ikdienā sanāk šo valodu lietot, protams.
Interesanti, ka ir mēģināts ar Kallena metodi mācīt latviešu valodu, bet atduras pret mūsu gramatiku :).
Man arī nepatika. Kā jefiņš visu laiku runā līdz. ··· Valodas: Anglu valodas apmācība ar ... lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Kā iemācīties angļu valodu mēneša laikā? (28)
Man ir iespēja dabūt darbu, bet tur vajag angļu valodu sarunvalodas līmenī. Mana angļu valoda ir tāda, ka minimāli kaut ko saprotu dažus vārdus un īsas frāzes varu pateikt, bet ne brīvi sarunāties un veidot garākus teikumus ...
Sāc angliski sarakstīties ar kādu ķīniešu meiteni, kura plēstin plēšas uz Eiropu. I valodu iemācīsies, i varbūt pie smukas ķīniešu sievas tiksi :D Aaa, vēl kas..... nesēdi oho, bet MĀCIES! Ja Tev nav darba, tātad esi bezdarbnieks. NVA piedāvā dažādus angļu valodas kursus, arī bez priekšzināšanām. Plus vēl naudu piemaksās, ka tos kursus apmeklē. Skaties intensīvi TV pārraides angļu valodā. Vari sākt ar multenēm, pāriet uz amīšu tīņu seriāliem un tad jau paprovēt kādu Discovery pārraidi. Ļoti gan šaubos par Tavām spējām, ja jau peldēt visas dzīves laikā neesi iemācījies. Pieprasi, lai draugi ar Tevi tikai angliski sarunājas un mājās arī...:)) ··· Valodas: Kā iemācīties angļu valodu ... lasīt visu diskusiju (28 atbildes) –»
Angļu valoda - audioapmācība (1)
Nevaru atrast i-netā audioapmācibu angļu valodai.Varbūt var lūgt palīdzību...
http://www.goethe-verlag.com/book2/LV/
ceru,sapratīsi,kur jāspiež lai lejuplādētu :)
··· Valodas: Angļu valoda - audioapmācība lasīt visu diskusiju (1 atbildes) –»
Kā pareizi jāraksta "ar labu nakti"? (22)
Ar labu nakti! Ar labunakti! Arlabunakti! Kurš no variantiem ir vispareizākais, tieši rakstot?
Es rakstu visu kopā un Gūgles tante parādīja, ka Valda "Staburaga bērnos" arī visu raksta kopā. Varbūt apej šo problēmu ar līkumu un raksti "saldu dusu"?;) parasti rakstu visu kopā,bet nekad neesmu ievērojusi kā to raksta citi...Jo pie rakstības nepiekasos,doma ta skaidra vienalga kā uzraksta:D raksti kā jūti, skola beigusies, palicis tas, kas aizķēries. Viss atsevišķi. Tak kāda starpība. Raksti "ALN". Ja adresāte nesaprot, tad.. pati vainīga. ··· Valodas: Kā pareizi jāraksta "ar labu ... lasīt visu diskusiju (22 atbildes) –»
Angļu valodas pašmācība internetā (bezmaksas) (7)
Kādos bezmaksas web saitos pašmācībā var mācīties angļu valodu? Varbūt kāds vai kāda var pamest man kāroto un meklēto info!:)
vēl jau ir programmas. educationware saucas. maaciities var skatoties online filmas anglju valodaa, it iipashi, ja taam ir subtitri anglju vai citaa valodaa.
Vai arii tulkojot dziesmu vaardus.
Bet, ja valodu nav kur lietot, tad jeegas maaciities nav, jo, ja neskatiisies augstaak mineetaas filmas trenninja noluukos, tad aatri viss aizmirsiies.
epidem.ru zeke.ru utt Novēlu veiksmi un pacietību:))
http://www.bbc.co.uk/worldservice/learningenglish/general/

http://www.bbc.co.uk/worldservice/learningenglish/index.shtml

un vārdnīca
http://dictionary.cambridge.org/
http://www.liis.lv/eng_learn/ ··· Valodas: Angļu valodas pašmācība ... lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu